Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας,

Ενδιαφέρομαι άμεσα για την αγορά ενός oneplusone 64GB γιατί το παλιό μου τα έπαιξε. Αν υπάρχει κάποια πρόσκληση ευπρόσδεκτη γιατί αν περιμένω να μου στείλουν, μάλλον θα καταλήξω με κάποιο άλλο κινητό που πιθανά να μην είναι αυτό που μου αρέσει :)

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Μόλις το αγόρασα. Ευχαριστώ Sterthess και audioweb για τις άμεσες "προσκλήσεις" σας.

Edited by elper
Link to comment
Share on other sites

Έχω να σου στείλω; εγγύηση 2 έτη. Πρεπει να το στείλεις Αγγλία αν δεν κάνω λάθος. Χωρίς επιβάρυνση ...

 

Όσον αφορά το θέμα του service δεν υπάρχει σαφή λύση.Τι εννοώ,σύμφωνα με αυτά που αναφέρει η Oneplus,πρώτα απευθύνεσαι στο support τμήμα της και ανάλογα το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις,ακολουθείς τις οδηγίες που θα σου δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω ότι έχω και εγώ 3 προσκλήσεις και είναι κρίμα να πάνε χαμένες όποιος ενδιαφέρεται να στείλει πμ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω ότι έχω και εγώ 3 προσκλήσεις και είναι κρίμα να πάνε χαμένες όποιος ενδιαφέρεται να στείλει πμ.

 

Έχεις ΡΜ... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρατηρησει ενα software bug στην 44s! Μου το εχει κάνει δυο φορες εως τωρα! Ξαφνικα εκει περα που θα πατησω το on screen κουμπι βελακι για πισω ενω δείχνει οτι πατιέται δεν εκτελει την εντολη! Δεν μου το εχει κάνει βγαίνοντας απο κάποια εφαρμογη.........μου το εχει κάνει μια φορα οταν να βγω απο εναν φάκελο στην αρχικη οθόνη και την φορα οταν πηγα να βγω απο το μενου πισω για την αρχικη οθόνη! ΜΕ το κεντρικο κουμπι εβγαινε κανονικα! Το πρόβλημα λύθηκε κλειδώνοντας απλα την οθονη! Να πω οτι δεν εχω πειράξει καθόλου το κινητο! Είναι φυσιολογικο???? Μήπως εχει πρόβλημα το κινητο ????
Link to comment
Share on other sites

al3x1k0 πρεπει να αδειασεις τα πμ σου... :)

 

Ξαναστείλε μου τώρα κάτι έσβησα.

 

Δεν έχω άλλες για την ώρα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Aν παρω κινεζικο παιζει να εχω θεμα με τα bands και γενικα οτιδηποτε αλλο εκτος του οτι δεν θα εχει cyanogen?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν καταλαβαίνω γτ ψαχνετε για προσκλήσεις και δεν το παίρνετε απο κινέζο. Το παίρνεις φτηνότερα κ καμία φορά κ πιο γρήγορα. Τι φοβάστε που παίρνετε ενα χρονο λιγοτερο εγγύηση;σιγά λες κ κρατάει κανείς πάνω από χρόνο συσκευή. Μη σας χαλάσει;άντε να το στειλεις πίσω στη χώρα που δηλωσες κ απο κει να παει στο σέρβις.. Ίδιο χρόνο θα κάνει απο οπου κ αν το πάρεις. Αυτά ;)

 

παιζει να εχω καποιο θεμα εκτος απο το οτι δεν θα εχω cyanogen ? με τα bands 4g και λοιπα ολα δουλευουν ετσι ?

Link to comment
Share on other sites

Aν παρω κινεζικο παιζει να εχω θεμα με τα bands και γενικα οτιδηποτε αλλο εκτος του οτι δεν θα εχει cyanogen?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

παιζει να εχω καποιο θεμα εκτος απο το οτι δεν θα εχω cyanogen ? με τα bands 4g και λοιπα ολα δουλευουν ετσι ?

 

Και cyanogen θα έχεις, και κανένα πρόβλημα με τα bands. Όλα κουκλί. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εάν υπάρχει κάποιο διαθέσιμο invite για αγορά μέχρι αύριο.. θα ήμουν ευγνώμων! (σε PM παρακαλώ)

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έχω να σου στείλω; εγγύηση 2 έτη. Πρεπει να το στείλεις Αγγλία αν δεν κάνω λάθος. Χωρίς επιβάρυνση ...

Έχω να σου στείλω; εγγύηση 2 έτη. Πρεπει να το στείλεις Αγγλία αν δεν κάνω λάθος. Χωρίς επιβάρυνση ...

 

Είμαστε λίγο off topic αλλά θα το πω: υπόψη ότι στο φόρουμ της εταιρίας γίνεται χαμός. Σε άλλον χαλάει η οθόνη, σε άλλον η υποδοχή usb και σε όλους η ίδια απάντηση. Δεν το καλύπτει η εγγύηση γιατί αφορά μόνο προβλήματα που υπήρχαν όταν παρελήφθη το κινητό. Δεν καταλαβαίνω τι εννοούν, δυστυχώς. Μόνο προσεύχομαι να μη μου συμβεί κάτι.

 

Εν τω μεταξύ, φίλος μου, πήρε πριν κανά τετράμηνο το 1+1 σε μπαμπού έκδοση από Κινέζο-μάγαζο. Πρόσφατα πήγε Μπάνσκο και με το που βγήκε από το αμάξι, πήρε το κινητό να βγάλει φωτογραφία. Σχεδόν αμέσως ράγισε η οθόνη στα 2! Και από τη μέση και κάτω γιοκ. Δεν δούλευε. Τι να πω, μάλλον από τη διαφορά θερμοκρασίας. Επικοινώνησε με τον Κινέζο και θα γίνει δωρεάν επισκευή!!! Απλά θα κάνει 2μισι (και βάλε) μήνες υπομονή μπρος πίσω. Δεν ξέρω αν θα είχε την ίδια τύχη αν είχε αγοράσει από την εταιρία. :confused:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ψαχνομαι να παρω το oneplusone,εχω ακρη και σε αγγλια και σε γερμανια,πως ακριβως το παραγγελνω?απο το site και μετα σε γερμανια ή αγγλια?και ποσο θα μου βγει πανω κατω αν παρω τα 64GB?αν ξερετε καμια πιο ευκολη λυση ειναι ευπροσδεκτη.ευχαριστω εκ των προτερων :D
1+1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και παλι πως μπορουμε να ξεχωρισουμε ενα one plus one σφραγισμενο απο το κουτι του αν ειναι ευρωπαικο η οχι; ξερω οτι στην πλατη γραφει cyanogenmod αλλα στην παρουσα ειναι σφραγισμενο κ δεν μπορω να το δω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και παλι πως μπορουμε να ξεχωρισουμε ενα one plus one σφραγισμενο απο το κουτι του αν ειναι ευρωπαικο η οχι; ξερω οτι στην πλατη γραφει cyanogenmod αλλα στην παρουσα ειναι σφραγισμενο κ δεν μπορω να το δω

 

Εμενα που ειναι ευρωπαικο και με φορτιστη ευρωπης ετοιμο κ χωρις ανταπτορα, δεν γραφει πισω cyanogen. Αυτο το γραφει στα αμερικανικα κτλ αν καταλαβα καλα και στα ευρωπαικα οχι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...