Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το νοτελι μας ακομα δεν το εστησαν σωστα και θα πανε και για το 5??? Παρα πολύ με το 4ρι εχουν θεμα με τη καμερα οπως και γω. Δεν γίνεται εκει που τη χρειάζομαι απλα να θέλει επανεκκίνηση. Απαραδεχτο. Εχω το S3 σαν δευτερο ρουτταρισμενο με Omega rom και σκέφτομαι απλα να αλλαξω . Τους εστειλα email μεσω της εφαρμογης Samsung apps-contact us . Αν ξερει καποιος να τους μιλήσω απο καπου αλλου να μου πει σας παρακαλώ
From N9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το νοτελι μας ακομα δεν το εστησαν σωστα και θα πανε και για το 5??? Παρα πολύ με το 4ρι εχουν θεμα με τη καμερα οπως και γω. Δεν γίνεται εκει που τη χρειάζομαι απλα να θέλει επανεκκίνηση. Απαραδεχτο. Εχω το S3 σαν δευτερο ρουτταρισμενο με Omega rom και σκέφτομαι απλα να αλλαξω . Τους εστειλα email μεσω της εφαρμογης Samsung apps-contact us . Αν ξερει καποιος να τους μιλήσω απο καπου αλλου να μου πει σας παρακαλώ

 

Θαυμαζω το κουραγιο σου να ασχοληθεις τοσο.. Μα οσο κι αν τους μιλησεις οι εταιρειες μονο μια γλωσσα καταλαβαινουν...αυτη των αριθμων-πωλησεων.. Και δυστυχως 2 αλλες εταιρειες αν ηταν λιγο πιο προσεχτικες στις τελευταιες πινελιες θα αντιμετωπιζε πολυ μεγαλο θεμα η Samsung.. :shifty:

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα της κάμερας κατά 90% φταίει πχ viber και όχι το κινητό. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα με την κάμερα.Έσβησα το viber και από τότε όλα μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα της κάμερας κατά 90% φταίει πχ viber και όχι το κινητό. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα με την κάμερα.Έσβησα το viber και από τότε όλα μια χαρά

 

Ακομη κι αν ειναι ετσι.... δλδ η λυση ειναι να μην εχουμε μια εφαρμογη που κατα κορον χρησιμοποιει τοσος κοσμος? Αν δλδ μου πει ενας φιλος "ρε γιατι δε βαζεις viber" κτλ.. εγω θα του απαντησω οτι στο Νοτε 4 των 850 κλεινει η καμερα αμα εγκαταστησω την εφαρμογη αυτη? :X Νομιζω καταλαβαινεις το point μου... σε ενα τετοιο smartphone βαζουμε οτι θελουμε εμεις...οχι οτι θελει αυτο...

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα της κάμερας κατά 90% φταίει πχ viber και όχι το κινητό. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα με την κάμερα.Έσβησα το viber και από τότε όλα μια χαρά

 

Τωρα κατά ποσο είναι αποδεκτο σε μια συσκευη 800€ (εγω το πηρα 680€) για να λειτουργει τελεια να μην πρεπει να βαλεις τα συμαντικοτερα (για πολλους) Social media apps (Viber, Facebook, Instagramm, Twetter κτλ) εκει που συσκευες των 180€ τα τρεχουν απροβλημάτιστα...!!!???

Και το λεω εγω που δεν εχω κανενα πρόβλημα με το τηλεφωνο και ας εχω όλα τα παραπανω εγκαταστημένα!!!!

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Στο play store κυκλοφορούν εκατοντάδες χιλιάδες εφαρμογές από εκατοντάδες χιλιάδες developers. Ευθύνη των developers είναι η εφαρμογή τους να τρέχει ομαλά και σωστά σε όλα τα κινητά android, δεν είναι ευθύνη των κατασκευαστών να προσαρμόζουν το λογισμικό τους σε οποιαδήποτε εφαρμογή όσο διάσημη ή δημοφιλής είναι αυτή.

