Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν του βάζεις μια απλή ζελατίνα μέχρι να σου έρθει το τζαμάκι? Έτσι για να είσαι σίγουρος.... Όσο γι ώρες οθόνης παίζει απο 4-8+ ανάλογα με την χρήση, λιγότερεςπιστευω δύσκολα θα δεις....

 

Πάντως και εγώ σκέφτομαι αλλά απο που να το πάρω??? (Έχεις κανένα link ?? :-))

Απο μπαταρία πάει καλά αλλά περίμενα κάτι καλύτερο αλλα πιστευω θα γινει καλύτερο:)

Απο θεμα φωτογραφίας ειναι καλο οχι το καλύτερο αλλα ειναι καλο!!!(το g2 που ειχα νομίζω έβγαζε ενα κλικ καλύτερα αλλα οχι με την στοκ καμερα όμως!!!απο το note 3 νομιζω ειναι καλυτερο αλλα ακομα δεν εχω ακομα καθαρή εικόνα!!!)

Σε γενικες γραμμές εγω που το εχω 4 μερες μου αρέσει αρκετα το τηλέφωνο απλα θελει να συνηθίσω το μέγεθός του!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως και εγώ σκέφτομαι αλλά απο που να το πάρω??? (Έχεις κανένα link ?? :-))

Απο μπαταρία πάει καλά αλλά περίμενα κάτι καλύτερο αλλα πιστευω θα γινει καλύτερο:)

Απο θεμα φωτογραφίας ειναι καλο οχι το καλύτερο αλλα ειναι καλο!!!(το g2 που ειχα νομίζω έβγαζε ενα κλικ καλύτερα αλλα οχι με την στοκ καμερα όμως!!!απο το note 3 νομιζω ειναι καλυτερο αλλα ακομα δεν εχω ακομα καθαρή εικόνα!!!)

Σε γενικες γραμμές εγω που το εχω 4 μερες μου αρέσει αρκετα το τηλέφωνο απλα θελει να συνηθίσω το μέγεθός του!!!!

Σε καμερα δεν ειναι καλυτερο απο το νοτε 3

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ σκέφτομαι αλλά απο που να το πάρω??? (Έχεις κανένα link ?? :-))

Απο μπαταρία πάει καλά αλλά περίμενα κάτι καλύτερο αλλα πιστευω θα γινει καλύτερο:)

Απο θεμα φωτογραφίας ειναι καλο οχι το καλύτερο αλλα ειναι καλο!!!(το g2 που ειχα νομίζω έβγαζε ενα κλικ καλύτερα αλλα οχι με την στοκ καμερα όμως!!!απο το note 3 νομιζω ειναι καλυτερο αλλα ακομα δεν εχω ακομα καθαρή εικόνα!!!)

Σε γενικες γραμμές εγω που το εχω 4 μερες μου αρέσει αρκετα το τηλέφωνο απλα θελει να συνηθίσω το μέγεθός του!!!!

Η μπατατια στρωνει μετα απο 3-4 φορτισεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμερα δεν ειναι καλυτερο απο το νοτε 3

 

φιλε μου το ειχα το note 3 και για αυτο σου το λεω !!απο την καμερα του note 3 δεν ήμουν ευχαριστημενος!!!!το g2 εβγαζε καλυτερες φοτος απο το note 3!!!φισικα αυτη ειναι η αποψη μου ετσι!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ είχα και τα τρία δεν υπάρχει καμία περίπτωση να βγάζει καλύτερες φώτο το mate από το note 3. Σε καμία περίπτωση. Η κάμερα του mate είναι πολύ μέτρια σε σχέση με την υπόλοιπη συσκευή Και ο κύριος λόγος που το πουλάω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ είχα και τα τρία δεν υπάρχει καμία περίπτωση να βγάζει καλύτερες φώτο το mate από το note 3. Σε καμία περίπτωση. Η κάμερα του mate είναι πολύ μέτρια σε σχέση με την υπόλοιπη συσκευή Και ο κύριος λόγος που το πουλάω.

