Jump to content

ADSL in a box by Forthnet: Σχόλια - Εντυπώσεις


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλιμερα σας.

Τελικα αξιζει να το παρει κανεις?

Το θεμα με το usβ μοντεμ λυθηκε ?

Θελω να πω σε windows xp! service pack 2 fully updated θα παιζει ? απο αποψη χρονου συνδεσης εφτιαξαν καθολου τα πραγματα η ακομα "νιτπουν τας χειρας τους" ?

 

Ευχαριστω πολυ για οποια ενημερωση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο χρόνος είναι κυρίως θέμα του ΟΤΕ και όχι της Forthnet. Το modem λειτουργεί απλά επιβαρύνει το σύστημα. Το αν αξίζει θα το καταλάβεις από μόνος σου...
Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος είναι κυρίως θέμα του ΟΤΕ και όχι της Forthnet. Το modem λειτουργεί απλά επιβαρύνει το σύστημα. Το αν αξίζει θα το καταλάβεις από μόνος σου...

 

Οταν λες επιβαρυνει το συστημα τι εννοεις ?

Μια αλλη ερωτηση. Πρεπει να αναβαθμισω τις usb μου σε πρωτοκολο 2,0 απο 1,1

η δε παιζει ρολο?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω παλιό υπολογιστή (Pentium 3) με το usb modem σερνόταν πολύ άσχημα και πήρα router. Και router όμως που πήρα, πάλι όπως τα υπολόγισα συμφέρει στην τιμή. Τις usb δεν χρειάζεται να τις αναβαθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Neotera:

To 134 me enhmerwse oti energopoihthike h grammh apo thn prohgoumenh Paraskeuh! Tsekarw to crypto f200 kai anavosvhnei synehws grafontas:

Training->Channel Analysis->Excange kai meta ftou kai apo thn arhi!

H Forthnet mou eipe oti mias kai autous den tous eipe akomh to OK o ote na perimenw giati profanws h grammh mou den einai plhrws!!! energopoihmenh!

To 134 mou eipe na dhlwsw vlavh sto 121, to ekana kai perimenw enhmerwsh...

Ante na doume! To demo pou mou edwse h forthnet fysika den doulepse mias kai den syghronizetai to modem...

Gia thn istoria anhkw sto dslam ARHS (siemens) thlefwno apo 2108327...

:cry: :cool:

 

Asheto: Ehw kai ena speedtouch 510i, yparhei periptwsh na doulepsei auto se PSTN grammh???

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαι κ εγώ ένας απο τους τυχερούς!Ενω έκανα αμάν να τους στείλω την αίτηση τελικά τα κατάφεραν και με σύνδεσαν μεσα σε 10 ημέρες!!Ναι είναι απίστευτο!!Παρόλο που χτες ολη μέρα δεν είχα τηλ κ είχα ριξει του κόσμου τα μπινελίκια στον πΟΤΕ σήμερα έχω ADSL!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ο καλος μας ΟΤΕ με ξεχασε για 45 μερες! Βεβαια το λαμπακι αναψε πρασινο στην 12 μερα και οπως φανταζεστε ειμουν με demo μεχρι χθες! οποτε "κερδισα" και ενα μηνα παραπάνω. Δεν ξερω τι γινετε με τον πΟΤΕ αλλα δεν παει και πολυ καλα τελευταια. Οι επενδυσεις του στα Βαλκανια ναυαγησαν και προσπαθουν να αποσβέσουν μεσω Ελλάδας τις ζημίες τους. Πηρε το αυτακι μου αυξηση στα παγια καθως και στις μοναδες. Οσο αναφορα το DSL, ακουω και διαβαζω οτι η Forthnet ειναι πιο αξιοπιστη απο θεμα ταχυτητας και σταθεροτητας. αυτα, για χαρα σε ολους!
switch life, switch to mac
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Η Forthnet με πηρε τηλέφωνο την Δευτέρα και μου έδωσε κανονικο user name kai password αλλά δεν κατάφερα ποτέ να συνδεθώ μιας και το Modem δεν συγχρονίζεται με τίποτα... Η συνδρομή φυσικά δεν μετράει ακόμη και σήμερα το πρωί με ενημέρωσαν απο τις βλάβες του ΟΤΕ ότι είναι πρόβλημα του dslam και προσπαθούν να το διορθώσουν...