Στην συγκεκριμένη λοιπόν περίπτωση, και αν αληθεύει ότι η εφαρμογή viber ευθύνεται για την δυσλειτουργία της κάμερας, υπεύθυνος να βρει λύση είναι ο developer του viber, όχι η samsung. Σε αντίθετη περίπτωση θα απαιτούσαμε από την samsung αναβαθμίσεις λογισμικού όταν κολλάει το facebook, το twitter ή οποιαδήποτε άλλη τέτοιου βεληνεκούς εφαρμογή.

Εαν λοιπόν ευθύνεται ο developer του viber γαι την κάμερα στο note 4 να βρει τη λύση. Εαν δεν είναι διαθετιμένος να το κάνει ας μην διαθέτει την εφαρμογή του για το note 4.

Για άλλα πράγματα είναι υπεύθυνη η samsung και έχουμε απαιτήσεις από αυτήν. Την καθυστέρηση στα recent apps, την μη αναβάθμιση στο νέο tw κοκ. Αλλά αυτό καμία σχέση δεν έχει με τη συμβατότητα με εφαρμογές τρίτων.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Τωρα κατά ποσο είναι αποδεκτο σε μια συσκευη 800€ (εγω το πηρα 680€) για να λειτουργει τελεια να μην πρεπει να βαλεις τα συμαντικοτερα (για πολλους) Social media apps (Viber, Facebook, Instagramm, Twetter κτλ) εκει που συσκευες των 180€ τα τρεχουν απροβλημάτιστα...!!!???

Και το λεω εγω που δεν εχω κανενα πρόβλημα με το τηλεφωνο και ας εχω όλα τα παραπανω εγκαταστημένα!!!!

 

Δεν φταίει η samsung όμως για αυτό.Στο s5 mini του πατέρα μου με βιμπερ η κάμερα δουλεύει πάντα. Οπότε τα τσακαλια του viber κάτι δεν έκαναν σωστά

 

@manos_rc κατάλαβα τι θες να πεις. Δεν φταίει όμως η samsung. Εμένα τομFacebook όλο κολλάει και κλείνει.φταιει η samsung για αυτό?

Edited by giorgos_dinamik
Link to comment
Share on other sites

Βασικά φταίει το Android

 

καταρχην φταιει η google γιατι αλλαζει ολη τη λειτουργια του λογισμικου φυσικα προς το χειροτερο.μετα φταινε οι dev.τον εφαρμογων γιατι χωρις να ειναι απολυτα σωστες η συμβατες τις δινουν απλα για πουν οτι βγαλαν ενα update(σε αλλες περιπτωσεις για τα λεφτα).και ετσι γινεται το μπαχαλο του μπαχαλου.η samsung αν κατσει να ασχοληθει με τον καθενα που δεν βγαζει την εφαρμογη του ως πρεπει θα παρουσιαζε το note 4 με 4.2.2.η samsung εχει θεματα και το ξυνουν οι dev.που εχει αλλα ως εκει μην την κατηγορουμε για κατι που ειναι τελειως ασχετο με τον κατασκευαστη.επισης τις εφαρμογες που βαζει ο κατασκευαστης πληρωνεται αδρα για να τις βαλει οχι για να τις ελενξει αν δουλευουν οπως πρεπει

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει η samsung όμως για αυτό.Στο s5 mini του πατέρα μου με βιμπερ η κάμερα δουλεύει πάντα. Οπότε τα τσακαλια του viber κάτι δεν έκαναν σωστά

 

@manos_rc κατάλαβα τι θες να πεις. Δεν φταίει όμως η samsung. Εμένα τομFacebook όλο κολλάει και κλείνει.φταιει η samsung για αυτό?

 

