Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα σήμερα το κινητό σε μαύρο χρώμα. Πραγματικά η εντύπωση που μου άφησε είναι θετικότατη. Έχω όμως ένα θεματάκι. Το καπάκι το πλαστικό εκεί που μπαίνει η sim, δε κουμπώνει πάρα πολύ καλά. Τι εννοώ, ότι όταν το πατάω μέσα κουμπώνει σωστά, αλλά μετά από λίγη ώρα φαίνεται σα να έχει πεταχτεί λίγο προς τα έξω, σαν κάτι να το σπρώχνει από μέσα. Αντιμετώπισε κάποιος κάτι ανάλογο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα σήμερα το κινητό σε μαύρο χρώμα. Πραγματικά η εντύπωση που μου άφησε είναι θετικότατη. Έχω όμως ένα θεματάκι. Το καπάκι το πλαστικό εκεί που μπαίνει η sim, δε κουμπώνει πάρα πολύ καλά. Τι εννοώ, ότι όταν το πατάω μέσα κουμπώνει σωστά, αλλά μετά από λίγη ώρα φαίνεται σα να έχει πεταχτεί λίγο προς τα έξω, σαν κάτι να το σπρώχνει από μέσα. Αντιμετώπισε κάποιος κάτι ανάλογο;

 

Καλομίλητο:) Εμένα πάντως μου κουμπώνει σωστά. Μήπως δεν κούμπωσε καλά η NanoSim ή μήπως τράβηξες το χαρτάκι του ΙΜΕΙ και αυτο το σπρώχνει?? Εγώ το χαρτάκι δεν το εχω πειράξει καθόλου γι' αυτό το λέω.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την αναβάθμιση στο γλυφιτζούρι ξέρει κανείς αν το compsct συγκαταλέγεται στα πρώτα που θα την πάρουν από τη sony ή μήπως τα μεγάλα του αδερφάκια (βλέπε Z2 kai Z3) προηγούνται?

Έχω την εντύπωση ότι η σειρά z3 πρώτα θα παρει.

Σε κάθε περίπτωση μεγαλύτερη σημασία να είναι απροβλημάτιστη και άψογη η μετάβαση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω απο σημερα του κινητου με πολυ καλες εντυπωσεις.Εχω ομως ενα θεματακι.Τα πληκτρα on-off και καμερας εχουν ενα κενο οταν τα πατας, σαν να τριζει δηλαδη. Συμβαινει σε εσας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είμαι κάτοχος ενός Z1 compact και επειδή η κοπελια θέλει να αλλάξει κινητό και θέλει κι αυτή το Z1 compact λέω να της το δώσω και να πάρω εγώ το Ζ2 η το Ζ3 απλα πολλά τα 480 που κάνει ενώ το Ζ2 έχει πέσει στα 340 (350 είχα πάρει το Ζ1 compact ) Αξίζει η να περιμένω να πέσει το Ζ3 έχουν μεγάλες διαφορές σε οθόνη κάμερα κλπ? Διότι στα χαρακτηριστικά είναι κοντά και δεν αξίζουν τα παραπάνω λεφτά για τα 0.2 ghz του επεξεργαστή, έχουν άλλες διαφορές? Έχει κάποιο θέμα το Ζ3 περιληπτικά για να μην ψάχνω τόσες σελίδες? Πχ το Ζ1 compact έχει αδύναμο φλας και σε μερικά είχε flash bleeding.

Γενικά αξίζει τα παραπάνω λεφτά το Ζ3 σε σχέση με το Ζ2?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω απο σημερα του κινητου με πολυ καλες εντυπωσεις.Εχω ομως ενα θεματακι.Τα πληκτρα on-off και καμερας εχουν ενα κενο οταν τα πατας, σαν να τριζει δηλαδη. Συμβαινει σε εσας.

 

Καλομίλητο κι εσένα! Στην αρχή αν πατάς τα κουμπιά στο τέρμα κάνουν μια μικρή δόνηση της συσκευής. Αυτο το κάνει και σε εμένα και είναι απολύτως φυσιολογικό:)

Edited by joe-4
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει ούτε στο 50% αυτό που δείχνει το βίντεο αγαπητέ φίλε. Τις φωτογραφίες που βγάζει το Noteli 4 δεν μπορεί να τις φτάσει το z3...

Τα είχα και τα δύο ταυτόχρονα και γι αυτό το λέω...

Επίσης συμφωνώ ότι στις διαστάσεις 5.0 το z3 είναι το κορυφαίο τηλέφωνο εκεί έξω μέχρι τώρα, αλλά σε θέμα φωτογραφιών πολύ κάτω του ανταγωνισμού όχι μόνο από το Noteli 4 αλλά και από πολλά άλλα.