 

Φιλε μου εγω δεν σου ειπα οτι το mate 7 εχει τελεια φωτογραφική φυσικα και δεν εχει ετσι αλλα και του note 3 ηταν τραγική σε χώρους με λιγότερο φωτισμό γιατι την ημερα λιγο πολυ ολα βγάζουν καλες φοτο!!!!ουτε εγω ειμαι ευχαριστημένος απο την κάμερα του mate 7 αλλα ειναι στα ιδια επίπεδα με το note3 η και λίγο καλύτερο πάντως αυτο που μπορώ να πω με σιγουριά ειναι οτι το g2 έβγαζε καλυτερες φοτο απο το note3 δεν ξερω αν τωρα εχεις το note4 μαλλον και το συγκρίνεις με αυτο!!!! Πάντα φιλικά ετσι!!!

Link to comment
Share on other sites

Είχα και το note 4 οπότε μπορώ να συγκρίνω. Η σειρά είναι note 4 g2 note 3 mate. Τα πρώτα κυρίως για την ύπαρξη OIS. Το G2 ειδικά με τα custom mods του xdabbed για 4Κ βίντεο είναι πολύ κοντά ακόμα και στο note 4. Από κει και πέρα το mate πάσχει σε λειτουργίες και το κυριότερο το HDR του είτε υπάρχει είτε όχι είναι ένα και το αυτό. Να μην αναφερθώ και στο βίντεο γιατί ακόμα και εκεί είναι το χειρότερο όλων. Ούτε 4Κ Ούτε καν 1080 με 60fps.
Link to comment
Share on other sites

Είχα και το note 4 οπότε μπορώ να συγκρίνω. Η σειρά είναι note 4 g2 note 3 mate. Τα πρώτα κυρίως για την ύπαρξη OIS. Το G2 ειδικά με τα custom mods του xdabbed για 4Κ βίντεο είναι πολύ κοντά ακόμα και στο note 4. Από κει και πέρα το mate πάσχει σε λειτουργίες και το κυριότερο το HDR του είτε υπάρχει είτε όχι είναι ένα και το αυτό. Να μην αναφερθώ και στο βίντεο γιατί ακόμα και εκεί είναι το χειρότερο όλων. Ούτε 4Κ Ούτε καν 1080 με 60fps.

 

Αν δεις ότι αναφέρω για το g2 οχι για μαμα κάμερα αλλά αναφερόμουν για το mod του xdabbeb το note 4 δεν το είχα οπότε δεν μπορώ να πω κατι αλλα με την καμερα του note3 ήμουν απογοητευμένος στο φουλ οχι για της την ημερα αλλα οπως αναφέρω σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ειχε φουλ κοκο!!!!!το 4κ για μένα δεν χρειάζεται και ούτε πρόκειται να το χρησιμοποιήσω ποτε!!!γενικα ακομα δεν εχω καθαρή εικονα για την φωτογραφία αλλα το σιγουρο είναι ότι είναι χειρότερο απο το g2 για το note3 ακομα εχω της αμφιβολίες μου για το αν είναι καλύτερη του mate!!

Αλλα το σίγουρο είναι οτι ουτε το note3 αλλα ουτε και mate 7 δεν με καλύπτουν απο θεμα φωτογραφίας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι κατοχος του τηλεφωνου εδω και 4 ημερες και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος αναλυτικος οδηγος για να κανω root την συσκευη και αν υπαρχει τροπος μετα να γυρισω ευκολα σε unroot.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το ειχα το note 3 και για αυτο σου το λεω !!απο την καμερα του note 3 δεν ήμουν ευχαριστημενος!!!!το g2 εβγαζε καλυτερες φοτος απο το note 3!!!φισικα αυτη ειναι η αποψη μου ετσι!!!:)

Φίλε αν δεις την υπογραφή μου θα δεις ότι το νοτε 3 έχει περάσει από τα χέρια μου και για την ακρίβεια το έχω ακόμα. Οπότε τα ειχα συγχρόνως και τα 2 και εκανα συγκριση τις φωτογραφικές και σου λέω ότι δεν παίζει με την καμια αυτο που λες. Το νοτε 3 μερα και νυχτα έχει καλύτερη φωτο.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αν δεις την υπογραφή μου θα δεις ότι το νοτε 3 έχει περάσει από τα χέρια μου και για την ακρίβεια το έχω ακόμα. Οπότε τα ειχα συγχρόνως και τα 2 και εκανα συγκριση τις φωτογραφικές και σου λέω ότι δεν παίζει με την καμια αυτο που λες. Το νοτε 3 μερα και νυχτα έχει καλύτερη φωτο.