Αλλη σουπερ εφαρμογη το FB :lol: .. τουλαχιστον αλλο να κλεινει η εφαρμογη που εχει το θεμα κι αλλο να κλεινει κατι ουσιαστικο οπως η καμερα.. καταληγουμε λοιπον στο μπαχαλο που εχει γινει στο Android.. κι οχι τιποτα αλλο..ετσι και με δουν οι γνωστοι και φιλοι με κανα iphone στα χερια το λιγοτερο ειναι οτι δε θα μου ξαναμιλησει κανεις!! :lol: :O Anyway θα ζησουμε με τα οποια τερτιπια αλλα τελικα ειναι αστειο να ταυτιζομαστε και να φανατιζομαστε για τις συσκευες οταν πρωτιστως οι ιδιες οι εταιρειες - λειτουργικα - εφαρμογες (τα βαζω ολα μαζι γιατι εντελει ολα μαζι αποτελουν το τελικο προιον που μας δινει την εμπειρια χρησης) δεν ανταποκρινοντε στην τρελη κοστολογηση που θετουν..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Αλλη σουπερ εφαρμογη το FB :lol: .. τουλαχιστον αλλο να κλεινει η εφαρμογη που εχει το θεμα κι αλλο να κλεινει κατι ουσιαστικο οπως η καμερα.. καταληγουμε λοιπον στο μπαχαλο που εχει γινει στο Android.. κι οχι τιποτα αλλο..ετσι και με δουν οι γνωστοι και φιλοι με κανα iphone στα χερια το λιγοτερο ειναι οτι δε θα μου ξαναμιλησει κανεις!! :lol: :O Anyway θα ζησουμε με τα οποια τερτιπια αλλα τελικα ειναι αστειο να ταυτιζομαστε και να φανατιζομαστε για τις συσκευες οταν πρωτιστως οι ιδιες οι εταιρειες - λειτουργικα - εφαρμογες (τα βαζω ολα μαζι γιατι εντελει ολα μαζι αποτελουν το τελικο προιον που μας δινει την εμπειρια χρησης) δεν ανταποκρινοντε στην τρελη κοστολογηση που θετουν..

 

το μονο καλο που εχει η apple ειναι οτι εχει καθαρο λογισμικο και σωστο λειτουργικο.κατα τα αλλα ειναι για κλαματα.εκτος αυτου ακομα και το note 2 που ειχα και ηταν καλυτερο δεν μπορουν να στην βγουν σε κατι

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας αν η boc5 λυνει τα προβληματα μπας και γλυτωσει η συσκευη την πωληση? Μακραν η πιο προβληματικη συσκευη της samsung

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει φαίνεται καμία λογική απάντηση στο θέμα της καμερας αλλα το μονο πραγμα που βλεπω ξεκάθαρα ειναι οτι ειναι η καμερα που έχει προβλημα και όχι το Viber. Πριν 4 μήνες αν θυμαμαι καλα είχε πρόβλημα τον Viber και δεν με απασχόλησε καθόλου τώρα ομως εχει προβλημα η καμερα εγω αυτο βλέπω :)
From N9
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει φαίνεται καμία λογική απάντηση στο θέμα της καμερας αλλα το μονο πραγμα που βλεπω ξεκάθαρα ειναι οτι ειναι η καμερα που έχει προβλημα και όχι το Viber. Πριν 4 μήνες αν θυμαμαι καλα είχε πρόβλημα τον Viber και δεν με απασχόλησε καθόλου τώρα ομως εχει προβλημα η καμερα εγω αυτο βλέπω :)

 

Παιδια και εγω πιστευω ότι κατι παιζει....δεν μπορει εγω όπως και αρκετοι άλλη με snapdragon να μην εχω κανενα προβλημμα πουθενα ουτε σε καμερα ουτε στην συλλογη ουτε στα reccent....με 40 προγράμματα πανω (με όλα τα Social media να τρεχουν συνεχεια από κατω) και καποιοι αλλοι να τους εχει βγαλει την ψυχη!!!!!

Και μαλιστα εγω εχω και την dual sim εκδοση (πιο απαιτητικο συστημα) με μονο 16g ρομ κ(μου εχουν μεινει 4g ελευθερα) χωρις root,costom recovery κτλ...Εκτος και αν οι κινεζοι εχουν κανει καλυτερη δουλεια στην συγκεκριμενη εκδοση σε επιπεδο Software παντα...

