Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, ξεκινησα να φτιαχω τα accounts σε Mailboxde και OpO. Ερωτηση: Τελικα το tunnelbear χρειαζεται? Γιατι ειδα οτι αρκετοι δεν ειχαν προβλημα. Επισης, στο Opo store παω να βαλω τις billing και shipping address(δεν εχω αρχισει ακομα την παραγγελια, αυτη θα γινει την επομενη εβδομαδα) αλλα δεν μπορω να εχω 2 διαφορετικες. Μου βγαζει τα ιδια στοιχεια και στις 2. Παω να διορθωσω τη μια και οι αλλαγες περνανε και στις 2...Το εχει συναντησει κανεις αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να ξετικαρεις εκεί που λέει ότι είναι ίδιες ου δύο διευθύνσεις.
Link to comment
Share on other sites

Κάτω από τις διευθύνσεις έχει ένα checkbox "Use same address for shipping" Το ξετικάρεις και βάζεις διαφορετική.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις που το λεει αυτο? Δεν μπορω να το βρω(εχω και ενα κεφαλι-καζανι απο το μεσημερι...)

 

Κανε add new address κ μετα βαλτην σαν deufault shipping

Edited by Ma3stros
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εμενα δεν μου εχει την επιλογη "Use same address for shipping"(επαναλαμβανω, αναφερομαι στο μενου και οχι στην τελικη παραγγελια) . Εκανα αυτο που μου ειπε ο φιλτατος Ma3stros και μαλλον λυθηκε το προβλημα. Θα δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Πως τις βλεπετε? Ειναι κομπλε? Αν και εχω μια μικρη αμφιβολια για το ονομα στη shipping address...Σε ενα print screen ειχα δει οτι ειχε βαλει το "Mailboxde.com " πριν το ονομα. Χρειαζεται? Και σε ποια θεση το βαζεις? Αμεσως πριν το μικρο σου?
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να βάλεις το όνομα σου, το όνομα της εταιρίας και το ID που σου έδωσε το mailboxde. Δες παράδειγμα εδώ:

 

http://i.imgur.com/szPSxOR.png

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

μετά από την παραγγελία, πόσες μέρες κάνει να σταλεί?

ο ρωτάω διότι φανταζόμουν ότι θα έφευγε την επόμενη ημέρα...αλλά ακόμη να λάβω mail!

Link to comment
Share on other sites

Στο http://oneplus.net/sales/order/history τι Order Status σου βγάζει;

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Άλλος πού να χρειάζεται invite?

 

Μάλλον όσοι πήρανε, πήρανε!!! :lol::lol: Και το δικό μου στα αζήτητα μένει και λήγει αύριο!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχουν άτομα στο φόρουμ της one plus αλλά και στο group στο facebook-στα σχόλια των αναρτήσεων- άτομα που ψάχνουν προσκλήσεις..
Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης και στη σελίδα του OPO στο G+, άτομα ψάχνουν σα τρελά για μία πρόσκληση.

Αν δείτε πως εδώ δεν τις παίρνει κανείς, δώστε τις εκεί να μη πάνε χαμένες.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις έδωσα στο forum του 1+1...εδώ όσοι ζήτησαν, τελικά δεν έστειλαν το email τους...κρίμα να πάνε χαμένες!!!
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Ρώτησα και πριν αλλά δεν μου απάντησε κανεις... Πλεον τα invites είναι μόνο για το 64; γιατί θέλω ενα για 16 αν είναι ευκολο

Δεν θυμάμαι να κυκλοφόρησαν Invites @ 16Gb... τουλάχιστον, όχι τους τελευταίος 3 μήνες.

16άρι, αγορά μόνο από κινεζο-μάγαζο

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ααα οκ οκ! Οποτε να πω στο φιλαρακι μου να προχωρήσει στην αγορά του mi3 τοτε... Εγώ στη θέση του παντός θα περίμενα λίγο ακόμα....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Έχω ένα Neomemos OnePlus One Bumper + Tempered Glass. ( https://forum.lowyat.net/topic/3315346 )

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για αγορά, ας μου στείλει πμ, μιας και το Oneplus One μου επωλήθη (δε με βόλεψε σαν μέγεθος)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Ενδιαφερομαι για προσκληση για αμεση αγορα του κινητου!! Aν καποιος εχει καποια θα την ηθελα πολυ!

Μολις λαβω και τις δικες μου υποσχομαι να την γυρισω πισω αν την χρειαστει!

Ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θελω κι εγω μια προσκληση απλα δεν το εχω αναφερει ακομα γιατι η παραγγελια θα γινει απο δευτερα και δεν εχει νοημα να την παρω απο τωρα. Απλα ειδα οτι εγινε προτροπη να δωθουν στο επισημο forum και λεω κατσε καλου-κακου να αναφερω κατι για να μη βρεθω προ εκπληξεως!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Ενδιαφερομαι για προσκληση για αμεση αγορα του κινητου!! Aν καποιος εχει καποια θα την ηθελα πολυ!

Μολις λαβω και τις δικες μου υποσχομαι να την γυρισω πισω αν την χρειαστει!

Ευχαριστω πολυ :)

 

Δες μερικα post πισω τις μοιραζουνε με τις σακουλες:)

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...