Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest fourdim
Καλησπέρα παιδιά, σκεφτόμουν την αγορά του συγκεκριμένου κινητού (από γνωστό skroutzo-μάγαζο) αλλά εκεί παίζουν δύο εκδόσεις, μια 'eu' και μια 'us' . Εκτός από τον φορτιστή που φαντάζομαι ότι θα έχει διαφορετική υποδοχή πρίζας, υπάρχει περίπτωση ασυμβατότητας με εταιρίες κινητής εδώ στην Ελλάδα ή αλλού στην Ευρώπη; Αν γνωρίζει κανείς ας ενημερώσει, ευχαριστώ! :)

Κι εγώ αγόρασα το αμερικάνικο (model Α 1549).Καμία διαφορά με το ευρωπαϊκό, συνδέετε κανονικά με 4g Vodafone.Μοναδική διαφορά ο φορτιστής που χρειάζεται ένα ανταπτοράκι 1,5 ΕΥΡΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και απο μένα και Καλή Χρονιά, θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις...

1.Στην παρακάτω φωτογραφία θέλω να ρωτήσω το εξής:

Έχω συνδέσει το Gmail μου και στα 2 εικονίδια (και στο Gmail και στο Email). Όταν λαμβάνω νέο mail στο εικονιδιο Gmail δείχνει τον αριθμό 1, ενώ στο mail τις περισσότερες φορές πρέπει να μπω μέσα στην εφαρμογή για να κατεβάσει το mail

 

http://i62.tinypic.com/2ugp5l3.png

 

2.Στην δεύτερη φωτογραφία παρακάτω θέλω να ρωτήσω: Στο App Store κάνοντας log in στο Apple ID πχ σε μία νέα συσκευή, μου εμφανίζει με 'συννεφάκι' τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει και απεγκαταστήσει ή τις εφαρμογές που έιχα κάνει εγκατάσταση σε προηγούμενες συσκευές. Αυτές μπορώ να τις διαγράψω με κάποιο τρόπο να μην εμφανίζονται καθόλου?

 

http://i60.tinypic.com/4qj0cm.png

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη ερώτησή σου το κάνει αυτό γιατί στην εφαρμογή του Gmail συγχρονίζει αυτομάτος με το email σου ενώ στην εφαρμογή της Apple το κάνει κάθε συγκεκριμένη ώρα τον συγχρονισμό και το λιγότερο κάθε 15 λεπτά. Όσο τώρα για την δεύτερη ερώτηση δεν γίνεται με τίποτα να τις διαγράψεις ώστε να μην φαίνονται.
Link to comment
Share on other sites

Tο πρώτο έχει να κάνει με τη κατάργηση της υποστήριξης από την Google του push email με Exchange ActiveSync Protocol (EAS). Αντιθέτως η εφαρμογή του Gmail, έχει τη δυνατότητα push.

 

Όσο αφορά το δεύτερο ερώτημά σου, οι εφαρμογές που εμφανίζονται με ένα συννεφάκι με βελάκι είναι αυτές που έχουν πιστωθεί στο iTunes λογαριασμό σου. Ουσιαστικά είναι αυτές που έχεις αγοράσει από το App Strore. Δεν γίνεται να τις διαγράψεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kαλή Χρονιά Ντίνο!!!

 

Mέχρι να έρθει το VLC μπορεί να χρησιμοποιήσει την πάρα πολύ καλή εφαρμογή Gplayer η ΑcePlayer, OPlayer κλπ. κλπ.

Εδώ και χρόνια ποτέ δεν έκανα convert τις ταινίες η τα βίντεο. Πάντα τα έβαζα με drag n drop στο iTunes, η ασύρματα με WiFi και έπαιζαν στο iPhone / iPad.

 

edit:

Επειδή τις έχω δουλέψει σχεδόν όλες, καλύτερη θεωρώ ότι είναι τ GPlayer

https://itunes.apple.com/us/app/gplayer/id438402174?mt=8

Κατέβασα τις aceplayer και oplayer (που είναι δωρεάν) και δυστυχώς δεν μπορεί να τις φορτώσει!

Είμαι με 8.1.2. Παίζει να μην είναι συμβατές?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα και Καλή Χρονιά, θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις...

