Jump to content

Coolpad F2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

lenovo power bank προφανος για να το φορτιζεις ειναι.

και sim cutter για να κοψεις τις sim.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να πεσει και παρα πολυ στην τιμη ρε παιδια ,αντε 20-25$ το πολυ απο την τιμη που ξεκιναει να πουλιετε λεω εγω,ετσι λεω γιατι οταν πηρα το f1 πριν 6 μηνες η τιμη του ηταν στα 190-195$ και τωρα εχει 170-180$!

Πολλες φορες δεν πεφτουν κι'ολας αλλα ανεβαινουν στην τιμη!

 

Το redmi note με τον 6592 ξεκινησε στα 195$ και οταν απεκτησε hype πηγε στα 210+ επειδη υπηρχε ελειψη. Κατι αντιστοιχο προβλεπω και για το f2.

Απο οτι βλεπω στα 200$ το εριξε και το to2c αλλα χωρις δωρο θηκη σιλικονης και αυτο οπως και το vickmall

 

Edit

Αν και τα μπερδευει λιγο με τον επεξεργαστη (οπως τα περισσοτερα σαϊτ) η τιμη ειναι σουπερ. Mε κουπονι -3% γυρω στα 185$

Εχει παραγγειλει κανενας κατι απο το σαϊτ?

 

http://dealsprime.com/mobile-phones/brands/coolpad/coolpad-f2-8675-4g-lte-octa-core-phone-5-5-ips-1280-720-android-4-4-mtk6592-1-7ghz-3g-2gb-ram-13mp.html

 

re-edit

 

Τελικα ειναι για τα πανυγυρια

Οταν τους ζητησα multilanguage την χρεωνουν 5$ και εκτος αυτου ανεβασαν την τιμη στα 194$

Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ζήτησα από το b2c free tempered glass και το βάλανε στα gift όταν παραγγέλνεις 199.98$

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5771663#post5771663

http://www.b2cbuying.com/coolpad-f2-mobile-phone.html

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

ζήτησα από το b2c free tempered glass και το βάλανε στα gift όταν παραγγέλνεις 199.98$

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5771663#post5771663

http://www.b2cbuying.com/coolpad-f2-mobile-phone.html

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

Edited by spiros7777
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

 

Έδωσες παραγγελιά ?

Άντε με το καλό να 'ρθεί

Edited by kostas45
Link to comment
Share on other sites

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

 

Κρατα καλα βρε το μικρο,και ασε τα ποστ......:)

Με το καλο να παραλαβεις.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μιλουσα με την selina και μου ειπε οτι δεν εχει multilanguage.το προβλημα ειναι οτι αυτος που θα το παρει δεν ξερει αγγλικα.λετε να βγει συντομα ή να παω σε f1?
Link to comment
Share on other sites

μιλουσα με την selina και μου ειπε οτι δεν εχει multilanguage.το προβλημα ειναι οτι αυτος που θα το παρει δεν ξερει αγγλικα.λετε να βγει συντομα ή να παω σε f1?

 

λογικα μεχρι να σου ερθει θα εχει βγει και ρομ με Ελληνικα οποτε θα μπορεις να την περασεις.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα να πας στο f2 που ειναι ποιο καινουρια συσκευη με τον καινουριο qualcomm 615 64bit και 4g
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι ετοιμος να παραγγειλω να παω στο f2 ή να παω στα σιγουρα στο f1?

Εαν θες μεγαλυτερη οθονη και 4g,πας στο 2,διαφορετικα στο 1.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

 

 

πρασινο εχει?

για πες τι δωρα ζητησες να δουμε αν θα δωσει τα ιδια :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η μεγαλύτερη οθόνη, αλλά με την ίδια 720 ανάλυση με το F1 μήπως είναι κάπως χαμηλής ποιότητας απεικόνισης;
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η μεγαλύτερη οθόνη, αλλά με την ίδια 720 ανάλυση με το F1 μήπως είναι κάπως χαμηλής ποιότητας απεικόνισης;

 

Kαι μηπως και λογο ιδιας μπαταριας με το f1 αλλα μεγαλυτερης οθονης του f2 = μικροτερη αυτονομια,ρωταω εγω?

Link to comment
Share on other sites

Kαι μηπως και λογο ιδιας μπαταριας με το f1 αλλα μεγαλυτερης οθονης του f2 = μικροτερη αυτονομια,ρωταω εγω?

 

Πανω σε αυτο λογικα ο qualcomm 615 θα κανει την διαφορα πιστευω.Αλλα μην το δενω και κομπο......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο b2c με εξτρα δωρο ενα powerbank 2600mA που το δινει για τα χριστουγεννα. Μου ειπαν οτι Δευτερα θα εχω tracking number. Mε μετατροπη eurobank στα 160 ευρω περιπου (to paypal το εβγαζε 168...). Νομιζω οτι με tempered glass, θηκη σιλικονης, power bank και screen protector τα 199$ ειναι πολυ καλη τιμη και πως μετα που θα βγει η multilanguage και θα ''ακουστει'' θα το δουμε στα 210-230$.

 

Σχετικα με την μπαταρια δεν νομιζω να υπαρχει θεμα. Το 7320 με τον mtk6592 με βγαζει μερα κατω απο συνεχες στηψιμο....

