Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σου έλεγα να περιμένεις και αυτή τη βδομάδα, είναι κρίμα να κάνεις άλλο το για να περιμένεις.. Εκτός και αν αγοράσεις κάτι άλλο, πάω πάσο!

 

πέρασαν τόσες μέρες και δεν έχει γίνει ακόμη τίποτα!!!!

δεν θα τους παρακαλάμε κιολας.θα παραγγείλω ενα lg g3 από skroytz και την άλλη μέρα θα το έχω σπίτι μου!!!

δεν είναι τόσο καλό οσο το oneplus αλλά τι να κάνουμε!!!

έχει σπάσει η οθόνη από το δικό μου και δεν μπορώ να περιμένω αλλο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και πάλι! Ήθελα να ρωτήσω, έχω κάνει παραγγελία στις 28/11 (Black Friday) το oneplus one 64gb μαζί ακουστικά (OnePlus Silver Bullet Earphones). Ακόμα "PENDING SHIPMENT" μου γράφει... Έχει κάνει κανείς την ίδια μέρα παραγγελία, αν ναι σε τι φάση βρίσκεται;

Ευχαριστώ!

 

Κι εμένα το ίδιο. Έχω παραγγείλει αξεσουάρ κι ακουστικά στις 28/11/14 κι απο τότε: pending shipping.

Link to comment
Share on other sites

πέρασαν τόσες μέρες και δεν έχει γίνει ακόμη τίποτα!!!!

δεν θα τους παρακαλάμε κιολας.θα παραγγείλω ενα lg g3 από skroytz και την άλλη μέρα θα το έχω σπίτι μου!!!

δεν είναι τόσο καλό οσο το oneplus αλλά τι να κάνουμε!!!

έχει σπάσει η οθόνη από το δικό μου και δεν μπορώ να περιμένω αλλο

 

Εαν πιστεύεις ότι χρειάζεται άμεση αλλαγή το κινητό, οκ... Καλή συνέχεια!

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εμένα το ίδιο. Έχω παραγγείλει αξεσουάρ κι ακουστικά στις 28/11/14 κι απο τότε: pending shipping.

 

Αναμονή...!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά! Καταρχάς για όλους αυτούς που το κινητό τους είναι ακόμα στην oneplus υπομονή... είχα κάνει την παραγγελία 20/11 και έφτασε 4/12 στο mailbox (έχω πάρει το κινητό με τα silver bullets)

 

Τώρα έχω μια άλλη απορία... Ξεκίνησα την διαδικασία με την ups από το mailbox για Ελλάδα - σπίτι μου και έχει απο τις 6/12 που λέει ότι η επόμενη διαδικασία είναι προγραμματισμένη για 11/12 γιατί τόσο μεγάλη αναμονή? Θυμάμαι που διάβαζα από παλιότερους εδώ ότι από mailbox για το σπίτι τους έκανε 4 μέρες...

Να και η κίνηση της παραγγελίας

http://i.imgur.com/UyQa1jT.png

Edited by igna200
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα την διαδικασία με την ups από το mailbox για Ελλάδα - σπίτι μου και έχει απο τις 6/12 που λέει ότι η επόμενη διαδικασία είναι προγραμματισμένη για 11/12 γιατί τόσο μεγάλη αναμονή? Θυμάμαι που διάβαζα από παλιότερους εδώ ότι από mailbox για το σπίτι τους έκανε 4 μέρες...

Αυτό το "4 μέρες" πρέπει να ήταν απίστευτη συγκυρία/εξαίρεση...

Με UPS, το δέμα σου θα πάει Bologna, απο κει συνήθως έχει δρομολόγιο προς Ελλαδα (απ ότι κατάλαβα) κάθε Πέμπτη... ευκολα καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί θα παραλάβεις Δευτέρα 15/12...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "4 μέρες" πρέπει να ήταν απίστευτη συγκυρία/εξαίρεση...

Με UPS, το δέμα σου θα πάει Bologna, απο κει συνήθως έχει δρομολόγιο προς Ελλαδα (απ ότι κατάλαβα) κάθε Πέμπτη... ευκολα καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί θα παραλάβεις Δευτέρα 15/12...

Μαααλιστα... Αναμένουμε τι να κάνουμε, το καλό πράγμα αργεί λένε

Link to comment
Share on other sites

αμα εχω γνωστο στην Αυστρια για να μην μπλεξω με mailboxde το μονο που κανω ειναι να αλλαξω την χωρα κατω αριστερα στο site και να κανω την παραγγελεια?
Link to comment
Share on other sites

θα παραγγείλω ενα lg g3 από skroytz και την άλλη μέρα θα το έχω σπίτι μου!!!

 

Όχιιιι μην το κάνεις!!! Άκου και εμένα που το πήρα και 400+ και ακόμη τα κλαίω!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "4 μέρες" πρέπει να ήταν απίστευτη συγκυρία/εξαίρεση...

