Jump to content

Coolpad F2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
CM 11 Yureka Coolpad Stable beta v2 multilaguage

 

Δεν χρειάζεται καινούργιο θέμα. Μπήκε στο πρώτο post, αρκεί.

 

Για όλες τις rom, official ή custom made μπορείτε να συζητάτε στο παρόν θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λοιπον η cm12 ειναι ναι μεν αλλα....εχει προβληματακια πολλα με ποιο βασικο οτι εμενα δεν μου εδινε data σε καμια σιμ. εχθες ψαχτηκα πολυ και τελικα κατασταλαξα σε cm11 port yureka οπου δουλευει πολυ καλα

Μπορείς να μας πεις για την καμερα πως φωτογραφίζει κ σε πόσα mb αποθηκεύει Έχει επιλογή για 10mp σε 16:9;

Link to comment
Share on other sites

σε 16:9 εχει 6mp το ανωτερο, αλλα γραφει και wide 8.8mp

με 13Mp αποθηκευει σε 4mb περιπου και οι φωτο ειναι καλες

Link to comment
Share on other sites

CM 11 Yureka Coolpad Stable beta v2 multilaguage

 

Μια προσπαθεια απο τον Xancin για να εχουμε cyanogen cm11 στο Coolpad μας εγω απλα τα μαζεψα ολα εδω για να ειμαστε λιγο πιο οργανωμενοι.

Παντως η συγκεκριμενη rom εχει Ελληνικα και τα sms απο τις τραπεζες ερχονται κανονικα και εως τωρα δουλευει πολυ καλα σε εμενα.

 

Screenshoots:

[ATTACH]57701[/ATTACH] [ATTACH]57702[/ATTACH]

 

Εγκατασταση:

Η εγκατασταση γινεται μονο επανω σε recovery TWRP και με full wipe , ME CWM ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΦΑΛΜΑ.

* καλο ειναι να κανετε wipe 3 φορες και καθε φορα επανεκκινηση

Κατεβαζετε τα παρακατω 3 αρχεια και τα βαζετε στην καρτα sd

στην συνεχεια κανετε εγκατασταση την rom, επανεκκινηση σε twrp και ξανα εγκατασταση την rom

επανεκκινηση σε twrp, εγκατασταση το supersu επανεκκινηση σε twrp, και εγκατασταση το patch για τον ηχο και ειστε ετοιμοι.

 

Bugs:

Το 4G δεν δινει ιντερνετ ενω σε 2g και 3g δουλευει κανονικα

To ραδιοφωνο δεν λειτουργει

Μεχρι στιγμης δουλευουν ολα τα αλλα σε εμενα. Παρακαλω οποιοι εχουν προβλημα να το αναφερουν

 

Tips:

Για να εχουν data και οι 2 sim καντε το παρακατω:

1. στο πανελ για να καλεσεις ενα αριθμο * # * # 4636 # * # *

2. πληροφοριες τηλεφωνου

3. LTE enabled RAM dump

4. Επανεκκινηση και ελεγχουμε αν δουλευουν τα data

 

Για το ραδιο δουλευει μονο με αυτη την εφαρμογη

https://play.google.com/store/apps/details?id=fm.a2d.s2&hl=%CE%B5%CE%BB

 

 

Download:

 

rom

http://adf.ly/wsmwR

 

SuperSu

https://mega.co.nz/#!r0xGiTzQ!k0QktTR4tD8AXhSeqIsxJNfUWLxarSxCR9mhTTgzR48

 

Patch για την ενταση ηχου

https://mega.co.nz/#!HkJlHQ7C!HU8FDaz5BHLUESlM92_-rnoyOWHQyu_th42_bS8OUPs

 

TWRP:

https://drive.google.com/file/d/0B9Cdaj62soXcMTBLTHFxampCVlU/view?usp=sharing

 

 

πηγη: http://www.movilesdualsim.com/tema/cm-11-yureka-para-coolpad-estable-beta-v2.91852/

 

Πραγματικά τέλειος!!

