Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς σήμερα τα περισσότερα Vodafone κλειστά ήταν(μόνο εμπορικά κέντρα)και 2-3 σε πολύ βασικούς δρόμους.

Έκανα κράτηση για copper και μαύρο στη χειρότερη και βλέπουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τα πανηγύρια βασικά είναι στη Vodafone,το 90%των ο καταστημάτων δεν έχουν ούτε δείγμα διαθέσιμο.

Κλασικές ελληνικές μη προσφορές δηλαδή

 

Την κρατηση για το copper που την εκανες στην vodafone?

Γιατι σε γραπτη απαντηση μου απαντησαν πως μονο μαυρο εχουν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αδερφέ, την προσφορά στην πασάρανε 580+ps4?

δεβ τους ρωτησα γιατι δεν με ενδιεφερε ,το ανεφερα για να προλαβενε καποιος που τον ενδιεφερε να ρωτησει

Link to comment
Share on other sites

δεβ τους ρωτησα γιατι δεν με ενδιεφερε ,το ανεφερα για να προλαβενε καποιος που τον ενδιεφερε να ρωτησει

Ρώτησα εγω και μου είπαν 699€ με ps4 δεν πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα εγω και μου είπαν 699€ με ps4 δεν πανε καλα.

Όταν σας πετάει ο κάθε άσχετος το μακρύ και το κοντό του γιατί δεν έχετε ένα screenshot με την προσφορά του site? Η ακόμα καλύτερα γιατί δεν παίρνετε την ίδια την Vodafone και να τους πείτε να σας συνδέσουν με κάποιον υπεύθυνο για να καταγγειλετε την άγνοια του εκάστοτε καταστήματος επάνω στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα κάνει να φορτίσει ρε παιδιά ? Το έβαλα στο 50% κι έκανε μια ώρα σχεδόν να πάει στο 95. Πάλι καλά που το κόβω να κρατάει πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Όταν σας πετάει ο κάθε άσχετος το μακρύ και το κοντό του γιατί δεν έχετε ένα screenshot με την προσφορά του site? Η ακόμα καλύτερα γιατί δεν παίρνετε την ίδια την Vodafone και να τους πείτε να σας συνδέσουν με κάποιον υπεύθυνο για να καταγγειλετε την άγνοια του εκάστοτε καταστήματος επάνω στο θέμα.

 

Φιλε xoxlasae εχω κάνει screenshot την προσφορά αλλα δεν ειναι ******** αυτοι σου λέει δωρο 120€ και σου γράφει 699€+ps4 δεν αναφέρει 579€ πουθενα, ειναι ολα υπολογιζμενα δεν βρίσκεις ακρη όσοι το πήραν 579€ το πήραν τελος τωρα 699€+ps4 με παραγγελία οσα καταστήματα κάνουν (στην Καλλιθέα ουτε με παραγγελία γίνετα) κια σε δεύτερο κατάστημα που πηρα 699€ μου είπαν και εννοείτε οτι δεν ξέρουν τιποτα για 579€

Z3 +PS4.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τέλος παντων υπάρχει κανένας χριστιανός που πήρε την προσφορά Z3+PS4 579€ απο σήμερα και μετά έστω με παραγγελία.

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,οταν κανω κληση την ωρα που φτανει να καλεσει,μου εμφανιζεται ενδειξη"ενεργοποιηθηκε περιορισμενη προωθηση κλησεων",ξερεις κανεις τι εχει πατηθει?
Link to comment
Share on other sites

Την κρατηση για το copper που την εκανες στην vodafone?

Γιατι σε γραπτη απαντηση μου απαντησαν πως μονο μαυρο εχουν

 

Στη Γλυφαδα την εκανα αλλα αμφιβάλλω πολύ αν θα προλάβω την προσφορα(κρίμα και όταν πήγα Σάββατο είχαν το μαύρο άμεσα διαθέσιμο και μάλλον κακός δεν το πήρα λέγοντας να μου φέρουν το copper)

Θα δείξει τις επόμενες ημέρες αν με ειδοποιήσουν.

Η προσφορα είναι-ήταν για πολύ περιορισμένη διαθεσιμότητα και μάλλον στα δάχτυλα των 2 χεριών όσοι πρόλαβαν και μάλλον τα περισσότερα απο τα κομμάτια τα "έφαγαν" εντός Vodafone.

