Jump to content

Lenovo Vibe X2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δοκίμασα έκανα και εγγραφή αλλά δεν αγόρασα εισιτήριο διότι δεν μένω Αθήνα όλες οι εφαρμογές δουλεύουν ως τώρα

 

τέλεια!!! σε ευχαριστώ πάρα πολύ! μου φαίνεται ότι αυτό το κινητό θα το κρατήσω για πολύ καιρό τελικά...!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω παντως το τολμησα και εριξα παραγγελια στο panda με το κουπονι η τιμη ειχε σχεδον 20 ευρω διαφορα απο το πιο φτηνο mobile deal στο ali απο εμπιστο μαγαζι.Φυσικα αφου πρωτα με διαβεβαιωσαν οτι θα στειλουν την cu version και κρατησα την συνομιλια.:worry::ninja:

 

Ισχύει ακόμα το κουπόνι; Ποιος κωδικός είναι;

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται την τεταρτη το panda το εχει σε happy hour με πρωτη τιμη τα 190 και μετα τα 195,3 και την δευτερη τιμη να προλαβεις που θα μεινει για αρκετη ωρα λογικα ειναι πιο συμφερουσα απο καθε κουπονι
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το τολμησα και εριξα παραγγελια στο panda με το κουπονι η τιμη ειχε σχεδον 20 ευρω διαφορα απο το πιο φτηνο mobile deal στο ali απο εμπιστο μαγαζι.Φυσικα αφου πρωτα με διαβεβαιωσαν οτι θα στειλουν την cu version και κρατησα την συνομιλια.:worry::ninja:

 

Εστειλα ερωτημα ποια version πουλανε και πότε θα το στείλουν μετα την παραγγελία. Πάντως για 170ευρω περίπου πιστευω αξίζει και με το παραπανω.

Γιατι παραγγελία ενος tablet απο τις 13/2, ακόμα δεν εχει αποσταλει.

Edited by dimitris2004
Link to comment
Share on other sites

Απο που προτεινετε να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο (σκεφτομαι απο το vickmall.com) και ποια ROM (δεν με νοιαζει εαν δουλευει η 2 δευτερη SIM) ειναι καλυτερη (που να εχει Ελληνικα);

Επισης η φωτογραφικη του μηχανη πως ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα ερωτημα ποια version πουλανε και πότε θα το στείλουν μετα την παραγγελία. Πάντως για 170ευρω περίπου πιστευω αξίζει και με το παραπανω.

Γιατι παραγγελία ενος tablet απο τις 13/2, ακόμα δεν εχει αποσταλει.

 

nomi\w πως 13 ξεκινησε η γιορτη τους, για αυτο δεν εχει γινει η αποστολη...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν το Nova launcher λειτουργει κανονικα ή δεν λειτουργει;

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται την τεταρτη το panda το εχει σε happy hour με πρωτη τιμη τα 190 και μετα τα 195,3 και την δευτερη τιμη να προλαβεις που θα μεινει για αρκετη ωρα λογικα ειναι πιο συμφερουσα απο καθε κουπονι

 

Η happy hour τι ώρα είναι σε ώρα Ελλάδος, για να το τσιμπήσω;

 

Screen protector γι'αυτό δε βλέπω να έχει στο site, ξέρει κανείς κάποιο site που να έχει screen protector γι'αυτό το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Η happy hour τι ώρα είναι σε ώρα Ελλάδος, για να το τσιμπήσω;

 

Screen protector γι'αυτό δε βλέπω να έχει στο site, ξέρει κανείς κάποιο site που να έχει screen protector γι'αυτό το κινητό;

 

99.9% ειναι 8.00 το πρωι το πρωτο αντικειμενο .Εχει ρολοι αντιστροφης μετρησης θα το καταλαβεις κανε λογαριασμο βαλτο στην καρτα και περιμενε να μηδενισει και χτυπα το μπας και...θηκη και screen protector απο aliexpress

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξερει καποιος αν το Nova launcher λειτουργει κανονικα ή δεν λειτουργει;

 

Για ποιο λόγο να μη λειτουργεί; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα για την προσφορα του vibex2 στο pandawill..173€ happy hour.αν και μιλησα με το panda για το version δεν πηρα συγκεκριμενη απαντηση....Ξερει καποιος να μας πει τι γινεται;
Link to comment
Share on other sites

99.9% ειναι 8.00 το πρωι το πρωτο αντικειμενο .Εχει ρολοι αντιστροφης μετρησης θα το καταλαβεις κανε λογαριασμο βαλτο στην καρτα και περιμενε να μηδενισει και χτυπα το μπας και...θηκη και screen protector απο aliexpress

 

Επιβεβαιωνω οτι ειναι 8 το πρωι ωρα ελλαδος, αν πατησεις στο αντικειμενο σου βγαζει αντιστροφη μετρηση...

