Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρες σε όλους,

Γράφω ξανά ένα post μετά απο πολύ καιρό!

Θα ήθελα να ρωτήσω,

επειδή δεν το κατέχω και πολύ,

αν θέλω να περάσω Lolipop ή Marshmallow θα πρέπει οπωσδήποτε να είναι root το κινητό?

Δεν έχει η Huawei τα αρχεία να μπορείς να τα κατεβάσεις?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας.εχει ο αδερφός μου έχει το συγκεκριμένο μοντέλο .Του έπεσε και έσπασε η οθόνη .με αποτέλεσμα να μην δουλεύει καθόλου.εχετε κάποιος link για να παραγγείλει την σωστή;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για μεταχειρισμένο το δίνω το κινητό ας στείλει pm.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI MT7-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά σπερα

Αν και παλιό.μοντελο βρηκα το 2/16 δικαρτο νέας κατασκευής στα 155€.

Αξίζει;

Ψάχνω 6αρι εδώ και καιρό

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αξίζει αλλά τι εννοείς νέας κατασκευής?

εννοω oxi μεταχειρισμενο

Android 6.0-M Εχει?

Θα πάρει Νοugat?

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

εννοω oxi μεταχειρισμενο

Android 6.0-M Εχει?

Θα πάρει Νοugat?

 

Αξιζει 155 android 6 φοραει Nougat δεν θα παρει το εχω δυο χρονια δεν εχω σκεφτει να το δωσω μια χαρα ρολαρει και του πινω το αιμα

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει 155 android 6 φοραει Nougat δεν θα παρει το εχω δυο χρονια δεν εχω σκεφτει να το δωσω μια χαρα ρολαρει και του πινω το αιμα

 

Ευχαριστώ.

 

Απο GPS πως ειναι;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα... Μετά από hard reset στο τηλέφωνο εξαφανίστηκε η επιλογή "navigation bar" που κρύβει τα soft keys. Γνωρίζει κάποιος πως το επαναφέρουμε? Η συσκευή δεν είναι root.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Μετά από hard reset στο τηλέφωνο εξαφανίστηκε η επιλογή "navigation bar" που κρύβει τα soft keys. Γνωρίζει κάποιος πως το επαναφέρουμε? Η συσκευή δεν είναι root.

 

Λογικα ειχες περασει την 6 χωρις clean install γιαυτο σου ειχε μεινει η επιλογη για τα soft keys με το hard reset στο εβγαλε γιατι το αφερεσανε απο την ΜΜ βλακεια αλλα συνηθιζετε

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ειχες περασει την 6 χωρις clean install γιαυτο σου ειχε μεινει η επιλογη για τα soft keys με το hard reset στο εβγαλε γιατι το αφερεσανε απο την ΜΜ βλακεια αλλα συνηθιζετε

 

Με downgrade επανέρχεται λογικά?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω build C900 με λολιποπ (Β331)

Μπορώ να ρίξω την Β571 η οποία όμως ειναι C432 ή θα μου γίνει τούβλο;

Το παράξενο είναι πως το κινητό μου βγάζει ΟΤΑ update τη συγκεκριμένη, την κατεβάζει αλλά βγάζει failed στην εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

εχω το π7 μινι ειναι της κορησ μου Το κινητο εχει μπλοκαρει του βγαζω μπαταρια την βαζω και μου δειχνει τα ιδια οτι και να κανω επανερχεται στην ιδια οθονη που λεει fastboot&rescue mod και απο κατω fhone locked το συνδεω στον υπολογιστη δεν το αναγνωριζει. υπαρχει σωτηρια ευχαριστω
HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα!!Γνωριζει καποιος με ποιον τροπο μπορω να ξανα κλεισδωσω το bootloader?

 

Αν δεν εχεις σοβαρο λογο μην το κανεις στο XDA που διαβασα αρκετοι ειχαν bootloop

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις σοβαρο λογο μην το κανεις στο XDA που διαβασα αρκετοι ειχαν bootloop

 

....ο λογος ειναι οπως καποιες εφαρμογες τραπεζων οπως η winbank(πειραιως) και γενικα καποιες αλλες εαν ειναι ασφαλες! Το εχω κανει unroot ενω ο bootloader εξακωλουθει να ειναι ξεκλειδωτος.

Link to comment
Share on other sites

....ο λογος ειναι οπως καποιες εφαρμογες τραπεζων οπως η winbank(πειραιως) και γενικα καποιες αλλες εαν ειναι ασφαλες! Το εχω κανει unroot ενω ο bootloader εξακωλουθει να ειναι ξεκλειδωτος.

 

Σου βρηκα εναν οδηγο αλλα θελει υπομονη https://forum.xda-developers.com/mate-7/general/guide-how-change-relocked-bootloader-to-t3450708

Link to comment
Share on other sites

Ποση ελευθερη ραμ σας μενει με λιγες εφαρμογες να τρεχουν στο παρασκηνιο?εμενα πεφτει κατω απο 500 ραμ ελευθερη και το κινητο ψιλο σερνεται :(:(:(
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σε ολους σας. εχω παρει μολις χτες ενα μεταχειρισμενο L09. ειναι στην εκδοση MT7-L09900B324.

ΣΕ αυτη την εκδοστην η μπορω να κανω αποκρυψη της κατω μπαρας? εαν ναι με ποια ρυθμιση? θ

θα ηταν καλο να βαλω 322? η δεν θα δω καποια διαφορα. Εαν την βαλω αποκρυψη κατω μπαρας θα εχω?

Ευχαριστω..................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...