Jump to content

Αχ και ν'άνοιγε η γη....


soniasimitzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

....να με κατάπινε!!!Αφήστε τις ντροπές και ελάτε να πούμε γκάφες που έχουμε κάνει μπροστά σε κόσμο,'ατυχήματα' που έχουμε πάθει δημοσίως,βλακείες που είπαμε σε κάποιους και στη συνέχεια καταλάβαμε ότι "καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς" καθώς και τι αντιδράσεις είχαμε μετά!Σας ακούω :whistle:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 283
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν είναι rompa irc εδω, οπότε θα μείνω αμέτοχος, λεγοντας ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΙΣ ΓