Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αναβάθμιση δε δίνεται λόγω επεξεργαστή. Ανακοίνωσε η qualcomm ότι δε θα διαθέσει τους drivers των γραφικών που ζητούσε η google για την λειτουργία του μαντολάτου στους επεξεργαστές snapdragon 800 και 801.

Οπότε ούτε καστομιά θα παίξει εύκολα...:ninja:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια δυστηχως το moto επεσε και ραγισε η οθονη το εξωτερικο τζαμακι ενοω.το θεμα ειναι οτι εχω το total plus 360 του κοτσωβολου που υποτιθεται οτι μου το επισκευαζουν δωρεαν η το αντικαθιστουν.εχετε παρομοια εμπειρια?ισχυει? η να το παω στη cellcom βεβαια δεν με καλυπτει η εγγυηση.δεν εχει ερθει και το moto z να το επαιρνα ακομα
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστηχως το moto επεσε και ραγισε η οθονη το εξωτερικο τζαμακι ενοω.το θεμα ειναι οτι εχω το total plus 360 του κοτσωβολου που υποτιθεται οτι μου το επισκευαζουν δωρεαν η το αντικαθιστουν.εχετε παρομοια εμπειρια?ισχυει? η να το παω στη cellcom βεβαια δεν με καλυπτει η εγγυηση.δεν εχει ερθει και το moto z να το επαιρνα ακομα

 

 

 

Ρώτα πρώτα στο Κοτσώβολο. Δε γνωρίζω τι προσφέρει το πρόγραμμα που λες. Απ όσο γνωρίζω δε καλύπτουν πτώσεις, ίσως κάνω λάθος.

Μετά δες για cellcom.

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστηχως το moto επεσε και ραγισε η οθονη το εξωτερικο τζαμακι ενοω.το θεμα ειναι οτι εχω το total plus 360 του κοτσωβολου που υποτιθεται οτι μου το επισκευαζουν δωρεαν η το αντικαθιστουν.εχετε παρομοια εμπειρια?ισχυει? η να το παω στη cellcom βεβαια δεν με καλυπτει η εγγυηση.δεν εχει ερθει και το moto z να το επαιρνα ακομα

 

Με τη cellcom δε βγάζεις άκρη. Θα σου πουν το κόστος αλλαγής τους. Όσο για τον κωτσόβολο, θυμάμαι να είναι πολύ τίμιος σε επισκευές και εγγυήσεις. Δε χάνεις να αναφέρεις το πρόβλημά σου εκεί.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από έναν νέο κάτοχο της συσκευής.

 

Ήθελα να σας ρωτήσω πόσος είναι ο καθαρός διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος της συσκευής.

Η storage card φαίνεται να έχει συνολικό χώρο 10577 ΜΒ, αλλά υπάρχει και μία εγγραφή system data μεγέθους 2567 ΜΒ που περιορίζει ακόμη περισσότερο τον διαθέσιμο χώρο.

Είναι φυσιολογικά όλα αυτά ή πρέπει να κάνω κάτι για να ελευθερώσω περισσότερο χώρο;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από έναν νέο κάτοχο της συσκευής.

 

Ήθελα να σας ρωτήσω πόσος είναι ο καθαρός διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος της συσκευής.

Η storage card φαίνεται να έχει συνολικό χώρο 10577 ΜΒ, αλλά υπάρχει και μία εγγραφή system data μεγέθους 2567 ΜΒ που περιορίζει ακόμη περισσότερο τον διαθέσιμο χώρο.

Είναι φυσιολογικά όλα αυτά ή πρέπει να κάνω κάτι για να ελευθερώσω περισσότερο χώρο;

 

Ευχαριστώ!

 

Χμ, δεν ξέρω τι είναι τα 2.5gb που αναφέρεις, αλλά εκεί είσαι στα 10.5gb. Με καμια κοστουμιά μπορείς να γλιτώσεις κι άλλον. :)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα 2,5 GB είναι που με καίνε.

Το κινητό το αποσφράγισα εγώ και "φόραγε" 5.0. Μετά από 4-5 διαδοχικές αναβαθμίσεις ήρθε στην 6.0.1. Κακώς εκεί δεν έκανα ένα hard reset, όπως συνηθίζω, και το"έστησα" έτσι.