 

Βγαλε τετοια βραδυνη με το Note 4...και μαλιστα απο κινητο χωρις ois...και μετα συζηταμε

15672752801_d0d3f61447_c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τετοια βραδυνη με το Note 4...και μαλιστα απο κινητο χωρις ois...και μετα συζηταμε

Κωστα αν μπορεις δωσε μας ενα λινκ να διαβασουμε για να μαθουμε να ρυθμιζουμε χειροκινητα την καμερα.

 

Ευχαριστω εκ τον προτερων :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα αν μπορεις δωσε μας ενα λινκ να διαβασουμε για να μαθουμε να ρυθμιζουμε χειροκινητα την καμερα.

 

Ευχαριστω εκ τον προτερων :)

+1

Να μπορούμε ολοι να αξιοποιήσουμε την κάμερα στο μέγιστο που δεν έχουμε την εξειδίκευση στο τομέα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τετοια βραδυνη με το Note 4...και μαλιστα απο κινητο χωρις ois...και μετα συζηταμε

15672752801_d0d3f61447_c.jpg

Δεν θέλω να κάνουμε αντιπαράθεση αγαπητέ μιας και όλοι μας την ίδια τρέλα έχουμε, αλλά κάποιοι από εμάς λένε αυτό που βλέπουν. Σου λέω λοιπόν ότι σε όλες τις συνθήκες το νοτελι είναι συντριπτικα καλύτερο από ότι κυκλοφορεί εκεί έξω. Τα είχα και τα δύο και για αυτό το λέω. Τώρα αν εσύ όταν είναι να βγάλεις μια φωτογραφία ασχολείσαι 20 δευτερόλεπτα για να βρεις τις κατάλληλες ρυθμίσεις ανάλογα με την στιγμή για μένα έχει πετάξει το πουλάκι...

Φιλικά και χωρίς ίχνος αντιπαραθεσης το νοτελι 4 το έχεις δουλέψει?

Αν ναι τότε πάω πάσο, αν όχι τότε κάνε τον κόπο και μετά ποσταρεις και μας λες...

Edit.

Οτι βραδινή φώτο έβγαλα με το z3 που είχα σε πολύ δύσκολες συνθήκες απλά μετά τις έσβησα. Ο κοκος που είχαν ήταν για γέλια.

Αντίθετα και το νοτελι αλλά και το Iphone 6 ήταν παντού πολύ καλύτερες.

Ότι λέω το έχω δει με τα μάτια μου, εξάλλου εγώ είμαι αυτός που το z3 από την πρώτη στιγμή το εξημνουσα για το όλο του στήσιμο σαν κινητό, αλλά όχι για την απόδοση στην κάμερα του...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τετοια βραδυνη με το Note 4...και μαλιστα απο κινητο χωρις ois...και μετα συζηταμε

15672752801_d0d3f61447_c.jpg

Καλό το note 4 αλλά είναι 300 ευρώ πιο ακριβό από Ζ3 compact με πολύ μεγάλη οθόνη 5,7 από το Ζ3 compact που έχει 4,6' οθόνη .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κάπου διάβασα οτι η Sony ανακοίνωσε οτι θα βγάλει XPeria Z 4 Compact.

"Καλή και Χρυσή" αλλά δεν προλαβαίνουμε και δεν έχουμε και λεφτά πια.....'Ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κάπου διάβασα οτι η Sony ανακοίνωσε οτι θα βγάλει XPeria Z 4 Compact.

"Καλή και Χρυσή" αλλά δεν προλαβαίνουμε και δεν έχουμε και λεφτά πια.....'Ελεος...

Καλα, κατσε να δουμε πρωτα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάμε από τη ναυαρχίδα, Sony Xperia Z4 η οποία λέγεται ότι θα βάλει τέλος στα καλώδια για την φόρτιση καθώς θα έχει Qi wireless charging. Η microUSB θύρα δεν θα έχει κάλυμμα και δεν θα επιτρέπει την εισαγωγή νερού. Η συσκευή θα διατηρήσει την IP68 πιστοποίηση.

 

Έλα πάμε γερά μωρή Sony. :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ότι ανακοινωθεί,νωρίτερα απο Απριλιο δεν πρόκειται να κυκλοφορήσει.

100%

Αν δεν παίρναμε κάτι θα μείνουμε χωρίς κινητό 6 μηνες περιμένοντας την z4 σειρα δηλαδή;;;.:lol:

Δεν παίζει τέτοιο σενάριο.:p;)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κάπου διάβασα οτι η Sony ανακοίνωσε οτι θα βγάλει XPeria Z 4 Compact.

