Jump to content

[OnePlus One] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έρχεται σήμερα και αναβάθμιση λογισμικού απ ότι διαρρέεται με διορθώσεις σε σημαντικά θέματα όπως η αύξηση του ήχου στο ακουστικό, η υπερευαισθητη οθόνη που ξεκλειδώνη μέσα στη τσέπη κτλ...

 

Αναμένουμε και βλέπουμε αν ισχύει...

Φυσικά όσοι είμαστε root θα χρειαστεί να την περάσουμε με fastboot που συνεπάγεται διαγραφή πάντων και επαναφορά titanium backup έτσι?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατ αρχάς πρέπει να είσαι σίγουρος ότι το αρχείο που έχεις κατεβάσει με την ROM, είναι το σωστό και φλασαρεται απο recovery γιατί αν δεν το βλέπει ίσως να μην είναι flasable, η να έχει λάθος ονομασία.

Κάνε ξανά την διαδικασία και δώσε μας φωτογραφίες της οθόνης σου να δούμε το αρχείο που είναι στην μνήμη και πως ονομάζεται. Μήπως το έχεις βάλει μέσα σε κάποιο φάκελο? Επίσης φωτογραφίες απο κάθε επιλογή που ακολουθείς στην διαδικασία ώστε να καταλάβουμε που είναι το λάθος.

 

Δεν θυμάμαι εσύ έχεις παραλάβει 64αρι που έχει περασμένη την 16αρα Ρομ, η απλά θέλεις να περάσεις το τελευταίο update?

 

καταρχας ευχαριστω για το ενδιαφερον.λοιπον εχουμε και λεμε

1)εχω το 16αρι και απλα θελω να κανω update sthn xpnh25.

2)κατεβασα το αρχειο (μου το διεκοψε στα τελευταια 15 sec η google λεγοντας οτι ειναι κακοβουλο) αλλα τελικα προεκυψε ενα αρχειο το οποιο μετα την μετονομασια ειναι το update.crdownload και το εχω αποθηκευμενο χυμα εκτος φακελων στην μνημη.οποτε οταν παω διαχειρηση αρχειων το βλεπω εκει χυμα και εχει το εικονιδιο με τα γραναζια αρα ειναι αρχειο συστηματος να υποθεσω και εχει μεγεθος 461 mb

3)ξεκιναω τη διαδικασια και μπαινω σε ενα μενου με επιλογες

reboot system now

apply update

wipe data/factory reset

wipe cache partition

wipe media

 

sto wipe data κανω δεξια ολισθηση οπωσ και στο wipe cache και

μετα κανω apply update και εχει

apply from adb

choose from internal storage

επιλεγω το δευτερο και εχει

../

0/

legacy/

obb/

 

και εκει κολλαω μιας και δεν ξερω τι να κανω..

Edited by stef212000
Link to comment
Share on other sites

OnePlus One July OTA Update Bringing Android 4.4.4 Begins Rolling Out To Devices

The fashionably late July over-the-air update for the OnePlus One that bumps the handset up to Android 4.4.4 is beginning to roll out as of now. In addition to new versions of Google apps, the update contains a cooler calibration for its screen and fixes that stop the phone from activating off-screen gestures while in your pocket.

 

What's new:

Upgraded to Android 4.4.4

Updated to new versions of Google apps

Added Clear Image

Added new (colder) calibration for the screen

Proximity sensor prevents activation of off-screen gestures while in your pocket

Capacitive touch keys supported in the recovery mode

Increased capacitive button illumination

Improved overall stability

Fixed issues with vibration being disabled during Quiet Hours

Fixed lockscreen not updating the track information during music playback

Fixed microphone volume for all formats in the Voice Recorder app

Fixed “OK, Google” not triggering voice search in Google Now

Fixed Viber calls not working

Fixed battery percent not updating in custom lock screens

Fixed PicasaSync

Fixed Camera “O” gesture activating lockscreen instead of triggering camera

Fixed wallpapers not applying in full screen, taking the wrong size when cropping, etc

Link to comment
Share on other sites

καταρχας ευχαριστω για το ενδιαφερον.λοιπον εχουμε και λεμε

1)εχω το 16αρι και απλα θελω να κανω update sthn xpnh25.

