Jump to content

Lenovo A8 (A806)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ..ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΗΣ LENOVO ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΑΝΑ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ. ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΠΤ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ RECOVERY MODE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΠΤ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα χρόνια πολλά και καλή ανάσταση.

Χρειάζομαι βοήθεια..εχθές μου έκανε το κινητό επανεκκίνηση και από τότε όταν πατήσω να ανοίξει βγάζει το λογότυπο της LENOVO και αναβοσβήνει ανά 5 δευτερόλεπτα. Άλλαξα μπαταρία και τπτ. Προσπάθησα να μπω σε recovery mode αλλά και πάλι τπτ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα χρόνια πολλά και καλή ανάσταση.

Χρειάζομαι βοήθεια..εχθές μου έκανε το κινητό επανεκκίνηση και από τότε όταν πατήσω να ανοίξει βγάζει το λογότυπο της LENOVO και αναβοσβήνει ανά 5 δευτερόλεπτα. Άλλαξα μπαταρία και τπτ. Προσπάθησα να μπω σε recovery mode αλλά και πάλι τπτ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

θυμήσου τι είχες πειράξει στο σύστημα πριν γίνει η επαννεκκίνηση. Αν είχες να κάνεις 5 μέρες επανεκκίνηση μπορεί αυτό που δεν έπρεπε να κάνεις να το έκανες 5 μέρες πριν. Πχ αν πήγες να κάνεις κάποια αλλαγή στο build.prop και δεν πρόσεξες αυτά που θα έπρεπε τότε το πρόβλημα θα εμφαμιζόταν μετά από μια επανεκκίνηση της συσκευής. Επίσης δώσε επιπλέον πληροφορίες για την rom που έχει το τηλέφωνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν δεν γίνεται πιο σαφείς με το πρόβλημα που έχετε είναι δύσκολο να προτείνουμε κάτι. Εσένα όταν λες δεν κάνει καλή επαφή τι εννοείς? Καλύτερα να περιγράψετε το πρόβλημα παρά να βγάζετε το πόρισμα για το τι φταίει. Ο άλλος θέλει να κάνει καλιμπράρισμα στην οθόνη ! Να υποθέσω ότι εννοεί ότι έχει πρόβλημα με το touchscreen ή με τα χρώματα στην οθόνη?

 

Καλη ανασταση σε ολα τα παιδια

Το προβλημα λοιπον ειναι οτι καποια γραμματα

οπως το ο, λ, μ, και μπακσπαιις δεν πατουνται η πρεπει να τα πατησεις δυο τρεις φορες για να τα πετυχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλη ανασταση σε ολα τα παιδια

Το προβλημα λοιπον ειναι οτι καποια γραμματα

οπως το ο, λ, μ, και μπακσπαιις δεν πατουνται η πρεπει να τα πατησεις δυο τρεις φορες για να τα πετυχεις

με tempered glass εχεις την οθόνη ή απλή μεμβράνη προστασίας?

Link to comment
Share on other sites

θυμήσου τι είχες πειράξει στο σύστημα πριν γίνει η επαννεκκίνηση. Αν είχες να κάνεις 5 μέρες επανεκκίνηση μπορεί αυτό που δεν έπρεπε να κάνεις να το έκανες 5 μέρες πριν. Πχ αν πήγες να κάνεις κάποια αλλαγή στο build.prop και δεν πρόσεξες αυτά που θα έπρεπε τότε το πρόβλημα θα εμφαμιζόταν μετά από μια επανεκκίνηση της συσκευής. Επίσης δώσε επιπλέον πληροφορίες για την rom που έχει το τηλέφωνο σου.

Για την ακρίβεια η κοπέλα μου το έχει...από ότι μου είπε δεν πείραξε τπτ γιατί δεν ξέρει..απλή χρήση κάνει δηλαδή fb,ίντερνετ και τηλέφωνο. Από vickmall το έχω πάρει με τη 1447_7.39.1_DEV. Και δεν έχω πειράξει τπτ. το recovery της lenovo είχε μέχρι σήμερα που πέρασα το TWRP αν και δεν μπαίνει σε recovery. Πρώτα έκανε επανεκκίνηση μόνο του και άνοιξε κανονικά. Μετά από μισή ώρα ξαναέκανε και δεν άνοιγε το κινητό. Μετά από 5-6 ώρες το ξανανοίξαμε και όλα καλά για μια εβδομάδα μέχρι εχθές που έκανε μόνο του επανεκκίνηση και δεν ξανάνοιξε!!! Επειδή το έχω και εγώ άλλαξα μπαταρία κ τπτ. Το δικό μου μπαίνει σε recovery μια χαρά αυτό όχι.

