Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oταν παραλαβεις με το καλο,θελω να τσεκαρεις το αυτοκολλητο στο κουτι και να μου πεις ημερομηνια παραγωγης αν γινεται...! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oταν παραλαβεις με το καλο,θελω να τσεκαρεις το αυτοκολλητο στο κουτι και να μου πεις ημερομηνια παραγωγης αν γινεται...! :)

 

το κινητο πως καθεται στο χερι? ζεσταινεται πανω απο το φυσιολογικο? η οθονη ειναι οντως τοοσο καλη (απο φωτεινοτητα πως παει?)

Link to comment
Share on other sites

το κινητο πως καθεται στο χερι? ζεσταινεται πανω απο το φυσιολογικο? η οθονη ειναι οντως τοοσο καλη (απο φωτεινοτητα πως παει?)

 

Το κινητο ειναι πολυ χερατο,μανιτζεβελο που λενε..!Οχι δεν ζεστενεται.Η οθονη απλα τα σπαει! :)

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι πολυ χερατο,μανιτζεβελο που λενε..!Οχι δεν ζεστενεται.Η οθονη απλα τα σπαει! :)

 

Για τις διαστάσεις του δηλαδή κάθεται καλά στο χερι?Θέλω να το πάρω στη σύζυγο και αναρωτιομουν αν θα είναι τεράστιο γιατί έχει μεγαλυτερο υψος απο αλλα πχ huawei honor 6, huawei ascend p7.Βέβαια επειδή με έχει ζαλίζει με ποιότητα ( γυαλί, μεταλλο) αλλά και δικαρτο νομιζω οτι είναι η καλύτερη επιλογή ( μαζί με το doogee dg 900).

Link to comment
Share on other sites

Για τις διαστάσεις του δηλαδή κάθεται καλά στο χερι?Θέλω να το πάρω στη σύζυγο και αναρωτιομουν αν θα είναι τεράστιο γιατί έχει μεγαλυτερο υψος απο αλλα πχ huawei honor 6, huawei ascend p7.Βέβαια επειδή με έχει ζαλίζει με ποιότητα ( γυαλί, μεταλλο) αλλά και δικαρτο νομιζω οτι είναι η καλύτερη επιλογή ( μαζί με το doogee dg 900).

Ναι βρε,μια χαρα καθεται στο χερι!Ειναι καλη επιλογη και βλεπω στο τελος να το κρατας εσυ για παρτη σου ,παρα να το δινεις στη κυρα σου!Ετοιμασου για γκρινια λοιπον... :p:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε,μια χαρα καθεται στο χερι!Ειναι καλη επιλογη και βλεπω στο τελος να το κρατας εσυ για παρτη σου ,παρα να το δινεις στη κυρα σου!Ετοιμασου για γκρινια λοιπον... :p:p

Μακάρι να της αρέσει γιατί η γκρίνια δεν παλευεται :lol:

Προς το παρόν δεν το αλλαζω το oppo find μου αλλά ποτε δεν ξέρεις :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες είδα φοτο του τηλεφώνου σε λευκό χρώμα και σκάλωσα... Τόσο που σκέφτομαι να πω του Κινέζου να του στείλω πίσω το μαύρο όταν το παραλάβω και να μου στείλει το λευκό όποτε και όταν βγεί στην αγορά... Θα ρωτήσω και στην UMI να μας πει αν όντως θα κυκλοφορήσει σε λευκό... Μιλάμε για έρωτα... :love::dizzy::shock::love::love::love: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=406172#image
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .

Θελω να παραγγειλω για μια φιλη ( δεν το βιαζετε αμεσα ) αλλα

Επειδη εχει χαθει η μπαλα θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις :

Το εχει καποιο μαγζι διαθεσιμο και στελνει ?

Ποιος εχει φανει πιο συνεπης/αξιοπιστος .

Το Aliexpress που λεει εδω μεσα ποτε θα το εχει 199$ ?

Η τιμη απο το νεο ετος θα πει μονιμα στα 299$ ?

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζεις άκρη με τους Κινέζους φίλε...

Παρήγγειλα από coolicool και μετά από 15 μέρες δεν το είχαν να μου το στείλουν.

Ακύρωση παραγγελίας και πάμε για αλλά.

Δεν νομίζω να έχει πάρει κανένας tracking number μέχρι στιγμής

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι να το παρει με 199$ αλλιως δεν δινει 100 παραπανω ......

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Παντως οπως φαίνεται με αυτο το τηλέφωνο η διαθεσιμοτητα του θα γινει κατι με την διαθεση του oneplus θα αργήσει παρα πολυ να το δουμε σε νορμάλ διαθεσιμοτητα
Link to comment
Share on other sites

τους ρωτησα.δεν ειναι στα αμεσα σχεδια τους το λευκο.

