Jump to content

[Ρολόι] Motorola 360


blade_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι το χρησιμοποιούν με iOS, ενημερώνω ότι προστέθηκαν ΝΕΑ watchfaces εκ των οποίων 2-3 με μια μικρή αλληλεπίδραση , όταν πατάς στο κέντρο τους.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 647
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι το χρησιμοποιούν με iOS, ενημερώνω ότι προστέθηκαν ΝΕΑ watchfaces εκ των οποίων 2-3 με μια μικρή αλληλεπίδραση , όταν πατάς στο κέντρο τους.

Καλησπέρα φίλε μου το χρησιμοποιείς με iphone και σε λειτουργεί κανονικά;εγώ το σύνδεσα με το iphone 6s ios 9.2 και οι ειδοποιήσεις έρχονται όποτε θυμάται δεν ξέρω τι παίζει

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Έκανες πρώτα σύνδεση με κάποιο android για να κανεις το απαιτούμενο update στην έκδοση 5.1.1; Μετά το συνδέεις στο iPhone για να ειναι επίσημα συμβατό χωρίς προβλήματα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, μια ερώτηση. Εχει κυκλοφορήσει το 2nd gen Ελλάδα; Στο σκρουτζ ακόμα αναμένεται.
Lenovo Vibe Z2 Pro / LG G3 32gb / Huawei Ascend Mate 7 / Sony Xperia Z3
Link to comment
Share on other sites

Έκανες πρώτα σύνδεση με κάποιο android για να κανεις το απαιτούμενο update στην έκδοση 5.1.1; Μετά το συνδέεις στο iPhone για να ειναι επίσημα συμβατό χωρίς προβλήματα

 

Ναι φίλε γιατί πρώτα το είχα σε συσκευή android έκανε το update σε 5.1.1 μετά πήγα να το συνδέσω στο iphone συνδέεται αλλά αργούν πολύ οι ειδοποιήσεις δεν ξέρω τι να πω:(

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε γιατί πρώτα το είχα σε συσκευή android έκανε το update σε 5.1.1 μετά πήγα να το συνδέσω στο iphone συνδέεται αλλά αργούν πολύ οι ειδοποιήσεις δεν ξέρω τι να πω:(

 

 

Δοκίμασε factory reset στο ρολόι ή/και διαγραφή κ ξανά download του android wear app. Πρώτα κάνε ignore this device από τις ρυθμίσεις του Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε factory reset στο ρολόι ή/και διαγραφή κ ξανά download του android wear app. Πρώτα κάνε ignore this device από τις ρυθμίσεις του Bluetooth.

 

Όλα τα έχω κάνει φίλε μου και απο τη συσκευή και από το τηλέφωνο στο android όταν το είχα εμφάνιζε και το bluetooth στις ρυθμίσεις του ρολογιού εδώ λείπει όταν το κάνω pair θα το ξαναδοκιμάσω να δω αν και με βλέπω με apple watch να υσηχάσει το κεφάλι μου:)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου!!!

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τελικα τι διάρκεια μπαταρίας εχει, μετα την τελευταία αναβάθμιση?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι διάρκεια μπαταρίας εχει, μετα την τελευταία αναβάθμιση?

Πανω κατω μια μερα. Εννοειται με ambient κλειστο. Ανοιχτο ambient mode εμενα μου βγαζει 14 ωρες περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι διάρκεια μπαταρίας εχει, μετα την τελευταία αναβάθμιση?

Πολύ μεγάλο ρόλο παίζει και το Watch face. Με τα απλά εργοστασιακα κρατάει περισσότερο. Γενικά πάνω από ημέρα όμως δεν βγάζει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα που μπορώ να βρω tempered glass για το moto 360?

 

 

Εγώ βρήκα από eBay πάντως φίλε μου. Δεν εχω δει σε κάποιο απο τα γνωστά μεγάλα μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα πήρα το μότο και συνεχωςψκανει αποστνδεσεις με το κινητό το έχει παθει και άλλος?

Επίσης βλέπω ότι δε μπορεί να ανοίξει καμία εφαρμογή από το ρολόι με φωνη. Π.Χ open hangouts h text message.Με πετάει σε Google store του κινητού.

Edited by Manosvasilakis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα πήρα το μότο και συνεχωςψκανει αποστνδεσεις με το κινητό το έχει παθει και άλλος?

Επίσης βλέπω ότι δε μπορεί να ανοίξει καμία εφαρμογή από το ρολόι με φωνη. Π.Χ open hangouts h text message.Με πετάει σε Google store του κινητού.

 

Με το s6 που ειχα πριν δεν εκανε αποσυνδεσεις... Απο τοτε που πηρα το z5 συνέχεια αποσυνδεεται...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω LG g4 και μου κάνει πολλές.ακόμα και με το Wi-Fi του σπιτιού μου κάνει αποστνδεσεις. Υπάρχει λύση σε αυτό το θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τέτοια...

Εχω το g4 και περιμένω το 360 μέσα στις επόμενες μέρες..

Εγώ έχω LG g4 και μου κάνει πολλές.ακόμα και με το Wi-Fi του σπιτιού μου κάνει αποστνδεσεις. Υπάρχει λύση σε αυτό το θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αποσυνδέσεις δοκίμαστε factory reset , αφού πρώτα κάνετε forget/ αγνοηςη το ρολόι απο τις ρυθμίσεις Bluetooth του κινητού. Επίσης διαγραφή κ ξανακατέβασμα την εφαρμογή android wear
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα μπαταρίας πως τα πας? Μόλις το έβγαλα από τη φορτηση και έστειλα ένα μήνυμα φωνητικό πήγε 97 %.Γενικά δεν είναι για να το πολύ πειράζεις σωστά ?
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα μπαταρίας πως τα πας? Μόλις το έβγαλα από τη φορτηση και έστειλα ένα μήνυμα φωνητικό πήγε 97 %.Γενικά δεν είναι για να το πολύ πειράζεις σωστά ?

 

Σ εμένα κρατάει 24 ώρες μόνο με ειδοποιήσεις, γενικά αν έχεις την οθόνη συνέχεια ανοιχτή έχει θέμα...

 

Παίδες καλημέρα1

Πως μπορούμε να έχουμε μόνο δόνηση στις ειδοποιήσεις?

Edited by zxr
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μόνο δόνηση έχει έτσι και αλλιώς το κινητό.Δεν έχει ηχείο.

 

Οκ ευχαριστώ πολύ δεν το ήξερα, μια μέρα το έχω...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε ποσο κραταει η μπαταρια του σε σταντ μπαι πραγματικες ωρες? Πηρε ενας φιλος μου ενα αλλο ρολοι (Α29) με 350mah μπαταρια και μου ειπε οτι σε σταντ μπαι η μπαταρια του κραταει 30-35 ωρες, ενω κανονικα διαφημιζει 150 ωρες σε σταντ μπαι.

Ειναι φυσιολογικο αυτο?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...