Πρόλαβα και πήγα και σήμερα σε 3-4 Vodafone στο κέντρο και τζίφος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πόση ώρα κάνει να φορτίσει ρε παιδιά ? Το έβαλα στο 50% κι έκανε μια ώρα σχεδόν να πάει στο 95. Πάλι καλά που το κόβω να κρατάει πολύ.

 

Απο το 10 στο 100% θέλει 2.5 ώρες,αλλα σε αποζημιώνει με την τρομερή αυτονομία της συσκευής.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,οταν κανω κληση την ωρα που φτανει να καλεσει,μου εμφανιζεται ενδειξη"ενεργοποιηθηκε περιορισμενη προωθηση κλησεων",ξερεις κανεις τι εχει πατηθει?

Σημαινει οτι ο αλλος μιλαει (και του ερχεται δευτερη γραμμη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη Γλυφαδα την εκανα αλλα αμφιβάλλω πολύ αν θα προλάβω την προσφορα(κρίμα και όταν πήγα Σάββατο είχαν το μαύρο άμεσα διαθέσιμο και μάλλον κακός δεν το πήρα λέγοντας να μου φέρουν το copper)

Θα δείξει τις επόμενες ημέρες αν με ειδοποιήσουν.

Η προσφορα είναι-ήταν για πολύ περιορισμένη διαθεσιμότητα και μάλλον στα δάχτυλα των 2 χεριών όσοι πρόλαβαν και μάλλον τα περισσότερα απο τα κομμάτια τα "έφαγαν" εντός Vodafone.

Πρόλαβα και πήγα και σήμερα σε 3-4 Vodafone στο κέντρο και τζίφος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το 10 στο 100% θέλει 2.5 ώρες,αλλα σε αποζημιώνει με την τρομερή αυτονομία της συσκευής.

 

 

Μολις ειδα διαφημιση στο ΣΚΑΙ ... το μονο που αναφερουν ειναι ελα στην Vodafone και παρε Xperia εως 350ευρω φθηνοτερα στο red1...πουθενα για PS4...

Link to comment
Share on other sites

Στη Γλυφαδα την εκανα αλλα αμφιβάλλω πολύ αν θα προλάβω την προσφορα(κρίμα και όταν πήγα Σάββατο είχαν το μαύρο άμεσα διαθέσιμο και μάλλον κακός δεν το πήρα λέγοντας να μου φέρουν το copper).......

 

:X , μα είναι δυνατόν να στο δίνουν στο πιάτο, έτοιμο και ζεστό και συ να κολλάς σε λεπτομέρειες! Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα 2-3! Ήδη στις αγγελίες ξεπορτίζουν σφραγισμένα από 430 μέχρι 380! Για όλα τα γούστα τιμές... :lol: Είναι πάντως κινητάρα! Αν δεν είχα ήδη το Z3 Compact μπορεί και να το έπαιρνα, αλλά σίγουρα χαμένος δεν θα έβγαινα αν το έβαζα σε αγγελία!

Πιστεύω όλη η σειρά Ζ3, μαζί με το αντίστοιχο τάμπλετ , είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά!:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος το εχει μπορει να μου δωσει για tempered glass εμπρος- πισω

καποια ποιοτικη?

Καθως επισης και καρτες μνημης 32αρα ή 64αρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος το εχει μπορει να μου δωσει για tempered glass εμπρος- πισω

καποια ποιοτικη?

Καθως επισης και καρτες μνημης 32αρα ή 64αρα

 

Nillkin tempered glass 9H+ 0,3mm .Πιανει απο ακρη σ ακρη κ ολοι λενε οτι ειναι το καλυτερο.Με κανα 10αρικο κ κατι ψηλα το τσιμπας απο ebay.

 

Microsd εβαλα μια kingston 32 gb SDHC στα 15€ και ειναι κομπλε.Αν πας σε 64gb και πανω θα πας στα 28-30€ στην ιδια μαρκα μονο που θα προσεξεις να ειναι SDXC.Ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

:X , μα είναι δυνατόν να στο δίνουν στο πιάτο, έτοιμο και ζεστό και συ να κολλάς σε λεπτομέρειες! Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα 2-3! Ήδη στις αγγελίες ξεπορτίζουν σφραγισμένα από 430 μέχρι 380! Για όλα τα γούστα τιμές... :lol: Είναι πάντως κινητάρα! Αν δεν είχα ήδη το Z3 Compact μπορεί και να το έπαιρνα, αλλά σίγουρα χαμένος δεν θα έβγαινα αν το έβαζα σε αγγελία!

Πιστεύω όλη η σειρά Ζ3, μαζί με το αντίστοιχο τάμπλετ , είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά!:D

 

Δίκιο έχεις,απλά έλεγα να το κρατήσω για εμένα και έτσι ήθελα το Copper.

Θα μείνουμε με το silver Green φαίνεται που δεν το αλλάζω με τίποτα μιας και εξαιρετικό είναι έστω μετά κόπων και βασανων :p

Στα υπόλοιπα +1000%

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος το εχει μπορει να μου δωσει για tempered glass εμπρος- πισω

καποια ποιοτικη?

Καθως επισης και καρτες μνημης 32αρα ή 64αρα

Imak tempered glass 2.5D για μπροστα, δεν πιανει απο ακρη σε ακρη αλλα εχει καλυτερη αισθηση στην αφη απο το nillkin.

 

Edit αυτο εχω βαλει στο δικο μου http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Original-Imak-2-5D-arc-edge-anti-burst-tempered-glass-screen-protector-film-for/2016662605.html

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Nillkin tempered glass 9H+ 0,3mm .Πιανει απο ακρη σ ακρη κ ολοι λενε οτι ειναι το καλυτερο.Με κανα 10αρικο κ κατι ψηλα το τσιμπας απο ebay.

 

Microsd εβαλα μια kingston 32 gb SDHC στα 15€ και ειναι κομπλε.Αν πας σε 64gb και πανω θα πας στα 28-30€ στην ιδια μαρκα μονο που θα προσεξεις να ειναι SDXC.Ελπιζω να βοηθησα.

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!

καλη χρονια να χεις!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Imak tempered glass 2.5D για μπροστα, δεν πιανει απο ακρη σε ακρη αλλα εχει καλυτερη αισθηση στην αφη απο το nillkin.

 

Edit αυτο εχω βαλει στο δικο μου http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Original-Imak-2-5D-arc-edge-anti-burst-tempered-glass-screen-protector-film-for/2016662605.html

 

Θα το κοιταξω και το δικο σου Θαναση!

Καλη ΧΡΟΝΙΑ να εχεις!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!

καλη χρονια να χεις!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα το κοιταξω και το δικο σου Θαναση!

Καλη ΧΡΟΝΙΑ να εχεις!

Να θυμασαι οτι το imak χανει μονο σε ομορφια γιατι εχει ''κοψιματα'' σε καμερα - αισθητηρα και ledακι ;)

 

Χρονια πολλα και σε σε εσενα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες και χρονια πολλα!!!!!

Σημερα λοιπον πηρα από σκρουτζομαγαζο το Ζ3,σε πολύ καλη τιμη(440),ελληνικης αντιπροσωπειας....

Ψάχνοντας το customization Number,ειδα ότι είναι vodafone gr,τυχαιο? δεν νομιζω......αραγε τι παιζεται μ'αυτους?

Όχι ότι εχει σημασια αλλα λεμε τωρα..

Απ'οτι μου ειπε,μολις του ειχαν παει δυο συσκευες,και κανονικα τις περιμενε από την επομενη εβδομαδα.....

Φυσικα μεχρι να τα πουμε εφυγε και η δευτερη συσκευη....

Παντως το κτηνος είναι τρομερο...από την πρωτη επαφη μαζι του:)

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος το εχει μπορει να μου δωσει για tempered glass εμπρος- πισω

καποια ποιοτικη?

Καθως επισης και καρτες μνημης 32αρα ή 64αρα

 

επιβεβαιωνω για την Nilkin...την εβαλα με το που ανοιξα το κουτι...νιωθεις οτι δεν υπαρχει τιποτα επανω στην οθονη. Επισης εχω για ρεζερβα της ultimate shield... κοστισε κανα δυο ευρω παραπανω σαν πιο ''premium'', παρομοιως πιανει απο ακρη σε ακρη...δεν εχει ομως κοψιμο για τον σενσορα αριστερα απο το ακουστικο..ενω η nilkin εχει.

Link to comment
Share on other sites

:X , μα είναι δυνατόν να στο δίνουν στο πιάτο, έτοιμο και ζεστό και συ να κολλάς σε λεπτομέρειες! Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα 2-3! Ήδη στις αγγελίες ξεπορτίζουν σφραγισμένα από 430 μέχρι 380! Για όλα τα γούστα τιμές... :lol: Είναι πάντως κινητάρα! Αν δεν είχα ήδη το Z3 Compact μπορεί και να το έπαιρνα, αλλά σίγουρα χαμένος δεν θα έβγαινα αν το έβαζα σε αγγελία!

