Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο έγινε και σε μένα, χθες που ημουν στο processing είδα ότι έγινε η ίδια αλλαγη, τους έστειλα mail στο mailboxde και σήμερα το πρωι πριν προλάβουν να μου απαντήσουν στο mail μου στέλνουν οτι το έχουν παραλάβει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, ψάχνω για θήκα με "παράθυρο" και έχω δει αυτή .

Έχει κάποιος κάποια άποψη ή να μου προτίνει κάποια άλλη ;

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο παραγγειλα απο το amazon.de http://www.amazon.de/gp/product/B00N9N5X9S/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 την θηκη Diztronic Full Matte flexible TPU Case που θεωρειται η καλυτερη για το oneplus one. Περισσεύει μία η μαύρη.Θα ερθουν σε μενα στο Γαλατσι περιπου 5 Οκτωβρίου.Οποιος τη θελει πμ.Κοστος οσο την αγορασα συν το 1/3 απο τα ταχυδρομικα.
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο παραγγειλα απο το amazon.de http://www.amazon.de/gp/product/B00N9N5X9S/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 την θηκη Diztronic Full Matte flexible TPU Case που θεωρειται η καλυτερη για το oneplus one. Περισσεύει μία η μαύρη.Θα ερθουν σε μενα στο Γαλατσι περιπου 5 Οκτωβρίου.Οποιος τη θελει πμ.Κοστος οσο την αγορασα συν το 1/3 απο τα ταχυδρομικα.

 

Όταν τις πάρεις πες μας εντυπώσεις, πως κάθεται στο κινητό και αν χωράει να μπει και κρύσταλλο γιατί όπως φαίνεται στις φωτογραφίες η θήκη καβαλάει και την οθόνη γύρο γύρο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τις πάρεις πες μας εντυπώσεις, πως κάθεται στο κινητό και αν χωράει να μπει και κρύσταλλο γιατί όπως φαίνεται στις φωτογραφίες η θήκη καβαλάει και την οθόνη γύρο γύρο.

 

Link to comment
Share on other sites

[/color]και εγώ που έκανα παραγγελία την προηγούμενη βδομάδα,μου το άλλαξε και έστειλα στο Mailboxde.com εμαιλ να ρωτησω αν υπάρχει προβλημα και μου απάντησαν οτι θα το παραλαβουν κανονικα...

 

οχι μην ανησυχεις καθολου..απ την στιγμη που γραφει το ID και τις γερμανικες διευθύνσεις δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...αν θες για να σου φύγει απο το μυαλό στείλε εμαιλ να ρωτήσεις εδω support@mailboxde.com

 

Έστειλα το Mail, μακάρι να πάνε όλα καλά

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πατησε Ελλάδα το πρωι..αύριο μ παν φθάνει Καρπενήσι...εγώ έτυχε κ είμαι Αθήνα αυτές τις μέρες πήρα τηλ αλλά δε προλαβα να πάω να το παταλαβω απο εδώ..
Link to comment
Share on other sites

Πατησε Ελλάδα το πρωι..αύριο μ παν φθάνει Καρπενήσι...εγώ έτυχε κ είμαι Αθήνα αυτές τις μέρες πήρα τηλ αλλά δε προλαβα να πάω να το παταλαβω απο εδώ..

Ιδια κατάσταση και εγώ..αυριο παραλαμβάνω απο Σερρες...δεν βλέπω να περνάνε οι ωρες ομως... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους κραταω και εγώ στα χέρια μου το opo !!!! Είναι 28/8/14 η συσκευη... Δεν έχει κιτρινιλα!!! Όλα τα update έγιναν με την μια!!!

Δεν το συζηταω.... Η συσκευή απλα είναι κλάμα και παει σφαίρα!!!!

Ευχαριστώ πολύ τον sicuonas για ακόμη μια φορά για την πρόσκληση....

Και τώρα έχει εξερεύνηση όχι μονο της συσκευης αλλά και το s/w android μιας και πολλά χρόνια ήμουν ταγμένος στην apple....

 

Invites για να δώσω δεν μου ήρθαν ακόμα δυστυχώς :(

Link to comment
Share on other sites

Μιας και την πρόσκλησή μου την πήρα από αυτό το φόρουμ, οφείλω να επιστρέψω την υποχρέωση!

Έχω μια πρόσκληση (θα βγάλω και άλλες στο επόμενο διάστημα λογικά), ο πρώτος που θα τη ζητήσει (και καλό είναι να τη χρησιμοποιήσει) με post σε αυτό το topic θα την πάρει. ΜΗΝ αρχίσετε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα!!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους κραταω και εγώ στα χέρια μου το opo !!!! Είναι 28/8/14 η συσκευη... Δεν έχει κιτρινιλα!!! Όλα τα update έγιναν με την μια!!!

