Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τη συγκεκριμένη συσκευή! Αν και το μαγαζί μου είχε πει πως είναι unbranded, είχε μέσα κάποιες εφαρμογές της Vodafone που δεν μπορώ να πετάξω. Υπάρχει κάποιος τρόπος να φλασάρω κάποια καθαρή rom?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Πηγα και ρωτησα για την εγγυηση, μου ειπαν οτι δεν υπαρχει θεμα απο οπου και αν εχει γινει η αγορα, αρκει να ειναι εντος ΕΕ.

 

Alextrela χθες στο Amazon UK το ειχε απο 0.00! Μαλλον λαθος ε? :lol: Με συμβολαιο θα ηταν...

 

Δεν αξίζει από Αγγλία με λίρες.

Στο πίνακα δεξιά της σελίδας μαρκάρεις κάτω σκέτη συσκευή και έτσι θα σου βγάλει τιμή 400 λίρες το είδα.

Δεν αξίζει πολύ ακριβό βγαίνει.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τη συγκεκριμένη συσκευή! Αν και το μαγαζί μου είχε πει πως είναι unbranded, είχε μέσα κάποιες εφαρμογές της Vodafone που δεν μπορώ να πετάξω. Υπάρχει κάποιος τρόπος να φλασάρω κάποια καθαρή rom?

απο ποιο καταστημα το αγορασες αν επιτρεπεται??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο ποιο καταστημα το αγορασες αν επιτρεπεται??

 

Gadget-shop

 

Ένα ακόμη θέμα που αντιμετωπίζω είναι ότι όταν πάω να μπω στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων κλείνει η εφαρμογή με μήνυμα σφάλματος και δε μπορώ να αλλάξω τίποτα, ούτε καν ήχο ειδοποίησης. Έχω την 23..0.1.A.5.79.

Edited by alex_1982
Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κινητό τα σπάει..Έχω όμως ένα μικρό θεματάκι. Καμιά πενταριά φορές μου έχει απενεργοποιήσει από μόνο του την αυτόματη περιστροφή οθόνης. Του συμβαίνει και κανενός άλλου αυτό? Μήπως έχω αρχίσει και τα χάνω και το κάνω εγώ και δεν το θυμάμαι?
Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κινητό τα σπάει..Έχω όμως ένα μικρό θεματάκι. Καμιά πενταριά φορές μου έχει απενεργοποιήσει από μόνο του την αυτόματη περιστροφή οθόνης. Του συμβαίνει και κανενός άλλου αυτό? Μήπως έχω αρχίσει και τα χάνω και το κάνω εγώ και δεν το θυμάμαι?

 

μηπως οταν μιλας κατεβαινει η notification bar, γυρναει στην καρτελα των συντομευσεων και πατιεται? γιατι μου εχει τυχει να μιλαω και να δω κατω τη μπαρα καμποσες φορες οταν δεν εχω σταθερο το τηλ στο αυτι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κινητό τα σπάει..Έχω όμως ένα μικρό θεματάκι. Καμιά πενταριά φορές μου έχει απενεργοποιήσει από μόνο του την αυτόματη περιστροφή οθόνης. Του συμβαίνει και κανενός άλλου αυτό? Μήπως έχω αρχίσει και τα χάνω και το κάνω εγώ και δεν το θυμάμαι?

 

Settings>Display>Screen Rotation> Μηπως εχεις ενεργοποιημενο το smart screen rotation?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία παράγγειλα κ εγώ το κινητό από γνωστό σκρουντζομαγαζο πριν ένα μήνα..αρχικά μου είχε έρθει χρώμα λευκό αντί γ μαύρο που το είχα παραγγείλει αλλά το χρειαζόμουν άμεσα κ το κράτησα..η συσκευασία δ ήταν τυλιγμενη με ναύλον, είχε μόνο 2 ταινίες άσπρες στις δύο πλευρές..το κινητό πάντως ήταν μια χαρά , πετούσδ μέχρι που σήμερα δ λειτουργεί το πλήκτρο γ να δυναμωσω τον ήχο..έχει κάνεις εμπειρία να με βοηθήσει;;τι κάνω;με παίρνει γ αντικατάσταση;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδία παράγγειλα κ εγώ το κινητό από γνωστό σκρουντζομαγαζο πριν ένα μήνα..αρχικά μου είχε έρθει χρώμα λευκό αντί γ μαύρο που το είχα παραγγείλει αλλά το χρειαζόμουν άμεσα κ το κράτησα..η συσκευασία δ ήταν τυλιγμενη με ναύλον, είχε μόνο 2 ταινίες άσπρες στις δύο πλευρές..το κινητό πάντως ήταν μια χαρά , πετούσδ μέχρι που σήμερα δ λειτουργεί το πλήκτρο γ να δυναμωσω τον ήχο..έχει κάνεις εμπειρία να με βοηθήσει;;τι κάνω;με παίρνει γ αντικατάσταση;;

