Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολα καλά ...απλά η φωτο του δεν είναι πολύ καλή , ο ήχος στην εγγραφή βίντεο και το λεντάκι ειδοποιήσεων είναι αδύναμο και δεν φαίνεται κατω απο τον ήλιο.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολα καλά ...απλά η φωτο του δεν είναι πολύ καλή , ο ήχος στην εγγραφή βίντεο και το λεντάκι ειδοποιήσεων είναι αδύναμο και δεν φαίνεται κατω απο τον ήλιο.

 

Συμφωνω απολυτα + οτι χθες παρατηρησα πως στο ραδιοφωνο ο ηχος ειναι αδυναμος...αλλα μονο εκει γιατι στην μουσικη ειναι ικανοποιητικος

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη περιλαμβάνεται στη συσκευασία?

 

Ναι είχε άσπρη θήκη. Εγώ δε το αγόρασα από το You.gr και υπενθυμίζω μιλώ για το 32gb/3gb dual sim gold

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα,

σε προηγούμενη σελίδα διάβασα για τα ακουστικά Xiaomi Pistons 2.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουν ικανοποιητική απόδοση?

Και κυρίως αν ακούτε καλά με αυτόν που μιλάτε?

Σε σύγκριση με τα ακουστικά που έχει ήδη μέσα η συσκευασία έχουν πιο δυνατό ήχο?

Τέλος, τα κουμπιά που έχει είναι συμβατά με το κινητό μας? (ένταση ήχου,κτλ...)

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παιδια

 

γιατι καθε φορα που συνδεεω το κινητο με καλωδιο usb δεν με εμφανιζεται αμεσος?

 

το βαζω βγαζω και θα εμφανιστει η καρτα sd και η μνημη τηλεφωνου την 2 3 φορα και μονο

 

και αυτο συμβαινει σε 2 3 διαφορετικα pc....καμια λυση??:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα,

σε προηγούμενη σελίδα διάβασα για τα ακουστικά Xiaomi Pistons 2.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουν ικανοποιητική απόδοση?

Και κυρίως αν ακούτε καλά με αυτόν που μιλάτε?

Σε σύγκριση με τα ακουστικά που έχει ήδη μέσα η συσκευασία έχουν πιο δυνατό ήχο?

Τέλος, τα κουμπιά που έχει είναι συμβατά με το κινητό μας? (ένταση ήχου,κτλ...)

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Καλησπέρα είναι απίστευτο ο ήχος που βγάζουν και ναι τα τρια κουμπιά που έχουν δουλεύουν άψογα με την συσκευή μας

ερωτηση παιδια

 

γιατι καθε φορα που συνδεεω το κινητο με καλωδιο usb δεν με εμφανιζεται αμεσος?

 

το βαζω βγαζω και θα εμφανιστει η καρτα sd και η μνημη τηλεφωνου την 2 3 φορα και μονο

 

και αυτο συμβαινει σε 2 3 διαφορετικα pc....καμια λυση??:D

Εχεις κανει εγκατάσταση τη Huawei suite?

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω έτσι ώστε τα e-mail που έρχονται να εμφανίζονται στον πίνακα ειδοποιήσεων.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω έτσι ώστε τα e-mail που έρχονται να εμφανίζονται στον πίνακα ειδοποιήσεων.

Ευχαριστώ πολύ

 

και εγω το ιδιο θεμα εχω...μια απ τα ιδια...ενω στις ρυθμισεις εχω βαλει να ενημερωνεται με ηχο δονηση στο status bar εμφανιζεται μονο οταν ανοιγω το κινητο...επισης δεν εχει επιλογη μεσα που να λεει αμεση ενημερωση αλλα σε 5 10 15 30 και καθε μια ωρα να συχρονιζεται.

ΑΥΤΑ.