Στις 16 θα κανουν ανακοινωσεις.

Λογικα θα περιεχει και τιμη 200 $ .

 

QUOTE=villasg;5816739]To θεμα ειναι να το παρει με 199$ αλλιως δεν δινει 100 παραπανω ......

Link to comment
Share on other sites

Tracking έχω πάρει αλλά δεν έδωσα παραγγελία σε κινεζομάγαζο.. Οψόμεθα να δούμε τι θα παραλάβουμε βέβαια...το πακέτο αν δεν κάνω λάθος έχει μπει στον σάκο και κατευθύνεται προς τα εδώ

 

06.12.2014 13:38 Guangzhou Send item abroad (Export) Greece

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

παραγγελια απο comebuy στις 21 νοεμβριου ειμαι ετοιμος να την ακυρωσω τωρα. πληρωσα εξτρα για να το παρω απο αποθηκη στη γερμανια , και αποστολη ελεγαν περιπου 5 νοεμβριου. Τωρα τσακωνομαι στο τσατ μαζι τους γιατι μου λενε οτι δεν εχουν παραλαβει ακομα στη γερμανια κλπ κλπ. (υποτιθεται θα παραλαμβαναν στη γερμανια στις 2 νοεμβριου)

 

 

της λεω παιζει να παραλαβω και μετα τα χριστουγεννα? μου λεει περιφραστικα ναι.....

 

τι να κανω τι να κανω, με βλεπω για ακυρωση...

Link to comment
Share on other sites

παραγγελια απο comebuy στις 21 νοεμβριου ειμαι ετοιμος να την ακυρωσω τωρα. πληρωσα εξτρα για να το παρω απο αποθηκη στη γερμανια , και αποστολη ελεγαν περιπου 5 νοεμβριου. Τωρα τσακωνομαι στο τσατ μαζι τους γιατι μου λενε οτι δεν εχουν παραλαβει ακομα στη γερμανια κλπ κλπ. (υποτιθεται θα παραλαμβαναν στη γερμανια στις 2 νοεμβριου)

 

 

της λεω παιζει να παραλαβω και μετα τα χριστουγεννα? μου λεει περιφραστικα ναι.....

 

τι να κανω τι να κανω, με βλεπω για ακυρωση...

 

Εγω παντος εχω να σου πω πως το 99% που αγορασαν το umi σιγουρα θα το παραλαβουμε μετα τα χριστουγεννα και επισης σιγουρα θα το παραλαβεις μετα τα χριστουγεννα αν το ακυρωσεις και το παραγγειλεις απο αλλου..

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος εχω να σου πω πως το 99% που αγορασαν το umi σιγουρα θα το παραλαβουμε μετα τα χριστουγεννα και επισης σιγουρα θα το παραλαβεις μετα τα χριστουγεννα αν το ακυρωσεις και το παραγγειλεις απο αλλου..

 

τα νευρα μου ειναι γιατι πληρωσα 190€. Πληρωσα 20€ παραπανω για να το αγορασω απο γερμανικη αποθηκη ωστε να εξαλειψω την πιθανοτητα τελωνειου εδω, και πληρωσα αλλα 10€ για αποστολη με dhl απο γερμανια. Υποτιθεται ελεγαν αποστολη 5 δεκεμβριου απο γερμανια αρα αυτη τη βδομαδα επρεπε να παραλαβω. Ας παραλαμβανα εστω την επομενη.

 

 

Εχω κανει απειρες παραγγελιες απο κινα, ξερω πως κινειται το θεμα. Δεν το ηξερα το μαγαζι (comebuy) αλλα με ελκυσε η αποστολη απο γερμανια για λογους τελωνειου και ταχυτητας αποστολης. Συνηθως παραγγελνω απο vickmall και pandawill χωρις προβληματα. Εχω xiaomi note τωρα, δε μου λειπει το κινητο. Αλλα πληρωσα 30€ παραπανω και θα παραλαβω και σε 2 μηνες??? ε οχι... ας το παρω 160€ οοοοοοταν ιανουαριο φεβρουαριο υπαρξει στοκ.

 

ξενερωσα αλλα τι να κανω...

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μου ειναι γιατι πληρωσα 190€. Πληρωσα 20€ παραπανω για να το αγορασω απο γερμανικη αποθηκη ωστε να εξαλειψω την πιθανοτητα τελωνειου εδω, και πληρωσα αλλα 10€ για αποστολη με dhl απο γερμανια. Υποτιθεται ελεγαν αποστολη 5 δεκεμβριου απο γερμανια αρα αυτη τη βδομαδα επρεπε να παραλαβω. Ας παραλαμβανα εστω την επομενη.