1.Στην παρακάτω φωτογραφία θέλω να ρωτήσω το εξής:

Έχω συνδέσει το Gmail μου και στα 2 εικονίδια (και στο Gmail και στο Email). Όταν λαμβάνω νέο mail στο εικονιδιο Gmail δείχνει τον αριθμό 1, ενώ στο mail τις περισσότερες φορές πρέπει να μπω μέσα στην εφαρμογή για να κατεβάσει το mail

 

http://i62.tinypic.com/2ugp5l3.png

 

2.Στην δεύτερη φωτογραφία παρακάτω θέλω να ρωτήσω: Στο App Store κάνοντας log in στο Apple ID πχ σε μία νέα συσκευή, μου εμφανίζει με 'συννεφάκι' τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει και απεγκαταστήσει ή τις εφαρμογές που έιχα κάνει εγκατάσταση σε προηγούμενες συσκευές. Αυτές μπορώ να τις διαγράψω με κάποιο τρόπο να μην εμφανίζονται καθόλου?

 

http://i60.tinypic.com/4qj0cm.png

 

Πέραν απο τις απαντήσεις που έλαβες παραπάνω, να συμπληρώσω πως δεν μπορείς να διαγράψεις αγορασμένες-χρεωμένες στο λογαριασμό σου εφαρμογές, μπορείς όμως να τις κρύψεις. Θα πρέπει να ανοίξεις το iTunes και να κανείς hide όσες εφαρμογές θέλεις :)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τις aceplayer και oplayer (που είναι δωρεάν) και δυστυχώς δεν μπορεί να τις φορτώσει!

Είμαι με 8.1.2. Παίζει να μην είναι συμβατές?

Aν και χρησιμοποιώ Gplayer κατέβασα τ AcePlayer για να σου απαντήσω

Δουλεύει κανονικά στην 8.1.2 (screen shot)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Θα προσπαθήσω να την απεγκαταστησω και ξαναεγκαταστησω να δούμε τι θα γίνει...

Ακόμα μια ερώτηση γι' αυτούς που έχουν το 64άρι: όταν ανοίγω τις πληροφορίες μου λέει ότι έχει χωρητικότητα 56gb!!! ενώ ο διάθεσιμος χώρος μου έχει πάει στα 50,4gb. Είναι φυσιολογικό αυτό? Δηλαδή το λειτουργικό καταλαμβάνει 8gb??? Eίναι από vodafone το κινητό.

Επειδή πριν είχα το 16άρι (από Γερμανό δηλ. cosmote) και το έδωσα για να πάρω μεγαλύτερη χωρητικότητα θυμάμαι ότι από τα 16gb διαθέσιμα ήταν τα 12,1gb.

Είναι δυνατόν να καταλαμβάνει τον διπλάσιο χώρο (8gb το 64άρι και 4gb το 16άρι)??? Ξέρει κανείς? μπορεί να το κοιτάξει?

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Θα προσπαθήσω να την απεγκαταστησω και ξαναεγκαταστησω να δούμε τι θα γίνει...

Ακόμα μια ερώτηση γι' αυτούς που έχουν το 64άρι: όταν ανοίγω τις πληροφορίες μου λέει ότι έχει χωρητικότητα 56gb!!! ενώ ο διάθεσιμος χώρος μου έχει πάει στα 50,4gb. Είναι φυσιολογικό αυτό? Δηλαδή το λειτουργικό καταλαμβάνει 8gb??? Eίναι από vodafone το κινητό.

Επειδή πριν είχα το 16άρι (από Γερμανό δηλ. cosmote) και το έδωσα για να πάρω μεγαλύτερη χωρητικότητα θυμάμαι ότι από τα 16gb διαθέσιμα ήταν τα 12,1gb.

Είναι δυνατόν να καταλαμβάνει τον διπλάσιο χώρο (8gb το 64άρι και 4gb το 16άρι)??? Ξέρει κανείς? μπορεί να το κοιτάξει?

 

 

Κι εμένα 55,7gb ειναι η χωρητικότητα στο plus που έχω και ειναι φυσιολογικό αφού σε όλους αυτό ισχύει με τα 64αρια

https://discussions.apple.com/thread/6565209

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Απο εχθές είμαι κ εγω κάτοχος τους iphone 6 και πρώτη φορά κάτοχος apple.

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Θέλω να κάνω συγχρονισμό των επαφών μου με των επαφών στο facebook.