Δεν το συζηταω.... Η συσκευή απλα είναι κλάμα και παει σφαίρα!!!!

Ευχαριστώ πολύ τον sicuonas για ακόμη μια φορά για την πρόσκληση....

Και τώρα έχει εξερεύνηση όχι μονο της συσκευης αλλά και το s/w android μιας και πολλά χρόνια ήμουν ταγμένος στην apple....

 

Invites για να δώσω δεν μου ήρθαν ακόμα δυστυχώς :(

 

καλοριζικο φιλε μου,να το χαρεις!ποτε ειχες κανει την παραγγελεια?

Link to comment
Share on other sites

Φαγωθηκε ο geo35,χαχαχαχαχαχ ερχεται και η σειρα σου λεμεεε..

 

νικο πες τα...το περιμενω πως κ πως!!!αχαχχχαχα..

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν ήταν υποχρεωτική η χρήση του του tunnelbear και από την αρχή η OPO σου επέτρεπε να έχεις διαφορετική billing/shipping address.

Αυτό που πρέπει να κάνεις για να παραγγείλεις είναι να αλλάξεις χώρα από το εικονίδιο με το σημαιάκι στο κάτω μέρος του oneplus.net.

 

Για την ιστορία, δεν μπορούσες από την αρχή να έχεις διαφορετικό billing/shipping address, αλλά το έκαναν έτσι επειδή το ζητούσε πολύς κόσμος στο επίσημο φόρουμ τους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα invitation πόσο διαρκούν (-χωρίς- να κάνουμε claim); Αν τυχόν μου στείλει κανείς π.χ. σήμερα θα μπορέσω να το εξαργυρώσω την άλλη εβδομάδα ή θα έχει λήξει;

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να την παρεις οταν ειναι να την χρησιμοποιησεις, προσκλησεις βγαινουν καθε μια δυο μερες οποτε θα βρεις σιγουρα, ειναι κριμα να παρεις μια και τελικα να μην χρησιμοποιηθει και να ληξει ενω καποιοι θελουν να κανουν παραγγελια αμεσα. Παντως στο ερωτημα σου εχω δει προσκλησεις με διαρκεια μεχρι 6 μερες οποτε υπολογιζε καπου στην μια βδομαδα.

Το 24ωρο ειναι απο τη στιγμη που θα πατησεις το claim.

 

Αυτα απο τη σελιδα της εταιριας.

Invites that you receive through invite holders are typically valid for 24 hours. If they expire, they get returned to the sender so they may be re-allocated - you can ask the sender to send you the invite again.

 

If you received your invites through OnePlus, they will be valid from 1 day up to 2 weeks, depending on the circumstances under which you received them.

Edited by morpheusgr
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα invitation διαρκούν 24 ώρες από την ώρα που σου στέλνουν το mail.

 

Προσωπικα οταν μου στειλαν το εμαιλ δεν εμφανιστηκε καποιο είδος κλεψήθρας που να μετραει αντίστροφα,παρα μονο οταν εκανα claim.

Link to comment
Share on other sites

Χμ όπως και να'χει δεν θα το ρισκάρω για τους λόγους που αναφέρει ο morpheusgr :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Παντα αυτος που σου στελνει την προσκληση ξερει ποσες μερες ακομα εχει για να εξαργυρωθει. Απλα δες το για να εισαι σιγουρος οτι θα την χρησιμοποιησεις και δε θα παει χαμενη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το παρέλαβα σήμερα! Η ημερομηνία παραγωγής είναι 30-07-2014! Όλοι οι άλλοι βλέπω που το παραλαμβάνεται είναι τελος Αυγούστου! Μια ψιλή κιτρινιλα την έχει! Κατα τα αλλά άψογο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το παρέλαβα σήμερα! Η ημερομηνία παραγωγής είναι 30-07-2014! Όλοι οι άλλοι βλέπω που το παραλαμβάνεται είναι τελος Αυγούστου! Μια ψιλή κιτρινιλα την έχει! Κατα τα αλλά άψογο!

 

Καλοδούλευτο! Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά! Σήμερα έφυγε το δικό μου από mailboxde, αναμενόμενη παράδοση 1/10. Άντε να φεύγει γρήγορα ο Σεπτέμβρης :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Απλα δεν καταλαβαινω πως γίνεται άλλοι να παραλαμβάνουν με ημερομηνία παραγωγης τέλος Αυγούστου και εγώ τελος Ιουλίου!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...