"Καλή και Χρυσή" αλλά δεν προλαβαίνουμε και δεν έχουμε και λεφτά πια.....'Ελεος...

 

Ο κάτοχος του Z1c δεν νομίζω να νοιώθει και τόσο μειονεκτικά σε σχέση με το Z3c, δεν του λείπουν και τόσα πολλά.

Αντίστοιχα, όταν βγει το Z4c, ο κάτοχος του Z3c θα νοιώθει ακόμη λιγότερο μειονεκτικά, καθώς το Z3c είναι ήδη παραπάνω από ικανοποιητικό. Ας βγάζουν καινούργια συσκευή και κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Ο κάτοχος του Z1 C έχει ήδη το προηγούμενο μοντέλο...Αυτός του Z3 C θα έχει σε λίγο το προηγούμενο μοντέλο....Οσο και αν μικρές οι διαφορές αυτό δεν αλλάζει...Δεν λεω να μην βγαίνουν νεες συσκευές,αλλά να περιμένεις να πέσει λίγο η τιμή του Z3 C για να μπορείς να το πάρεις,και να μαθαίνεις για Z4 C είναι ξενέρωμα....Δεν είναι οτι θα βγεί σε 6 μήνες απλά αλλά ξεκίνησαν να γράφουν ηδη για αυτό! Ως μελλοντικός αγοραστής λοιπόν του Z3 C δεν νιώθω και πολύ καλά να μαθαίνω νεα για το επόμενο μοντέλο ηδη....
Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπει κανείς...Πράγματι, έχω το προηγούμενο μοντέλο, αλλά δεν νοιώθω κανένα ξενέρωμα.
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω το Ζ και το ευχαριστιέμαι κάθε μέρα και περισσότερο ....και μόνο που έφερε την "αλλαγή" στην εταιρία με πολλές καινοτομίες και που πάνω σε αυτό βαδίζουν τον τελευταίο και βάλε χρόνο μέχρι και τα μεσαία μοντέλα της Sony ,μου αρκεί ,το έχω και σε χρώμα purple και όποτε το βγάζω από την θήκη ξεχωρίζει από την οβάλ μάζα των Κορεάτικων κατασκευών ...οπότε μην παραπονιέσαι,επέλεξε ένα χρώμα που σου αρέσει και απόλαυσε το!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ο κάτοχος του Z1 C έχει ήδη το προηγούμενο μοντέλο...Αυτός του Z3 C θα έχει σε λίγο το προηγούμενο μοντέλο....Οσο και αν μικρές οι διαφορές αυτό δεν αλλάζει...Δεν λεω να μην βγαίνουν νεες συσκευές,αλλά να περιμένεις να πέσει λίγο η τιμή του Z3 C για να μπορείς να το πάρεις,και να μαθαίνεις για Z4 C είναι ξενέρωμα....Δεν είναι οτι θα βγεί σε 6 μήνες απλά αλλά ξεκίνησαν να γράφουν ηδη για αυτό! Ως μελλοντικός αγοραστής λοιπόν του Z3 C δεν νιώθω και πολύ καλά να μαθαίνω νεα για το επόμενο μοντέλο ηδη....

 

To προβλημα σου χρηζει καθαρα ψυχολογικης υποστηριξης.

Δεν σε ειρωνευομαι, αλλα αν βγεις στον αληθινο κοσμο και κλεισεις το Pc, εστω το φορουμ αυτο καθως και αλλα τετοια για 6 μηνες, θα εισαι πολυ πιο ευτυχισμενος. Επισης, σε 6 μηνες που θα αγχωθεις και θα ξενερωσεις το καινουριο, θα εχεις περασει τοσο καλα με αυτο που εχεις, θα το εχεις ευχαριστηθει τοσο πολυ και θα σε καλυπτει τοσο πολυ που δε θα νιωθεις την αναγκη αυτη ουτε το προβλημα αυτο!

Γιαυτο συνιστω λιγη ψυχραιμια, εισαι σε τεχνολογικο φορουμ που λογικο ειναι να ασχολειται και με το τελευταιο γραμμαρια καθε συσκευης..

Αν πας σε οποιοδηποτε καταστημα ποια η διαφορα των Ζ,Ζ1,Ζ2,Ζ3, παιζει να σου πουν μονο η καμερα του Ζ απο Ζ1. Και τα 4 τετραπυρηνα θα σου πουν οτι ειναι, και αυτο ηταν..

