Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μένα το ίδιο. Χάνουμε μια μέρα με την αργια της 28/10. Επίσης δεν το μετακινούν Σαβ/κα νομίζω. Γενικά το καθυστερούν γιατί έχουν και πιο ακριβή υπηρεσία που θέλουν να προωθήσουν.

 

ναι σωστα,το σ/κ δεν γινεται διακινηση,παει απο δευτερα μετα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά τι γίνετε με τους λαλακες τους Άγγλους....

Μου έστειλε από Αγγλία η ξαδέλφη μου το κινητό, το παρέλαβε η GLS στη Γερμανία κ μόλις ενημερώθηκα ότι λόγω μπαταρίας το κινητό το επιστρέφουν πίσω Αγγλία.

Η πλάκα είναι ότι είχε αναφερθεί στην Royal Mail ότι πρόκειται για κινητό με non-removable μπαταριά κ είχαν πει ΟΚ....:angry:

Tώρα????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνετε με τους λαλακες τους Άγγλους.... Μου έστειλε από Αγγλία η ξαδέλφη μου το κινητό, το παρέλαβε η GLS στη Γερμανία κ μόλις ενημερώθηκα ότι λόγω μπαταρίας το κινητό το επιστρέφουν πίσω Αγγλία. Η πλάκα είναι ότι είχε αναφερθεί στην Royal Mail ότι πρόκειται για κινητό με non-removable μπαταρiά κ είχαν πει ΟΚ....:angry: Tώρα????

Εμεις, τι να σου πούμε???

Γιατί μπήκες σε αυτήν την ιστορία ταλαιπωρώντας το "σόι" σου και δεν το έκανες με mailboxde οπως όλοι μας - κανείς δεν είχε πρόβλημα...

Θα πρέπει να το ξαναστείλει προφανώς (με Royal Mail ή άλλη courier...)

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αν πληρώσεις με paypal έχει και έξοδα. Τελικό κόστος με UPS standard και paypal 20,58€

Δηλαδη πρεπει να πατησουμε recharge και να επιλεξουμε 20.58, σωστα? Οχι 19.78 ωστε να κρατησει απο μονο του την προμηθεια...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνετε με τους λαλακες τους Άγγλους....

Μου έστειλε από Αγγλία η ξαδέλφη μου το κινητό, το παρέλαβε η GLS στη Γερμανία κ μόλις ενημερώθηκα ότι λόγω μπαταρίας το κινητό το επιστρέφουν πίσω Αγγλία.

Η πλάκα είναι ότι είχε αναφερθεί στην Royal Mail ότι πρόκειται για κινητό με non-removable μπαταριά κ είχαν πει ΟΚ....:angry:

Tώρα????

 

φίλε μου εσένα τουλάχιστον θα σου το επιστρέψουν. το δικό μου μαλλον έχει κλαπεί ήδη στον δρόμο. 15 μέρες ακόμα "έρχεται"...

 

εξαιρετική η royal mail

 

ps. αν περισεύει κάνενα invite θα είμουν υπόχρεος

Link to comment
Share on other sites

Η πρόσκληση πάει στον valiantbet. Παρακαλώ πείτε μου τη διαδικασία γιατί είναι και λίγο παράξενοι εκεί στην 1+ να το κάνουμε σωστά, μη χάσει το παιδί την πρόσκληση

 

Ευχαριστώ όλους για τις πολύτιμες πληροφορίες και ιδιαίτερα τοn st_this για το invitation. :clap:

Όταν λάβω με τη σειρά μου invitation φυσικά και θα το διαθέσω σε μέλος του forum.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρεπει να πατησουμε recharge και να επιλεξουμε 20.58, σωστα? Οχι 19.78 ωστε να κρατησει απο μονο του την προμηθεια...

 

Σωστά. Αλλά περίμενε να σου έρθει ειδοποίηση και μετά θα βγάλει απο μόνο του πόσα χρειάζεται, επιλέγοντας UPS Standard. Μην πληρώσεις πρώτα, περίμενε να σου έρθει ειδοποίηση με email και μετά πλήρωσε με paypal.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθει η ευλογημενη μερα να στελνει η oneplus απευθειας Ελλαδα..να μπορουμε να παρουμε και κανα αξεσορακι χωρις να το ακριβοπληρωνουμε!
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς μήπως κάποια πρόσκληση; Θα το εκτιμούσα...

 

Τσέκαρε το preorder, αν ενδιαφέρεσαι να πάρεις και αξεσουάρ σε συμφέρει. Στην πορεία αν βρεις πρόσκληση την βάζεις και παίρνεις προτεραιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Αλλά περίμενε να σου έρθει ειδοποίηση και μετά θα βγάλει απο μόνο του πόσα χρειάζεται, επιλέγοντας UPS Standard. Μην πληρώσεις πρώτα, περίμενε να σου έρθει ειδοποίηση με email και μετά πλήρωσε με paypal.