:cool:

Link to comment
Share on other sites

27 ergasimes meres kai akoma tipota , oute lampakia anaboun oute tipota. Eimai 20 ergasimes meres sto stadio na ginei porta allocated apo ton OTE. Ma kala ti kanoun ekei ston OTE ton p**zoun olh mera?

 

ELEOS

 

Les kai to kanoun epithdes gia na epilegei o kosmos to conn-x opou se syndeoun amesos.

Link to comment
Share on other sites

Έχω PSTN γραμμή, και 31/12/2004 το πρωί ήμουν στο ίντερνετ με 56Κ (ο θεός να τα κάνει 56Κ). Ξαφνικά με πέταξε έξω!! Πήγα να ξαναμπώ και δεν έδινε σήμα το τηλέφωνο... Λέω " Θα βγήκε το φις του τηλεφώνου από την πρίζα του τοίζου" !! Και ήταν μέσα!! Όταν σήκωσα το ασύρματο τηλέφωνο και δεν είχε σήμα. ΕΠΑΘΑ 'σόκ'! Έπαιρνα σπίτι μου και έλεγε "Ο αριθμός που καλείτε δε λειτουργεί προσωρινά για τεχνικούς λόγους" ! Το ψιλιάστηκα και έτσι άρχισα να κοιτάω το @ του Alcatel SpeedTouch 530 (το αγόρασα επίδη το usb δεν θα έπεζαι καλά με WIN98SE) επίμονα {λέγοντας από μέσα μου "ΑΝΑΨΕ!" , "ΑΝΑΨΕ" , "ΑΝΑΨΕ"(συγχαριτήρια στο Uri Geller)} ! Και ξαφνικά..... ΑΡΧΙΣΕ Ο ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ DSLAM!! Σήκωσα πάλι το τηλέφωνο και είχαν αρχίσει τα παράσιτα... Έβαλα φιλτράκι και απλά το τηλέφωνο ήταν νεκρό, χωρίς σήμα... Μετά τις απεγνωσμένες μου προσπάθειες κλήσεων από το κινητό στο σταθερό έπιασα γραμμή και χτύπησε!! Η διακοπή κράτησε μία ώρα! Και μάλλιστα μόλις συνδέθηκε μετά από 5 λεπτά με πείραν από το τηλεφωνικό κέντρο της περιοχής μου για να μου ζητήσουν συγνώμη!!;) ;)

Βέβαια ήταν Παρασκευή και την Forthnet δεν την ενημέρωσε κανείς πΟΤΕς για την ενεργοποίηση!! Έτσι ήμουν με demo μέχρι την Τρίτη που με πήραν 10 λεπτά πριν κλήσουν τα γραφεία πωλήσεων για user name και password...:X :rolleyes:

 

(Όχι ότι δεν θα συνεχίσω να κατηγορώ τον "καλο" μας πΟΤΕ και να τον απεχθάνομαι... Γιατί οι υπηρεσίες του είναι πανάκριβες!! Όπως επίσης και οι χρεώσεις του(γενικά)!!{Και είμαι σίγουρος ότι αυτά τα ξαφνικά τα κάνει γιατί έχει χάσει πελάτες!!} )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο τους τεχνικούς του ΟΤΕ για το ADSL περιοχής Άρεως και τους είπα ότι ακόμα δεν έχει συγχρονίσει η γραμμή μου, παρόλο που με έχει ενημερώσει σχετικά η forthnet από την περασμένη Δευτέρα. Μου είπαν ότι είχαν παρόμοιο πρόβλημα κι άλλοι συνδρομητές, ότι έστειλαν συνεργείο στο DSLAM Δαγκλή, όπου ανήκω (και όχι DSLAM ARHS όπως νόμιζα-210832....), την περασμένη παρασκευή και έβαλαν λάθος κάρτα. Σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα ξαναπάει το συνεργείο για να βάλει σωστή (ελπίζω!) κάρτα και αν συγχρονίσει το μόντεμ να τους πάρω τηλέφωνο μέχρι αύριο στις 8 το πρωί να τους ενημερώσω για να μην στείλουν τζάμπα συνεργείο στο σπίτι μου. Κάντε καμιά ευχή και για μένα οι ενεργοποιημένοι...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Καλημέρα. Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο τους τεχνικούς του ΟΤΕ για το ADSL περιοχής Άρεως και τους είπα ότι ακόμα δεν έχει συγχρονίσει η γραμμή μου, παρόλο που με έχει ενημερώσει σχετικά η forthnet από την περασμένη Δευτέρα. Μου είπαν ότι είχαν παρόμοιο πρόβλημα κι άλλοι συνδρομητές, ότι έστειλαν συνεργείο στο DSLAM Δαγκλή, όπου ανήκω (και όχι DSLAM ARHS όπως νόμιζα-210832....), την περασμένη παρασκευή και έβαλαν λάθος κάρτα. Σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα ξαναπάει το συνεργείο για να βάλει σωστή (ελπίζω!) κάρτα και αν συγχρονίσει το μόντεμ να τους πάρω τηλέφωνο μέχρι αύριο στις 8 το πρωί να τους ενημερώσω για να μην στείλουν τζάμπα συνεργείο στο σπίτι μου. Κάντε καμιά ευχή και για μένα οι ενεργοποιημένοι...