Με UPS, το δέμα σου θα πάει Bologna, απο κει συνήθως έχει δρομολόγιο προς Ελλαδα (απ ότι κατάλαβα) κάθε Πέμπτη... ευκολα καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί θα παραλάβεις Δευτέρα 15/12...

 

Δεν ειναι συγκυρια και σε εμενα το ιδιο απο της 6/12 επομενο προγρταματισμενο συμβαν στης 10/12:confused::confused:

 

Υ.Γ και εμενα προγραματισμενη παραδοση στης 15/12 εχει οποτε μαλλον the myth of 4 days delivery is BUSTED!!!!!!!!

Edited by GreekNick7
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα πει σε προηγούμενο πόστ σχετικά με την παραγγελία που είχα κάνει (jbl e1 + earphones) την Black Friday, όταν η κατάσταση της παραγγελίας μου έγινε "Complete",οι μόνες πληροφορίες για την αποστολή ήταν "Royal Mail : null" και αυτός ήταν ο λόγος που τους έστειλα Ticket.Σας παραθέτω την απάντηση τους, ευθύς αμέσως .......

 

Ling

Ling (OnePlus)

Dec 08 12:01

 

Hi,

 

Thank you for reaching out. If you see "Royal Mail: null" in your tracking status, most likely you have ordered accessories and the total weight for the package is under 500g. For these types of orders, unfortunately, a tracking number is not available. However, rest assured that you will get your package shortly. If no package is received after 7 days, please contact us again.

 

Sorry for the inconvenience. Have a wonderful day!

 

Best Regards,

Ελεύθερη Μετάφραση

Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Αν δείτε στο tracking status, "Royal Mail: null" αυτό οφείλεται γιατί πιθανόν έχετε παραγγείλει κάποιο αξεσουάρ που το συνολικό βάρος της συσκευασίας είναι κάτω από 500g.Σ'αυτές τις περιπτώσεις, δεν δίνεται tracking number.Ωστόσο, να είστε σίγουροι ότι θα πάρετε το πακέτο σας σύντομα. Εάν δεν το παραλάβετε μέσα σε 7 ημέρες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας και πάλι.

 

Συγγνώμη για την ταλαιπωρία.Να έχετε μια υπέροχη μέρα!

 

Ling

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το πρωί τα ακουστικά και τα υπόλοιπα αξεσουάρ έφτασαν στο mailboxde. Αρκετά γρήγορα για απλό ταχυδρομείο, αν θυμάμαι καλά τα έστειλαν την Τετάρτη που μας πέρασε. Θα γίνει ομαδοποίηση με άλλα δέματα και λογικά Τετάρτη θα ξεκινήσουν για Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κανέναν φορητό φορτιστή..;Όσο πιο φθηνό γίνεται..

 

Power bank εννοείς ??

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κανέναν φορητό φορτιστή..;Όσο πιο φθηνό γίνεται..

 

http://www.mobilehellas.com/aksesouar-kiniton/fortistes/antaptoras-fortisis-samsung-eta-u90ew-ecb-du4awe-white-original.html

 

Ορίστε.. Βγάζει και 2000ma για να φορτίζει γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

βασικά δεν καίγομαι πολύ...πιο πολύ για καμιά ώρα ανάγκης... κάτι τέτοιο δε λέει?

http://www.ebay.com/itm/2600mAh-Portable-Power-Bank-External-Battery-Charger-For-Mobile-Cellphone-Mini-/281490806998?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item418a28d8d6

Link to comment
Share on other sites

Παιδες Καλημέρα.. Να κανω ερώτηση θα ήθελα..

Διαβασα τα υπέρ και τα κατά του κινητου 1+1 . Στα κατά λεεί πως υπάρχει ενα θέμα με την λήψη MMS..

Οποιος το έχει ψάξει ή το έχει ΄ηδη το κινητο, Αληθεύει??

Link to comment
Share on other sites

Παιδες Καλημέρα.. Να κανω ερώτηση θα ήθελα..

Διαβασα τα υπέρ και τα κατά του κινητου 1+1 . Στα κατά λεεί πως υπάρχει ενα θέμα με την λήψη MMS..

Οποιος το έχει ψάξει ή το έχει ΄ηδη το κινητο, Αληθεύει??

Smartphone , email, Viber, what's up , Facebook και σε ενδιαφέρει το MMS?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

ε!! οχι οτι το χρησιμοποιω και τωρα στο τηλ. μου αλλα απο περιέργεια ρωτησα γιατι μου έκανε λίγο εντύπωση....

Αυτο που προσπαθώ είναι πως το παραγγέλνεις και πως ερχεται Ελλαδα (αν υπάρχει δηλ ακόμα πρόσκληση η μπορεις να το παραγγειλεις) αλλα και το θέμα της εγγύησης ....Thanx

Edited by ndas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...