Για κάποιο λόγο όμως στις επαφές μου εμφανίζει μόνο μερικές απο τις επαφές του facebook όχι όλες! Τι πρέπει να κάνω για να μου εμφανιστούν όλες? Δεν με πειράζει να τις συγχρονίσει, ας το κάνω χειροκίνητα, αλλά τουλάχιστον να μου τις εμφανίσει στη λίστα. Ευχαριστώ!

 

ΥΓ. Να πω οτι έχω "τικάρει" οτι πρέπει θεωρητικά αλλά και πάλι μου εμφανίζει μονο 75 επαφές facebook απο τις 400 περίπου.

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Θα προσπαθήσω να την απεγκαταστησω και ξαναεγκαταστησω να δούμε τι θα γίνει...

Ακόμα μια ερώτηση γι' αυτούς που έχουν το 64άρι: όταν ανοίγω τις πληροφορίες μου λέει ότι έχει χωρητικότητα 56gb!!! ενώ ο διάθεσιμος χώρος μου έχει πάει στα 50,4gb. Είναι φυσιολογικό αυτό? Δηλαδή το λειτουργικό καταλαμβάνει 8gb??? Eίναι από vodafone το κινητό.

Επειδή πριν είχα το 16άρι (από Γερμανό δηλ. cosmote) και το έδωσα για να πάρω μεγαλύτερη χωρητικότητα θυμάμαι ότι από τα 16gb διαθέσιμα ήταν τα 12,1gb.

Είναι δυνατόν να καταλαμβάνει τον διπλάσιο χώρο (8gb το 64άρι και 4gb το 16άρι)??? Ξέρει κανείς? μπορεί να το κοιτάξει?

 

Κι εμένα 55,7gb ειναι η χωρητικότητα στο plus που έχω και ειναι φυσιολογικό αφού σε όλους αυτό ισχύει με τα 64αρια

https://discussions.apple.com/thread/6565209

 

Τα 64άρια και τα 128άρια έχουν προ εγκατεστημέμη την office suit της apple (pages, keynote, numbers), έχει το iMovie και το garage band οπότε όλα αυτά μειώνουν το χώρο των 64GB ή των 128GB. Στα 16άρια δεν υπάρχει ο απαιτούμενος χώρος οπότε η apple τα δίνει δωρεάν και αν θέλει ο χρήστης τα κατεβάζει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για παιχνίδια τι λέει το μέγεθος της οθόνης; με ενδιαφέρουν παιχνίδια τύπου hidden objects και candy crush. Επίσης πώς σας φαίνεται η ανάλυση, δηλ εχουν ξαναγραφτεί οι εφαρμογές για 4,7" ή θέλει δουλειά ακόμα;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για παιχνίδια τι λέει το μέγεθος της οθόνης; με ενδιαφέρουν παιχνίδια τύπου hidden objects και candy crush. Επίσης πώς σας φαίνεται η ανάλυση, δηλ εχουν ξαναγραφτεί οι εφαρμογές για 4,7" ή θέλει δουλειά ακόμα;

Ευχαριστώ!

Για τα παιχνίδια που το θες μια χαρά θα είναι. Δεν θα έχεις θέμα. Οι εφαρμογές ακόμα αναβαθμίζονται αλλά πάρα πολλές υποστηρίζουν τις αναλύσεις των νέων iPhones.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές όσο παίρναει ο καιρός γίνονται όλο και καλύτερες, βέβαια υπάρχουν αρκετές που δεν είναι παραμετροποιημένες όπως πχ το ebay
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά και καλή χρονιά .

Θέλω να κάνω και εγώ δύο ερωτήσεις και αν γνωρίζετε μου απαντάτε. Πριν δυο βδομάδες αγόρασα ένα iPhone 6 64. Έκανα τη μετάβαση από Samsung S5 αλλά στο παρελθόν είχα και το iPhone 4S και το 5S. Στο iPhone 5S είχα αγοράσει πέντε ringtones. Όταν αγόρασα το εξάρι και το σετάρισα με το ID μου τα ringtones που είχα αγοράσει όταν είχα το 5S δεν τα ξαναβρήκα πουθενά. Έβαλα στο εξάρι κάποια άλλα ringtones αλλά επειδή έκανα set up as new λόγω κωλύματος καποιας εφαρμογής, τα έχασα και αυτά. Τι γίνεται όταν αγοράζουμε ringtones από το iTunes τα χάνουμε αν ξανασετάρουμε ή αλλάξουμε κινητό;

Επίσης τι γίνεται με το antutu στο Apple Store, δεν υπάρχει πλέον δωρεάν; Μόνο 3d με πληρωμή;

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές όσο περνάει ο καιρός γίνονται όλο και καλύτερες, βέβαια υπάρχουν αρκετές που δεν είναι παραμετροποιημένες όπως πχ το ebay.