Link to comment
Share on other sites

'Εχουμε κάποιο νέο;

Προφανώς εννοείς ro.lenovo.region=row και όχι ro.lenovo.region-row !!!

 

Ναι βέβαια... ro.lenovo.region=row ! Αυτό πρόσθεσα μόνο , οι άλλες 2 γραμμές κώδικα υπήρχαν ήδη προφανώς από τους κινέζους!

 

Δεν ξέρω αν αυτή η γραμμή βοήθησε να βρεθεί η τοποθεσία μου (Γαλάτσι). Τώρα το widget δουλεύει αλλά όπως είπα δεν αλλάζει η τοποθεσία, ούτε μπορώ να προσθέσω τοποθεσία ! Φαντάζομαι όταν αλλάζω τοποθεσία (πχ. από το σπίτι στο γραφείο) και έχω πρόσβαση internet θα έπρεπε να αλλάζει και η τοποθεσία στο widget, σωστά? Ε! αυτό δεν αλλάζει. Οπου και να βρίσκομαι δείχνει Γαλάτσι !!! Επίσης προσθήκη τοποθεσία δεν γίνεται με τίποτα. Είτε στα αγγλικά είτε στα ελληνικ΄! Αυτό με το Accuweather είναι ωστό ? Πατώντας επάνω στο widget εσείς τί βλέπετε ? Εγώ μια σελίδα καιρού με το λογότυπο του Accuweather !

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την ανίχνευση τοποθεσίας η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω από που παίρνει την πληροφορία το lenovo weather.

Όμως χειροκίνητη εύρεση πόλης, κάνει αλλά θα πρέπει αν έχεις την γλώσσα στα ελληνικά να κάνεις εύρεση της λέξης πχ Αθήνα και όχι Athens. Το ανάποδο αν το έχεις στα αγγλικά.

 

Χριστός Ανέστη!

 

Οπως έγραψα και στον χρήστη roiy1...

 

Ναι βέβαια... ro.lenovo.region=row ! Αυτό πρόσθεσα μόνο , οι άλλες 2 γραμμές κώδικα υπήρχαν ήδη προφανώς από τους κινέζους!

 

Δεν ξέρω αν αυτή η γραμμή βοήθησε να βρεθεί η τοποθεσία μου (Γαλάτσι). Τώρα το widget δουλεύει αλλά όπως είπα δεν αλλάζει η τοποθεσία, ούτε μπορώ να προσθέσω τοποθεσία ! Φαντάζομαι όταν αλλάζω τοποθεσία (πχ. από το σπίτι στο γραφείο) και έχω πρόσβαση internet θα έπρεπε να αλλάζει και η τοποθεσία στο widget, σωστά? Ε! αυτό δεν αλλάζει. Οπου και να βρίσκομαι δείχνει Γαλάτσι !!! Επίσης προσθήκη τοποθεσία δεν γίνεται με τίποτα. Είτε στα αγγλικά είτε στα ελληνικ΄! Αυτό με το Accuweather είναι ωστό ? Πατώντας επάνω στο widget εσείς τί βλέπετε ? Εγώ μια σελίδα καιρού με το λογότυπο του Accuweather !

Link to comment
Share on other sites

1447multi κανενα τριμηνο σιγουρα

εχω και εγω το ιδιο προβλημα με την οθονη..1447 ρομ

ειναι σα να μην κανει καλη επαφη η οθονη

Για δοκιμαστε και το Serviceit να δειτε τι θα δειξει

Απευθείας download και στα ελληνικά:

