Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εμείς σε βοηθησαμε αλλά κάναμε και λίγη πλάκα παράλληλα. Να μας συγχωρείς

 

πλακα οπως κανουμε εμεις ...εμεις οι meizakides. ...xaxxaxxa...αληθεια βλεπω φωτογραφιες βλεπω διαφιμησεις αλλα .lolipop δεν βλεπω ...ποτε;;;;

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. σε αναμονή παιδιά πόσο χάνει ? Το pro χανει περισσότερο ?
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε το βρηκα πριν αυτο στο meizu italia....ο αρχηγος της ομαδας δηλωσε οτι μεσα στην εβδομαδα θα ειμαστε ετοιμοι...λετε;;;

 

http://i1026.photobucket.com/albums/y322/panagiotis8787/Mobile%20Uploads/S50316-103801_zpsn1w7mejj.jpg

Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε το βρηκα πριν αυτο στο meizu italia....ο αρχηγος της ομαδας δηλωσε οτι μεσα στην εβδομαδα θα ειμαστε ετοιμοι...λετε;;;

 

http://i1026.photobucket.com/albums/y322/panagiotis8787/Mobile%20Uploads/S50316-103801_zpsn1w7mejj.jpg

 

Θα σε στεναχωρήσω αλλα πιστευω κατα 99% πως ειναι fake, flyme 5 θα βγει με το mx5 και οχι με τη λολιποπ... Και ειναι σχετικα εύκολο να αλλάξεις ενα αρχειο να φαίνεται οτι θες στο screenshot που ανέβασες... ΑΛΛΑ ναι, η λολιποπ θα ερθει μεσα στο μηνα, μακαρι αυριο. :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. σε αναμονή παιδιά πόσο χάνει ? Το pro χανει περισσότερο ?

Επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα του μπορεί καποιος να απαντησει αν εχει την καλοσύνη? Ευχαριστώ.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Θα σε στεναχωρήσω αλλα πιστευω κατα 99% πως ειναι fake, flyme 5 θα βγει με το mx5 και οχι με τη λολιποπ... Και ειναι σχετικα εύκολο να αλλάξεις ενα αρχειο να φαίνεται οτι θες στο screenshot που ανέβασες... ΑΛΛΑ ναι, η λολιποπ θα ερθει μεσα στο μηνα, μακαρι αυριο. :D

 

τι να πω ρε σαμ,οτι ειναι θα φανει..οποτε περιμενουμε να δουμε...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

πλακα οπως κανουμε εμεις ...εμεις οι meizakides. ...xaxxaxxa...αληθεια βλεπω φωτογραφιες βλεπω διαφιμησεις αλλα .lolipop δεν βλεπω ...ποτε;;;;[/QUOT

 

 

:) Όλα μια χαρά!

Το κινητό είναι φοβερό!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα του μπορεί καποιος να απαντησει αν εχει την καλοσύνη? Ευχαριστώ.

 

Ε ανάλογα το update εμένα με WiFi ανοικτό το βράδυ στο τελευταίο update μου τρωει πολύ 8~10 % είχε εκδόσεις που έτρωγε 1~2% και ελπίζουμε στη λολιποπ να δούμε θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε αυτή τη rom έχω θέμα με το GPS το A-GPS λειτουργεί κανονικά το άλλο όμως όχι και στο here maps και στα Google Maps, σε προηγούμενη rom όλα ήταν τέλεια, εσείς έχετε τπτ θέματα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε αυτή τη rom έχω θέμα με το GPS το A-GPS λειτουργεί κανονικά το άλλο όμως όχι και στο here maps και στα Google Maps, σε προηγούμενη rom όλα ήταν τέλεια, εσείς έχετε τπτ θέματα?

τι ακριβως εννοεις; δεν σου βρίσκει δορυφόρους;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βρίσκει καθόλου την θέση μου, και επειδή αυτές τις μέρες είμαι στον Λονδίνο δεν έχω καθόλου δεδομένα και είμαι δύσκολα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βρίσκει καθόλου την θέση μου, και επειδή αυτές τις μέρες είμαι στον Λονδίνο δεν έχω καθόλου δεδομένα και είμαι δύσκολα...

 

δοκιμασα τωρα σκετο gps διχως internet εκανε κανα λεπτο αλλα με βρηκε, ειχες καιρο να το χρησιμοποιησεις ?

