Jump to content

Προβλήματα μετά την αναβάθμιση σε WP 8.1


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό με το ημερολόγιο μου το έκανε και μένα τη Δευτέρα, που έλεγε ...Παρασκευή :lol:

Το Chronos είχε πάντως τη σωστή ημερομηνία (και νομίζω τις πληροφορίες από το ημερολόγιο της ms τις τραβάει)

Κάποιο κόλλημα πρέπει να ήταν του MS Calendar, δεν πρέπει να έχει να κάνει με το λειτουργικό του τηλεφώνου, το άνοιξα από το pc (το Calendar) και διορθώθηκε και στο τηλέφωνο μετά από λίγο.

 

Τελικά μάλλον δίκιο είχα για το glance background beta, ότι προκαλεί θέματα.

Επειδή είχα συνηθίσει τη glance με φωτογραφία, σκέφτηκα να το απεγκαταστήσω και να το ξαναεγκαταστήσω, μήπως δεν είχε "καθήσει" σωστά.

Το ψάχνω στο store ...αλλά "This app is not available for your phone"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 129
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό με το ημερολόγιο μου το έκανε και μένα τη Δευτέρα, που έλεγε ...Παρασκευή :lol:

Το Chronos είχε πάντως τη σωστή ημερομηνία (και νομίζω τις πληροφορίες από το ημερολόγιο της ms τις τραβάει)

Κάποιο κόλλημα πρέπει να ήταν του MS Calendar, δεν πρέπει να έχει να κάνει με το λειτουργικό του τηλεφώνου, το άνοιξα από το pc (το Calendar) και διορθώθηκε και στο τηλέφωνο μετά από λίγο.

 

Τελικά μάλλον δίκιο είχα για το glance background beta, ότι προκαλεί θέματα.

Επειδή είχα συνηθίσει τη glance με φωτογραφία, σκέφτηκα να το απεγκαταστήσω και να το ξαναεγκαταστήσω, μήπως δεν είχε "καθήσει" σωστά.

Το ψάχνω στο store ...αλλά "This app is not available for your phone"

 

To glance back και το 925 είναι κακος συνδυασμός .. Ειχα αυτά τα προβλήματα από τον Απριλιο και το εβγαλα αμέσως. Ενώ στο 920 δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

To glance back και το 925 είναι κακος συνδυασμός .. Ειχα αυτά τα προβλήματα από τον Απριλιο και το εβγαλα αμέσως. Ενώ στο 920 δουλεύει μια χαρά.

 

Όντως, γιατί εγώ δεν έχω θέματα.. Και έχω βάλει μάλιστα δικές μου φωτο, όχι τα σχέδια που είχε η εφαρμογή..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Φταίει η cyan.. Στα 8.1. το tile της μουσικής δεν είναι πλέον..live! Αναμένεται όμως να διορθωθεί. Εμένα βέβαια, με χάλασε κυρίως το γεγονός ότι είχα βάλει φωτογραφία σε κάθε ένα από τα 100-150 τραγούδια μου και τώρα δεν τις εμφανίζει..

Και σχετικά με τα bugs, κολλήματα και όλα τα συναφή με τα WP 8.1 δείτε αυτό.. Πως λύθηκαν τα προβλήματα στα W.P. 8.1.;

 

Μάλιστα, άλλο και τούτο. Όπως έχω ξαναπεί εκεί στη MS είανι σαν το γεφύρι της Άρτας. Ολημερίς το χτίζανε, το βράδυ γκρεμιζόταν.

Anyway, thanks Metaladis.

Πάντως αν εννοείς το Mpatool (αυτό με τις φωτογραφίες που λες), η εφαρμογή δεν έιναι λέει συμβατή με 8.1.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, άλλο και τούτο. Όπως έχω ξαναπεί εκεί στη MS είανι σαν το γεφύρι της Άρτας. Ολημερίς το χτίζανε, το βράδυ γκρεμιζόταν.

Anyway, thanks Metaladis.

Πάντως αν εννοείς το Mpatool (αυτό με τις φωτογραφίες που λες), η εφαρμογή δεν έιναι λέει συμβατή με 8.1.

 

Δεν είναι συμβατή κι ούτε πρόκειται να γίνει..έχει περάσει τόσος καιρός! Οι μόνες φωτο που βγάζει, είναι στο κεντρικό κουτάκι που βγαίνει η φωτο του άλμπουμ, γιατί αυτές ήταν περασμένες από πισι.. Ίσως αν περαστούν από πισι φωτο καλλιτέχνη να εμφανίζονται, αλλά ποιος μπαίνει στη διαδικασία..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...