 

 

Εχω κανει απειρες παραγγελιες απο κινα, ξερω πως κινειται το θεμα. Δεν το ηξερα το μαγαζι (comebuy) αλλα με ελκυσε η αποστολη απο γερμανια για λογους τελωνειου και ταχυτητας αποστολης. Συνηθως παραγγελνω απο vickmall και pandawill χωρις προβληματα. Εχω xiaomi note τωρα, δε μου λειπει το κινητο. Αλλα πληρωσα 30€ παραπανω και θα παραλαβω και σε 2 μηνες??? ε οχι... ας το παρω 160€ οοοοοοταν ιανουαριο φεβρουαριο υπαρξει στοκ.

 

ξενερωσα αλλα τι να κανω...

 

εσυ ξες..παντος εγω μιλισα στο facebook με την umi και μου ειπαν οτι αυτην την βδομαδα θα παραλαβουν στοκ οι επισιμοι αντιπροσωποι τους http://www.91umi.com/About/OurVendors/ οποτε λογικά αν είναι οπως μου τα είπαν απο βδομαδα θα αρχισουν αποστολες..

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει...Έτσι είπαν και σε μένα...Από 16-12 θα έχουν φουλ στοκ...

Μια μικρή διόρθωση....Εδώ είναι οι επίσημοι μεταπωλητές τους...

http://www.91umi.com/Product/8450362330.html

Πατώντας στο Buy now....

 

εσυ ξες..παντος εγω μιλισα στο facebook με την umi και μου ειπαν οτι αυτην την βδομαδα θα παραλαβουν στοκ οι επισιμοι αντιπροσωποι τους http://www.91umi.com/About/OurVendors/ οποτε λογικά αν είναι οπως μου τα είπαν απο βδομαδα θα αρχισουν αποστολες..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.91umi.com/Product/8450362330.html

Εδώ είναι τα χαρακτηριστικά του...

Έως τώρα έχει γίνει review εδώ στο myphone-πολύ καλά σχόλια έγραψε ο Νίκος-και ένα παιδί που το κέρδισε-και το παρέλαβε από ένα κατάστημα-...

Και οι δύο λένε τα καλύτερα...

το κινητο αξιζει παιδια;
Link to comment
Share on other sites

Σηριαλ εγινε η υποθεση, με το κινητο..φαντασμα.

Επειτα οι κινεζοι πως να μην το..καβαλησουν..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει...Έτσι είπαν και σε μένα...Από 16-12 θα έχουν φουλ στοκ...

Μια μικρή διόρθωση....Εδώ είναι οι επίσημοι μεταπωλητές τους...

http://www.91umi.com/Product/8450362330.html

Πατώντας στο Buy now....

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.91umi.com/Product/8450362330.html

Εδώ είναι τα χαρακτηριστικά του...

Έως τώρα έχει γίνει review εδώ στο myphone-πολύ καλά σχόλια έγραψε ο Νίκος-και ένα παιδί που το κέρδισε-και το παρέλαβε από ένα κατάστημα-...

Και οι δύο λένε τα καλύτερα...

 

Και αυτο που λες ισχυει και αυτο το λινκ που εγραψα και εγω...δεν νομιζω στο ιδιο σαιτ να γραφουν οτι ναναι...το γραφει και το λινκ τους Our Vendors=Πωλητες μας...

Link to comment
Share on other sites

Οι μεταπωλητές που γράφω εγώ είναι υποσύνολο αυτού που γράφεις εσύ...Τέλος πάντων όσοι περισσότεροι τόσο καλύτερο για μας.

Επίσης μπορεί οι 9 αυτοί μεταπωλητές να είναι για το συγκεκριμένο μοντέλο..

Τους ίδιους αυτούς 9 έχουν γράψει και στο facebook...

Και αυτο που λες ισχυει και αυτο το λινκ που εγραψα και εγω...δεν νομιζω στο ιδιο σαιτ να γραφουν οτι ναναι...το γραφει και το λινκ τους Our Vendors=Πωλητες μας...
Link to comment
Share on other sites

Οι μεταπωλητές που γράφω εγώ είναι υποσύνολο αυτού που γράφεις εσύ...Τέλος πάντων όσοι περισσότεροι τόσο καλύτερο για μας.

Επίσης μπορεί οι 9 αυτοί μεταπωλητές να είναι για το συγκεκριμένο μοντέλο..

Τους ίδιους αυτούς 9 έχουν γράψει και στο facebook...

Το θεμα ειναι οτι περιμεναμε το κινητο να το ειχαμε μεσα στις γιορτες....σαν δωρακι στον εαυτο μας και τελικα στην καλυτερη θα το εχουμε του αγιανιου!!!:mad: :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτό έχεις απόλυτο δίκιο!!!

Το θεμα ειναι οτι περιμεναμε το κινητο να το ειχαμε μεσα στις γιορτες....σαν δωρακι στον εαυτο μας και τελικα στην καλυτερη θα το εχουμε του αγιανιου!!!:mad: :mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...