NEW multi-language ver 1.2.0 now available here -> http://download.lenovo.com/mobileapp/serviceit-prd-1.2.0.apk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χριστος Ανεστη! Χρειαζομαι τη βοηθεια σας για κατι. Εχω το κινητο περιπου ενα διμηνο, ομως τωρα δοκιμασα για πρωτη φορα το gps μια και κατεβασα το sygic. Διαπιστωσα ομως δυστυχως οτι δε λειτουργει. Παταω ενεργοποιηση αλλα δεν εμφανιζει καν το σχετικο εικονιδιο στην πανω πανω μπαρα... Μπηκα στο engineer mode απο το mobileuncle tools κ ειδα οτι το agps ειναι enable. Ομως το gps το δειχνει κλειστο.το ανοιγω, εμφανιζει το εικονιδιο του gps στην πανω μπαρα κ ψαχνει υποτιθεται για σημα. Αν βγω απο το mobileuncle tools εξαφανιζεται το gps ( το κλεινει στο engineer mode που ξαναμπηκα) παρολο που στις ρυθμισεις του κινητου ειναι ενεργοποιημενη η τοποθεσια... Για βοηθηστε ρε παιδια...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χριστος Ανεστη! Χρειαζομαι τη βοηθεια σας για κατι. Εχω το κινητο περιπου ενα διμηνο, ομως τωρα δοκιμασα για πρωτη φορα το gps μια και κατεβασα το sygic. Διαπιστωσα ομως δυστυχως οτι δε λειτουργει. Παταω ενεργοποιηση αλλα δεν εμφανιζει καν το σχετικο εικονιδιο στην πανω πανω μπαρα... Μπηκα στο engineer mode απο το mobileuncle tools κ ειδα οτι το agps ειναι enable. Ομως το gps το δειχνει κλειστο.το ανοιγω, εμφανιζει το εικονιδιο του gps στην πανω μπαρα κ ψαχνει υποτιθεται για σημα. Αν βγω απο το mobileuncle tools εξαφανιζεται το gps ( το κλεινει στο engineer mode που ξαναμπηκα) παρολο που στις ρυθμισεις του κινητου ειναι ενεργοποιημενη η τοποθεσια... Για βοηθηστε ρε παιδια...

 

Χρόνια πολλά, αληθώς ο Κύριος.

Πως πατάς ενεργοποίηση;

Σέρνεις την μπάρα ειδοποιήσεων (πάνω πάνω μπάρα) και τέρμα δεξιά που είναι το εικονίδιο του GPS σβηστό (γκρι), το πατάς και ανάβει (μπλε) ή κάνεις κάτι άλλο;:rolleyes:

Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χριστος Ανεστη! Χρειαζομαι τη βοηθεια σας για κατι. Εχω το κινητο περιπου ενα διμηνο, ομως τωρα δοκιμασα για πρωτη φορα το gps μια και κατεβασα το sygic. Διαπιστωσα ομως δυστυχως οτι δε λειτουργει. Παταω ενεργοποιηση αλλα δεν εμφανιζει καν το σχετικο εικονιδιο στην πανω πανω μπαρα... Μπηκα στο engineer mode απο το mobileuncle tools κ ειδα οτι το agps ειναι enable. Ομως το gps το δειχνει κλειστο.το ανοιγω, εμφανιζει το εικονιδιο του gps στην πανω μπαρα κ ψαχνει υποτιθεται για σημα. Αν βγω απο το mobileuncle tools εξαφανιζεται το gps ( το κλεινει στο engineer mode που ξαναμπηκα) παρολο που στις ρυθμισεις του κινητου ειναι ενεργοποιημενη η τοποθεσια... Για βοηθηστε ρε παιδια...
Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο του GPS εμφανίζεται μόνο όταν κάποια εφαρμογή κάνει χρήση του GPS . Μπορεί δηλαδή να το έχεις ανοικτό συνέχεια και μην εμφανίζει το εικονίδιο και μόλις ανοίξεις τους χάρτες ή κάποια navigation εφαρμογή να εμφανιστεί. Αν πάλι έχοντας μια τέτοια εφαρμογή ανοικτή δεν το εμφανίζει, δες μήπως στο Security μπλοκάρετε στο να μην χρησιμοποιεί την τοποθεσία του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν εχω kandilak

παρόμοια ακρίβεια στην πληκτρολόγηση εμφανίζει και στο δικό μου αλλά πίστευα ότι είχε να κάνει με το tempered glass. Όμως δεν φαίνεται πρόβλημα στο touchscreen τσεκαροντας το στο engineer mode.

Edited by kandilak
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα! Εχω την 1447 multi, και τις τελευταιες 2 βδομαδες μου κανει μονο του αυτοματα εκκαθαριση της ραμ..Δηλαδη μολις το ξεκλειδωνω μου πεταει κατω στην οθονη μηνυμα και λεει καθαριστηκαν ταδε μβ ραμ.. Ειναι καποια ρυθμιση,η απλα τα σκαλωσε και θελει καμια επαναφορα εργ. ρυθμισεων; Επισης αμα ειναι να κανω επαναφορα μηπως αξιζει να αλλαξω και ρομ,να παω πχ στην 1508; Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να φανταστω κατι.. Μηπως αλλαξες τπτ τελευταια; εβαλες καμια εφαρμογη στυλ Autokiller? Σε ρωτησε τπτ το security μετα απο καποια επανεκκινηση και κρατησε την επιλογη?

