Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως και εγώ το θεωρώ απαράδεκτο αυτοι που παίρνουν τις προσκλήσεις να μην λένε ουτε ενα ευχαριστώ!

 

πανω απο 10 δοθηκαν ανοιχτες.και κανενας δεν ειπε τπτ..δεν βαριεσαι:)

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/TUDIA-Slim-Fit-CYGEN-Dual-Layer-Protective-Case-for-OnePlus-One-/261598593477?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3ce87dc1c5

 

Εξέχει απο την οθόνη που σημαίνει απόλυτη προστασία ακόμα κι αν πεσει με την φάτσα.

 

καλημερα παιδια,ψαχνω για θηκη με οσο το δυνατον καλυτερη προστασια,εχετε καποια κατα νου?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/TUDIA-Slim-Fit-CYGEN-Dual-Layer-Protective-Case-for-OnePlus-One-/261598593477?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3ce87dc1c5

 

Εξέχει απο την οθόνη που σημαίνει απόλυτη προστασία ακόμα κι αν πεσει με την φάτσα.

 

Μην λες για απόλυτη προστασία γιατί αν πέσει κάτω και δεν είναι επίπεδη η επιφάνεια,μπορεί να πάρεις και την οθόνη στο "χέρι".Σ'αυτές τις περιπτώσεις με θήκες "ανοιχτού" τύπου καλό είναι να φοράς κάποιο Tempered Glass!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από tempered glass έχω βάλει αυτό της Orzly, ενώ από θήκη την μαύρη ματ της diztronic.

Και από τα δυο αξεσουάρ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Από το κινεζομάγαζο έχεις ένα χρόνο εγγύηση αντί για δύο, δεν υπάρχει το λογότυπο cyanogen στο πίσω μέρος και παίρνεις ανοιγμένη συσκευή γιατί το μαγαζί ανοίγει τη συσκευασία για να περάσει το cyanogen mod.

Link to comment
Share on other sites

Από το κινεζομάγαζο έχεις ένα χρόνο εγγύηση αντί για δύο, δεν υπάρχει το λογότυπο cyanogen στο πίσω μέρος και παίρνεις ανοιγμένη συσκευή γιατί το μαγαζί ανοίγει τη συσκευασία για να περάσει το cyanogen mod.

 

Δεν εχουμε δηλαδη θεμα hardware διαφορετικου η κανα προβλημα στο 4g?

Ειναι καλα να το παρω απο το vickmall?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε δηλαδη θεμα hardware διαφορετικου η κανα προβλημα στο 4g?

Ειναι καλα να το παρω απο το vickmall?

 

+ ότι κοιτάς την έκδοση με τα 16 gb, πολύ λίγα κατά την γνώμη μου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι κατά τα άλλα ακριβώς το ίδιο, δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα. Για το μαγαζί δεν ξέρω, θα σου απαντήσουν αυτοί που το έχουν πάρει από κίνα καθώς δεν έχω ασχοληθεί με αυτό το κομμάτι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει κάποιος να προτείνει ένα καλό Handsfree για το μηχάνημα; Edited by MiamiHurricane
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ξαναποστάρει το sata καλώδιο από ebay που πήρε και έκανε φόρτιση σαν το κανονικό; Ψάχνω για ένα μακρύτερο επειγόντως :(
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει κάποιος να προτείνει ένα καλό Handsfree για το μηχάνημα;

 

Eγω παραγγειλα τα αυθεντικα της OnePlus..

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Λιγο feedback στο λαο...Εδωσα την παραγγελια μου στις 8/10 το μεσημερι, μου εστειλε μηνυμα η mailboxde στις 16/10 το απογευμα οτι ηρθαν και σημερα εγινε complete το status στο επισημο site.
Link to comment
Share on other sites

Λιγο feedback στο λαο...Εδωσα την παραγγελια μου στις 8/10 το μεσημερι, μου εστειλε μηνυμα η mailboxde στις 16/10 το απογευμα οτι ηρθαν και σημερα εγινε complete το status στο επισημο site.

 

Πολλες η ημερες που καθηστερησε,μηπως ειχες επιλεξει την απλη αποστολη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Είμαι στο Pending Shipment από την Παρασκευή, πρέπει να ανησυχήσω;

 

Κιεγώ Pending Shipment από Παρασκευή 17/10. Εντωμεταξύ όσο είσαι σε αυτό το status σε αφήνει να διορθώσεις Shipping, Billing. Μήπως έχουμε βάλει λάθος στοιχεία κάπου? Τα δικά μου είναι:

 

Shipping Address

Vas*** Pras***

Mailboxde.com e.K. - Vas*** Pras***, ID *****

Äussere Weberstr. 57, 02763, Zittau

Zittau, Sachsen, 02763

Germany

T: +30693*******

 

Shipping Method

Select Shipping Method - Standard

 

Billing Address

Vas*** Pras***

Thes*** & Klim*** 15

Nea *******

Athens, Attiki, *******

Greece

T: +30693*******

 

 

Payment Method

PayPal

Payer Email:

vprasinos@gmail.com

 

όπου *** τα στοιχεία μου που έχουν συμπληρωθεί σωστά σύμφωνα με το 1ο post...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...