Ισως βαβαια να παιζει και καποιο ρολο το setup του κάθε ένα....δηλαδή εγω την lollipop την περασα με odin με hard reset πριν και μετα....και στησιμο ολο το τηλεφωνο από την αρχη....αλλα εγω δεν εχω εγγυηση αντιπροσωπιας μιας και το dual sim δεν κυκλοφορει Ευρωπη....οποτε και δεν με ενοιζε να φλασαρο και 5 φορες μεχρι να κατσει η ρομ σωστα....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά με το C που έχω, στο οποίο πέρασα την 5.0.1 από πάνω χωρίς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων κτλ δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα. Οι πρόσφατες εφαρμογές όντως καθυστερούν λίγο να ανοίξουν, αλλά κατά τα άλλα δουλεύει άψογα και χωρίς να του κάνω κατά καιρούς επανεκκινήσεις κτλ. Έχω ένα σκασμό εφαρμογές πάνω από 250, με το viber φυσικά. Στο C γενικά θα έλεγα ότι δεν έχω διαβάσει για τέτοιου είδους πρόβλημα, αν και είμαστε λιγότεροι από ότι εσείς με το F.:confused:
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο Edge που επίσης έχει snapdragon υπάρχουν τέτοια προβλήματα.

Μόνο το γνωστό των recent apps και της ενεργής σημείωσης.

Η συλλογή είναι υποφερτή και δεν έχει σπουδαία διαφορά με την συλλογή του Μ8 αλλά ούτε και με το Quick pik. Προτιμώ την καθυστέρηση μερικών δεκατων του δευτερολέπτου παρά να πρέπει σε κάθε φώτο που τραβάω να με πηγαίνει στην ΟΕΜ εφαρμογή για προεπισκοπιση.

 

Το viber έχει όντως πρόβλημα και στο edge. Δεν επηρεάζει άλλες εφαρμογές αλλά δεν λειτουργεί σωστά.

Είναι θέμα δικό τους να προσαρμόσουν την εφαρμογή τους σ ένα από τα κορυφαία smartphones και όχι της samsung.

 

To Facebook δουλεύει μια χαρά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πρεπει να δούμε το θεμα οπως εχει. Γιατι να ευθύνεται το Viber για τη καμερα ? Αν ευθυνόταν το Viber τοτε ολοι οσοι το έχουν πάνω θα ειχαν προβλημα και οχι μερικοί. Κατι αλλο φταίει. Εξαρτάται και ποσοι εχουν αυτο θεμα. Ο μονος τροπος για να βγει μια ακρη απο εμας και ειδικά απο αυτους που καταλαβουν περισσότερο ειναι οσοι εχουν θεμα με τη καμερα του να ανεβασουμε ενα screenshot apo to phone info τι εχουμε περασμενο και να συγκρίνουμε.

Συγνωμη πως ανεβαζω εικονα με πιο ευκολο τροπο?

Edited by Andreasole
From N9
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πρεπει να δούμε το θεμα οπως εχει. Γιατι να ευθύνεται το Viber για τη καμερα ? Αν ευθυνόταν το Viber τοτε ολοι οσοι το έχουν πάνω θα ειχαν προβλημα και οχι μερικοί. Κατι αλλο φταίει. Εξαρτάται και ποσοι εχουν αυτο θεμα. Ο μονος τροπος για να βγει μια ακρη απο εμας και ειδικά απο αυτους που καταλαβουν περισσότερο ειναι οσοι εχουν θεμα με τη καμερα του να ανεβασουμε ενα screenshot apo to phone info τι εχουμε περασμενο και να συγκρίνουμε.

Συγνωμη πως ανεβαζω εικονα με πιο ευκολο τροπο?

Για να εντοπίσεις ένα πρόβλημα χρειάζεται δουλειά.

Πρέπει να γίνει επαναφορά η συσκευή και να την δουλέψεις μια μέρα μόνο με Mail. Μετά βάζεις μόνο το viber και δοκιμάζεις. Αν δεν παρουσιασθεί το πρόβλημα σημαίνει ότι ίσως ευθύνεται και αλλη εφαρμογή που επιδρά και γι αυτό δεν συμβαίνει σε όλους.

 

Πάντως το viber με προηγούμενη έκδοση του μου είχε δημιουργήσει πρόβλημα. Συγκεκριμένα μετά από κάθε χρήση, σταματούσε να λειτουργεί το εξωτερικό μεγάφωνο όταν άκουγα μουσική ή έβλεπα κάποιο βίντεο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Και σε note 4 & σε edge, δεν είχα κανένα θέμα με viber, κάμερα κλπ, το μόνο θέμα που έχω είναι αυτό με το γνωστό θέμα με τα recent apps.