Κανει πραγματι καθαρισμα ραμ? Ή μονο βγαζει αυτο το μηνυμα? Στις ρυθμισεις> εφαρμογες πατημα "αριστερο κλικ", αυτο με τις τρεις παυλες κατω, εχει μια επιλογη "εκκαθαριση μνημης cache με ενα κλικ", το οποιο εγω το παταω και γραφει "Εγινε απαλοιφη. Ελευθερωθηκαν 0,00ΜΒ μνημης", αλλα δεν κανει τπτ, μηπως παιζει τπτ με αυτο;

Αλλιως μια ευκαιρια για αναβαθμιση ρομ δεν παει ποτε χαμενη..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

<Εγώ>

Χρειάζομαι βοήθεια..εχθές μου έκανε το κινητό επανεκκίνηση και από τότε όταν πατήσω να ανοίξει βγάζει το λογότυπο της LENOVO και αναβοσβήνει ανά 5 δευτερόλεπτα. Άλλαξα μπαταρία και τπτ. Προσπάθησα να μπω σε recovery mode αλλά και πάλι τπτ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

 

< Παράθεση από kandilak >

θυμήσου τι είχες πειράξει στο σύστημα πριν γίνει η επαννεκκίνηση. Αν είχες να κάνεις 5 μέρες επανεκκίνηση μπορεί αυτό που δεν έπρεπε να κάνεις να το έκανες 5 μέρες πριν. Πχ αν πήγες να κάνεις κάποια αλλαγή στο build.prop και δεν πρόσεξες αυτά που θα έπρεπε τότε το πρόβλημα θα εμφαμιζόταν μετά από μια επανεκκίνηση της συσκευής. Επίσης δώσε επιπλέον πληροφορίες για την rom που έχει το τηλέφωνο σου.

 

Για την ακρίβεια η κοπέλα μου το έχει...από ότι μου είπε δεν πείραξε τπτ γιατί δεν ξέρει..απλή χρήση κάνει δηλαδή fb,ίντερνετ και τηλέφωνο. Από vickmall το έχω πάρει με τη 1447_7.39.1_DEV. Και δεν έχω πειράξει τπτ. το recovery της lenovo είχε μέχρι σήμερα που πέρασα το TWRP αν και δεν μπαίνει σε recovery. Πρώτα έκανε επανεκκίνηση μόνο του και άνοιξε κανονικά. Μετά από μισή ώρα ξαναέκανε και δεν άνοιγε το κινητό. Μετά από 5-6 ώρες το ξανανοίξαμε και όλα καλά για μια εβδομάδα μέχρι εχθές που έκανε μόνο του επανεκκίνηση και δεν ξανάνοιξε!!! Επειδή το έχω και εγώ άλλαξα μπαταρία κ τπτ. Το δικό μου μπαίνει σε recovery μια χαρά αυτό όχι.

Edited by giannis789
Link to comment
Share on other sites

<Εγώ>

Χρειάζομαι βοήθεια..εχθές μου έκανε το κινητό επανεκκίνηση και από τότε όταν πατήσω να ανοίξει βγάζει το λογότυπο της LENOVO και αναβοσβήνει ανά 5 δευτερόλεπτα. Άλλαξα μπαταρία και τπτ. Προσπάθησα να μπω σε recovery mode αλλά και πάλι τπτ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

 

< Παράθεση από kandilak >

θυμήσου τι είχες πειράξει στο σύστημα πριν γίνει η επαννεκκίνηση. Αν είχες να κάνεις 5 μέρες επανεκκίνηση μπορεί αυτό που δεν έπρεπε να κάνεις να το έκανες 5 μέρες πριν. Πχ αν πήγες να κάνεις κάποια αλλαγή στο build.prop και δεν πρόσεξες αυτά που θα έπρεπε τότε το πρόβλημα θα εμφαμιζόταν μετά από μια επανεκκίνηση της συσκευής. Επίσης δώσε επιπλέον πληροφορίες για την rom που έχει το τηλέφωνο σου.