Το οτι βγαινει ενα μια βελτιωμενη εκδοση της προηγουμενης που την ονομαζει με το επομενο νουμερο αντι να το λεει Ζ1 plus ή remix (βλεπε S5 kai Μ8 αντιστοιχα) δεν διαφερει απο αυτο που κανουν οι αλλες εταιρειες..Απλα εδω στο λεει πιο τιμια, οτι θα ειμαι ενημερος καθε 6 μηνες γιατι τα πραγματα τρεχουν, και σε 1 χρονο ειναι πολυ λιγο να ανανεωνω..

 

Τελος σαν χρηστης των σειρων αυτων (δεν εχω Ζ2,Ζ3, αλλα ειχα acr S, T ,Z,Z1,Z1c και εχω δουλεψει λιγο το Ζ3 ενος φιλου) θα σου πω οτι αν καταλαβεις ποιες ειναι οι αναγκες σου, τοτε αν εισαι εξυπνος θα παρεις μια γενια πισω..και μολις βγει η επομενη παλι θα παρεις κινητο πολυ πιο φθηνα (πχ τωρα θα επαιρνα Ζ1c και με την ελευση του Ζ4c θα πηγαινα στο Ζ3c) και δε θα βαριεσαι κιολας! ή παιρνεις το Ζ3c και μετα πανε στο Ζ5c,μιας και θα δεις οτι δε θα εχει νοημα να πας στο Ζ4c οσο θα το εχεις το προηγουμενο.

Ελπιζω να σε καλυψα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να κάνουμε αντιπαράθεση αγαπητέ μιας και όλοι μας την ίδια τρέλα έχουμε, αλλά κάποιοι από εμάς λένε αυτό που βλέπουν. Σου λέω λοιπόν ότι σε όλες τις συνθήκες το νοτελι είναι συντριπτικα καλύτερο από ότι κυκλοφορεί εκεί έξω. Τα είχα και τα δύο και για αυτό το λέω. Τώρα αν εσύ όταν είναι να βγάλεις μια φωτογραφία ασχολείσαι 20 δευτερόλεπτα για να βρεις τις κατάλληλες ρυθμίσεις ανάλογα με την στιγμή για μένα έχει πετάξει το πουλάκι...

Θεωρώ ότι αυτό το thread διαψέυδει όσα λες. Αν όντως έχεις την τρέλα που λες, έλα να τα πούμε εκεί. Αν και offtopic θα σου πω μόνο ότι το note παίζει όντως να είναι από τα καλύτερα android στο θέμα φωτογραφίας, αλλά στο αυτόματο, δηλαδή point-shoot. Όπως βλέπεις κάποιος που ξέρει 5 ρυθμίσεις βγάζει τρομερές φωτογραφίες και με άλλες συσκευές.

Οτι βραδινή φώτο έβγαλα με το z3 που είχα σε πολύ δύσκολες συνθήκες απλά μετά τις έσβησα. Ο κοκος που είχαν ήταν για γέλια.

Αντίθετα και το νοτελι αλλά και το Iphone 6 ήταν παντού πολύ καλύτερες.

Αυτό και αν δεν ισχύει. Πολύ ζόρι το iphone6 σε εσωτερικό χώρο με χαμηλό φωτισμό και έχω κάνει κι εγώ ένα ψιλοσυγκριτικό. Εκεί να δεις κόκους...

Όπως και να έχει το z3c δείχνει να τα πηγαίνει καλά με μια εφαρμογή και 2-3 ρυθμίσεις. Αν αποθηκέυονται και σαν presets οι ρυθμίσεις, δε χάνεις καθόλου χρόνο. Set as default app, select preset, τέλος.

Link to comment
Share on other sites

To προβλημα σου χρηζει καθαρα ψυχολογικης υποστηριξης.

Δεν σε ειρωνευομαι, αλλα αν βγεις στον αληθινο κοσμο και κλεισεις το Pc, εστω το φορουμ αυτο καθως και αλλα τετοια για 6 μηνες, θα εισαι πολυ πιο ευτυχισμενος. Επισης, σε 6 μηνες που θα αγχωθεις και θα ξενερωσεις το καινουριο, θα εχεις περασει τοσο καλα με αυτο που εχεις, θα το εχεις ευχαριστηθει τοσο πολυ και θα σε καλυπτει τοσο πολυ που δε θα νιωθεις την αναγκη αυτη ουτε το προβλημα αυτο!

Γιαυτο συνιστω λιγη ψυχραιμια, εισαι σε τεχνολογικο φορουμ που λογικο ειναι να ασχολειται και με το τελευταιο γραμμαρια καθε συσκευης..