 

πιστευω πως με την καινουργια αναβαθμιση θα τα φτιαξουν γιατι γενικα το κινητο ειναι πολυ καλο!~

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Απο εχθές είμαι και εγώ κάτοχος. Παραγγελία απο το γνωστό κατάστημα χρυσό δικαρτο. Άψογη ποιότητα κατασκευής ο ήχος και στο ράδιο που κάποιοι είχαν θέματα και στο ηχείο και στα ακουστικά πολύ δυνατός. Μου έκανε αναβάθμιση με το που το άνοιξα. Μέχρι στιγμής οι εντυπώσεις θετικές. Να δούμε εάν θα πάρει lollipop γιατί υστερεί το λειτουργικό σε σχέση με το iOS.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Απο εχθές είμαι και εγώ κάτοχος. Παραγγελία απο το γνωστό κατάστημα χρυσό δικαρτο. Άψογη ποιότητα κατασκευής ο ήχος και στο ράδιο που κάποιοι είχαν θέματα και στο ηχείο και στα ακουστικά πολύ δυνατός. Μου έκανε αναβάθμιση με το που το άνοιξα. Μέχρι στιγμής οι εντυπώσεις θετικές. Να δούμε εάν θα πάρει lollipop γιατί υστερεί το λειτουργικό σε σχέση με το iOS.

 

Θα πάρει... έχει ανακοινωθεί.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

δεν ξέρω αν έχει παρατηρηθεί και από άλλους, αλλά ο stock laucher μου κολλάει αρκετά.. ειδικά μετά από επαναφορά από περιήγηση στο ιντερνετ!!

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ελαττωθεί αυτό ή να αλλάξω launcher π.χ. Nova??

Edited by aesopos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μια ερώτηση έχω η οποία ίσως θεωρηθεί αστεία αλλά με παιδεύει εδώ και μια βδομάδα, και είναι πολυ περίεργο γιατί είμαι πολυ παλιός σε android...

Προσπαθώ να βάλω Nova Launcher αλλά εν.ω όλα βαίνουν σε κάθε προσπάθεια καλώς, δεν μπορώ να τον επιλέξω ως προεπιλεγμένο!

Εχει βρεθεί κάποια λύση σε αυτό;;

Ρυθμισεις - Διαχειριση εφαρμογων - προεπιλεγμενες ρυθμισεις εφαρμογων (κατω αριστερα) - εκκινηση βαζεις αυτο που θες (Nova)

Link to comment
Share on other sites

thanks φίλε μου, το βρήκα! αλλά το θέμα μου ουσιαστικά και γι αυτό κι έκανα μια τροποποίηση σε αυτό που έγραψα, είναι ότι μου κολλάει ο stock !!

σου έχει συμβεί εσένα;;

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου κάνει τρελό redraw!! και το έχω ελαφρύνει πολυ...τεσπά, θα δω και το nova κι αν κολλάει κι αυτός τότε αλλού είναι το θεματάκι!
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου κάνει τρελό redraw!! και το έχω ελαφρύνει πολυ...τεσπά, θα δω και το nova κι αν κολλάει κι αυτός τότε αλλού είναι το θεματάκι!

 

Εγώ το είχα για 1 μήνα και ποτέ δεν μου κολλησε.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ουτε και σε εμενα κολλαει παιδια εβαλα διαδοχικα και τον στοκ και τον Νοβα απλα με τον νοβα και ζουπερ γουιτζετς μου ετρωγε αρκετη μπαταρια με το που τα ξηλωσα εβγαλα αμεσως αμεσως οκτω ωρες και πενηντα λεπτα ανοιχτης οθονης μονο με GSM και WIFI χωρις καθολου data:)
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό είναι παλιό :lol:

Η Huawei είναι της υπομονής όσο αφορά τις αναβαθμίσεις άπο ότι έχω καταλάβει.

Οπότε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει OTG και αν υπάρχει τρόπος να αντικατασταθεί η μπαταριά αν χρειαστεί σε κάποιo σημείο, σκέφτομαι γιατί να το αποκτήσω κάποια στιγμή στο αμμεσο μέλλον.

Επίσης και κάτι άλλο που ξέχασα αν μπορείτε να μου πείτε αν έχει notifications όπως για παράδειγμα το νοτε 3 για facebook,Gmail κλπ.

Edited by xloupas
προσθηκη ερωτησης
Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να μπω και εγω στην παρεα σας και ενδιαφερομαι για την αγορα του mate 7. Επειδη δεν εχω πρόσβαση στο section των αγγελιων αν καποιος ιδιοκτήτης ενδιαφερεται να το πουλήσει ας επικοινωνήσει μαζι μου σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση,τα τραγούδια αν θέλω να τα στείλω σε κάποια άλλη συσκευή μέσω bluetooth πώς μπορώ?δεν βρήκα κάποια επιλογή στα τραγούδια(κάποιο υπό μενού εννοώ με επιλογή αποστολής).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...