 

Για την ακρίβεια η κοπέλα μου το έχει...από ότι μου είπε δεν πείραξε τπτ γιατί δεν ξέρει..απλή χρήση κάνει δηλαδή fb,ίντερνετ και τηλέφωνο. Από vickmall το έχω πάρει με τη 1447_7.39.1_DEV. Και δεν έχω πειράξει τπτ. το recovery της lenovo είχε μέχρι σήμερα που πέρασα το TWRP αν και δεν μπαίνει σε recovery. Πρώτα έκανε επανεκκίνηση μόνο του και άνοιξε κανονικά. Μετά από μισή ώρα ξαναέκανε και δεν άνοιγε το κινητό. Μετά από 5-6 ώρες το ξανανοίξαμε και όλα καλά για μια εβδομάδα μέχρι εχθές που έκανε μόνο του επανεκκίνηση και δεν ξανάνοιξε!!! Επειδή το έχω και εγώ άλλαξα μπαταρία κ τπτ. Το δικό μου μπαίνει σε recovery μια χαρά αυτό όχι.

Μήπως έχει πρόβλημα καλής επαφής της μπαταρίας?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αρχικά πρέπει να το ενεργοποιήσεις.

 

Πας στα "settings->about phone->device information" και πατάς συνεχόμενα το build number μέχρι να σου βγάλει μήνυμα ότι είσαι developer.

 

Μετά από αυτό στα settings θα βγάλει το "developer options".

 

Εκεί έχει διάφορες ρυθμίσεις, δεν γνωρίζω όλες τι ακριβώς κάνουν. Δες αν θες και ρώτησε να σου πω εγώ ή κάποιος άλλος τι κάνει κάποια που δεν καταλαβαινεις .

 

Απλα χωρίς το tweak που γράφω βγάζει όλα κι όλα 3 ή 4 απ' οτι θυμάμαι.

το έκανα αλλά δεν βλέπω στα settings να λέει πουθενά "developer options" Σε μετάφραση πως πρέπει να το γράφει γιατί αποκλείεται και ούτε έχει "επιλογές προγραμματιστή".

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρυθμισεις/ ρυθμισεις δυνατοτητας(δεξια)/ Λειτουργια μαυρης οθονης/ και εκει ενεργοποιεις τις επιλογες

 

κάτι λάθος λες...

 

Ρυθμίσεις/ Ρυθμίσεις δυνατότητας (που υπάρχει αυτό;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παμε παλι,


  • [1]απενεργοποιηση smart rotation
    [2]απο security επιλεγεις ολα τα apps που δε θελεις να δουλευουν μονα τους, με το auto-start
    [3]απενεργοποιεις ολους τους ηχους και τη δονηση με καθε πατημα
    [4]παγωνεις οτι εφαρμογή δεν πρόκειται να χρησιμοποιησεις (πχ stock browser)
    [5]βαζεις greenify
    [6]κανεις και ενα calibraρισμα της μπαταρίας

[1] πως γίνεται αυτό;

 

[5] τι είναι το greenify και πως το βάζω;

 

[6] πως το κάνω και τι κερδίζω από αυτό;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρόσεξε με το xposed. Χρειάζεται να κάνεις κάποια προεργασία για να δουλέψει, αλλιώς το τηλέφωνο θα κάνει bootloops.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5811083&highlight=xposed#post5811083

τι είναι αυτό;

 

αξίζει να το κάνω και τι θα κερδίσω;

Edited by Vivere
Link to comment
Share on other sites

Μην σ' απασχολεί δεν θα κερδίσεις τίποτα που να χρειάζεσαι
έχω την 1447 την multi...

 

επειδή θέλω ελληνικά μένω ακόμα σε αυτήν ή υπάρχει νεότερη ρομ με ελληνικά ώστε να την περάσω;

Link to comment
Share on other sites

Μην σ' απασχολεί δεν θα κερδίσεις τίποτα που να χρειάζεσαι
τα αλλα;

 

 

Ρυθμίσεις/ Ρυθμίσεις δυνατότητας (που υπάρχει αυτό;)

[1]

[5] τι είναι το greenify και πως το βάζω;

 

[6] πως το κάνω και τι κερδίζω από αυτό;

 

[1]Κατεβαζεις τη notification bar Και λεει φαρδια πλατια auto rotate/smart rotate/rotate off εκει που αλλαζει αν θες τον προσανατολισμο της οθονης ή τον κλειδωνεις.

[2]εφαρμογη απο το play store, Κλεινει εφαρμογες που δε θες να τρεχουν

[6] με εφαρμογες απο το Play store ή με το "διαχειριση ενεργειας" της μαμας, βασικα δεν κερδιζεις τπτ

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει πρόβλημα καλής επαφής της μπαταρίας?

 

Την έβαλα και με χαρτάκι για να είναι σταθερή..ακόμα και όταν το βάζω για φόρτιση το ίδιο κάνει...αναβοσβήνει το λογότυπο(χωρίς να δείχνει ένδειξη για το αν φορτίζει!!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...