Αν πας σε οποιοδηποτε καταστημα ποια η διαφορα των Ζ,Ζ1,Ζ2,Ζ3, παιζει να σου πουν μονο η καμερα του Ζ απο Ζ1. Και τα 4 τετραπυρηνα θα σου πουν οτι ειναι, και αυτο ηταν..

Το οτι βγαινει ενα μια βελτιωμενη εκδοση της προηγουμενης που την ονομαζει με το επομενο νουμερο αντι να το λεει Ζ1 plus ή remix (βλεπε S5 kai Μ8 αντιστοιχα) δεν διαφερει απο αυτο που κανουν οι αλλες εταιρειες..Απλα εδω στο λεει πιο τιμια, οτι θα ειμαι ενημερος καθε 6 μηνες γιατι τα πραγματα τρεχουν, και σε 1 χρονο ειναι πολυ λιγο να ανανεωνω..

 

Τελος σαν χρηστης των σειρων αυτων (δεν εχω Ζ2,Ζ3, αλλα ειχα acr S, T ,Z,Z1,Z1c και εχω δουλεψει λιγο το Ζ3 ενος φιλου) θα σου πω οτι αν καταλαβεις ποιες ειναι οι αναγκες σου, τοτε αν εισαι εξυπνος θα παρεις μια γενια πισω..και μολις βγει η επομενη παλι θα παρεις κινητο πολυ πιο φθηνα (πχ τωρα θα επαιρνα Ζ1c και με την ελευση του Ζ4c θα πηγαινα στο Ζ3c) και δε θα βαριεσαι κιολας! ή παιρνεις το Ζ3c και μετα πανε στο Ζ5c,μιας και θα δεις οτι δε θα εχει νοημα να πας στο Ζ4c οσο θα το εχεις το προηγουμενο.

Ελπιζω να σε καλυψα

 

Καλησπέρα γιατρέ μου! Δεν περίμενα,εκφράζοντας ενα προβληματισμό να μάθω οτι χρήζω ψυχολογικής υποστήριξης! Ελπίζω να ήθελες να πεις κάτι διαφορετικό και σου βγήκε αλλιώς.... Και βέβαια δεν με κάλυψες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γιατρέ μου! Δεν περίμενα,εκφράζοντας ενα προβληματισμό να μάθω οτι χρήζω ψυχολογικής υποστήριξης! Ελπίζω να ήθελες να πεις κάτι διαφορετικό και σου βγήκε αλλιώς.... Και βέβαια δεν με κάλυψες...

 

χαχα, ναι ηθελα να πω οτι ολοι μας χρηζουμε, γιατι καιγομαστε εδω και ψυριζουμε τη μαιμου..Το θεμα ειναι οτι μερικοι απο μας χανουμε το στοχο..και ο στοχος ειναι να ευχαριστιεσαι και να περνας καλα με την τεχνολογια και ο,τι αυτη σου προσφερει..οχι να ξενερωνεις επειδη σε ξεπερναει! να ξερεις πως ο,τι βγαινει στην αγορα ειναι ηδη πολυ ξεπερασμενο..και το ξερεις προφανως, αρα το οτι απλα σε ενοχλει που η σονυ το ονομαζει νεα ναυαρχιδα ενω οι αλλοι οχι, ειναι καθαρα στο μυαλο μας. Και φυσικα προτιμω αυτο το ακρο αν θες, απο το αλλο του αι φον που θες 700 ευρω περιπου να το παρεις και αν σου σπασει, θα τα κλαις, γιατι δεν ειναι ολοι τοοοοσο προσεκτικοι οι τυχεροι να τους βγαλει 1 χρονο αψογο και να βρουν καποιον να το πουλησουν για να ανανεωθουν...Σκεψου λοιπον να το εκαναν ολοι οπως η apple, 5 ατομα θα εγγραφαν σε ολο το φορουμ..

Αν δεν σε καλυψα και τωρα, τοτε οντως μια αποτοξινωση τη θες, οχι γιατρο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να πανικοβαλλεσαι σκον επειδη η τεχνολογια καθε λιγο και λιγακι μας ξεπερνα ουτε και να σε πιανουν θεματα αυτοπροσδιορισμου στην κοινωνια επειδη η σονυ βγαζει καθε εξι μηνες ναυαρχιδα! Αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω γιατι πεφτουν οι τιμες των προηγουμενων ναυαρχιδων (βλεπε Ζ1,Ζ2) και οποια απο αυτες να αγορασεις , ακομα και το Ζ δηλαδη η πλειοψηφια του κοσμου θα τα βλεπει ως ναυαρχιδες και ετσι ειναι!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...