Jump to content

ADSL in a box by Forthnet: Σχόλια - Εντυπώσεις


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guys τώρα που μου έληξε το Forthnet in a box plus λέω να κάνω μια ανανέωση.

Τι επιλογές έχω σε διάρκεια και σε χρήματα;

Aν ήδη έληξε μάλλον θα χάσεις τη γραμμή και θα πρέπει να κάνεις ξανά ενεργοποίηση (οπότε μπορείς να σκεφτείς και άλλον ISP).

 

Αν πάντως δεν έχει λήξει ακόμα, οι επιλογές σου είναι αυτές: http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10007878

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aν ήδη έληξε μάλλον θα χάσεις τη γραμμή και θα πρέπει να κάνεις ξανά ενεργοποίηση (οπότε μπορείς να σκεφτείς και άλλον ISP).

 

Αν πάντως δεν έχει λήξει ακόμα, οι επιλογές σου είναι αυτές: http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10007878

Μία διόρθωση... Μόλις λήξει δίνουν περιθόριο 10 μέρες να ανανεώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Μία διόρθωση... Μόλις λήξει δίνουν περιθόριο 10 μέρες να ανανεώσεις...

Eυχαριστώ για την πληροφορία.

Επομένως ισχύουν οι τιμοκατάλογοι στο link που έδωσα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους δύο!:D

Μου φαίνονται αρκετά υψηλές οι τιμές, όμως. Μήπως δεν συμφέρει η ανανέωση, τη στιγμή μάλιστα που σκέφτομαι να αναβαθμίσω την 384 σε 512 ή 1024;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους δύο!:D

Μου φαίνονται αρκετά υψηλές οι τιμές, όμως. Μήπως δεν συμφέρει η ανανέωση, τη στιγμή μάλιστα που σκέφτομαι να αναβαθμίσω την 384 σε 512 ή 1024;

Αυτή τη στιγμή το 1bill της Forthnet είναι γεγονός ότι δεν έχει καλές τιμές.

Πριν ένα μήνα είχε πολύ καλύτερες προσφορές για τετράμηνο... είσαι άτυχος.

Αν πάντως δε θέλεις να περιμένεις νέα ενεργοποίηση, μπορείς να πάρεις για ένα μήνα (αν γίνεται) και να ελπίζεις ότι σύντομα θα υπάρξουν και πάλι καλές προσφορές.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νέα προσφορά-απάντηση στο 12μηνο προπληρωμένο onDSL Kit της OTEnet από το ADSL in a Box.

Αν επιλέξεις 12μηνη δέσμευση, μετά τη λήξη του in a box, κοστίζει 19,5€ ο μήνας στα 384 και 25,8€ ο μήνας στα 512.

Τιμές με ΦΠΑ.

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει στο πρόγραμμα και κάποιος που το έχει ήδη ενεργοποιήσει, υπογράφοντας ελάχιστη διάρκεια 12 μήνες.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά-απάντηση στο 12μηνο προπληρωμένο onDSL Kit της OTEnet από το ADSL in a Box.

Αν επιλέξεις 12μηνη δέσμευση, μετά τη λήξη του in a box, κοστίζει 19,5€ ο μήνας στα 384 και 25,8€ ο μήνας στα 512.

Τιμές με ΦΠΑ.

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει στο πρόγραμμα και κάποιος που το έχει ήδη ενεργοποιήσει, υπογράφοντας ελάχιστη διάρκεια 12 μήνες.

 

Νομίζω ότι σε 6 μήνες θα έχουν αλλάξει πολλά στις τιμές σε όλους τους ISP... Δε νομίζω ότι άξιζει να ρισκάρει κάποιος 12μηνη δέσμευση

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σε 6 μήνες θα έχουν αλλάξει πολλά στις τιμές σε όλους τους ISP... Δε νομίζω ότι άξιζει να ρισκάρει κάποιος 12μηνη δέσμευση

Oύτε εγώ!

Αλλά αν κάποιος το νομίζει, τουλάχιστον να ξέρει ότι υπάρχει και αυτό, και να μην πάει κατευθείαν στην ΟΤΕnet.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...