Το στιλ sms δεν ειναι αποδεκτο ;)

 

Παμε στο προβλημα σου, Κανε επανεκκινηση στο τηλεφωνο μηπως εφαγε καποιο ''κολλημα''. Αν δεν φτιαξει μπορεις να χαμηλωνεις τον ηχο και μετα με το δακτιλο στην οθονη να τον ανεβαζεις εκει που θελεις απο τη μπαρα που θα σου εμφανιζει.

Αντικατασταση μετα απο ενα μηνα δεν γινετε, μονο επισκευη στο σερβις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία παράγγειλα κ εγώ το κινητό από γνωστό σκρουντζομαγαζο πριν ένα μήνα..αρχικά μου είχε έρθει χρώμα λευκό αντί γ μαύρο που το είχα παραγγείλει αλλά το χρειαζόμουν άμεσα κ το κράτησα..η συσκευασία δ ήταν τυλιγμενη με ναύλον, είχε μόνο 2 ταινίες άσπρες στις δύο πλευρές..το κινητό πάντως ήταν μια χαρά , πετούσδ μέχρι που σήμερα δ λειτουργεί το πλήκτρο γ να δυναμωσω τον ήχο..έχει κάνεις εμπειρία να με βοηθήσει;;τι κάνω;με παίρνει γ αντικατάσταση;;

 

να το στείλεις πίσω για να σου φέρουν το κανονικό χρώμα που θες γιατί είναι δικό τους το λάθος . Το Ζ3 compact είναι δυνατό και θα το έχεις για πολύ καιρό και καλό θα ήταν να είναι στο χρώμα που σου αρέσει . καλοδούλευτο πάντως είτε σε λευκό ειτέ σε άσπρο

Link to comment
Share on other sites

Παιδία παράγγειλα κ εγώ το κινητό από γνωστό σκρουντζομαγαζο πριν ένα μήνα..αρχικά μου είχε έρθει χρώμα λευκό αντί γ μαύρο που το είχα παραγγείλει αλλά το χρειαζόμουν άμεσα κ το κράτησα..η συσκευασία δ ήταν τυλιγμενη με ναύλον, είχε μόνο 2 ταινίες άσπρες στις δύο πλευρές..το κινητό πάντως ήταν μια χαρά , πετούσδ μέχρι που σήμερα δ λειτουργεί το πλήκτρο γ να δυναμωσω τον ήχο..έχει κάνεις εμπειρία να με βοηθήσει;;τι κάνω;με παίρνει γ αντικατάσταση;;

 

αφου το κρατησες δεν αλλαζει χρωμα τωρα, μονο αν γινει αντικατασταση και το ζητησεις..

Το πας arvato, στην εισοδο των κτελ κηφισου απο την εθνικη οδο..Τους το αφηνεις και ο θεος βοηθος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και σε προηγούμενο post, αντιμετωπίζω το έξης πρόβλημα. Κάθε φορά που πηγαίνω στα SMS και επιλέγω να μπω στις Ρυθμίσεις, η εφαρμογή κρασάρει και με πετάει στην αρχική οθόνη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πειράξω τις ρυθμίσεις των SMS. Μετά από επικοινωνία με τη Sony, μου έδωσαν μια σειρά από βήματα που έπρεπε να κάνω για να το λύσω και η αλήθεια είναι ότι με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, λύθηκε το πρόβλημα. Το αρνητικό ήταν ότι έπρεπε να ξαναστήσω το τηλέφωνο από την αρχή.