 

Γεια και από εδώ! Και εγώ μία από τα ίδια! Ανήκω στο Δαγκλή (2108327...), ενώ μέχρι τώρα μου έλεγαν για ΑΡΗΣ...Μίλησα και εγώ το πρωί και μου είπαν αυτό ακριβώς (βέβαια μου το είπαν και την Πέμπτη και την Παρασκευή...). Το πάλευαν όλο το weekend λέει και ίσως παίξουμε μέχρι το απόγευμα...

Εγώ γυρίζω από τη δουλειά κατά τις 18:00, οπότε αν δεις κάτι μέχρι τότε πες το και εδώ να χαρώ λίγο...!

:cool: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από nickpao

Καλημέρα. Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο τους τεχνικούς του ΟΤΕ για το ADSL περιοχής Άρεως και τους είπα ότι ακόμα δεν έχει συγχρονίσει η γραμμή μου, παρόλο που με έχει ενημερώσει σχετικά η forthnet από την περασμένη Δευτέρα. Μου είπαν ότι είχαν παρόμοιο πρόβλημα κι άλλοι συνδρομητές, ότι έστειλαν συνεργείο στο DSLAM Δαγκλή, όπου ανήκω (και όχι DSLAM ARHS όπως νόμιζα-210832....), την περασμένη παρασκευή και έβαλαν λάθος κάρτα. Σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα ξαναπάει το συνεργείο για να βάλει σωστή (ελπίζω!) κάρτα και αν συγχρονίσει το μόντεμ να τους πάρω τηλέφωνο μέχρι αύριο στις 8 το πρωί να τους ενημερώσω για να μην στείλουν τζάμπα συνεργείο στο σπίτι μου. Κάντε καμιά ευχή και για μένα οι ενεργοποιημένοι...

 

 

Γεια και από εδώ! Και εγώ μία από τα ίδια! Ανήκω στο Δαγκλή (2108327...), ενώ μέχρι τώρα μου έλεγαν για ΑΡΗΣ...Μίλησα και εγώ το πρωί και μου είπαν αυτό ακριβώς (βέβαια μου το είπαν και την Πέμπτη και την Παρασκευή...). Το πάλευαν όλο το weekend λέει και ίσως παίξουμε μέχρι το απόγευμα...

Εγώ γυρίζω από τη δουλειά κατά τις 18:00, οπότε αν δεις κάτι μέχρι τότε πες το και εδώ να χαρώ λίγο...!

 

 

 

Πριν λίγο κόπηκε το σταθερό για 10 λεπτά και τώρα επανήλθε χωρίς ν' αλλάξει κάτι. Κάτι σκαλίζουν φαίνεται οι τεχνικοί στα σοκάκια της Δαγκλή!!Θα σου πω αν γίνει κάτι μέχρι τις 1430 γιατί μετά φεύγω για δουλειά και γυρίζω 2300. Αρα από 1800 ως 2300 αναλαμβάνεις εσύ ενημέρωση, φίλε biildanos!! :):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από nickpao

Καλημέρα. Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο τους τεχνικούς του ΟΤΕ για το ADSL περιοχής Άρεως και τους είπα ότι ακόμα δεν έχει συγχρονίσει η γραμμή μου, παρόλο που με έχει ενημερώσει σχετικά η forthnet από την περασμένη Δευτέρα. Μου είπαν ότι είχαν παρόμοιο πρόβλημα κι άλλοι συνδρομητές, ότι έστειλαν συνεργείο στο DSLAM Δαγκλή, όπου ανήκω (και όχι DSLAM ARHS όπως νόμιζα-210832....), την περασμένη παρασκευή και έβαλαν λάθος κάρτα. Σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα ξαναπάει το συνεργείο για να βάλει σωστή (ελπίζω!) κάρτα και αν συγχρονίσει το μόντεμ να τους πάρω τηλέφωνο μέχρι αύριο στις 8 το πρωί να τους ενημερώσω για να μην στείλουν τζάμπα συνεργείο στο σπίτι μου. Κάντε καμιά ευχή και για μένα οι ενεργοποιημένοι...