τωρα τι εκδοση θα στειλουν, αν καταφερεις να το παρεις, ο θεος και η ψυχη τους χοχοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα για την προσφορα του vibex2 στο pandawill..173€ happy hour.αν και μιλησα με το panda για το version δεν πηρα συγκεκριμενη απαντηση....Ξερει καποιος να μας πει τι γινεται;

 

Πρέπει να είσαι πολύ λιτός και συγκεκριμένος στις ερωτήσεις που τους κάνεις για να μην αφήνεις περιθώριο για Κινέζικες σάλτσες που στέλνουν για απαντήσεις. :lol:

Πάντως αν διαβάσεις στις ερωτήσεις των πελατών για το λευκό μοντέλο, σε δύο τουλάχιστον περιπτώσεις ξεκαθαρίζουν ότι στέλνουν τη CU έκδοση. Οπότε αν σου στείλουν κάτι άλλο μπορείς άνετα να κάνεις despute στο paypal.

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Οποιος παραγγειλει το προιον sku49832 ειναι cu εκδοση εχω την απαντηση τους σε τικετ που ανοιξα και οτι επιβεβαιωνει οτι δουλευει το 3g αλλα δεν ξερει για το 4g και να ρωτησω μετα τις 25 που θα εχει γυρισει ο σχετικος με το προιον υπαλληλος.Οποιος θελει ας το τολμησει αν τα στοιχεια ειναι σωστα δουλευει.Εγω το εκανα:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έστειλα email, δε μου έχουν απαντήσει όμως, εσείς πώς επικοινωνείτε; Ελπίζω μετά την παραγγελία να απαντάνε για να είμαι σίγουρος ότι θα μου βγάλουν τις κινεζιές, θα έχει ελληνικά και θα μου στείλουν και ευρωπαικό φορτιστή.

Εσείς θα ζητήσετε να σας το ρουτάρουν ή όπως είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κανενα καλο Tempered glass protector για να αγορασω μαζι με το κινητο;

Ποτε ληγει η προσφορα στο Panda;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έστειλα email, δε μου έχουν απαντήσει όμως, εσείς πώς επικοινωνείτε; Ελπίζω μετά την παραγγελία να απαντάνε για να είμαι σίγουρος ότι θα μου βγάλουν τις κινεζιές, θα έχει ελληνικά και θα μου στείλουν και ευρωπαικό φορτιστή.

Εσείς θα ζητήσετε να σας το ρουτάρουν ή όπως είναι;

H ρομ που έχει εγκατεστημένη δεν έχει κάτι ενοχλητικό κινέζικο για να αφαιρέσουν και έχει ελληνικά. Ο φορτιστής είναι κινέζικος αλλά στέλνουν αντάπτορα για ευρώπη.

Όσο για το ρουτάρισμα, πριν κάνω την παραγγελία μου είχαν πει ότι τα στέλνουν ρουταρισμένα αλλά όταν την έκανα μου είπαν ότι προς το παρόν δεν μπορούν να τα ρουτάρουν!

Ξερετε κανενα καλο Tempered glass protector για να αγορασω μαζι με το κινητο;

Ποτε ληγει η προσφορα στο Panda;

Όταν πήρα το κιν είχαν tempered glasses για το Χ2. Το ξέρω γιατί πήρα. Αν δεν έχει πια το panda βρίσκεις εύκολα από αλλού!

Edited by SO69
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, να κάνω μία ερώτηση στους κατόχους του γιατί είμαι έτοιμος να το παραγγείλω.

Τραβάει φωτοσφαιρικές φωτογραφίες;

Link to comment
Share on other sites

Τραβάει πανοραμικές αλλά φαντάζομαι πως με την κατάλληλη εφαρμογή θα τραβάει φωτοσφαιρικές (αν αντιλαμβάνομαι σωστά αυτό που ζητάς).
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα ότι το happy hour ισχύει μόνο για το χρυσό, γι'αυτό δεν το έβλεπα, εγώ θέλω το άσπρο.

Τα νεύρα μου, και έληξε χθες ένα κουπόνι που έκανε 10 δολάρια έκπτωση, αν βρείτε κάποιο άλλο κουπόνι για το panda, σας παρακαλώ να το ποστάρετε εδώ.

Edited by Vassilis_24
Link to comment
Share on other sites

Τραβάει πανοραμικές αλλά φαντάζομαι πως με την κατάλληλη εφαρμογή θα τραβάει φωτοσφαιρικές (αν αντιλαμβάνομαι σωστά αυτό που ζητάς).

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν είναι σίγουρο πως τραβά φωτοσφαιρικές. Χρειάζεται ο gyro-sensor που δεν ξέρω αν έχει το κινητό.

Με την εφαρμογή Καμερα της google υπάρχει το αντίστοιχο κουπί, δίπλα από αυτό που τραβά φωτογραφίες κι αυτό που τραβάει βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Πουλιέται σε κάποιο έμπιστο μαγαζί χαμηλότερα από τα 200€ που το πουλάει το to2c?

To to2c δίνει και ακουστικά δώρο αν παραγγείλεις μέχρι την Πέμπτη!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...