 

Χθες μετά από την ενημέρωση του Movie Creator, το εν λόγω πρόβλημα επανήλθε και θυμήθηκα ότι και την 1η φορά εμφανίστηκε μετά από ενημέρωση εφαρμογών μέσω του Update Center. Έχεις κανείς παρόμοιο θέμα ή καμία οριστική λύση;

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και σε προηγούμενο post, αντιμετωπίζω το έξης πρόβλημα. Κάθε φορά που πηγαίνω στα SMS και επιλέγω να μπω στις Ρυθμίσεις, η εφαρμογή κρασάρει και με πετάει στην αρχική οθόνη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πειράξω τις ρυθμίσεις των SMS. Μετά από επικοινωνία με τη Sony, μου έδωσαν μια σειρά από βήματα που έπρεπε να κάνω για να το λύσω και η αλήθεια είναι ότι με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, λύθηκε το πρόβλημα. Το αρνητικό ήταν ότι έπρεπε να ξαναστήσω το τηλέφωνο από την αρχή.

 

Χθες μετά από την ενημέρωση του Movie Creator, το εν λόγω πρόβλημα επανήλθε και θυμήθηκα ότι και την 1η φορά εμφανίστηκε μετά από ενημέρωση εφαρμογών μέσω του Update Center. Έχεις κανείς παρόμοιο θέμα ή καμία οριστική λύση;

 

εχεις δοκιμασει να ξαναπερασεις τη ρομ ή να βαλεις αλλη?

απο που το πηρες το τηλ? ειναι ελληνικο ή εχει καποια ξενη ρομ?

Για να ξαναπερασεις την ιδια, απλα κανεις επαναφορα και μετα ξανα εγκατασταση λογισμικου με το pc companion.. Αν δεν θες να περασεις την ιδια ή το εχεις ηδη κανει αυτο, βρισκεις μια αλλη ρομ (καποια στιγμη θα φτιαξω και εγω μια, δηλαδη αυτην που εχει το δικο μου κινητο θα την κατεβασω απο τη σονυ και θα την φτιαξω αρχειο να την εχουμε πριν παμε στην 5..και ψαχνομαστε..) και την βαζεις με το flashtool. Ειναι σαν φορματ, λογικα θα πρεπει να φτιαξει γιατι δε νομιζω να ειναι θεμα h/w το προβλημα σου.

 

Δε θυμαμαι αν για να κατεβει η ρομ πρεπει να την κανω εγκατασταση ή απλα να μπω να κανω update το κινητο μου αλλα να μην το τελειωσω, απλα να το βαλω να κατεβασει τη ρομ, αν ισχυει το 2ο θα φτιαξω μια ρομ μες την επομενη εβδομαδα..

Αν εχει καποιος φιλος, πχ ελληνικη, δε θα μας χαλουσε να μας τη δωσει..ή να φτιαξει μια...αν εχει ελληνικο κινητο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εχεις δοκιμασει να ξαναπερασεις τη ρομ ή να βαλεις αλλη?

απο που το πηρες το τηλ? ειναι ελληνικο ή εχει καποια ξενη ρομ?

Για να ξαναπερασεις την ιδια, απλα κανεις επαναφορα και μετα ξανα εγκατασταση λογισμικου με το pc companion.. Αν δεν θες να περασεις την ιδια ή το εχεις ηδη κανει αυτο, βρισκεις μια αλλη ρομ (καποια στιγμη θα φτιαξω και εγω μια, δηλαδη αυτην που εχει το δικο μου κινητο θα την κατεβασω απο τη σονυ και θα την φτιαξω αρχειο να την εχουμε πριν παμε στην 5..και ψαχνομαστε..) και την βαζεις με το flashtool. Ειναι σαν φορματ, λογικα θα πρεπει να φτιαξει γιατι δε νομιζω να ειναι θεμα h/w το προβλημα σου.

 

Δε θυμαμαι αν για να κατεβει η ρομ πρεπει να την κανω εγκατασταση ή απλα να μπω να κανω update το κινητο μου αλλα να μην το τελειωσω, απλα να το βαλω να κατεβασει τη ρομ, αν ισχυει το 2ο θα φτιαξω μια ρομ μες την επομενη εβδομαδα..

Αν εχει καποιος φιλος, πχ ελληνικη, δε θα μας χαλουσε να μας τη δωσει..ή να φτιαξει μια...αν εχει ελληνικο κινητο.

