Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.Έχει pure Android ναι. Αυτή τη στιγμή φοράει την 6.0.

2. Έχει ένα ηχείο. Είναι στο κάτω μέρος της συσκευής, δυνατό και καθαρό. Δεν γνωρίζω αν είναι στερεοφωνικό.

3. Δεν υπάρχει κάποια διαφορά. Απλά το καθένα φοράει την ρομ του. Αν θέλεις να ξέρεις από που προέρχεται η συσκευή του eshop μπορείς να τους ρωτήσεις.

4. Ναι υποστηρίζει.

 

Ευχαριστώ!!:rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαπου διαβασα οτι πολλοι οταν το αγοραζουν κανουν factory reset και καθαρο install στις αναβαθμισεις αν καταλαβα καλα..Κερδιζουμε κατι με αυτο?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ!!:rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαπου διαβασα οτι πολλοι οταν το αγοραζουν κανουν factory reset και καθαρο install στις αναβαθμισεις αν καταλαβα καλα..Κερδιζουμε κατι με αυτο?

Προσωπικά έχω δει καλύτερη συμπεριφορά σε συσκευές, ασχέτως λειτουργικού, κάνοντας καθαρή εγκατάσταση, ναι.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει random reboots με τη 6.0 ?

Δεν έχω συναντήσει κάτι τέτοιο, όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Καλή χρονιά!

Σκέφτομαι να πάρω το εν λόγω κινητό μεταχειρισμένο και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει εμφανίσει καθόλου προβλήματα.Εννοώ κυρίως κάτι που να εμφανίζεται συχνά.

Ακόμη,με τη Marshmallow πώς τα πάει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενδιαφερομαι να αγορασω καινουριο moto x στα 32GB. Το βρηκα στο amazon.de και σκεφτηκα να το αγορασω απο το ιδιο το amazon (δηλαδη ειναι και πωλητης). Η απορια μου ειναι πως γινεται το 16αρι να στοιχιζει 339 ευρω και το 32αρι 305 ευρω?

Πρεπει να προσεξω κατι ?

 

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00ORV2G9G/ref=olp_f_used?ie=UTF8&f_new=true&mv_color_name=1&mv_size_name=1

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη,με τη Marshmallow πώς τα πάει?

 

Εξαιρετικα, η μπαταρια πηρε λιγο ακομα τα πανω της, οπως και η αποδοση (και το σκορ στο antutu ειναι ελαφρως καλυτερο).

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα, η μπαταρια πηρε λιγο ακομα τα πανω της, οπως και η αποδοση (και το σκορ στο antutu ειναι ελαφρως καλυτερο).

Τι σκορ σου βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενδιαφερομαι να αγορασω καινουριο moto x στα 32GB. Το βρηκα στο amazon.de και σκεφτηκα να το αγορασω απο το ιδιο το amazon (δηλαδη ειναι και πωλητης). Η απορια μου ειναι πως γινεται το 16αρι να στοιχιζει 339 ευρω και το 32αρι 305 ευρω?

Πρεπει να προσεξω κατι ?

 

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00ORV2G9G/ref=olp_f_used?ie=UTF8&f_new=true&mv_color_name=1&mv_size_name=1

 

Γιατι δεν το παιρνεις απο τα γνωστα σκρουτζομαγαζα που ειναι και πιο φτηνα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενδιαφερομαι να αγορασω καινουριο moto x στα 32GB. Το βρηκα στο amazon.de και σκεφτηκα να το αγορασω απο το ιδιο το amazon (δηλαδη ειναι και πωλητης). Η απορια μου ειναι πως γινεται το 16αρι να στοιχιζει 339 ευρω και το 32αρι 305 ευρω?

Πρεπει να προσεξω κατι ?

 

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00ORV2G9G/ref=olp_f_used?ie=UTF8&f_new=true&mv_color_name=1&mv_size_name=1

 

Πρόσεξε τι edition είναι. Ίσως είναι με το δέρμα 16άρι.

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται απο το ΙΜΕΙ αν ειναι απο Γαλλια η Γερμανια πχ? Στο καταστημα e-shop δεν ξερανε να μου απαντησουν εκτος το οτι εχει 2 χρονια εγγυηση.
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Φαινεται απο το ΙΜΕΙ αν ειναι απο Γαλλια η Γερμανια πχ? Στο καταστημα e-shop δεν ξερανε να μου απαντησουν εκτος το οτι εχει 2 χρονια εγγυηση.

Από το IMEI φαίνεται, ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας καινούριος με το χ που το πήρα από αξιότιμο συμφορουμιτη. Απλα πετάει! Να σας ρωτήσω έχει πάρει κανεις tempered glass για την οθόνη που να έκατσε καλα παρά την καμπυλότητα;
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας καινούριος με το χ που το πήρα από αξιότιμο συμφορουμιτη. Απλα πετάει! Να σας ρωτήσω έχει πάρει κανεις tempered glass για την οθόνη που να έκατσε καλα παρά την καμπυλότητα;

 

Έχει πολύ καλές κριτικές και σκέφτομαι να την τσιμπήσω...

 

http://www.intelliarmor.com/intelliglass-moto-x-2nd-gen-the-smarter-real-glass-screen-protector.html

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα βασικά περίπου 15 € με μεταφορικά. Και όντως πρέπει να ναι καλο γυαλάκι!
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγινε συζητηση, να πω και εγω οτι αγορασα

 

1. http://www.amazon.de/gp/product/B00ODLBR1I?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

 

2. http://www.amazon.de/gp/product/B013PH9XAW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

 

Η θηκη αν και προστατευει καλα, νομιζω οτι δεν θα την προτεινα γιατι τα κουμπια γινονται πολυ σκληρα και χανεις την αισθηση. Ισως με την παροδο του χρονου να μαλακωσουν, αλλα στην συγκεκριμενη χρονικη στιγμη δεν θα την προτεινα.

 

Η προστασια οθονης καθεται πολυ καλα, η οθονη δεν χανει καθολου σε αποκριση και ουτε σε χρωματα.

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα βασικά περίπου 15 € με μεταφορικά. Και όντως πρέπει να ναι καλο γυαλάκι!

Την τσίμπησα κι εγώ. Άντε να δούμε πόσο καλή είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε με πολυκαιει η θήκη, τι όγκο προσθέτει στο κινητό;

 

Ελαχιστο, αλλα χανεις την αισθηση της πλατης του που νομιζω ειναι πολυ ωραια. Υπαρχει και το θεμα με τα πληκτρα. Απο την αλλη εχω πιτσιρικια οποτε μαλλον δεν εχω επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Ελαχιστο, αλλα χανεις την αισθηση της πλατης του που νομιζω ειναι πολυ ωραια. Υπαρχει και το θεμα με τα πληκτρα. Απο την αλλη εχω πιτσιρικια οποτε μαλλον δεν εχω επιλογη.

 

Tο ειχα μεχρι προσφατα και με θηκη (απο τις καλες).

Η αληθεια ειναι πως χανει αρκετα η συσκευη, κυριως στην πλατη που χανεται η αισθηση του υλικου. Επισης, οσο λεπτη κι αν ειναι, ειναι φανερο στο χερι πως προσδιδει ογκο (κυριως στο πλατος θα το δεις). Καθε τοσο την εβγαζα και κραταγα το κινητο κι ηταν σαν αλλο τηλεφωνο, αλλα δεν μπορεις να κανεις αλλιως.

Σε πιθανη πτωση, το περιμετρικο αλουμινιο ειναι πολυ μαλακο και ευκολα βυθιζεται και το ομορφο, καμπυλωτο τζαμι της οθονης δε συγχωρει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...