Σιγά-σιγά όλες θα αλλάξουν και θα έρθουν στα μέτρα του 6. Όπως αναβαθμίστηκε προχθές το Viber και έχει φοβερή εμφάνιση στα μέτρα του 6. Οπότε όλες θα πάρουν σειρά!!!

 

Παιδιά χρόνια πολλά και καλή χρονιά .

Θέλω να κάνω και εγώ δύο ερωτήσεις και αν γνωρίζετε μου απαντάτε. Πριν δυο βδομάδες αγόρασα ένα iPhone 6 64. Έκανα τη μετάβαση από Samsung S5 αλλά στο παρελθόν είχα και το iPhone 4S και το 5S. Στο iPhone 5S είχα αγοράσει πέντε ringtones. Όταν αγόρασα το εξάρι και το σετάρισα με το ID μου τα ringtones που είχα αγοράσει όταν είχα το 5S δεν τα ξαναβρήκα πουθενά. Έβαλα στο εξάρι κάποια άλλα ringtones αλλά επειδή έκανα set up as new λόγω κωλύματος καποιας εφαρμογής, τα έχασα και αυτά. Τι γίνεται όταν αγοράζουμε ringtones από το iTunes τα χάνουμε αν ξανασετάρουμε ή αλλάξουμε κινητό;

Επίσης τι γίνεται με το antutu στο Apple Store, δεν υπάρχει πλέον δωρεάν; Μόνο 3d με πληρωμή;

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά και σε σένα!!!

Εφόσον έχεις αγοράσει Ringtones με ένα συγκεκριμένο Apple ID τότε δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις βάλει το ίδιο ID στο 6αρι και να μην υπάρχουν, λογικά δε θα έχει γίνει ο σωστά ο συγχρονισμός. Έλεγξε πρώτα στο iTunes ή στο iPhone την καρτέλα με τις αγορές σου και δες αν βρίσκονται εκεί τα Ringtones!!! Όσο για το Antutu, ναι, είναι με αγορά δυστυχώς...1,79 αν θυμάμαι καλά!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Gadget19 σε ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά το έλεγξα (στο δικό μου id εννοείται) και δεν τα βρίσκω με τίποτα, μπαίνω από το iTunes στα ίδια που είχα αγοράσει και έχουν τιμή δίπλα για να τα ξανααγοράσω!!

Εδώ όταν πήρα το 6άρι αγόρασα δύο ringtones και όταν μετά δύο εβδομάδες έκανα επαναφορά περιεχομένου και ρυθμίσεων μπαίνοντας στα ίδια ringtones αντί για το ´´συννεφάκί´ έχουν τιμή!

Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι στο ipad μου μπαίνοντας στις ρυθμίσεις- iCloud, έχει από κάτω με αχνά γράμματα ....@icloud.com ενώ αντίστοιχα στο iPhone έχει ....@hotmail.com.

Την αγορασμένη μουσική μου (όπως τον δίσκο των U2) την είχε και την έχει κανονικά!! Τα ringtones λείπουν! Δεν ξέρω είναι μηχανήματα του διαβόλου αυτά. Όσο δεν με επηρεάζουν αλλού τα αφήνω ως έχουν και ας μείνει εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου η μπαταρία του 6αριού είναι αρκετά καλύτερη στην καθημερινή χρήση, αλλά πάλι όχι κάτι ιδιαίτερο γιατί χρησιμοποιώντας 4G συνεχίζει να καταναλώνει, όχι όμως σε τέτοιο βαθμό όπως το 5s.

Γενικά με μέση χρήση είναι αρκερά καλό, πάντα σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα και σε αντιστοιχία με το 5s είναι σαφώς καλύτερο ( όχι πολύ αλλά πάντως καλύτερο).