Καλή αναφορά και πλούσια.

 

Από Led είναι εντάξει όσα και τα μπουτον φωτιζομενα;;

Δες τις μέρες που θα την έχεις από κατανάλωση πως πάει περισσότερο όταν έχεις τις δύο κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

τα led δουλευουν κανονικα. τα κουμπια φωτίζουν. και απο μπαταρια παει καλα σε 12 ωρες χρησης και με μπαταρια απο 88% στήθηκε με προγραμματα απο την αρχη, 3g ανοιχτα, wifi ανοιχτα και για περιπου 4 ωρες ανοιχτο Bluetooth και τωρα εχω 16%. απο αυριο που θα δουλέψει φυσιολογικα οπως καθημερινα θα σας ενημερώσω. παντως δουλεύει πολυ καλα και σταθερα να ξερετε.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βάλω τη rom αλλά μου βγάζει σφάλμα εγκατάστασης. Τα κάνω όλα ακριβώς όπως αναφέρονται και μου λέει Error executing updater binary in zip '/external_sd/Yureka_v2.zip'

Τι μπορεί να φταίει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπαθώ να βάλω τη rom αλλά μου βγάζει σφάλμα εγκατάστασης. Τα κάνω όλα ακριβώς όπως αναφέρονται και μου λέει Error executing updater binary in zip '/external_sd/Yureka_v2.zip'

Τι μπορεί να φταίει;

Εντάξει αυτό δεν είναι δυνατόν! 2 λεπτά μετά από το μνμ πάνω είπα να κάνω από τα advanced settings του wipe μια επιλογή dalvik+cache+system και τελικά δούλεψε. Όλα καλά λοιπόν τώρα!!

Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου ειδα ότι μπορει να παιξει ραδιοφωνο με cm θα το προσπαθησω..

Χρησιμοποιουσα την LollyPop Moded v0.40 η οποια προσωπικά μου άρεσε παρα πολύ αλλα ξαφνικά άρχισε να λειτουργει τρελά με το handsfree πανω. Καποιες στιγμές το έχανε και δεν ανοιγε και το ραδιόφωνο . Το περίεργο ήταν πως διορθωνόταν το πρόβλημα μετά από reboot. Ακόμη δεν είμαι σιγουρος αν είναι θέμα hardware. Μπορω να πω πως ήταν πολύ όμορφη rom και δεν ήθελα να την αλλάξω. H 050 δεν μου αρεσει τόσο , έχει ακόμη αρκετά κινέζικα αν και ξήλωσα αρκετές εφαρμογές και δεν κλείνει η δόνηση όταν το έχω στο mute. Ο μόνος τρόπος να κλείσει η δόνηση είναι να κατεβάσω το επιπεδο εντασης της δονησης τελειως. Πρέπει όμως να πω ότι έχει πολύ καλυτερη αυτονομία από κάθε άλλη ρομ.

Για μένα είναι σημαντικό κομμάτι το ραδιόφωνο , οπότε αν δουλευει .. θα δοκιμάσω και cm12 :-)

Παντως αποδεικνύεται το πώς η ρομ είναι που δίνει πραγματική αξία στη συσκευη .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου ειδα ότι μπορει να παιξει ραδιοφωνο με cm θα το προσπαθησω..

Χρησιμοποιουσα την LollyPop Moded v0.40 η οποια προσωπικά μου άρεσε παρα πολύ αλλα ξαφνικά άρχισε να λειτουργει τρελά με το handsfree πανω. Καποιες στιγμές το έχανε και δεν ανοιγε και το ραδιόφωνο . Το περίεργο ήταν πως διορθωνόταν το πρόβλημα μετά από reboot. Ακόμη δεν είμαι σιγουρος αν είναι θέμα hardware. Μπορω να πω πως ήταν πολύ όμορφη rom και δεν ήθελα να την αλλάξω. H 050 δεν μου αρεσει τόσο , έχει ακόμη αρκετά κινέζικα αν και ξήλωσα αρκετές εφαρμογές και δεν κλείνει η δόνηση όταν το έχω στο mute. Ο μόνος τρόπος να κλείσει η δόνηση είναι να κατεβάσω το επιπεδο εντασης της δονησης τελειως. Πρέπει όμως να πω ότι έχει πολύ καλυτερη αυτονομία από κάθε άλλη ρομ.

Για μένα είναι σημαντικό κομμάτι το ραδιόφωνο , οπότε αν δουλευει .. θα δοκιμάσω και cm12 :-)

Παντως αποδεικνύεται το πώς η ρομ είναι που δίνει πραγματική αξία στη συσκευη .

Μπορείς να δοκιμασίες την 50 by avecilla έχουν βγάλει όλες τις κινεζιες και παιζει πολύ καλά

http://www.movilesdualsim.com/foros/roms-para-coolpad-f2.616/

Edited by parisp82
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου ειδα ότι μπορει να παιξει ραδιοφωνο με cm θα το προσπαθησω..

Χρησιμοποιουσα την LollyPop Moded v0.40 η οποια προσωπικά μου άρεσε παρα πολύ αλλα ξαφνικά άρχισε να λειτουργει τρελά με το handsfree πανω. Καποιες στιγμές το έχανε και δεν ανοιγε και το ραδιόφωνο . Το περίεργο ήταν πως διορθωνόταν το πρόβλημα μετά από reboot. Ακόμη δεν είμαι σιγουρος αν είναι θέμα hardware. Μπορω να πω πως ήταν πολύ όμορφη rom και δεν ήθελα να την αλλάξω. H 050 δεν μου αρεσει τόσο , έχει ακόμη αρκετά κινέζικα αν και ξήλωσα αρκετές εφαρμογές και δεν κλείνει η δόνηση όταν το έχω στο mute. Ο μόνος τρόπος να κλείσει η δόνηση είναι να κατεβάσω το επιπεδο εντασης της δονησης τελειως. Πρέπει όμως να πω ότι έχει πολύ καλυτερη αυτονομία από κάθε άλλη ρομ.

Για μένα είναι σημαντικό κομμάτι το ραδιόφωνο , οπότε αν δουλευει .. θα δοκιμάσω και cm12 :-)

Παντως αποδεικνύεται το πώς η ρομ είναι που δίνει πραγματική αξία στη συσκευη .

 

Για rom που δε παίζει το radio ψάξε στο Google για αυτό sf_150123.apk.

Δε θυμάμαι που στο καλό τη βρήκα αλλά την έβαλα στην άκρη να υπάρχει.

Για την ώρα δεν τη χρειάζομαι μια και v050 είναι πλήρως εκτός από την. . . . κατανάλωση, σε 3g πάει νερό την μπαταρια, any από βδομάδα πάμε για άλλα. Θα δοκιμαστεί μια άλλη μια και σεις έχετε την cm11.

Link to comment
Share on other sites

MIUI V6 beta 1.23 Stable Multilanguage

 

Μια ακομα προσπαθεια απο τον Xancin για να εχουμε MIUI V6 στο Coolpad μας.

**Οποιος την δοκιμασει ας κανει μια αναφορα!!!

 

Screenshoots:

[ATTACH]57760[/ATTACH][ATTACH]57761[/ATTACH]

 

Εγκατασταση:

Η εγκατασταση γινεται μονο επανω σε recovery TWRP και με full wipe , ME CWM ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΦΑΛΜΑ.

* καλο ειναι να κανετε wipe 3 φορες και καθε φορα επανεκκινηση

Κατεβαζετε τα παρακατω 3 αρχεια και τα βαζετε στην καρτα sd

στην συνεχεια κανετε εγκατασταση την rom, επανεκκινηση σε twrp και ξανα εγκατασταση την rom

επανεκκινηση σε twrp, εγκατασταση το supersu επανεκκινηση σε twrp, και εγκατασταση το patch για τον ηχο και ειστε ετοιμοι.

 

Bugs:

Δεν αναφερει καποιο προβλημα

** ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

 

 

Download:

 

rom

http://adf.ly/wygnF

 

TWRP:

https://drive.google.com/file/d/0B9Cdaj62soXcMTBLTHFxampCVlU/view?usp=sharing

 

 

πηγη: http://www.movilesdualsim.com/tema/miui-v6-beta_1-23-estable-multilenguage.92028/

Edited by stvgrr
Link to comment
Share on other sites

Θα την δοκιμασω και αυτην αφού δεν κατάφερα να μου παιξει το ραδιο με το cm11. Δοκιμασα και το spiritul και το spiritf . Δεν ξερω αν πρεπει να κανω καποιες συγκεκριμενες ρυθμισεις. Την Coolpad8675-W00_CoolUI6.0_by_Avecilla_v1 όταν την ειχα βαλει δε μου ξεκλειδωναν οι sim.
Link to comment
Share on other sites

MIUI V6 beta 1.23 Stable Multilanguage

 

Μια ακομα προσπαθεια απο τον Xancin για να εχουμε MIUI V6 στο Coolpad μας.

**Οποιος την δοκιμασει ας κανει μια αναφορα!!!

 

Screenshoots:

[ATTACH]57760[/ATTACH][ATTACH]57761[/ATTACH]

 

Εγκατασταση:

Η εγκατασταση γινεται μονο επανω σε recovery TWRP και με full wipe , ME CWM ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΦΑΛΜΑ.

* καλο ειναι να κανετε wipe 3 φορες και καθε φορα επανεκκινηση

Κατεβαζετε τα παρακατω 3 αρχεια και τα βαζετε στην καρτα sd

στην συνεχεια κανετε εγκατασταση την rom, επανεκκινηση σε twrp και ξανα εγκατασταση την rom

επανεκκινηση σε twrp, εγκατασταση το supersu επανεκκινηση σε twrp, και εγκατασταση το patch για τον ηχο και ειστε ετοιμοι.

 

Bugs:

Δεν αναφερει καποιο προβλημα

** ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

 

 

Download:

 

rom

http://adf.ly/wygnF

 

TWRP:

https://drive.google.com/file/d/0B9Cdaj62soXcMTBLTHFxampCVlU/view?usp=sharing

 

 

πηγη: http://www.movilesdualsim.com/tema/miui-v6-beta_1-23-estable-multilenguage.92028/

 

Εχω βρει μια πιο νέα έκδοση από Κίνα και έχω σκοπό να την βάλω το Σκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Τελικα το ραδιοφωνο το καταφερα να παιξει με cm11 , με συγκεκριμενες ρυθμισεις με spiritUL αλλα έκανε επανεκκίνηση το κινητο. Η αληθεια είναι πως μου είχε λείψει το interface αυτό αλλα πραγματικά ακούω πολύ ραδιο οπότε αναγκαστικά πάω σε άλλο.

Τωρα έχω βάλει Miui με nova launcher γιατι δεν τον αποχωρίζομαι ποτέ , και μπορώ να πω ότι δουλευει αψογα το κινητο. Ισως να καταναλώνει περισσότερη μπαταρία , αλλα επειδή στήθηκε 2-3 φορες το τηλέφωνο από την αρχη χθες , δεν μπορω να την υπολογισω σαν μια φυσιολογική μέρα τη χθεσινή. Δεν έχει κινέζικα εκτός από κάποια στο notification bar από το shop της Miui. Το σημαντικό όμως είναι πως δεν εχω βγει από το σπιτι και μου δείχνει χαμηλό σήμα στην sim 1 και δεν ξέρω αν εχει καποιο προσωρινό πρόβλημα η περιοχή ή είναι θέμα rom.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με τη cm11. Δεν έχω data. Ενώ εχθές ρύθμισα το Apn για cosmote και είχα δεδομένα κανονικά σήμερα ξαφνικά δεν έχω. Όλα είναι σωστά (πιστεύω) αλλά δε συνδέεται για κανένα λόγο. Μιλάω για sim στη θέση 1
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