2)κατεβασα το αρχειο (μου το διεκοψε στα τελευταια 15 sec η google λεγοντας οτι ειναι κακοβουλο) αλλα τελικα προεκυψε ενα αρχειο το οποιο μετα την μετονομασια ειναι το update.crdownload και το εχω αποθηκευμενο χυμα εκτος φακελων στην μνημη.οποτε οταν παω διαχειρηση αρχειων το βλεπω εκει χυμα και εχει το εικονιδιο με τα γραναζια αρα ειναι αρχειο συστηματος να υποθεσω και εχει μεγεθος 461 mb

3)ξεκιναω τη διαδικασια και μπαινω σε ενα μενου με επιλογες

reboot system now

apply update

wipe data/factory reset

wipe cache partition

wipe media

 

sto wipe data κανω δεξια ολισθηση οπωσ και στο wipe cache και

μετα κανω apply update και εχει

apply from adb

choose from internal storage

επιλεγω το δευτερο και εχει

../

0/

legacy/

obb/

 

και εκει κολλαω μιας και δεν ξερω τι να κανω..

Το αρχείο μάλλον δεν είναι οκ.

Κάπου στο πρώτο ποστ πρεπει να έχουν το Link για το σωστό αρχείο.

Αν δεν το βρίσκεις, πριν μερικά ποστ ένα παιδί έδωσε ένα toolkit που περιέχει την ROM και είναι πολύ απλό. Δοκίμασε μ αυτό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

OnePlus One July OTA Update Bringing Android 4.4.4 Begins Rolling Out To Devices

The fashionably late July over-the-air update for the OnePlus One that bumps the handset up to Android 4.4.4 is beginning to roll out as of now. In addition to new versions of Google apps, the update contains a cooler calibration for its screen and fixes that stop the phone from activating off-screen gestures while in your pocket.

 

What's new:

Upgraded to Android 4.4.4

Updated to new versions of Google apps

Added Clear Image

Added new (colder) calibration for the screen

Proximity sensor prevents activation of off-screen gestures while in your pocket

Capacitive touch keys supported in the recovery mode

Increased capacitive button illumination

Improved overall stability

Fixed issues with vibration being disabled during Quiet Hours

Fixed lockscreen not updating the track information during music playback

Fixed microphone volume for all formats in the Voice Recorder app

Fixed “OK, Google” not triggering voice search in Google Now

Fixed Viber calls not working

Fixed battery percent not updating in custom lock screens

Fixed PicasaSync

Fixed Camera “O” gesture activating lockscreen instead of triggering camera

Fixed wallpapers not applying in full screen, taking the wrong size when cropping, etc

 

 

Ολα καλά αλλα δυστηχώς δεν λύνουν το μεγαλύτερο προβλημα με τα Screen Touch issues.Ελπίζω τον Δεκέμβρη που η one θα διαθέσει την L για το One να δώσουν το Fix.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

θα ερθει η αναβαθμιση σε ολους; ενοώ και σε αυτούς που εχουν κανει ροοτ;

 

Θα σου έρθει κάποια στιγμή μέσω ΟΤΑ και ας το έχεις κανει Root . Δεν σε επηρεάζει

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε το κινητό σε μια Βαση αυτοκινήτου και κατα την οδηγηση προσπαθηστε να γράψατε πχ ενα μηνυμα ή προσπαθήστε να χρησιμοποιήσετε τους χαρτες τις Google για Navi :D

 

Το 1+1 το έχω λιώσει. Τόσο σε βάση αυτοκινήτου, όσο και στο ποδήλατο, εν κινήσει κλπ. Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Έκανα και το test και βγάζει 10 το δικό μου. Μήπως έχει πρόβλημα το δικό σου;

 

Έκανα το update χειροκίνητα, κανένα πρόβλημα, διατήρησε τα πάντα όπως και πριν. Ζήτησε απλά να ξανακάνει root, είπα ναι, όλα ΟΚ.

 

Τώρα θα το δω πως πάει και θα σας πω εντυπώσεις. Το Clear Image αύριο με φως θα δω τι λέει. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Το 1+1 το έχω λιώσει. Τόσο σε βάση αυτοκινήτου, όσο και στο ποδήλατο, εν κινήσει κλπ. Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Έκανα και το test και βγάζει 10 το δικό μου. Μήπως έχει πρόβλημα το δικό σου;

 

Έκανα το update χειροκίνητα, κανένα πρόβλημα, διατήρησε τα πάντα όπως και πριν. Ζήτησε απλά να ξανακάνει root, είπα ναι, όλα ΟΚ.

