Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη Huawei (τουλαχιστον στη σειρα Honor που είναι και brand name της) δε νομιζω να υπάρχει ΟΤΑ rom χωρίς gapps ή multilang....Ώπα Ώπα απο vmall αγορά; Πως το κατάφερες;

 

Απλό: συνεργάτης βρέθηκε στην κίνα :)

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλό: συνεργάτης βρέθηκε στην κίνα :)

 

 

Καλοοοό!!!Θέλω να συνεργαστω με τον συνεργάτη της εταιρείας σου..:lol::lol::lol:

Καλομιλητο να ναι.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο L10 με το που το άνοιξα μου ήρθε ota απο την 120 στην 125 απο εκει και πέρα δεν μου βγάζει αλλη ενημέρωση διαθέσιμη και θα επιχειρήσω να περάσω μόνος μου αυτη που ποσταρε ο φίλος εν τω μεταξύ πολύ το άφησα στοκ και μετα απο κάποιες ωρες λειτουργίας το ρουταρα άφησα όμως την στοκ recovery
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Ενδιαφέρομαι για τη dual SIM έκδοση της συσκευής.Μήπως γνωρίζετε κάποιο οικονομικό site με έδρα στη Ταϊβάν που να λειτουργεί απρόσκοπτα το 4g στη χώρα μας; ( αν φυσικά υπάρχει θέμα με τις μπάντες των δικτύων :confused: )

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Link to comment
Share on other sites

Για το MT7-TL10 dual sim 3gb 64gb μπορώ να σου πιστοποιήσω πως λειτουργεί 4G στην Ελλάδα και με κάρτα voda και με cosmote.

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Για το MT7-TL10 dual sim 3gb 64gb μπορώ να σου πιστοποιήσω πως λειτουργεί 4G στην Ελλάδα και με κάρτα voda και με cosmote.

 

:( Πέσαμε στην περίπτωση μιας και χρησιμοποιώ WIND...:lol:

;)Προφανώς θα λειτουργεί εξίσου καλά φαντάζομαι!Μήπως(λέμε τώρα...) γνωρίζουμε και κάποιο οικονομικό site απο Ταϊβάν;:O

 

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση!:)

Link to comment
Share on other sites

:( Πέσαμε στην περίπτωση μιας και χρησιμοποιώ WIND...:lol:

;)Προφανώς θα λειτουργεί εξίσου καλά φαντάζομαι!Μήπως(λέμε τώρα...) γνωρίζουμε και κάποιο οικονομικό site απο Ταϊβάν;:O

 

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση!:)

Στην Ελλάδα οι ζώνες FDD LTE είναι πλέον 2:

- B3 - 1800 MHz

- B7 - 2600 MHz

 

H wind χρησιμοποιεί την Β3 στα 1800 MHz, συνεπώς το δίκαρτο MT7-TL10 είναι συμβατό.

 

Σχετικά με taiwan δε γνωρίζω να σε βοηθήσω.

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα οι ζώνες FDD LTE είναι πλέον 2:

- B3 - 1800 MHz

- B7 - 2600 MHz

 

H wind χρησιμοποιεί την Β3 στα 1800 MHz, συνεπώς το δίκαρτο MT7-TL10 είναι συμβατό.

 

Σχετικά με taiwan δε γνωρίζω να σε βοηθήσω.

 

Σχετικά με τις μπάντες,έχω ακούσει ότι η WIND βάζει πλέον κεραίες στα 800 MHz (αν δεν κάνω λάθος και αν έχει φυσικά κάποια σχέση με αυτο που με ενδιαφέρει...) Το MT7-TL10 που μου προτείνετε θα έχει κάποιο θέμα μελλοντικά ως προς την ισχύ του 4g σήματος;

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός! :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καποιος κοντα Συνταγμα. Συγγρου μηπως δω το χρυσο απο κοντα γιατι αν δεν το δω δεν ρισκαρω παραγγελια !