Ελπίζω ότι είναι τα αρχεία OTA και αν κάνω τώρα, έστω και καθυστερημένα, το hard reset, θα ελευθερωθεί ο χώρος.

Γιατί δεν τον έχουμε και μπόλικο...

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, είναι περιορισμένος ο χώρος. Πρέπει να επιεπεύσεις τα google drive, dropbox κλπ για να μην είσαι διαρκώς με το καλώδιο στην τσέπη και να μεταφέρεις αρχεία στον υπολογιστή. Θυμάμαι την τελευταία φορά που έκανα hard reset με γλυφιτζούρι, να ξεκινάω με δέκα μισό γκίγκα. Ίσως αν ρουτάρεις να μπορέσεις να έχεις πρόσβαση σε αρχεία που θέλουν πέταμα. Ανάτρεξε στους xda-developers κι ενημέρωσε μας...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από επαναφορά και ξανα-στήσιμο της συσκευής, ο φάκελος System Data ξεπέρασε πάλι τα 2 Gb. Άρα θα πρέπει να μάθω να ζω με αυτό :)

 

Με root δεν θέλω να ασχοληθώ, με κούρασαν όλα αυτά!

 

2TwHZACnZmYS-o-DT_htCpB7tTHEhaiPchOZPeKIU18E_OlhVKqa4pOsuPX1KiIN4dnFATbAKw-_uL8OuwXW9oGFUtSbf0-2eHFNhn1MfEQjz34lnlQIfN9EuT-EUugO35mMqJEcBLaKklwT146a0-DgpEnwn89FwBIRUEZdjc-_daIbWnkL2uKNIVHC_oa0oBGt2R2WCT_vr7fHg67ohMmIToEONErlRLiAHQw2uM7DbgPhSwCxETL50hF3Al78CrvyJHCjcRDoro26IKgkMsIh_8Miocb5zjPOXyDH3dTDCuHE2yS_8zxkymJPqJVnNva0YbROtimUnMf_sU3uMIIpIrOEEJ-erFWJVc2X5Tr1T3R6dJ6EYtQFMC4gPdm9Qf07v9YvQOtrrQC8J9e37Zxcj8FtScEG7O1_QTnfg4TBz-lwGG03b2y698V2zLvnqpZzgms0KW5FzXnuso65hUSALIhlf-PTAxbLD_jb41I1Ks9GQZ_K4qWPNQDXaWs8LeFm0KAhbWIGf86AG2gtqe2pLaZwzxkdN_xarKrX78qrdmRFWm2eRShygVivg5z_-ikbD-5dakLaP1eAMEnwS1KMBhuoZ5hJBq-V-wiWG-JKZ_W84A=w332-h589-no

Link to comment
Share on other sites

Στις 10 του μηνα εδωσα στο κοτσωβολο το moto μου για επισκευη ραγισματος εξωτερικης οθονης μου ειπαν 10 μερες τουλαχιστον.αν τους συμφερει η αλλαγη μου ειπαν θα το κανουν αλλιως θα κανουν αντικατασταση του κινιτου.εντωμεταξυ ειδε η κοπελα μου ενα lenovo vibe k5 note και το πηρε λεγοντας μου κρατα το μεχρι να σου δωσουν το moto πισο και το περνω εγω μετα.παιδια ηδη ειδα την διαφορα τι να πω η amoled μου λειπει πολλυ τα παιχνιδια που τα σηκωνε ακουραστα το μηδενικο lagging τελικα το moto ειναι απαιχτο....
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και άλλη αναβάθμιση τώρα παιδιά δεν ξέρω τί είναι γιατί είναι στα γαλλικά και είμαι εκτός WiFi! Λογικά security θα ναι!

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

 

Όντως τελικά είναι το security update για τον αυγουστο!

Edited by Dpan9
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανείς -με δική του ευθύνη- για no-name Quick Charge 2.0 φορτιστη από Κίνα (Everbuying) με... ΤΡΙΑ ΕΥΡΩ (!!!), ας ρίξει μια ματιά εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανείς -με δική του ευθύνη- για no-name Quick Charge 2.0 φορτιστη από Κίνα (Everbuying) με... ΤΡΙΑ ΕΥΡΩ (!!!), ας ρίξει μια ματιά εδώ.