 

Τώρα θα το δω πως πάει και θα σας πω εντυπώσεις. Το Clear Image αύριο με φως θα δω τι λέει. :)

 

Δες εδω και θα καταλάβεις :) https://jira.cyanogenmod.org/browse/BACON-55

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε το κινητό σε μια Βαση αυτοκινήτου και κατα την οδηγηση προσπαθηστε να γράψατε πχ ενα μηνυμα ή προσπαθήστε να χρησιμοποιήσετε τους χαρτες τις Google για Navi :D

 

Το 1+1 το έχω λιώσει. Τόσο σε βάση αυτοκινήτου, όσο και στο ποδήλατο, εν κινήσει κλπ. Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Έκανα και το test και βγάζει 10 το δικό μου. Μήπως έχει πρόβλημα το δικό σου;

 

Έκανα το update χειροκίνητα, κανένα πρόβλημα, διατήρησε τα πάντα όπως και πριν. Ζήτησε απλά να ξανακάνει root, είπα ναι, όλα ΟΚ.

 

Τώρα θα το δω πως πάει και θα σας πω εντυπώσεις. Το Clear Image αύριο με φως θα δω τι λέει. :)

Κάθε μέρα το βάση σε βάση αυτοκινήτου και ακούω μουσική η κάνω πλοήγηση. Δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα.

Είναι θέμα γείωσης.

Στο τραπέζι δέχεται μέχρι 3 δάχτυλα ταυτόχρονα. Ακουμπισμένο στο Macbook μου που είναι μεταλλικό πιάνει 10.

 

@@ Νίκο είμαι για καφέ μόλις γυρίσω θα περάσω το update από Mac. Το μονο που διαφέρει σε σχέση με windows είναι οτι δεν μπορείς να περάσεις το zip σε φάκελο τού συστήματος όπως το Tools στα windows. Νομίζω αρκεί να το έχω στην επιφάνεια εργασίας και θα το βρεί να το στείλει στο opo.

Δεν υπάρχει κίνδυνος το πολύ πολύ να μην το φλασαρει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ....

Για την νέα έκδοση μην φλασάρετε από τον οδηγό του πρώτου ποστ τα script που ξεκλειδώνουν τον bootloader χωρίς απώλεια δεδομένων.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54761788&postcount=159

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Γύρισα αργά αλλά δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο να περασω το update.

Με παίδεψε πολύ εξ αιτίας του "μεταλλαγμενου" mixer_paths.xml.

Αν δεν επανέφερα το original xml δεν πρόκειται να το πέρναγα με recovery αλλά ούτε και με adb πέρναγε από mac καθώς το εστελνε με εντολή sideload αλλα δεν το εκανε εγκατάσταση.

 

Όλα καλά και ευχαριστημενος απο 2 πράγματα που πρόλαβα να τσεκάρω.

Το ψυχρό λευκό της οθονης και το νεο mode της κάμερας.

 

Το λευκό ειναι αυτό: αριστερά το note8 και δεξιά το iphone 5s

 

http://imagizer.imageshack.com/img537/6691/y6luJb.jpg

 

Το clear image κάνει δουλειά. Εξαλείφει η μειώνει πολύ τον θόρυβο χωρίς να χάνει σε λεπτομέρεια σε χαμηλό φωτισμό δωματίου. Ανεβάζει το exposure σίγουρα και αργεί λίγο παραπάνω μέχρι να κάνει το processing.

Είναι κάτι σαν τον αυτόματο εντοπισμό νύχτας στα galaxy.

Αύριο θα δω τι κάνει και σε ημερήσιες. Το χρειάζονταν πάντως η κάμερα.

 

Τα υπόλοιπα Θα τα τσεκάρω αύριο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετα απο 2 Ρομ κατεληξα παλι στην στοκ. Δεν ειναι κ τοσο ετοιμες οι custom. Πάντως τώρα με την στοκ ρολαρει πολύ καλυτερα απο όταν είχα κανει καθαρη εγκατάσταση. Ίσως δεν είχε κάτσει καλά. Τώρα παει όπως πρέπει για τα specs που έχει.