 

 

 

Μπορείς αν θες να το δεις σε MediaMarkt εγω εκει το χαλβαδιαζω και το καμαρωνω...αλλά η τιμή του απλησιαστη

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αν θες να το δεις σε MediaMarkt εγω εκει το χαλβαδιαζω και το καμαρωνω...αλλά η τιμή του απλησιαστη

 

Σε ποιο καταστημα φιλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γίνεται με καποιο τρόπο η γραμμή πλοήγησης κατω να είναι διάφανη; Εμενα ειναι μόνιμα μαύρη αλλα σε κάποια review την εχω δει διάφανη.

 

Παιδια εδω καποιος;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο καταστημα φιλε μου;

 

 

 

Στηο καταστημα στην Αργυρουπολη-Αλιμος το έπιασαν τα χέρια μου πριν 5 μερες:p

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Σήριαλ Coolicool επεισόδιο προτελευταίο. Μου ήρθε μειλ όπου ζητάνε ταπεινα συγγνώμη επειδή μου είχαν δώσει λάθος tracking number...... Τουλάχιστον το έστειλαν... Ελπίζω βαριά Δευτέρα να είναι στα χέρια μου
Link to comment
Share on other sites

Σήριαλ Coolicool επεισόδιο προτελευταίο. Μου ήρθε μειλ όπου ζητάνε ταπεινα συγγνώμη επειδή μου είχαν δώσει λάθος tracking number...... Τουλάχιστον το έστειλαν... Ελπίζω βαριά Δευτέρα να είναι στα χέρια μου

 

αααα καλα... ερασιτεχνες οσο δεν παει...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Σήριαλ Coolicool επεισόδιο προτελευταίο. Μου ήρθε μειλ όπου ζητάνε ταπεινα συγγνώμη επειδή μου είχαν δώσει λάθος tracking number...... Τουλάχιστον το έστειλαν... Ελπίζω βαριά Δευτέρα να είναι στα χέρια μου

 

 

 

Εμένα φιλε μου δε μου το βγαζεις απ το μυαλό πως in stock έγινε στις 22 τουτουνου που μου ρθε και το promotion e-mail τους 22-26 με δώρο 16 gb sd.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Εμένα φιλε μου δε μου το βγαζεις απ το μυαλό πως in stock έγινε στις 22 τουτουνου που μου ρθε και το promotion e-mail τους 22-26 με δώρο 16 gb sd.

 

Με αυτους του τυπους ολα ειναι πιθανα....Μπορει και να εχεις δικαιο

Οποτε μια χαρα να τους μανουριασω που δε μου εστειλαν καρτα SD δωρο :lol::lol:

Ειλικρινα παντως τοσες μαζεμενες ******** δεν εχω ξανακουσει μαζεμενες απο πωλητη 13 μερες σερι........

Link to comment
Share on other sites

Εδώ βρίσκω το δίκαρτο 305ευρώ

Φαίνεται καλή περίπτωση. Έχει πάρει κανείς από το συγκριμένο eshop?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ βρίσκω το δίκαρτο 305ευρώ

Φαίνεται καλή περίπτωση. Έχει πάρει κανείς από το συγκριμένο eshop?

 

 

 

Δε νομίζω να χει βγει δικαρτο με 2gb Ram.Για τσεκαρε το πρώτα

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Το γράφει στην περιγραφή στο κάτω μέρος της σελίδας:

 

Connectivity Technology: GSM + WCDMA + TD-LTE + FDD-LTE (Dual SIM Card)

 

Για σιγουριά τους έστειλα και σχετικό ερώτημα και περιμένω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν έβγαλαν αυτοί κάποιο τέτοιο τηλέφωνο δεν υπάρχει δικαρτο 2gb ram με τίποτα
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν έβγαλαν αυτοί κάποιο τέτοιο τηλέφωνο δεν υπάρχει δικαρτο 2gb ram με τίποτα

 

Όλα με κινέζικη rom είναι δίκαρτα.

Δες και εδώ στο Vickmall που είναι το πιο έμπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...