Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση..αμα εχω γνωστο στην Αυστρια για να μην μπλεξω με mailboxde το μονο που κανω ειναι να αλλαξω την χωρα κατω αριστερα στο site και να κανω την παραγγελεια?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

αυτό βέβαια δεν είναι πλάτη αλλά θήκη.. και άσχημη απ'ότι έχω διαβάσει στο ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη την έχω χρησιμοποιήσει, εμφανισιακά είναι πολύ ωραία αν και προσθέτει λίγο όγκο στο κινητό. Δεν είναι για πολλά βάλε βγάλε γιατί το μεταλικό κούμπωμα μπορεί να φθείρει την μέσα πλευρα της θήκης στο σημείο που κουμπωνει. Κατα τα άλλα είναι πολύ ωραία θήκη που σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη απο κανέναν. Επίσης δίνει την αίσθηση μιας αρκετά ακριβής θήκης. Σε καμιά περιπτωση δεν σπάει όπως είχα δει σε ενα βίντεο σε νορμαλ χρήση, δεν δοκιμασα να την σπασω αλλά όσο την χρησιμοποίησα δεν έπαθε το παραμικρό, ακόμα και όταν το είχα στην τσέπη του παντελονιού μου καθιστός που είχε και κάποια παραπανω πίεση δεν έπαθε τίποτα. Προς το παρόν την αλλαξα όταν μου ήρθε η diztronic αλλά το ξύλο παντα δίνει αλλη εικόνα. Την συγκεκριμένη θα ήθελα να την δω και σε πιο σκούρο ξύλο.
Link to comment
Share on other sites

 

επειδή δεν ήθελα να περιμένω, την πήρα κι εγώ από Ευρώπη, λίγο πιο ακριβά..

 

σαν αίσθηση ναι, το κάνει πιο χοντρό αλλά δε με χαλάει.. το πιάνω πιο εύκολα νομίζω.. κι εγώ να τη σπάσω δεν δοκίμασα, μα όσοι το έχουν δει, με ρωτάνε πόσο το πήρα κι από πού, γιατί τους φαίνεται πολύ ωραίο.. σίγουρο θα προστατέψει κι από πέσιμο.. τώρα αν σπάσει δεν ξέρω.. δεν έχω δοκιμάσει να την βγάλω βέβαια, μα νομίζω πως θα'ναι ιδιαίτερα δύσκολο.. φαίνεται "σφιχτή" κατασκευή..

 

http://i.imgur.com/AZ9QAtW.png

http://i.imgur.com/odIfMSG.jpg

http://i.imgur.com/OLsLcyl.png

http://i.imgur.com/FLDIGV7.png

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες.

Next Scheduled Event: Thursday,11.12.2014 by 23:59

Σιγά σιγά και βασανιστικά έρχεται.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ όμορφη.. Αλλά.. Είχα παρόμοια στο moto g που είχα πριν.. Σε μια βδομάδα είχε γεμίσει γρατζουνιες και φαινόταν μια αηδία..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη.. Αλλά.. Είχα παρόμοια στο moto g που είχα πριν.. Σε μια βδομάδα είχε γεμίσει γρατζουνιες και φαινόταν μια αηδία..

 

Ωχ. :worry: Μάλλον πάει ανάλογα με την ποιότητα. Γιατί έχω δει αντίστοιχη (δε θυμάμαι μάρκα) για nexus να μην έχει καταλάβει τίποτα μετά από 1μισι χρόνο...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκέφτομαι να δωσω την diztronic (μαυρη),βολευτηκα μια λεπτη της Nillkin,αν θελει κανεις πμ.

 

 

τετοια ειναι??

http://www.tpu-cases.com/index.php?main_page=product_info&products_id=396

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Ήθελα να ρωτήσω, έχω κάνει παραγγελία στις 28/11 (Black Friday) το oneplus one 64gb μαζί ακουστικά (OnePlus Silver Bullet Earphones). Ακόμα "PENDING SHIPMENT" μου γράφει... Έχει κάνει κανείς την ίδια μέρα παραγγελία, αν ναι σε τι φάση βρίσκεται;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ποσε καιρο κανει απο Bologna να ερθει Ελλαδα βρε παιδια με βαρκα ερχεται? Εχει απο της 5/12 στην Ιταλια το πακετο:(
Link to comment
Share on other sites

Ποσε καιρο κανει απο Bologna να ερθει Ελλαδα βρε παιδια με βαρκα ερχεται? Εχει απο της 5/12 στην Ιταλια το πακετο:(

 

Με νταλίκα.

Υπομονή και μέσα στη βδομάδα θα το έχεις.

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! Ήθελα να ρωτήσω, έχω κάνει παραγγελία στις 28/11 (Black Friday) το oneplus one 64gb μαζί ακουστικά (OnePlus Silver Bullet Earphones). Ακόμα "PENDING SHIPMENT" μου γράφει... Έχει κάνει κανείς την ίδια μέρα παραγγελία, αν ναι σε τι φάση βρίσκεται;

Ευχαριστώ!

 

και εμένα τα ιδια.και έχω πάρει μόνο το τηλ και με πρόσκληση. εαν και αύριο το πρωί δεν εχει σταλεί τους στέλνω ticket με canceletion παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Ποσε καιρο κανει απο Bologna να ερθει Ελλαδα βρε παιδια με βαρκα ερχεται? Εχει απο της 5/12 στην Ιταλια το πακετο:(

Ρε συ Nick, το λες σαν κάτι δραματικό... 5/12 = Παρασκευή, προχτές...

Αν έχω καταλάβει καλά, από Ιταλία φεύγουν δέματα προς Ελλάδα κάθε Πέμπτη - ίσως χρειαστεί να περιμένεις λίγο - δεν σου δίνει εκτιμώμενη παράδοση?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ποσε καιρο κανει απο Bologna να ερθει Ελλαδα βρε παιδια με βαρκα ερχεται? Εχει απο της 5/12 στην Ιταλια το πακετο:(

 

καλα 5/12 ειναι Παρασκευη και οι δυο επομενες μερες αργιες... Υπομονη:p

Host

Link to comment
Share on other sites

και εμένα τα ιδια.και έχω πάρει μόνο το τηλ και με πρόσκληση. εαν και αύριο το πρωί δεν εχει σταλεί τους στέλνω ticket με canceletion παραγγελίας.

 

Θα σου έλεγα να περιμένεις και αυτή τη βδομάδα, είναι κρίμα να κάνεις άλλο το για να περιμένεις.. Εκτός και αν αγοράσεις κάτι άλλο, πάω πάσο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...