 

Το έχω παραγγείλει εδώ και καμιά βδομάδα με 3 δολάρια, 2,7ευρω. Οταν μου έρθει θα σας πω τι λεει. Πάντως και ενας αμαξιου που ειχα πάρει μια χαρά φορτιζε και το κινητό εγραφε turbo charge για τους 2μηνες που βασταξε...

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε και μενα η αναβαθμιση. Γνωριζοντας οτι ειναι το τελευταιο αμερικανικο motorola με στεναχωρει αφανταστα οτι δε θα ξαναυπαρξει τετοια κινηταρα στο μελλον με τετοια ποιοτητα κατασκευης και motomaker..

 

Η lenovo τη διαχειριζεται τη motorola σαν κινεζικη. Μεχρι και το motorola δεν ηθελε και καταργησε. Ξεφτυλες.

 

Αν ειχε φτιαχτει σημερα θα διεθετε μια σοβαρη μπαταρια 3000 minimum ,ois και 32 εσωτερικη και δε θα χρειαζοταν να αλλαξεις κινητο .... για τα επομενα 100 χρονια....

 

 

Ερωτηση. Ειναι η δεν ειναι στερεοφωνικο οταν παιζει μουσικη? Εμενα παιζει μονο απο το κατω ηχειο. Ειναι προβληματικο?

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε και μενα η αναβαθμιση. Γνωριζοντας οτι ειναι το τελευταιο αμερικανικο motorola με στεναχωρει αφανταστα οτι δε θα ξαναυπαρξει τετοια κινηταρα στο μελλον με τετοια ποιοτητα κατασκευης και motomaker..

 

Η lenovo τη διαχειριζεται τη motorola σαν κινεζικη. Μεχρι και το motorola δεν ηθελε και καταργησε. Ξεφτυλες.

 

Αν ειχε φτιαχτει σημερα θα διεθετε μια σοβαρη μπαταρια 3000 minimum ,ois και 32 εσωτερικη και δε θα χρειαζοταν να αλλαξεις κινητο .... για τα επομενα 100 χρονια....

 

 

Ερωτηση. Ειναι η δεν ειναι στερεοφωνικο οταν παιζει μουσικη? Εμενα παιζει μονο απο το κατω ηχειο. Ειναι προβληματικο?

 

 

 

Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα. Εγω προσωπικά θα το τραβήξω όσο αντέξει απλα δεν το αλλάζω. Το ηχείο δεν ειναι στέρεο. Μόνο το κατω παίζει το επάνω ειναι απλα ακουστικό!

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα. Εγω προσωπικά θα το τραβήξω όσο αντέξει απλα δεν το αλλάζω. Το ηχείο δεν ειναι στέρεο. Μόνο το κατω παίζει το επάνω ειναι απλα ακουστικό!

 

Thx ! Νομιζα ειχε προβλημα που δεν εβγαινε και απο τα 2 ηχεια ηχος..

Μιλαμε αυτο το κινητο ειναι δωρο θεου.... 5.2 οθοναρα τοσο συμμαζεμενο απο διαστασεις και μπεζελ , με αυτη τη ποιοτητα και αποδοση δε βρισκεις!

 

Η lenovo δεν πειθει !

Επειδη το εχω χωρις θηκη να το χαιρομαι δεν ξερω αν πρεπει να αγορασω και ενα δευτερο να το χω καβατζα...

 

Και εκανα ταξιδι και το δοκιμασα εξονυχιστικα η καμερα του ειναι ακρως ικανοποιητικη. Εκει που χανει το παιχνιδι ειναι στην ελλειψη ois.... δηλαδη βλεπεις με σταθερα χερια πχ σε ενα τραπεζι τι ωραιες φωτογραφιες βγαζει ακομα και τη νυχτα...!

Το πιανεις μετα στα χερια σου κ με το ψιλοτρεμουλο βγαινουν θαμπες και κουνημενες, χωρις λεπτομερεια.

 

 

Αν ειχε ois δε θα ξαναγοραζα κινητο

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, μετά από δύο χρόνια εμπειρίας έχω να καταθέσω τα εξής:

- Η μπαταρία έχει κουράσει. Υπάρχουν μέρες που θέλω φόρτιση το απόγευμα για να αντέξει και το βράδυ. SOT από μιάμιση έως δυόμιση ώρες, παίζεται. Αχ.