Μου εχει ερθει η ειδοποιηση εδω και κατι μερες, απλα ειχα ενα θεμα με το λογαριασμο μου...Εχω συμπληρωσει στοιχεια στο site, εχω επιλεξει και τη UPS και μου λεει οτι συνολο ειναι 19.78. Αλλα απ'οτι εχουν αναφερει και αλλοι, ειναι λιγο παραπανω. Και δεν θα τα βαλλω σε 2 δοσεις, να μου κρατησεις 2 φορες προμηθεια...Δεν ειμαι σιγουρος οτι θα τα τραβηξει μονο του απο το paypal, πρεπει εγω να τα βαλλω(νομιζω)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά γεια σας.Θέλω να αγοράσω το opo από Γερμανία όπως γράφετε μέσο του mailboxde.com.Τα έχω βρει όμως σκούρα με το πως πρέπει να συμπληρώσω την φόρμα που έχει για το pre-order της Δευτέρας.Έχω δημιουργήσει λογαριασμό και στο oneplus.net/de (κάπως έτσι είναι το link),στο mailboxde.com καθώς και paypal.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως βάζω το adress του mailboxde στην φόρμα και μιας και είναι πρώτη μου παραγγελία έτσι έχω κάποιους δισταγμούς . Οποιαδήπωτε βοήθεια δεκτή,ευχαριστώ.

 

Ορθογραφικά θα υπάρχουν..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά γεια σας.Θέλω να αγοράσω το opo από Γερμανία όπως γράφετε μέσο του mailboxde.com.Τα έχω βρει όμως σκούρα με το πως πρέπει να συμπληρώσω την φόρμα που έχει για το pre-order της Δευτέρας.Έχω δημιουργήσει λογαριασμό και στο oneplus.net/de (κάπως έτσι είναι το link),στο mailboxde.com καθώς και paypal.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως βάζω το adress του mailboxde στην φόρμα και μιας και είναι πρώτη μου παραγγελία έτσι έχω κάποιους δισταγμούς . Οποιαδήπωτε βοήθεια δεκτή,ευχαριστώ.

 

Ορθογραφικά θα υπάρχουν..

 

Τσέκαρε τη φωτογραφία, εγώ έτσι έχω την διεύθυνση

[ATTACH]51505[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για το preorder

[ATTACH]51506[/ATTACH]

Έτσι τα είχα βάλει και εγώ πριν ένα μήνα όταν παράγγειλα το δικό μου. Όταν έγινε shipped στο status είδα πως είχαν σβήσει τελείως το mailboxde.com . Στην ερωτησή μου γιατί το άλλαξαν, απάντησαν πως δεν μπορούσε το σύστημα να καταχωρήσει τόσα στοιχεία που είχα σε αυτά τα πεδία ( first+second name). Ευτυχώς το δέμα πήγε στη mailboxde χωρίς προβλήματα.

Αν έκανα τώρα παραγγελία θα έβαζα κανονικά όνομα, επίθετο και το maiboxde+id θα τα έβαζα στο πεδίο company.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς από Θεσσαλονίκη που θα κάνει παραγγελία στο preorder? Θέλω δύο πράγματα από τα αξεσουάρ και μπορούμε να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πέτυχα στο skroutz

 

http://central-shop.eu/index.php?route=product/product&product_id=3735

Το 16gb ΜΟΝΟ 420 ευρώ...

Είναι νόμιμο αυτό; με ένα χρόνο εγγύηση εντός ΕΕ απο Ελληνικό κατάστημα;;;

motorola startac 130(1997)-->Nokia 3210(1999)-->Nokia 6310(2001)-->SonyEricsson T610(2004)-->Sony Ericsson S500(2007)-->Sony Ericsson K800i(2007)-->Samsung i900 Omnia(2008)-->iphone 4(2010)-->????
Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατα ,ευχαριστώ .Μία ερώτηση μόνο ακόμα ,Shipping adress ίδιο με Billing adress σημαίνει κάτι που πρέπει να με προβληματίσει ?
Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατα ,ευχαριστώ .Μία ερώτηση μόνο ακόμα ,Shipping adress ίδιο με Billing adress σημαίνει κάτι που πρέπει να με προβληματίσει ?

 

Κι εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω! Δε θα χτυπήσει στο paypall???

motorola startac 130(1997)-->Nokia 3210(1999)-->Nokia 6310(2001)-->SonyEricsson T610(2004)-->Sony Ericsson S500(2007)-->Sony Ericsson K800i(2007)-->Samsung i900 Omnia(2008)-->iphone 4(2010)-->????
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πέτυχα στο skroutz

 

http://central-shop.eu/index.php?route=product/product&product_id=3735

Το 16gb ΜΟΝΟ 420 ευρώ...

Είναι νόμιμο αυτό; με ένα χρόνο εγγύηση εντός ΕΕ απο Ελληνικό κατάστημα;;;

 

Συγνώμη ρε φίλε αλλά όχι και μόνο 420 το 16αρι όταν το 64αρι κάνει 320 με τα μεταφορικά το πολύ. Για κανέναν λόγο. Το συγκεκριμένο 16άρι το βρίσκεις και σε άλλα ίντερνετ καταστήματα με 250 ευρώ ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα το πέτυχα στο skroutz

 

http://central-shop.eu/index.php?route=product/product&product_id=3735

Το 16gb ΜΟΝΟ 420 ευρώ...

Είναι νόμιμο αυτό; με ένα χρόνο εγγύηση εντός ΕΕ απο Ελληνικό κατάστημα;;;

 

Πανάκριβο, διάβασε λίγο το παρόν θέμα να δεις ο κόσμος εδώ από που αγοράζει και πόσο πληρώνει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε το preorder, αν ενδιαφέρεσαι να πάρεις και αξεσουάρ σε συμφέρει. Στην πορεία αν βρεις πρόσκληση την βάζεις και παίρνεις προτεραιότητα.

 

Ευχαριστώ πολύ!

m365.gr Το φόρουμ των xiaomi scooters στην Ελλάδα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...