με βοηθάτε και μένα πως να το rootαρω;

 

...άκυρο βρήκα κάτι οδηγίες και τις δοκιμάζω άμεσα!!

Edited by leasedline
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Του πέρασα το αγγλικό twrp αλλά τώρα μου κάνει loop στην εκκίνηση με το μήνυμα image signature verify fail

 

τι κάνω τώρα;

 

ουφφφφφφφ άκυρο και πάλι του έβγαλα μπαταρία και μετά ξεκίνησε κανονικά...έχω αρχίσει να το φοβάμαι λίγο!

Edited by leasedline
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την Miui και την κρατησα καποιες ωρες. Όχι γιατι δε μου αρεσε. Μπορω να πω ότι την βρήκα καλη. Μου αρεσε αρκετα. Όμως δε μου ανοιγε δεδομένα. Επισης ενώ μου έδειχνε την sim1 να εχει πολύ χαμηλό σημα , μολις έκανα κλήση το σημα γέμιζε. Όλα αυτά σε σημείο που ξέρω πως έχω φουλ σήμα.

Ξαναδοκιμασα την cm 12. Εκει δε μου ανοιγει δευτερη καρτα, βλεπει μονο sim1 και δεν μου παίζει ραδιοφωνο. Την έβγαλα γρήγορα αν και είναι όντως πολύ όμορφη.

Δοκιμασα και την Xperience v2.0 η οποια δεν έδινε σημα και έφυγε αμέσως.

Τελικά έβαλα αυτήν Coolpad8675-W00_CoolUI6.0_by_Avecilla_v1 που μου δουλευει κανονικά πλέον. Ισως να έπρεπε να περαστεί πάνω από 050.

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη και πάλι αλλά χαζή ερώτηση: πως μπαίνω στο recovery;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ αυτό.

Coolpad_8675_W00_Recovery.zip

Μπορεις να το βρεις σε πολλά σημεία, μπορείς και εδώ http://pan.baidu.com/wap/link?uk=3477513360&shareid=1714883185&third=0

Μπαίνεις σε fastboot. Αυτό γίνεται με το κινητό κλειστό volume + και βάζεις το usb του υπολογιστη. Πρεπει πρώτα να έχουν περαστεί οι drivers του κινητού.

Ανοίγω γραμμή εντολών στον φάκελο tools του

Στον ίδιο φάκελο έχω περάσει το αρχείο TWRP_Xancin.img το οποιο επίσης δε θα δυσκολευτείς να βρεις αν δεν το έχεις ήδη.

Δίνω την εντολή fastboot.exe -i 0x1ebf boot TWRP_Xancin.img και περναει το recovery και κανει boot σε αυτό. Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να κρατήσει το recovery. Εγω το κάνω κάθε φορά που χρειαζομαι recovery.

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ αυτό.

Coolpad_8675_W00_Recovery.zip

Μπορεις να το βρεις σε πολλά σημεία, μπορείς και εδώ http://pan.baidu.com/wap/link?uk=3477513360&shareid=1714883185&third=0

Μπαίνεις σε fastboot. Αυτό γίνεται με το κινητό κλειστό volume + και βάζεις το usb του υπολογιστη. Πρεπει πρώτα να έχουν περαστεί οι drivers του κινητού.

Ανοίγω γραμμή εντολών στον φάκελο tools του

Στον ίδιο φάκελο έχω περάσει το αρχείο TWRP_Xancin.img το οποιο επίσης δε θα δυσκολευτείς να βρεις αν δεν το έχεις ήδη.