- Η κάμερα, είναι πολύ καλή στις πρωινές λήψεις - αν και πολλές φορές καίει τα τοπία με τον ουρανό και τις σέλφις. Για τη νύχτα, είναι κάπως κουραστικό. Προτιμάς και να μη βγάλεις φωτογραφία...

- Η ταχύτητά του κι η απόκριση σε καθημερινές εφαρμογές, είναι άκρως ικανοποιητική. Θα έλεγα πως ό,τι κι αν συμβεί, δε θα λαγκάρει. Σκυλί, μαύρο.

- Η χρήση των moto actions, displays etc. είναι εύχρηστα και δεν τα αλλάζει κανείς εύκολα. Ωραία καλούδια.

- Α, φυσικά ξέχασα το θέμα του χώρου. Μην πας διακοπές, έχεις γυρίσει με μια πηγμένη συσκευή, που σου δένει τα χέρια εάν δεν την ξαλαφρώσεις.

- Ασυζητητί πως η ποιότητα κατασκευής είναι κορυφαία.

- Ασυζητιητί, επίσης, πως για τα χρήματά του στο σκρούτζ είναι τρομερή επιλογή.

- Και τέλος, η μπαταρία..... Αχ.

 

Όταν πεθάνει στα χέρια μου, μού φαίνεται θα προτιμήσω το Motorola Startac από τα lemoto..

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, μετά από δύο χρόνια εμπειρίας έχω να καταθέσω τα εξής:

- Η μπαταρία έχει κουράσει. Υπάρχουν μέρες που θέλω φόρτιση το απόγευμα για να αντέξει και το βράδυ. SOT από μιάμιση έως δυόμιση ώρες, παίζεται. Αχ.

- Η κάμερα, είναι πολύ καλή στις πρωινές λήψεις - αν και πολλές φορές καίει τα τοπία με τον ουρανό και τις σέλφις. Για τη νύχτα, είναι κάπως κουραστικό. Προτιμάς και να μη βγάλεις φωτογραφία...

- Η ταχύτητά του κι η απόκριση σε καθημερινές εφαρμογές, είναι άκρως ικανοποιητική. Θα έλεγα πως ό,τι κι αν συμβεί, δε θα λαγκάρει. Σκυλί, μαύρο.

- Η χρήση των moto actions, displays etc. είναι εύχρηστα και δεν τα αλλάζει κανείς εύκολα. Ωραία καλούδια.

- Α, φυσικά ξέχασα το θέμα του χώρου. Μην πας διακοπές, έχεις γυρίσει με μια πηγμένη συσκευή, που σου δένει τα χέρια εάν δεν την ξαλαφρώσεις.

- Ασυζητητί πως η ποιότητα κατασκευής είναι κορυφαία.

- Ασυζητιητί, επίσης, πως για τα χρήματά του στο σκρούτζ είναι τρομερή επιλογή.

- Και τέλος, η μπαταρία..... Αχ.

 

Θα συμφωνήσω σχεδόν σε όλα. Μετα τη marshmallow πήρε τα πάνω της η μπαταρία.

Το μεγάλο ατού όμως παραμένει η active display. Δεν είναι λίγες οι φορές που κάνω τη κίνηση πάνω από την οθόνη του κινητού μου για να δω την ώρα η τα notifications!!!

Αυτό μου έλειψε πολύ....και το ήξερα ότι θα μου λείψει αλλά η χωρητικότητα και η κάμερα έγιναν κουραστικά.

Δυστυχώς η lenovo με απομάκρυνε. Οι καινούργιες συσκευές δεν έχουν καμια μα καμια σχέση με τη δεύτερη και τρίτη γενιά των motorola.

Εύχομαι να βγουν αληθινές οι φήμες για το νέο moto X διότι τα Z δεν είναι σε καμια περίπτωση η συνέχειά τους.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει εδώ και καμιά βδομάδα με 3 δολάρια, 2,7ευρω. Οταν μου έρθει θα σας πω τι λεει. Πάντως και ενας αμαξιου που ειχα πάρει μια χαρά φορτιζε και το κινητό εγραφε turbo charge για τους 2μηνες που βασταξε...