 

 

Γεια και από εδώ! Και εγώ μία από τα ίδια! Ανήκω στο Δαγκλή (2108327...), ενώ μέχρι τώρα μου έλεγαν για ΑΡΗΣ...Μίλησα και εγώ το πρωί και μου είπαν αυτό ακριβώς (βέβαια μου το είπαν και την Πέμπτη και την Παρασκευή...). Το πάλευαν όλο το weekend λέει και ίσως παίξουμε μέχρι το απόγευμα...

Εγώ γυρίζω από τη δουλειά κατά τις 18:00, οπότε αν δεις κάτι μέχρι τότε πες το και εδώ να χαρώ λίγο...!

 

 

 

Πριν λίγο κόπηκε το σταθερό για 10 λεπτά και τώρα επανήλθε χωρίς ν' αλλάξει κάτι. Κάτι σκαλίζουν φαίνεται οι τεχνικοί στα σοκάκια της Δαγκλή!!Θα σου πω αν γίνει κάτι μέχρι τις 1430 γιατί μετά φεύγω για δουλειά και γυρίζω 2300. Αρα από 1800 ως 2300 αναλαμβάνεις εσύ ενημέρωση, φίλε biildanos!! :):):):):):)

 

OOOOK! :wacko: Σαν τις Χήρες καταντήσαμε να περιμένουμε πάνω από το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από nickpao

...Αρα από 1800 ως 2300 αναλαμβάνεις εσύ ενημέρωση, φίλε biildanos!! :):):):):):)

 

Ασχημα μαντάτα σου φέρνω σύντροφε! Τουλάχιστον το δικό μου μοντεμάκι συνεχίζει να αναβοσβήνει όπως και πριν κάνοντας συνεχώς Training και Channel Analysis...

Αντε πάλι να ξυπνήσω το πρωι στις 7:00 για να βρω τα παλικάρια στο τηλέφωνο...

:cry: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Ασχημα μαντάτα σου φέρνω σύντροφε! Τουλάχιστον το δικό μου μοντεμάκι συνεχίζει να αναβοσβήνει όπως και πριν κάνοντας συνεχώς Training και Channel Analysis...

Αντε πάλι να ξυπνήσω το πρωι στις 7:00 για να βρω τα παλικάρια στο τηλέφωνο...

:cry: :mad:

 

ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Άργησε το καημένο το crypto να συγχρονιστεί!!!

Συνδεθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Κλειδωσε στα 448Kbps!!!

 

Αντε να ακούσω και τα δικά σου ευχάριστα το βράδυ!

Βρουυυυυυυυυυυυυυμ

:cool: :D

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που το μόντεμ δε συνδεόταν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, πήρα τηλ τη φόρθνετ, και μου είπαν ότι στο AccessRunner Control Panel, Alt-P, Line Setup, το ADSL Head End πρέπει να είναι στο Texas Instruments. To δικό μου έκανε default το Alcatel και αργούσε πάνω από 1 ώρα να συνδεθεί μερικές φορές......
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Μια φορά που το μόντεμ δε συνδεόταν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, πήρα τηλ τη φόρθνετ, και μου είπαν ότι στο AccessRunner Control Panel, Alt-P, Line Setup, το ADSL Head End πρέπει να είναι στο Texas Instruments. To δικό μου έκανε default το Alcatel και αργούσε πάνω από 1 ώρα να συνδεθεί μερικές φορές......

 

Το δικό μου Texas ήταν από την αρχή! Μου είπαν μια φορά να το γυρίσω σε Alcatel από την Forthnet όταν κάναμε προσπαθειες αλλα γύριζε μόνο του πάλι σε Texas!

 

Κατεβάζω για αρχή απο το tucows.gr με 44Κ!

:cool:

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Άργησε το καημένο το crypto να συγχρονιστεί!!!

Συνδεθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Κλειδωσε στα 448Kbps!!!