 

Παίδες για να μην βγαίνουμε και πολύ off topic το mate δεν έχει κατε με στα φόρτε του την κάμερα. Σίγουρα τα Samsung / LG είναι σαφώς ανώτερα αλλά οι προτεραιότητα του καθενός μας στην κάμερα διαφέρει.

Το ζητούμενο πάντα σε τέτοιου είδους συσκευές είναι το over all.

Το μόνο σίγουρο ότι σε μπαταρία το mate τα σπάει είτε πρωί είτε βράδυ οπότε μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να μην βγαίνουμε και πολύ off topic το mate δεν έχει κατε με στα φόρτε του την κάμερα. Σίγουρα τα Samsung / LG είναι σαφώς ανώτερα αλλά οι προτεραιότητα του καθενός μας στην κάμερα διαφέρει.

Το ζητούμενο πάντα σε τέτοιου είδους συσκευές είναι το over all.

Το μόνο σίγουρο ότι σε μπαταρία το mate τα σπάει είτε πρωί είτε βράδυ οπότε μια χαρά!!!

 

+100000000

Over all είναι απο τις καλυτερες συσκευες που ειχα και τέτοια μπαταρία δεν ξαναείδα.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να μην βγαίνουμε και πολύ off topic το mate δεν έχει κατε με στα φόρτε του την κάμερα. Σίγουρα τα Samsung / LG είναι σαφώς ανώτερα αλλά οι προτεραιότητα του καθενός μας στην κάμερα διαφέρει.

Το ζητούμενο πάντα σε τέτοιου είδους συσκευές είναι το over all.

Το μόνο σίγουρο ότι σε μπαταρία το mate τα σπάει είτε πρωί είτε βράδυ οπότε μια χαρά!!!

 

+1 Ειναι οτι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Προσπαθώ να την αδειάσω την ρημάδα αλλά.... Σε μια μέρα με τίποτα. Σε 2 και επίτηδες μερικές φορές παιζω κάνα βαρύ παιχνίδι για να το φορτίζω βράδυ παρά βράδυ....
Link to comment
Share on other sites

Όντος στο θεμα μπαταρίας είναι ακόμα καλύτερο και απ το flex που είχα πριν.... Φοβερή αυτονομία.
Perfection has no age.....
Link to comment
Share on other sites

Όντος στο θεμα μπαταρίας είναι ακόμα καλύτερο και απ το flex που είχα πριν.... Φοβερή αυτονομία.

 

Ποσες ωρες ανοιχτη οθονη σου βγαζει μετα απο πληρη φορτιση?

Link to comment
Share on other sites

Με κλειστό μονο το 4g, και με λιγο παιχνίδι μετα την 2η φόρτιση έφτασα 7:13 οθόνη. Νομίζω θα παει και καλύτερα
Perfection has no age.....
Link to comment
Share on other sites

Με κλειστό μονο το 4g, και με λιγο παιχνίδι μετα την 2η φόρτιση έφτασα 7:13 οθόνη. Νομίζω θα παει και καλύτερα

 