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια εβδομάδα στην Ελλάδα, αλλα δεν μου βγάζει καθόλου το εικονίδιο του δορυφόρου που ψάχνει δίπλα από τις μπάρες του σήματος που βγάζει συνήθως
Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια εβδομάδα στην Ελλάδα, αλλα δεν μου βγάζει καθόλου το εικονίδιο του δορυφόρου που ψάχνει δίπλα από τις μπάρες του σήματος που βγάζει συνήθως

 

για βαλε το GPS Test να δεις τι γινεται

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&hl=it

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα και είναι μια χαρά βρήκε 11 και συνδέθηκε σε 9,αλλα μετά πάλι πήγα στο Google Maps και δεν κάνει τπτ, αλλά μια άλλη εφαρμογή που έχει το χάρτη του μετρό μου βγάζει κανονικά την θέση μου, δοκίμασα και να την κάνω uninstall και πάλι install αλλά δεν άλλαξε τπτ , βρίσκει μόνο οταν έχω Wi-Fi ενώ έχω αποθηκεύσει και τον χάρτη για offline χρήση
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα και είναι μια χαρά βρήκε 11 και συνδέθηκε σε 9,αλλα μετά πάλι πήγα στο Google Maps και δεν κάνει τπτ, αλλά μια άλλη εφαρμογή που έχει το χάρτη του μετρό μου βγάζει κανονικά την θέση μου, δοκίμασα και να την κάνω uninstall και πάλι install αλλά δεν άλλαξε τπτ , βρίσκει μόνο οταν έχω Wi-Fi ενώ έχω αποθηκεύσει και τον χάρτη για offline χρήση

 

κατι παιζει ισως με τα δικαιωματα της google...μηπως δεν αφηνεις να "δει" τη θεση σου ή κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Για πες καμία πληροφορία γιατί είμαι ταξίδι κ φοβάμαι να την περάσω αν δεν δουλεύει σωστά (Android wear, μπαταρία κλπ)
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

4.2.5A κυριοι...τωρα κατεβαζω να την περασω :D

 

Καλημερα :shifty: και εμενα κατεβαίνει... Θα τη περασω χωρις clear data πανω στην stable

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...την 4.2.5A την εβαλε κανεις;;;αντε αναμονη για πληροφοριες...Sammmmmm

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...την 4.2.5A την εβαλε κανεις;;;αντε αναμονη για πληροφοριες...Sammmmmm

 

Κατεβαινει ΠΟΛΥ αργα.... Παω δουλεια σε λιγο οπότε δε θα προλάβω να τη περάσω :( Το βραδυ θα τη βαλω που θα γυρίσω σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

Σαν τα πιο σημαντικά σε αυτή την αναβάθμιση (4.2.5) έχει την κατευθειάν αναπαραγωγή μουσικής και βίντεο από το σύννεφο,βελτιστοποίηση του Τ9 στο dialpad,μπορείς να στείλεις μια επαφή με απλό μήνυμα κειμένου και υπάρχει πλέον ρύθμιση για την θερμότητα των χρωμάτων της οθόνης.Κάτι λέει και για τις εφαρμογές τρίτων αλλά δεν το έπιασα :p Αντε να δούμε και αν έχει φτιάξει και η μπαταρία λίγο :)
Link to comment
Share on other sites

Σαν τα πιο σημαντικά σε αυτή την αναβάθμιση (4.2.5) έχει την κατευθειάν αναπαραγωγή μουσικής και βίντεο από το σύννεφο,βελτιστοποίηση του Τ9 στο dialpad,μπορείς να στείλεις μια επαφή με απλό μήνυμα κειμένου και υπάρχει πλέον ρύθμιση για την θερμότητα των χρωμάτων της οθόνης.Κάτι λέει και για τις εφαρμογές τρίτων αλλά δεν το έπιασα :p Αντε να δούμε και αν έχει φτιάξει και η μπαταρία λίγο :)

 

μολις γυρισω σπιτι θα το περασω κι εγω..αντε να δουμε

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα εγώ χωρίς clear data (βασικά δε μου βγαλε καν την επιλογή):O. Χάθηκε το εικονίδιο των επαφών.:mad:

Στο security center έχουν βάλει extra επιλογή για power saving όπου μπορείς είτε να διαλέξεις μεταξύ 2 στανταρ προφίλ (smart mode & super mode) είτε να κάνεις το δικό σου. Έχει διάφορες επιλογές τι να κρατήσεις ανοιχτό και τι να κλείσεις και γίνεται και scheduled, να ενεργοποιείται συγκεκριμένες ώρες της ημέρας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...