Jump to content

Huawei Ascend G630


memostrikas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πήρες με αντικαταβολή και αν ναι πόσο σου βγήκε ?

Επισης μηπως έχει το ιδιο το καταστημα και screen protector ?

SV 7 DMT Nikos Amateur Radio

V.H.F. REPEATER R2 XANTHIS

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι με αντικαταβολή και στοίχησε 10 μαζί με την courier των ΕΛΤΑ! Επισης screen protector μου εκανε μια δώρο ο υπεύθυνος! Τα παρέλαβα την επομένη μέρα ακριβώς!:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι με αντικαταβολή και στοίχησε 10 μαζί με την courier των ΕΛΤΑ! Επισης screen protector μου εκανε μια δώρο ο υπεύθυνος! Τα παρέλαβα την επομένη μέρα ακριβώς!:)

 

Οποτε βρεις λιγο ελευθερο χρονο και δεν βαριεσε, μπορεις να ανεβασεις μια φωτο του κινητού να το δω πως ειναι με την θηκη σιλικονης ?

SV 7 DMT Nikos Amateur Radio

V.H.F. REPEATER R2 XANTHIS

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε..Έψαχνα σε ελληνικό κατάστημα και δεν μπορούσα να βρω με τίποτα,άντε να ανεβάσεις και φωτο να δούμε πως κάθετε στο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια δεν είναι οι φωτογραφίες και πολυ καλές, αλλά πιστεύω θα δεις αυτό που θες!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σκευτομε να το αγορασω και εγω αυτη τη στιγμη ειναι σε ΚΙΤΚΑΤ αν ναι LOLLIPOP θα παρει ??

Nokai 5110-Nokia 3310-Nokia 3410-Sony ericsson t68i-Sony ericsson t610-LG K920-Nokia 6230i-

Nokia 6220c-Nokia 610-SoNY Xperia P-Sony Xperia Z1 Honami-Iphone 5s-

Link to comment
Share on other sites

σκευτομε να το αγορασω και εγω αυτη τη στιγμη ειναι σε ΚΙΤΚΑΤ αν ναι LOLLIPOP θα παρει ??

Δεν είναι ούτε σε KITKAT και μάλλον δεν θα πάρει αναβάθμιση καθόλου!

Φοράει 4.3 JB. Εκτός και αν βγει καμια custom rom και πάρει LOLLIPOP Η KITKAT;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επίσης να πω οτι μια custom rom που κυκλοφόρει και είναι υποτιθεται lollipop 5.0 ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ διότι είναι FAKE και μπορεί να γίνει και ζημία...!;)

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι ειναι μια χαρα ετσι οπως ειναι το τηλεφωνακι μας.

Κανει παρα πολυ καλα την δουλεια του, τι κι αν δεν εχει κιτ κατ, δεν με απασχολει καθολου.

Ρολαρει παρα πολυ καλα και με τον δικο του launcher, αλλά και με τον Nova.

Κολλήματα ΜΗΔΕΝ !!!!!!!

SV 7 DMT Nikos Amateur Radio

V.H.F. REPEATER R2 XANTHIS

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε δοκιμάστε holo η solo launcher και δειτε ταχύτητα!
Link to comment
Share on other sites

Καλοκοιτάζω αυτό το κινητό εδω και καιρό, έχω διαβάσει ότι ειναι γρήγορο και έχει καλή αξιοπιστία. Επειδή σίγουρα θα πάρω huawei, έπεσαν στην αντιληψη μου επίσης το g6 και το g620s που πάνω κάτω παίζουν στις ίδιες τιμές! Το g6 από ολα μ' αρέσει περισσότερο και το g620s είδα ότι έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά? Γνωρίζει κανείς ποιες οι διαφορές?

Αυτό ή το huawei g6 για αγορά? Ή το g620s?

Link to comment
Share on other sites

Το G620s είναι ολόιδιο με το 630 σε hardware, αλλα υπερτερεί στο software αφού φοράει kitkat και μπορεί να πάρει lollipop, ενω το 630 φοράει 4.3 JB και σίγουρα ( απο ότι φαίνεται) θα μείνει ως έχει! Οπότε 620s χωρίς αμφιβολία καμια! Για το g6 ούτε καν να σκεφτείς! Είναι κατώτερο και των 2 άλλων!
Link to comment
Share on other sites

Το G620s είναι ολόιδιο με το 630 σε hardware, αλλα υπερτερεί στο software αφού φοράει kitkat και μπορεί να πάρει lollipop, ενω το 630 φοράει 4.3 JB και σίγουρα ( απο ότι φαίνεται) θα μείνει ως έχει! Οπότε 620s χωρίς αμφιβολία καμια! Για το g6 ούτε καν να σκεφτείς! Είναι κατώτερο και των 2 άλλων!