Αν ειναι αυτη φοβερη αυτονομια καλα ειμαι τοτε με το λενοβο 8+ωρες ολα ανοιχτα και με παιχνιδια λιγακι.σκεφτομουν να το παρω σαν δευτερο αλλα ακουω χαλια καμερα και αυτοε αποτρεπει απ .την αγορα.ερωτηση ειναι τοσο χαλια η καμερα?οσο για την μπαταρια δεν πιστευα οτι θα ναι καλυτερη του ζ2 λογικα...χαμηλη αναλυση μεγαλυτερη mah. Βασικα ειμαι αναμεσα στο τζι3 γιατι εχει καλη καμερα και απο το λενοβο και απο πολλα αλλα νοτε3 κ.τ.λ.αλλα το φοβαμαι ακουσα πολλα συν οτι το ειχα ενα μηνα και μου εκανε την ζωη δυσκολη αλλα δεν ξερω το ξανα θελω.,.αν και η μπαταρια του ειναι για κλαματα.κριμα θελω το ματε αλλα η καμερα ειναι τοσο χαλια βρε παιδια παντου αυτο διαβαζω ,ξενα και ελληνικα σαιτ.επισης ειδα πολλοι το δινουν μαλλον να υποθεσω για τον λογο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτη φοβερη αυτονομια καλα ειμαι τοτε με το λενοβο 8+ωρες ολα ανοιχτα και με παιχνιδια λιγακι.σκεφτομουν να το παρω σαν δευτερο αλλα ακουω χαλια καμερα και αυτοε αποτρεπει απ .την αγορα.ερωτηση ειναι τοσο χαλια η καμερα?οσο για την μπαταρια δεν πιστευα οτι θα ναι καλυτερη του ζ2 λογικα...χαμηλη αναλυση μεγαλυτερη mah. Βασικα ειμαι αναμεσα στο τζι3 γιατι εχει καλη καμερα και απο το λενοβο και απο πολλα αλλα νοτε3 κ.τ.λ.αλλα το φοβαμαι ακουσα πολλα συν οτι το ειχα ενα μηνα και μου εκανε την ζωη δυσκολη αλλα δεν ξερω το ξανα θελω.,.αν και η μπαταρια του ειναι για κλαματα.κριμα θελω το ματε αλλα η καμερα ειναι τοσο χαλια βρε παιδια παντου αυτο διαβαζω ,ξενα και ελληνικα σαιτ.επισης ειδα πολλοι το δινουν μαλλον να υποθεσω για τον λογο αυτο.

Φιλε Ανασταση τα εχουμε ξαναπει. Το lenovo ποτε σου εβγαλε 8+ ωρες ? Τωρα με lollipop ? Γιατι πρωτα με κιτκατ ηταν απλα καλη η μπαταρια του οχι κατι ιδιαιτερο. Οταν ειχα το lenovo συνολικα ηταν χειροτερο απο το ματε 7. Και η καμερα του ματε δεν ειναι χαλια. Απλα δεν ειναι τοσο καλη.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ανασταση τα εχουμε ξαναπει. Το lenovo ποτε σου εβγαλε 8+ ωρες ? Τωρα με lollipop ? Γιατι πρωτα με κιτκατ ηταν απλα καλη η μπαταρια του οχι κατι ιδιαιτερο. Οταν ειχα το lenovo συνολικα ηταν χειροτερο απο το ματε 7. Και η καμερα του ματε δεν ειναι χαλια. Απλα δεν ειναι τοσο καλη.

 

Φιλε.μου γιωργο και πριν την αναβαθμηση μου εβγαζε 8 και 1 λεπτο τωρα απλα.μου βγαζει ποιο πολλες φορες 8ωρα ενω πριν επεφτα και 7ωρες+30 λεπτα τωρα λιγο δυσκολα.να.πεσω εκει ακομα και με παιχνιδια.

Εγω γυρισα κιτ κατ γιατι.η λολιποπ εχει τρομερα.θεματα.

Τωρα για το mate7 ακουω μονο οτι εχει καλη μπαταρια και οτι εχει καμερα μετρια ,αλλα.πολλα.ατομα που ειδα και ρωτησα ολοι μου λενε η καμερα ειναι πολυ μετρια.δεν ιελω να το παρω και μετα απο μια μερα να το πουλησω για αυτο ρωταω.

Επισης μην αμφιβαλεις για το 8ωρο αυτονομιας και βαλε,ειναι αληθες.το ματε ποσες ωρες σπυ εβγαζε θυμασαι μηπως?

Επισης σου λεω κακος το εδωσες.το κοσμημα που πηρες ειναι απλα.κοσμημα γνωμη μου

Edited by lenovo
Link to comment
Share on other sites

Φιλε.μου γιωργο και πριν την αναβαθμηση μου εβγαζε 8 και 1 λεπτο τωρα απλα.μου βγαζει ποιο πολλες φορες 8ωρα ενω πριν επεφτα και 7ωρες+30 λεπτα τωρα λιγο δυσκολα.να.πεσω εκει ακομα και με παιχνιδια.

Εγω γυρισα κιτ κατ γιατι.η λολιποπ εχει τρομερα.θεματα.

Τωρα για το mate7 ακουω μονο οτι εχει καλη μπαταρια και οτι εχει καμερα μετρια ,αλλα.πολλα.ατομα που ειδα και ρωτησα ολοι μου λενε η καμερα ειναι πολυ μετρια.δεν ιελω να το παρω και μετα απο μια μερα να το πουλησω για αυτο ρωταω.