Πιστεύω όλη η σειρά Ζ3, μαζί με το αντίστοιχο τάμπλετ , είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά!:D

 

Γιαυτό στην ψηφοφορία πήγε άπατο.. Η LG ένα G2 έβγαλε και την πήγαν στο θεό, η Sony έχει δώσει τόσα διαμάντια και τίποτα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω για την Nilkin...την εβαλα με το που ανοιξα το κουτι...νιωθεις οτι δεν υπαρχει τιποτα επανω στην οθονη. Επισης εχω για ρεζερβα της ultimate shield... κοστισε κανα δυο ευρω παραπανω σαν πιο ''premium'', παρομοιως πιανει απο ακρη σε ακρη...δεν εχει ομως κοψιμο για τον σενσορα αριστερα απο το ακουστικο..ενω η nilkin εχει.

Εχεις επανω τη nillkin και κρατας της ultimate shield με τις στρογγυλεμενες ακρες για ρεζερβα ? :shock: βαλε το ultimate shield να το χαρεις !

Πισω εχω nillkin glass και με ενοχλει το ''σκαλοπατακι'' στο πιασιμο, για να το ξεφορτωθω εκανα παραγγελια αλλο glass που ειναι 2,5D

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις επανω τη nillkin και κρατας της ultimate shield με τις στρογγυλεμενες ακρες για ρεζερβα ? :shock: βαλε το ultimate shield να το χαρεις !

Πισω εχω nillkin glass και με ενοχλει το ''σκαλοπατακι'' στο πιασιμο, για να το ξεφορτωθω εκανα παραγγελια αλλο glass που ειναι 2,5D

έχεις λινκ για να μην αποκτήσουμε κι εμείς ¨σκαλοπατάκι¨? ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις επανω τη nillkin και κρατας της ultimate shield με τις στρογγυλεμενες ακρες για ρεζερβα ? :shock: βαλε το ultimate shield να το χαρεις !

Πισω εχω nillkin glass και με ενοχλει το ''σκαλοπατακι'' στο πιασιμο, για να το ξεφορτωθω εκανα παραγγελια αλλο glass που ειναι 2,5D

Κατάλαβα τι εννοείς με το σκαλοπατακι, απλά είναι λίγο υπερβολικό πιστεύω..προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου...η επιλογή έγινε εντελώς τυχαία όταν έβαλα την nilkin. Τύπου αμπε μπα μπλομ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχεις λινκ για να μην αποκτήσουμε κι εμείς ¨σκαλοπατάκι¨? ;)

Αυτή είναι η ultimate shield.

http:// http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=111476633525&globalID=EBAY-GB&alt=web

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Edited by xoxlasae
Link to comment
Share on other sites

έχεις λινκ για να μην αποκτήσουμε κι εμείς ¨σκαλοπατάκι¨? ;)

Περιμενω αυτο http://www.aliexpress.com/item/For-SONY-Xperia-Z3-Hard-Back-Cover-Glass-Film-Free-Shipping-Explosion-Proof-Tempered-Glass-Screen/32241327725.html δες και τα υπολοιπα που υπαρχουν http://www.aliexpress.com/wholesale?shipCountry=gr&shipCompanies=&SearchText=sony+z3+back+tempered+glass+2.5d&exception=&minPrice=&maxPrice=&minQuantity=&maxQuantity=&isFreeShip=n&isFavorite=n&isRtl=yes&isOnSale=n&isAtmOnline=n&isBigSale=n&similar_style=n&similar_style_id=&CatId=0&initiative_id=SB_20141229132842 προσοχη να ειναι για το z3 (σκετο) οχι για το Compact

Κατάλαβα τι εννοείς με το σκαλοπατακι, απλά είναι λίγο υπερβολικό πιστεύω..προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου...η επιλογή έγινε εντελώς τυχαία όταν έβαλα την nilkin. Τύπου αμπε μπα μπλομ.

Για εμενα ειναι βασικο το να ειναι 2,5d. Οταν εκανα παραγγελια το πισω nillkin που εχω τωρα επανω δυστυχως δεν υπηρχαν αλλες επιλογες.

 

Για οσους δεν ξερουν ή δεν καταλαβαν γιατι λεμε ας δουν την εικονα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...