 

Ήρθε ο φορτιστής μια χαρά turbo charge, φορτιστής στο γραφείο, φορτιστής στο αμαξι qc3, φορτιστής στο σπίτι, το μόνο κινητό μου που έχει αφήσει πολλακις από μπαταρία από το απόγευμα, ούτε χρόνο αγορασμένο. Μαζί με τον αποθηκευτικό χώρο και τη φωτογραφική που ειναι άχρηστη για φωτογραφίες στα ανηψακια με εχουν κάνει να θέλω άλλο κινητό. Ταχύτητα, ποιοτητα, οθόνη, active display αψογο. Το έχω και δερματινο και τα σπαει... Κριμα αυτά τα 3 μειονέκτημα

Link to comment
Share on other sites

Για τη κάμερα θα διαφωνήσω, δεν είναι του... πεταματού. Από τα τεστ την περίμενα χειρότερη. Στην πράξη, απέχει φυσικά από την κορυφή, αλλά τα αποτελέσματα "βλέπονται".

Όσο για την μπαταρία... Οι τελευταίες συσκευές μου ήταν Galaxy S6, Nexus 5x και LG G5. Καμιά τους δεν ήταν ουσιωδώς καλύτερη στον τομέα αυτό. Θέλει και αυτό μία γερή μεσημβρινή φόρτιση. Το Quick Charge απλοποιεί τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Για τη κάμερα θα διαφωνήσω, δεν είναι του... πεταματού. Από τα τεστ την περίμενα χειρότερη. Στην πράξη, απέχει φυσικά από την κορυφή, αλλά τα αποτελέσματα "βλέπονται".

Όσο για την μπαταρία... Οι τελευταίες συσκευές μου ήταν Galaxy S6, Nexus 5x και LG G5. Καμιά τους δεν ήταν ουσιωδώς καλύτερη στον τομέα αυτό. Θέλει και αυτό μία γερή μεσημβρινή φόρτιση. Το Quick Charge απλοποιεί τα πράγματα.

Μαζί σου φίλε εγω προσωπικά με κλειστά δεδομένα βγάζω τη μέρα για πλακα και όταν τα χω ανοιχτά δλδ σχεδόν πάντα ή λύση που με σωζει είναι ο turbo charger που χω πάρει στο αμάξι!

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μετα απο 20 μερες στο σερβις του κωτσοβολου με ενημερωσαν οτι επισκευασαν το moto μου ειχε ραγισει το τζαμακι...μια ομορφη δευτερα ξημερωσε μου ειχε λειψει υπερβολικα η κινιταρα!!!ελπιζω να εχει γινει καλη δουλεια
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το moto μου απο τον κωτσοβολο και εχω να πω μονο καλα λογια οι ανθρωποι μου αλλαξαν ολο το πανελ της οθονης και ετσι ξενοιασα και απο το burn in ποθ ειχε...οι τυποι μου αλλαξαν και το πισο δερματινο καπακι και δε πηραν ευρω λογο του total 360.θ ελω να ροτησω κατι το burn in εχει να κανει με το αν εχω ας πουμε φουλ φωτεινοτητα την οθονη η ειναι κατι που θα εμφανιστει ξανα στο μελον?
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το moto μου απο τον κωτσοβολο και εχω να πω μονο καλα λογια οι ανθρωποι μου αλλαξαν ολο το πανελ της οθονης και ετσι ξενοιασα και απο το burn in ποθ ειχε...οι τυποι μου αλλαξαν και το πισο δερματινο καπακι και δε πηραν ευρω λογο του total 360.θ ελω να ροτησω κατι το burn in εχει να κανει με το αν εχω ας πουμε φουλ φωτεινοτητα την οθονη η ειναι κατι που θα εμφανιστει ξανα στο μελον?

 

Είναι ένα πολύ σύνηθες φαινόμενο στις Amoled οθόνες. Έχει να κάνει με τη χρήση και συνεπώς τον χρόνο που κάποια πίξελς φωτίζονται ενώ τα διπλανά τους λιγότερο έως και καθόλου. Γι' αυτό εμφανίζεται το burn in συνήθως στα κάτω βασικά πλήκτρα. Λίγο πολύ να το περιμένεις...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...