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο b2c με εξτρα δωρο ενα powerbank 2600mA που το δινει για τα χριστουγεννα. Μου ειπαν οτι Δευτερα θα εχω tracking number. Mε μετατροπη eurobank στα 160 ευρω περιπου (to paypal το εβγαζε 168...). Νομιζω οτι με tempered glass, θηκη σιλικονης, power bank και screen protector τα 199$ ειναι πολυ καλη τιμη και πως μετά που θα βγει η multilanguage και θα ''ακουστει'' θα το δουμε στα 210-230$.

 

Σχετικα με την μπαταρια δεν νομιζω να υπαρχει θεμα. Το 7320 με τον mtk6592 με βγαζει μερα κατω απο συνεχες στηψιμο....

 

Αν είναι δυνατό δώσε τα φώτα σου για την μετατροπή νομίσματος λίγο πιο εκτενώς.

Το powerbank μάλλον θα το χρειαστούμε , γιατί από ότι έχω δεί googlaροντας σ' ένα κινέζικο forum την μπαταρία την πάει ολίγον "αίμα"

τουλάχιστο στη παρούσα φάση.

Επίσης στο ίδιο forum " διάβασα " (ότι μπόρεσα να καταλάβω από την αυτόματη μετάφραση του google) ότι η συσκευή έχει τα θεματάκια της

εκτιμώ όμως ότι στην πορεία θα λυθούν.

Κι ένα ερώτημα , άντε και το πήρα ανευ multi στις επαφές τι γίνεται ?

Θα αναγνωρίζει τα ονόματα (γραμματοσειρά) των επαφών που έχω ήδη καταχωρημένες ?

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατό δώσε τα φώτα σου για την μετατροπή νομίσματος λίγο πιο εκτενώς.

 

Ποστ 2801 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4959747

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατό δώσε τα φώτα σου για την μετατροπή νομίσματος λίγο πιο εκτενώς.

Το powerbank μάλλον θα το χρειαστούμε , γιατί από ότι έχω δεί googlaροντας σ' ένα κινέζικο forum την μπαταρία την πάει ολίγον "αίμα"

τουλάχιστο στη παρούσα φάση.

Επίσης στο ίδιο forum " διάβασα " (ότι μπόρεσα να καταλάβω από την αυτόματη μετάφραση του google) ότι η συσκευή έχει τα θεματάκια της

εκτιμώ όμως ότι στην πορεία θα λυθούν.

Κι ένα ερώτημα , άντε και το πήρα ανευ multi στις επαφές τι γίνεται ?

Θα αναγνωρίζει τα ονόματα (γραμματοσειρά) των επαφών που έχω ήδη καταχωρημένες ?

 

Γνωρίζοντας οτι είναι νέα συσκευή μικροθεματα παντα υπαρχουν οπου στην πορεία εκμηδενίζονται.

Και μιλάμε για την Coolpad πιστεύω θα υπάρχει εξέλιξη, πάρε παράδειγμα το f1.

Αυτά δεν με εμπόδισαν να το κλείσω τώρα αλλά ουτε κ το f1 στις αρχές του.

Απλα τώρα κοιτάμε για root & recovery...

Η πολύγλωσση έκδοση ίσως να μην την χρειαστούμε,παρα μονο λίγο στην αρχη.

Αριθμο αποστολής στέλνουν σχεδόν την επόμενη της αγοράς,Με 15~30 μέρες παράδοση.

Αλλα όλα αυτά είναι σχετικά,ειδομεν κατα την παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζοντας οτι είναι νέα συσκευή μικροθεματα παντα υπαρχουν οπου στην πορεία εκμηδενίζονται.

Και μιλάμε για την Coolpad πιστεύω θα υπάρχει εξέλιξη, πάρε παράδειγμα το f1.

Αυτά δεν με εμπόδισαν να το κλείσω τώρα αλλά ουτε κ το f1 στις αρχές του.

Απλα τώρα κοιτάμε για root & recovery...

Η πολύγλωσση έκδοση ίσως να μην την χρειαστούμε,παρα μονο λίγο στην αρχη.

Αριθμο αποστολής στέλνουν σχεδόν την επόμενη της αγοράς,Με 15~30 μέρες παράδοση.

Αλλα όλα αυτά είναι σχετικά,ειδομεν κατα την παραλαβή.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου , στο ίδιο μήκος κύματος είμαστε .

Μήπως ξέρεις να μου πείς και για αυτό : Kι ένα ερώτημα , άντε και το πήρα ανευ multi στις επαφές τι γίνεται ?

Θα αναγνωρίζει τα ονόματα (γραμματοσειρά) των επαφών που έχω ήδη καταχωρημένες ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου , στο ίδιο μήκος κύματος είμαστε .

Μήπως ξέρεις να μου πείς και για αυτό : Kι ένα ερώτημα , άντε και το πήρα ανευ multi στις επαφές τι γίνεται ?

Θα αναγνωρίζει τα ονόματα (γραμματοσειρά) των επαφών που έχω ήδη καταχωρημένες ?

 

Απο το πλάι περνάς ελλ.πληκτρολόγιο κ δουλευεις.

Official που δούλεψαν για λιγο στο f1 δεν είχα θέμα.

Μη βιαζεσαι κάτσε να ερθει κ όλα αυτά τα βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

Στο vickmall βλεπω πως αναφέρει gpu mali 450 ενω στο minideal adreno 405.Ποιο ισχύει; μηπως και τα 2;αν δε κανω λαθος η mali 450 χρησιμοποιειται στον mtk 6592.μηπως είναι λάθος του vickmall??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...