Οσον αφορά το update πως θα το περάσουμε για να μην στηνουμε παλι; λόγω δουλειάς δεν έχω διαβάσει ακόμα. Έχω twrp root.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Την μικρή ενημέρωση την περνάμε όταν είμαστε rooted τικαρουμε η ξετικαρουμε το ενημέρωση CM recovery δεν θυμάμαι και φοβάμαι μήπως το μπρικαρω.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Την μικρή ενημέρωση την περνάμε όταν είμαστε rooted τικαρουμε η ξετικαρουμε το ενημέρωση CM recovery δεν θυμάμαι και φοβάμαι μήπως το μπρικαρω.

 

Κώστα εγώ πέρασα μέσω Philz το παραπάνω zip με τη πρώτη ενημέρωση...αμέσως μόλις άνοιξε η συσκευή μου έβγαλε και τη μικρή μέσω ΟΤΑ...πέρασε κανονικά και bootαρε χώρις πρόβλημα.

Απλά μετά χάνεις το root και πρέπει να μπείς πάλι recovery να κάνεις install το su.zip

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν προβλημα με την εγκατάσταση μέσω adb:

Περνάει πάνω απο το προηγούμενο.

 

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-stock-rooted-4-4-4-xnph30o-t2845100

 

Δηλαδή περνάμε μέσω TWRP το update και μετά περνάμε και το Radio Files? Τι ακριβώς είναι το radio files??

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πέρασα και το μικρό update. Μόλις πάτησα για install με πήγε στην TW recovery, το εγκατέστησε και στο reboot με ρώτησε αν θέλω SU και το πέρασε οπότε είμαι οκ.

Επειδή δεν βρήκα χρόνο να ψάξω, ξέρουμε τι είναι αυτό το μικρό update;

 

Η camera απέκτησε αυτό που της έλειπε. Το clear image δίνει αυτό που της έλειπε.

Βοηθά και στις ημερήσιες φώτο. Μειώνει ίσως το contrast, αλλά αυτό διορθώνεται εύκολα ακόμα και με την πιο χαζή εφαρμογή, αν χρειαστεί.

 

O ήχος στις κλήσεις διορθώθηκε.

 

Νομίζω ότι αρχίζει να μαζεύεται το τηλέφωνο και μ αρέσει.

Στην καθημερινή μου χρήση δεν είχα συναντήσει κάποιο μεγάλο πρόβλημα εκτός του ήχου στις κλήσεις που και πάλι στην συσκευή μου ήταν αποδεκτός.

 

Για την μικρή κιτρινιλα στο κάτω μέρος της οθόνης, η οποία έχει εξασθενίσει παρα πολυ όπως θα δείτε στην φώτο που έχω ανεβάσει σε προηγούμενο ποστ, έχω την εντύπωση ότι όλες οι συσκευές με capacity button παρουσιάζουν μια διαφορά ακριβώς πάνω από τα buttons. Το βλέπω στο Note 8 που έχει LCD οθόνη και λιγότερο στο S4 zoom που έχει amoled.

 

@ Mythozz

Κάτι δεν έκατσε καλά. Σε μένα δουλεύει κανονικά το back.

 

ΕΔΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ όπου φαίνεται η διαφορά μεταξύ Auto & Clear Image. Υπ όψη η φώτο είναι τραβηγμένη σε δωμάτιο χωρίς φώτα. Οτι μπαίνει απο μικρό παράθυρο. Επίσης ειναι ενα πολύ μικρό κομμάτι της φώτο ουσιαστικά το βλέπετε σε τεράστια μεγέθυνση

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/674/kSEfCm.jpg

 

Κι εδω μια συγκριτική με το iPhone 5s όπου φαίνεται καθαρά οτι του ΟΡΟ διαθέτει καλύτερη ευκρινεια και απόδωση χρωμάτων.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/633/LAggHl.jpg

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράψει κάποιος τον τρόπο να περάσουμε μονοτην ΟΤΑ; οσοι εχουν twrp root γτ ειναι διάσπαρτα ολα
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράψει κάποιος τον τρόπο να περάσουμε μονοτην ΟΤΑ; οσοι εχουν twrp root γτ ειναι διάσπαρτα ολα

Γιατί δε τη περνάς την αναβάθμιση με τον τρόπο που έχω ποσταρει στη προηγούμενη σελίδα μέσω custom recovery??? Ούτε καν wipe δε χρειάζεται... Τα κάνει μόνο του το zip... :)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράψει κάποιος τον τρόπο να περάσουμε μονοτην ΟΤΑ; οσοι εχουν twrp root γτ ειναι διάσπαρτα ολα

 

Μπορώ να σου πω, αν δεν θες να χρησιμοποιήσεις την λύση του xda.