Δίνω την εντολή fastboot.exe -i 0x1ebf boot TWRP_Xancin.img και περναει το recovery και κανει boot σε αυτό. Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να κρατήσει το recovery. Εγω το κάνω κάθε φορά που χρειαζομαι recovery.

 

Γενικά έχω βάλει το recovery από εδώ,

http://www.movilesdualsim.com/tema/twrp-para-coolpad-f2-en-espanol-v2-8-5-0-nuevo.92007/

Το θεωρώ πιο εύκολο στην εγκατάσταση.

Καλό είναι να ανέβει η εγκατάσταση του recovery να μην υπάρχουν απορίες.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, μετά από πολλές προσπάθειες ανακάλυψα ότι ισχύει και το

vol up + vol down + power

ναι και τα 3 πλήκτρα μαζί...

πέρασα το twrp που υποτείθεται ότι είναι καλύτερο.

 

τέλος πέρασα και την CM 11 Yureka Coolpad Stable beta v2 multilaguage η οποία βελτίωσε κάποια σημεία αλλά χάλασε κάποια άλλα παρόλα αυτά σίγουρα είναι καλή επιλογή.

 

Ένα που δε μπορώ να βρω σε αυτήν είναι να βάλω το default storage σε SD card. Αν ξέρει κάποιος μου λέει.

 

 

 

Εγω χρησιμοποιώ αυτό.

Coolpad_8675_W00_Recovery.zip

Μπορεις να το βρεις σε πολλά σημεία, μπορείς και εδώ http://pan.baidu.com/wap/link?uk=3477513360&shareid=1714883185&third=0

Μπαίνεις σε fastboot. Αυτό γίνεται με το κινητό κλειστό volume + και βάζεις το usb του υπολογιστη. Πρεπει πρώτα να έχουν περαστεί οι drivers του κινητού.

Ανοίγω γραμμή εντολών στον φάκελο tools του

Στον ίδιο φάκελο έχω περάσει το αρχείο TWRP_Xancin.img το οποιο επίσης δε θα δυσκολευτείς να βρεις αν δεν το έχεις ήδη.

Δίνω την εντολή fastboot.exe -i 0x1ebf boot TWRP_Xancin.img και περναει το recovery και κανει boot σε αυτό. Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να κρατήσει το recovery. Εγω το κάνω κάθε φορά που χρειαζομαι recovery.

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τελικά ότι τα δεδομένα στη sim 1 έχουν θέμα με τη cm11. Ενώ κατάφερα να τα κάνω να δουλέψουν ξαφνικά σταμάτησαν να λειτουργούν μετά από μερικές ώρες και από τότε τπτ! Όταν έκανα πια τραμπα τις κάρτες τότε στη sim 2 όλα είναι ρολόι! Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος πως μπορώ με xposed framework να αλλάξω τα χρώματα στην ένδειξη σήματος κάθε κάρτας sim.
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τελικά ότι τα δεδομένα στη sim 1 έχουν θέμα με τη cm11. Ενώ κατάφερα να τα κάνω να δουλέψουν ξαφνικά σταμάτησαν να λειτουργούν μετά από μερικές ώρες και από τότε τπτ! Όταν έκανα πια τραμπα τις κάρτες τότε στη sim 2 όλα είναι ρολόι! Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος πως μπορώ με xposed framework να αλλάξω τα χρώματα στην ένδειξη σήματος κάθε κάρτας sim.

 

Αν δεν κάνω λάθος με το gravity box.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το πουλαει ενας φιλος το κινητο για 120 ευρω-4 μηνων

Αξιζει??

Εχει support?? Custom ROMS κτλ??

Ή θα τρεχω και δε θα φτάνω?

Eimai ηδη Χρηστης ZTE V5 & Huawei P6

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...