 

Το πήρα από σκρουτζομάγαζο και είναι γερμανικό και branded από τη Vodafone οπότε και η rom του είναι γερμανική. Σίγουρα δεν είναι θέμα h/w. Θα με ενδιέφερε να περάσω μια ελληνική rom αλλά δεν έχω βρει και επίσης δε γνωρίζω και τη διαδικασία.

Edited by alex_1982
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/list-stock-firmwares-d5803-d5833-t2906706. Unbranded Greece έχω από την πρώτη μέρα (μιας και ήταν T mobile PL το δικό μου) χωρίς κανένα πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από σκρουτζομάγαζο και είναι γερμανικό και branded από τη Vodafone οπότε και η rom του είναι γερμανική. Σίγουρα δεν είναι θέμα h/w. Θα με ενδιέφερε να περάσω μια ελληνική rom αλλά δεν έχω βρει και επίσης δε γνωρίζω και τη διαδικασία.

 

η διαδικασια ειναι αστεια..απλα θα πρεπει να ασχοληθεις 10 λεπτα. θα σου ελεγα να περιμενεις να ανεβασουμε τη ρομ ή να κατεβασεις του φιλου papatsonis που δινει ελληνικη unbranded και θα την ριξω και εγω στο δικο μου.. Απλα εγω θα κρατησω και τη δικη μου σε αρχειο γιατι δουλευει αριστα οποτε θελω να εχω μια ρομ σωστη και καθαρη.

Τωρα η διαδικασια ειναι απλη αλλα δεν εχω χρονο να την γραψω, αν μπορει καποιος να δωσει λινκ για flashtool (σωστο λινκ γιατι τα μισα δε δουλευεουν ή ειναι μπλεξιμο..) (εγω το εχω σε αρχειο και θα μπορουσα να το ανεβασω αλλα απο δευτερα, εχω τρεξιμο με δουλεια και εκλογες)

και να πει τα βηματα για εγκατασταση της ρομ (και στο utube να δεις 4-5 βιντεο ειναι πανευκολο..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/list-stock-firmwares-d5803-d5833-t2906706. Unbranded Greece έχω από την πρώτη μέρα (μιας και ήταν T mobile PL το δικό μου) χωρίς κανένα πρόβλημα

 

Η διαδικασία είναι αυτή που φαίνεται στο link? Το ότι είναι branded η συσκευή, διαφοροποιεί κάτι στη διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία είναι αυτή που φαίνεται στο link? Το ότι είναι branded η συσκευή, διαφοροποιεί κάτι στη διαδικασία;

 

το οτι ειναι branded σημαινει απλα οτι εχει λογοτυπα πανω και εφαρμογες μεσα απο την εταιρεια που το πηρες και θα ξηλωθουν ολα αυτα, θα καθαρισει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το οτι ειναι branded σημαινει απλα οτι εχει λογοτυπα πανω και εφαρμογες μεσα απο την εταιρεια που το πηρες και θα ξηλωθουν ολα αυτα, θα καθαρισει.

 

Στη διαδικασία του φλασαρίσματος αλλάζει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Στη διαδικασία του φλασαρίσματος αλλάζει κάτι;

 

οχι γενικα, οπως το καναμε παλια γινεται, αλλα δεν ειδα τη διαδικασια που δειχνει εκει μιας και δεν μπορω τωρα, γιαυτο δεν το απαντησα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω διαβασει το κινητο υποστηριζει quick charge 2.0 αλλα οι φορτιστες που δινουν με το κινητο ειναι οι απλοι.Γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος?
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα τελικά την ελληνική rom και μάλιστα χωρίς διαγραφή των Data και όλα είναι όπως πριν χωρίς τα bloats της branded έκδοσης! Μέσα σε 10' ήμουν τελειωμένος! Ευχαριστώ ξανά τα παιδιά που με βοήθησαν για τη διαδικασία!
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω διαβασει το κινητο υποστηριζει quick charge 2.0 αλλα οι φορτιστες που δινουν με το κινητο ειναι οι απλοι.Γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος?

 

απλα πρεπει να παρεις εναν φορτιστη στα 2A. αλλα θα φθειρεις την μπαταρια σου πιο γρηγορα και εκει που θα σου εβγαζε 2 χρονακια με καλη αυτονομια, στον χρονο ισως ειναι για πεταμα αν δεν κανεις και σωστη χρηση..εγω θα σου ελεγα να μεινεις οπως εισαι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...