 

Το viber έχει όντως πρόβλημα και στο edge. Δεν επηρεάζει άλλες εφαρμογές αλλά δεν λειτουργεί σωστά.

Είναι θέμα δικό τους να προσαρμόσουν την εφαρμογή τους σ ένα από τα κορυφαία smartphones και όχι της samsung.

 

Τι θέμα έχεις με viber?

Link to comment
Share on other sites

Για να εντοπίσεις ένα πρόβλημα χρειάζεται δουλειά.

Πρέπει να γίνει επαναφορά η συσκευή και να την δουλέψεις μια μέρα μόνο με Mail. Μετά βάζεις μόνο το viber και δοκιμάζεις. Αν δεν παρουσιασθεί το πρόβλημα σημαίνει ότι ίσως ευθύνεται και αλλη εφαρμογή που επιδρά και γι αυτό δεν συμβαίνει σε όλους.

 

Πάντως το viber με προηγούμενη έκδοση του μου είχε δημιουργήσει πρόβλημα. Συγκεκριμένα μετά από κάθε χρήση, σταματούσε να λειτουργεί το εξωτερικό μεγάφωνο όταν άκουγα μουσική ή έβλεπα κάποιο βίντεο.

Ισως ναι πρέπει να το δοκιμάσω έτσι. Το παράξενο είναι οτι συμβαίνει και στο S5 της γυναίκας μου αυτο με τη καμερα. Αυτο λιγο χειρότερα διοτι ουτε το μυνημα για Fail δεν το βγάζει και κολλαει. Τι να πω. Πριν λιγο της εβαλα την Ελληνικη να δουμε πως θα παει

From N9
Link to comment
Share on other sites

θέλω να κάνω μία ερώτηση σε αυτούς που έχουν πρόβλημα με την κάμερα επειδή κάτι αντίστοιχο είχαν και ορισμένα nexus 5 η λύση ήταν από μια επιλογή που ήταν τσεκαρισμένη (από τοτε που πέρασαν την lollipop ) της επιλογές πρόγραμματιστη όσο αναφορά την χρήση του nuplayer αντί του awesome player κανονικά δεν πρέπει να είναι τσεκαρισμένο όσα nexus 5 το είχαν αυτό είχαν το ίδιο πρόβλημα αλλά το περίεργο ήταν ότι δεν ήταν σε όλους τσεκαρισμένο δοκιμάστε το και πέστε μου εάν ήταν αυτό
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 χρόνια απουσίας από Samsung ξανά εδώ. Μία ερώτηση. Διάβασα ότι για βάλω άλλη rom πρέπει να φλασαρω modem και bootloader τι παίζει ποιο βάζω; Έχω την lollipop 5.01 boc5 παίζει ρόλο; Ούτε root δεν ξεκίνησα να κάνω. Λένε ότι πρέπει να βρω το κατάλληλο για τη Rom που φοράω. Υπάρχει κάπου οδηγός; Δεν μπόρεσα να τον βρω.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 χρόνια απουσίας από Samsung ξανά εδώ. Μία ερώτηση. Διάβασα ότι για βάλω άλλη rom πρέπει να φλασαρω modem και bootloader τι παίζει ποιο βάζω; Έχω την lollipop 5.01 boc5 παίζει ρόλο; Ούτε root δεν ξεκίνησα να κάνω. Λένε ότι πρέπει να βρω το κατάλληλο για τη Rom που φοράω. Υπάρχει κάπου οδηγός; Δεν μπόρεσα να τον βρω.

 

αν ειναι stok απλα την περνας μεσω odin.σε custom θελει αλλαγη μοντεμ και bootloader

Link to comment
Share on other sites

Σε stock είμαι. Περνάω από πάνω την custom rom χωρίς να αλλάξω recovery η να κάνω root;

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε stock είμαι. Περνάω από πάνω την custom rom χωρίς να αλλάξω recovery η να κάνω root;

Και κάτι άλλο. Ποια custom rom προτείνεται κοντά στην στοκ χωρίς τις σαβούρες;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...