Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο εμένα μου φαίνεται ή καθυστερεί όντος η αναβάθμιση?

 

Είναι που θα προλάβαιναν και τα Nexus. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι που θα προλάβαιναν και τα Nexus. :lol:

 

Το Moto X και το Moto G δεύτερης γενιάς μια χαρά το έχουν παρει!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

G-2 (ΧΤ1068) έχω αλλά δεν βλέπω κάποιο γλειφιτζούρι.

 

Προφανώς επειδή έχει δύο sim και όχι μία οπως τα XT1063 και 1064. Ας ελπίσουμε πως θα μας έρθει σε εύλογο χρονικό διάστημα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Xαίρω πολύ. Είναι σαν να διαμαρτύρεται ο κάτοχος Nexus 5 ότι δεν του έχει έρθει και να του λένε ότι την έχει πάρει το Nexus 6.:lol:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Tα βασικά την πήρανε.

 

4-5-6 + τάμπλετς

 

εχω και το nexus 5 και ακομη τιποττα/////:X

Edited by cyberbop
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή παίδες! Τι να πουν και οι της Samsung... Στο Νexus 7 του 2012 πάντως έχει αρκετά θέματα... Καλυτερα αργότερα και με λιγότερα bugs.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα την Flip shell σε κόκκινο από τα public. Όμως στην πάνω αριστερά γωνία δεν κουμπωνει με τίποτα ενώ το καπάκι κούμπωνε κανονικά. Έτσι είναι όλες ? (η αντίθεση κόκκινο μαύρο έιναι πολύ καλή το προτείνω)

ΥΓ τα κουμπιά στο πλάι είναι πιο secure τώρα με την θήκη.

Edited by omg4
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την και επανατοποθέτησέ την ξανά μερικές φορές και θα στρώσει.

 

 

Υπομονή παιδιά και θα μας έρθει το lollipop. :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μπορει καποιος παρακαλω πολυ, να μου πει οσο πιο συντομα και περιεκτικα γινεται αν αξιζει η συσκευη.

Εκεινα που με ενδιαφερουν πιο πολυ ειναι, το GPS ποσο καλα δουλευει, η μπαταρια του, αν ακουγεται καλα ο συνομιλητης στο ακουστικο.

Αυτη την στιγμη ειμαι με το κινητο που βλεπετε στο avatar ( inew v3), παρολου που ειναι κινεζικο, αν εξερεσουμε το gps, που δεν δουλευε καθολου, κατα τα αλλα ειναι ενα παρα πολυ καλο κινητο και δεν του λειπει τιποτα απο άλλα ακριβοτερα.

 

Ευχαριστω.

SV 7 DMT Nikos Amateur Radio

V.H.F. REPEATER R2 XANTHIS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μπορει καποιος παρακαλω πολυ, να μου πει οσο πιο συντομα και περιεκτικα γινεται αν αξιζει η συσκευη.

Εκεινα που με ενδιαφερουν πιο πολυ ειναι, το GPS ποσο καλα δουλευει, η μπαταρια του, αν ακουγεται καλα ο συνομιλητης στο ακουστικο.

Αυτη την στιγμη ειμαι με το κινητο που βλεπετε στο avatar ( inew v3), παρολου που ειναι κινεζικο, αν εξερεσουμε το gps, που δεν δουλευε καθολου, κατα τα αλλα ειναι ενα παρα πολυ καλο κινητο και δεν του λειπει τιποτα απο άλλα ακριβοτερα.

 

Ευχαριστω.

 

Εμπενε με κλειστα τα ματια. Αξιζει τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Tα βασικά την πήρανε.

 

4-5-6 + τάμπλετς

 

Τα 4 μόλις ξεκίνησαν

Τα 5 δεν την εχουν πάρει όλα

Το 6 ήρθε με 5.0

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα στην αρχή δεν παίζανε σωστά τα πλήκτρα. Την έβγαλα και ξανά προσπάθησα να την τοποθετήσω και στο τέλος όλα καλά. Πλαστικά είναι που "ανοίγουν" με τη χρήση.
Link to comment
Share on other sites

στο κεφάλι?

 

The tests are performed in positions and locations (e.g., at the ear and worn on the body) that conform to a uniform testing methodology determined by an expert standards body. The highest SAR value for this model phone when tested for use at the ear is 0.687 W/kg.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Η flipshell πάντως δεν κουμπώνει καλά και δεν ξέρω τον λόγο

 

Βγάλε την και ξανατοποθέτησε την ξεκινώντας να κουμπώνεις από άλλο σημείο αυτή την φορά όπως είπε και ο φίλος παραπάνω. Και σε μένα την πρώτη φορά δεν κούμπωνε πάω δεξιά. Την έβγαλα και την ξαναέβαλα ξεκινώντας από εκείνο το σημείο και μετά κούμπωσε άψογα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...