Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι γίνεται... εγώ έκανα την παραγγελία 20/11 μαζί με τα silver bullets earphones με standard shipping και έχει απο την Παρασκευή (28/11) που απλά έχει γίνει από pending shipment σε processing... Δεν μου έχουν στείλει καν το 2ο mail για το tracking από την oneplus... Αύριο θα τους στείλω mail!

 

Έκανα ακριβώς την ίδια παραγγελία την Παρασκευή 28/11 (Black Friday) και περιμένω mail για το tracking number. Για σίγουρα θα στείλω ή σήμερα ή αύριο και εγώ ένα mail!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έκανα ακριβώς την ίδια παραγγελία την Παρασκευή 28/11 (Black Friday) και περιμένω mail για το tracking number. Για σίγουρα θα στείλω ή σήμερα ή αύριο και εγώ ένα mail!

Φίλε τα είχε διαθέσιμα τα silver bullets όταν έκανες την παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το πρόσεξα.. Και κακώς!! Γιατί είχα διαβάσει πολλούς που έλεγαν να βλέπουμε αν είναι διαθέσιμα τα προϊόντα που βάζουμε στο καλάθι, γιατί μπορούν να καθυστερήσουν ολη την παραγγελία!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το πρόσεξα.. Και κακώς!! Γιατί είχα διαβάσει πολλούς που έλεγαν να βλέπουμε αν είναι διαθέσιμα τα προϊόντα που βάζουμε στο καλάθι, γιατί μπορούν να καθυστερήσουν ολη την παραγγελία!!

Σε ρωτάω γιατί εγώ όταν έκανα την παραγγελία είχα προσέξει να είναι διαθέσιμο και ήταν όντως διαφορετικά δεν θα τα έπαιρνα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία στις 28/11 και όλα ήταν διαθέσιμα, ακόμα processing.
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Το γραφαν και στο site τους για το black friday. Up to 5 business days για το 64αρι. Αν εχει καποιος και κανενα accessory που εχει ή απεκτησε προβλημα διαθεσιμοτητας, κλαφτα χαραλαμπε. Υπομονη. Το δικο μου εφυγε για αποστολη χτες (ακριβως 5 εργασιμες)

Host

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία στις 28/11 και όλα ήταν διαθέσιμα, ακόμα processing.

 

μια από τα ίδια.μονο το τηλ παρήγγειλα.μαλον θα καθυστερησουν λόγο των πολλών παραγγελιών απο την black friday

Link to comment
Share on other sites

Το γραφαν και στο site τους για το black friday. Up to 5 business days για το 64αρι. Αν εχει καποιος και κανενα accessory που εχει ή απεκτησε προβλημα διαθεσιμοτητας, κλαφτα χαραλαμπε. Υπομονη. Το δικο μου εφυγε για αποστολη χτες (ακριβως 5 εργασιμες)

 

Πότε έκανες την παραγγελία? Μόνο το κινητό είχες? Με πρόσκληση η από black friday?

Εγώ έκανα παραγγελία αξεσουάρ την Παρασκευή πρωί πρωί από τους πρώτους καθώς προσπαθούσα να κάνω την παραγγελία από τις 7 το πρωί που ξεκίνησαν αλλά ακόμα είμαι στο processing.

Link to comment
Share on other sites

Σε ρωτάω γιατί εγώ όταν έκανα την παραγγελία είχα προσέξει να είναι διαθέσιμο και ήταν όντως διαφορετικά δεν θα τα έπαιρνα...

 

Δεν το πρόσεξα! Αλλά θα έπεφτε το μάτι μου αν ήταν "out of stock" ... Νομίζω μερικα mails με την Oneplus θα μας βοηθήσουν

Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανες την παραγγελία? Μόνο το κινητό είχες? Με πρόσκληση η από black friday?

Εγώ έκανα παραγγελία αξεσουάρ την Παρασκευή πρωί πρωί από τους πρώτους καθώς προσπαθούσα να κάνω την παραγγελία από τις 7 το πρωί που ξεκίνησαν αλλά ακόμα είμαι στο processing.

 

26 το απογευμα

Host

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πρόσεξα! Αλλά θα έπεφτε το μάτι μου αν ήταν "out of stock" ... Νομίζω μερικα mails με την Oneplus θα μας βοηθήσουν

Τους έστειλα εγώ, άντε να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ρωτησω αν και δυσκολα θα βγει ακρη...Κανεις απο Αθηνα να θελει να πουλησει Μπλε Flip Cover? Και για tempered screen protector ψαχνω μιας και στο official ειναι out of stock! Λεω μπας και...μηπως γλυτωσω την παραγγελια απο Γερμανια ή Κινα!
Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass πήρα ένα της nilkin από Κίνα και είναι πολύ καλό και ποιοτικό.
Link to comment
Share on other sites

Στο mailbox.de ζηταμε και repackaging ή δεν υπαρχει προβλημα?

 

Υπάρχει τέτοια υπηρεσία αλλά δεν είναι απαραίτητο, επίσης μπορούν να σου κάνουν ομαδοποίηση πολλά δέματα και να τα στείλουν ως ένα.

Εγώ αυτό θα κάνω με τα αξεσουάρ που περιμένω, έχω μαζέψει και άλλες παραγγελίες από amazon.de κυρίως το οποίο έχει δωρεάν μεταφορικά προς Γερμανία.

Αν απλά έχεις ένα δέμα για αποστολή όμως δε χρειάζεται, απλά πάνω στην υπάρχουσα συσκευασία θα μπουν τα νέα αυτοκόλλητα με την Ελληνική διεύθυνση και θα σταλεί όπως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Στο mailbox.de ζηταμε και repackaging ή δεν υπαρχει προβλημα?

 

Βασικά το τηλέφωνο από UK φεύγει συσκευασμενο σε φάκελο της DHL. Όταν φτάσει στο mailbox εκεί όπως είναι βάζουν από πάνω ένα αυτοκόλλητο της ups με τα στοιχεία σου.

Νομίζω είναι περιττό να κάνεις κάτι τέτοιο. Άσε που από μόνη της η συσκευασία του ΟΡΟ είναι πολύ καλή.

:)
Link to comment
Share on other sites

Στο mailbox.de ζηταμε και repackaging ή δεν υπαρχει προβλημα?

 

πιστευω οτι αξιζει για 1 μιση ευρω,το φτιαχνουν σε χαρτινη συμπαγες συσκευασια.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για ασπρο καπακι πισω, ξερει κανεις που θα το βρω σε καλη τιμη;

Κάνε ένα search στα κινεζομάγαζα και όλο και κάτι θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε εάν υπάρχει ρύθμιση ώστε να ανοίγει-κλείνει η οθόνη με το flip cover?????

 

Αν η θήκη σου έχει τον απαραίτητο μαγνήτη τότε θα λειτουργεί από μόνο του, δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...