 

Αντε να ακούσω και τα δικά σου ευχάριστα το βράδυ!

Βρουυυυυυυυυυυυυυμ

:cool: :D

 

Εύγε σύντροφε!!! Καλορίζικο!! Εγώ τίποτα ακόμα...γκρρρρρρρρ. Ούτε το σταθερό κάνει παράσιτα. Αλήθεια το σταθερό σου κάνει κανένα θόρυβο? Και ευχαριστώ για την ενημέρωση, περίμενα πως και πως να φύγω από τη δουλεια :( :(

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Εύγε σύντροφε!!! Καλορίζικο!! Εγώ τίποτα ακόμα...γκρρρρρρρρ. Ούτε το σταθερό κάνει παράσιτα. Αλήθεια το σταθερό σου κάνει κανένα θόρυβο? Και ευχαριστώ για την ενημέρωση, περίμενα πως και πως να φύγω από τη δουλεια :( :(

 

Χωρίς το φίλτρο ακούω πλέον θόρυβο στο ακουστικό (κάτι σαν συνεχόμενο φύσημα). Επίσης αν έχεις το crypto κάνε restart sto pc και αστο αρκετή ώρα! Εμένα κάνει απο 15-20 λεπτά να συγχρονιστεί! Αν συνεχίσει έτσι σε κάθε restart θα πάω να πάρω κανα modem της προκοπής!

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς το φίλτρο ακούω πλέον θόρυβο στο ακουστικό (κάτι σαν συνεχόμενο φύσημα). Επίσης αν έχεις το crypto κάνε restart sto pc και αστο αρκετή ώρα! Εμένα κάνει απο 15-20 λεπτά να συγχρονιστεί! Αν συνεχίσει έτσι σε κάθε restart θα πάω να πάρω κανα modem της προκοπής!

:cool:

 

 

Αφού εγώ δεν ακούω θόρυβο άρα μάλλον με άφησαν για αύριο. Και ποιος ξυπνάει στις 7... :cool: Ας κάνω άλλο ένα restart. Η ταχύτητά σου πάντως είναι πολύ καλή, καλό σημάδι αυτό για το dslam!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Αφού εγώ δεν ακούω θόρυβο άρα μάλλον με άφησαν για αύριο. Και ποιος ξυπνάει στις 7... :cool: Ας κάνω άλλο ένα restart. Η ταχύτητά σου πάντως είναι πολύ καλή, καλό σημάδι αυτό για το dslam!

Θα πω και κάτι που ίσως είναι χαζό αλλά θα το πω! Το Crypto αν κάνω restart sto pc θέλει κάνα 15λεπτο να συγχρονιστεί! Παρατήρησα όμως (και ίσως είναι τυχαίο) ότι αν οσο το παλεύει μιλάω στο τηλέφωνο ή είμαι συνδεδεμένος με το dial up modem, ο χρόνος που κάνει για να συγχρονιστεί μειώνεται στο μισό σχεδόν... Αφού συγχρονιστεί, μετά δεν καταλαβαίνει Χριστό! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα πω και κάτι που ίσως είναι χαζό αλλά θα το πω! Το Crypto αν κάνω restart sto pc θέλει κάνα 15λεπτο να συγχρονιστεί! Παρατήρησα όμως (και ίσως είναι τυχαίο) ότι αν οσο το παλεύει μιλάω στο τηλέφωνο ή είμαι συνδεδεμένος με το dial up modem, ο χρόνος που κάνει για να συγχρονιστεί μειώνεται στο μισό σχεδόν... Αφού συγχρονιστεί, μετά δεν καταλαβαίνει Χριστό! :rolleyes:

 

 

Και μια τελευταία ερώτηση πριν πάω για ύπνο. Στο browsing παρατήρησες διαφορά? Ανοίγουν σε χρόνο dt οι σελίδες? Άντε καληνύχτα από μένα και καλό ξενύχτι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ .ΕΧΩ ΔΩΡΕΑΝ PANAFONET ΜΕΣΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΟΝΟ 25Ε ΔΙΜΉΝΟ ΣΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΤΕ .ΤΑΧΥΤΗΤΑ 44-45KPPS .ΑΠΟ ΜΥΚΟΝΟ. ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ -ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ .ΕΧΩ PSTN.OTAN ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ Η ΤΗΛ ΓΡΑΜΜΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ-ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟ WI-FI ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ-ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ-ΕΧΕΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ .ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΞΙΖΟΥΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...