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου η μπαταρία του 6αριού είναι αρκετά καλύτερη στην καθημερινή χρήση, αλλά πάλι όχι κάτι ιδιαίτερο γιατί χρησιμοποιώντας 4G συνεχίζει να καταναλώνει, όχι όμως σε τέτοιο βαθμό όπως το 5s.

Γενικά με μέση χρήση είναι αρκερά καλό, πάντα σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα και σε αντιστοιχία με το 5s είναι σαφώς καλύτερο ( όχι πολύ αλλά πάντως καλύτερο).

Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το 5s εχει διαφορα η μπαταρια στην καθημερινη χρηση η ειναι τα ιδια;

 

Eγω εχω ψιλοαπογοητευτει με τη μπαταρια. Ερχομαι βεβαια απο Galaxy S5 με 2800mah, ομως δεν εχω ακομη καταφερει να πιασω στο 6αρι μου πανω απο 7 ωρες χρηση. Το εχω απο 26/12 εχω κανει γυρω στις 7-8 φορτισεις. Λογικα θα παρει κι αλλο η μπαταρια με τους κυκλους φορτισης. Χθες εκλεισα και τις υπηρεσιες τοποθεσιας και την ανανεωση εφαρμογων στο παρασκηνιο και ξαναπαρακολουθω. Θα επανλεθω για report.

 

Kαποιος αλλος να μας πει εντυπωσεις;;

Edited by BIANCOrossi
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά! Από αύριο θα είμαι κάτοχος ενός silver 64 gb. Θυμάμαι τότε στο 3gs και στο 4, όταν κάναμε jailbreak υπήρχε το Installous. Θέλω να ρωτήσω τους jailbreak χρήστες αν υπάρχει ακόμη αυτό ή κάτι παρόμοιο.
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά! Από αύριο θα είμαι κάτοχος ενός silver 64 gb. Θυμάμαι τότε στο 3gs και στο 4, όταν κάναμε jailbreak υπήρχε το Installous. Θέλω να ρωτήσω τους jailbreak χρήστες αν υπάρχει ακόμη αυτό ή κάτι παρόμοιο.

 

Οχι δεν υπάρχει εχει καταργηθεί, να σου θυμίσω πως δεν επιτρέπονται συζητήσεις για παράνομο υλικό :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπάρχει εχει καταργηθεί, να σου θυμίσω πως δεν επιτρέπονται συζητήσεις για παράνομο υλικό :)

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη! Γι'αυτό ανέφερα μόνο το όνομα και όχι την ιδιότητα του προγράμματος! Για τους λίγους που θα καταλάβαιναν! ;) Να 'σαι καλά!

Rogers
Link to comment
Share on other sites

Gadget19 σε ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά το έλεγξα (στο δικό μου id εννοείται) και δεν τα βρίσκω με τίποτα, μπαίνω από το iTunes στα ίδια που είχα αγοράσει και έχουν τιμή δίπλα για να τα ξανααγοράσω!!

Εδώ όταν πήρα το 6άρι αγόρασα δύο ringtones και όταν μετά δύο εβδομάδες έκανα επαναφορά περιεχομένου και ρυθμίσεων μπαίνοντας στα ίδια ringtones αντί για το ´´συννεφάκί´ έχουν τιμή!

Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι στο ipad μου μπαίνοντας στις ρυθμίσεις- iCloud, έχει από κάτω με αχνά γράμματα ....@icloud.com ενώ αντίστοιχα στο iPhone έχει ....@hotmail.com.

Την αγορασμένη μουσική μου (όπως τον δίσκο των U2) την είχε και την έχει κανονικά!! Τα ringtones λείπουν! Δεν ξέρω είναι μηχανήματα του διαβόλου αυτά. Όσο δεν με επηρεάζουν αλλού τα αφήνω ως έχουν και ας μείνει εκεί...

Συγγνώμη για την παρέμβαση....αλλά αυτο το θέμα που εχεις με τα ....εξαφανισμένα..αγορασμένα ringtones ηταν η αιτία που εβγαλε η Apple την 8.1.2.....εαν το ψάξεις καλύτερα στο ιντερνετ αναφέρει η apple τρόπους να τα επαναφέρεις.

Δεν θυμάμαι που το διάβασα για να σε βοηθήσω περισότερο

Α κάτι βρήκα για δες εδώhttp://www.ired.gr/blog/item/1059-ios-8-update-8-1-2.html και μετά εδώ itunes.com/restore-tones

Edited by pavlosdr
fix help
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...