Επισης μην αμφιβαλεις για το 8ωρο αυτονομιας και βαλε,ειναι αληθες.το ματε ποσες ωρες σπυ εβγαζε θυμασαι μηπως?

Επισης σου λεω κακος το εδωσες.το κοσμημα που πηρες ειναι απλα.κοσμημα γνωμη μου

Το έδωσα ( το lenovo Vibe Z2 pro) γιατι μου την έσπαζαν διάφορα και το κυριότερο το βίντεο. Τα έχουμε ξαναπεί.

Το Vibe z2 pro ποτέ δεν μου έβγαλε 8 ώρες...νομίζω στο 5+ ήμουν. Εξαρτάται φυσικά και τί χρήση του κάνεις. Πχ θυμάμαι ότι ήταν πολύ καλό στην αναμονή και στις κλήσεις. Όσο και να μιλούσες δεν επεφτε. Ενώ σε βίντεο και ιντερνετ έπεφτε γρήγορα, καμια σχεση με το ματε. Το mate θυμαμαι μου είχε βγάλει γύρω στις 5 μερες αναμονή με 6 ώρες οθόνης.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παιδια και παλι εγω να ρωτησω για το root. Ξερω θα μου πειτε να ψαξω μεσα στο θεμα που οντως και εχω κανει και εχω βρει καποια link του XDA. Το θεμα μου ειναι να μιλησω με καποιον που εχει κανει root και το βασικοτερο να κανω unroot για να μην χασω την εγγυηση. Εστω και με pm για να μην σας ζαλιζω εδω μεσα. Το οτι πρεπει να αλλαξω το IMEI της συσκευής με τρομαζει λιγακι και θα ηθελα να μου πει καποιος που το εχει κανει την γνωμη του. Εχω το MT7-L09.

Ο βασικος λογος που θελω να κανω root ειναι να περασω την Lollipop ή καποια άλλη custom rom μπας και διορθωσω καποια προβληματακια που ειδα, και οχι φυσικα την καμερα που βλεπω οτι σας απασχολει εδω μεσα με την οποια ειμαι "σχετικα" ικανοποιημενος, αλλα καποια αλλα σημαντικοτερα, οπως :

1. Που και που κρασαρει και επαναφορτώνει ο Lancher. Ειδικά οταν χρησιμοποιώ το chrome μετα απο κανα μισαωρο χρήσης, οταν παω να πατησω το "home button" επαναφορτώνουν τα εικονιδια του Lancher.

2. Η ενταση στα ακουστικα ειναι πολυ χαμηλη (προφανως για λογους προστασιας της ακοής μας λογω ευρωπαικής ένωσης)

3. Οι διαφημισεις κανουν σπαστική και αργή (με αρκετα lag) την πλοήγηση σε οποιονδήπoτε browser

4. Οταν χρησημοποιώ τον finger sensor θελω να κλειδώνει η συσκευή με τον ιδιο τροπο που ξεκλειδωνει και οχι πατώντας το power button. Επισης θελω να χρησιμοποιω τις ρυθμισεις της status bar χωρις να χρειαστει να ξεκλειδωσω το τηλεφωνο.

Αυτα για την ωρα τα πιο σημαντικα θεματακια. Ελπιζω καποιος να με βοηθησει και τον ευχαριστω προκαταβολικα!

Edited by gthebest
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κάμερα έχει το τηλέφωνο, εμένα το τηλέφωνο με έχει αφήσει εκπλικτο, περνει σε όλα 8,5 η huawei έκανε τρομερή δουλειά, και δεν λείπει τίποτα, κάρτα sd, radio fm, δεν κόλαει με τίποτα.....
Link to comment
Share on other sites

Το phabletaki ειναι αριστο για τα λεφτα που κοστιζει τωρα. Απλα με το τριπακι που μας εχουν βαλει με καινουργια μοντελα καθε μερα τιποτα δεν μας ικανοποιει. Εχω laptop του 07 και μια χαρα κανω τη δουλεια μου αλλα αλλαζω 4-5 κινητα το χρονο γιατι εχω πεσει θυμα των κατασκευαστων. Νομιζω οτι με αυτο το κινητο ηρθε η ωρα να το κρατησω για καιρο αλλα ποτε δεν ξερεις.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...