 

Ωραίος! Αποκλείω το g6, μένει το g630, το g620s. Mόνο που στο ίδιο design με το g6 είδα και το huawei p7 mini, ποια η γνώμη σου γι αυτό?

Noμίζω οτι δε με πολυενδιαφέρει αν φοράει την τελευταία έκδοση, δίνω περισσότερη βαρύτητα σε αξιοπιστία και ομορφιά.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Αποκλείω το g6, μένει το g630, το g620s. Mόνο που στο ίδιο design με το g6 είδα και το huawei p7 mini, ποια η γνώμη σου γι αυτό?

Noμίζω οτι δε με πολυενδιαφέρει αν φοράει την τελευταία έκδοση, δίνω περισσότερη βαρύτητα σε αξιοπιστία και ομορφιά.

 

Και παλι 620s! Ο λόγος? 5 οθονη/ έναντι 4.5 το p7 mini, και ανάλυση οθόνης 1280χ720/ έναντι 540χ960 που έχει το mini! Οπότε πάλι νικητής το G620s!

Link to comment
Share on other sites

Και παλι 620s! Ο λόγος? 5 οθονη/ έναντι 4.5 το p7 mini, και ανάλυση οθόνης 1280χ720/ έναντι 540χ960 που έχει το mini! Οπότε πάλι νικητής το G620s!

 

Aποφάσισα! Εμπρός καλό μου Huawei G630!

Link to comment
Share on other sites

Aποφάσισα! Εμπρός καλό μου Huawei G630!

Αντε με το καλό, και καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!εχω το g630 και εχω αγορασει εξωτερικη 16g μνημη.Oποτε κατεβαζω απο android εφαρμογη η παιχνιδι μου γραφει αδυναμια εγκαταστασης,επαρκης χωρος στην μνημη τηλεφωνου.στην καρτα εχω χρησιμοποιηση μονο 2 γιγα απο τα 16 και η μνημη τηλεφωνου εχει 90 mb ελευθερα.ολες οι εφαρμογες που ειναι στην μνημη του τηλ δεν μεταφερονται στην sd γιατι δεν υπαρχει η επιλογη μεταφορας!!please help....:mad:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!εχω το g630 και εχω αγορασει εξωτερικη 16g μνημη.Oποτε κατεβαζω απο android εφαρμογη η παιχνιδι μου γραφει αδυναμια εγκαταστασης,επαρκης χωρος στην μνημη τηλεφωνου.στην καρτα εχω χρησιμοποιηση μονο 2 γιγα απο τα 16 και η μνημη τηλεφωνου εχει 90 mb ελευθερα.ολες οι εφαρμογες που ειναι στην μνημη του τηλ δεν μεταφερονται στην sd γιατι δεν υπαρχει η επιλογη μεταφορας!!please help....:mad:

1) πόσες εφαρμογές έχεις στην μνημη τηλ?

2) το έχεις root?

3) στις ρυθμίσεις πήγαινε εκεί που λέει αποθηκευτικός χώρος και βαλε προεπιλογή για χωρο αποθήκευσης την καρτα μνήμης σου (δηλαδη την εξωτερική)!

Μετά δοκίμασε και πες μου!

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediafire.com/download/k83lqw6nu39hxp0/Kingo%20Source%20and%20Apk.zip

 

 

Κατέβασε το application και κάνε root! Αν δεν γινει με αυτό βρες το king root για pc!

Και μετα αν πετύχει πες μου να συνεχίσουμε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή ζητάει κωδικό παρε αυτό που το έχω έτοιμο:

 

 

 

https://mega.co.nz/#!opsVDQDR!_cAG0c3kyQFRHU7udJw-JQa1ol5-luzHX0AOTmZfWlU

Link to comment
Share on other sites

Ναι αξίζει αρκετά, αλλά μην περιμένεις τούμπανο και τέτοια! Βέβαια για τα λεφτά του θεωρείται πολυ αξιόλογο, αλλά γενικά είναι μετριο τηλ! Και οπωσδήποτε θέλει root, διότι δεν έχει πολυ μνήμη για εφαρμογές + καρτα μνήμης τουλάχιστον 16GB!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προερχομενος αο το lg l9 2 που με απογοητευσε πληρως θαπροχωεησω στην αγορα αυτου του κινητου...τι λετε;; αξιζειι;;

 

Αν μας πεις και λίγο τι απαιτήσεις έχεις μιας και από το L9 II μην περιμένεις να δεις διαφορές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργω με τις εφαρμογες facebook messenge viber

Αντε να κατεβασω κανα δυο παιχνιδια και νε περασω μερικα τραγουδιαα

 

Το lg μ εσβηνε μονο του και δεν ακουγα στις κλησεις κ μετα επρεπε να του κανω επανεκινηση..αυτα τα προβληματα δε θελω

Link to comment
Share on other sites

Για αυτά που λες, δεν θα έχεις κανενα απολύτως πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...