Εσυ αποφασίζεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα το γυρισω στοκ να παρει ολα τα update ota και μετα παλι root recovery κτλ,νομιζω ειναι ο πιο καθαρος τροπος

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Θα το γυρισω στοκ να παρει ολα τα update ota και μετα παλι root recovery κτλ,νομιζω ειναι ο πιο καθαρος τροπος

Άλεξ αν το γυρίσεις σε 4.4.2 μη περιμένεις το update.Τα γύρισα όλα και εγώ σήμερα το πρωί αλλά update δεν....

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε τη περνάς την αναβάθμιση με τον τρόπο που έχω ποσταρει στη προηγούμενη σελίδα μέσω custom recovery??? Ούτε καν wipe δε χρειάζεται... Τα κάνει μόνο του το zip... :)

Θα την δω τώρα

Μπορώ να σου πω, αν δεν θες να χρησιμοποιήσεις την λύση του xda.

Εσυ αποφασίζεις.

Αν μπορείς Γράψε κ συ να τα εχουμε όλα γραμμένα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θα την δω τώρα

 

Αν μπορείς Γράψε κ συ να τα εχουμε όλα γραμμένα.

 

Κατέβασε από εδώ το αρχείο και πέρασε το στην συσκευή σου.

https://forums.oneplus.net/threads/official-ota-cm-11s-30o-flashable-zip.83968/

 

Υποτίθεται ότι έχεις TWRP recovery.

Μπες σε recovery , πήγαινε στην δεύτερη επιλογή Mount και βεβαιώσου οτι ΔΕΝ είναι τικαρισμενο το System.

 

Μετά πηγαίνεις στο Install και το φλασαρεις σαν οποιοδήποτε zip.

 

Προσοχή δεν πρέπει να υπάρχει κανένα τροποποιημενο αρχείο συστήματος. Εγώ παιδευτηκα γιατί είχα τροποιοιημενο το paths για την αύξηση έντασης του ήχου. Μόλις πέρασα το αυθεντικό, έγινε κανονικά το φλασάρισμα.

 

Κανείς τα wipe σου σε Dalvik & cache και επιλέγεις reboot system.

Εκεί θα σου πει ότι δεν έχεις SU και θα σε ρωτήσει αν θέλεις να το εγκαταστήσει. Θα επιλέξεις Ναι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από εδώ το αρχείο και πέρασε το στην συσκευή σου.

https://forums.oneplus.net/threads/official-ota-cm-11s-30o-flashable-zip.83968/

 

Υποτίθεται ότι έχεις TWRP recovery.

Μπες σε recovery , πήγαινε στην δεύτερη επιλογή Mount και βεβαιώσου οτι ΔΕΝ είναι τικαρισμενο το System.

 

Μετά πηγαίνεις στο Install και το φλασαρεις σαν οποιοδήποτε zip.

 

Προσοχή δεν πρέπει να υπάρχει κανένα τροποποιημενο αρχείο συστήματος. Εγώ παιδευτηκα γιατί είχα τροποιοιημενο το paths για την αύξηση έντασης του ήχου. Μόλις πέρασα το αυθεντικό, έγινε κανονικά το φλασάρισμα.

 

Κανείς τα wipe σου σε Dalvik & cache και επιλέγεις reboot system.

Εκεί θα σου πει ότι δεν έχεις SU και θα σε ρωτήσει αν θέλεις να το εγκαταστήσει. Θα επιλέξεις Ναι.

Σε ευχαριστώ! Το έκανα και έβγαλε failed γμτ. Δεν έχω κάνει καμια τροποποίηση πάντως . θα δοκιμασω κ τπτ άλλο

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τα flasaρα,αλλά δεν βλέπω το radio να έχει αλλάξει, aboard/fail δεν έβγαλε η recovery πάντως τον b/l πως τον τσεκάρουμε?(βλεπω στο xda οτι και άλλοι δεν είδαν να έχει αλλάξει το radio,εχουμε κανένα screenshot απο myphone ?)

@@βλέπω επίσης ενα screenshot και το build date είναι 11-αυγούστου, εγώ έχω 4 (?)

Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...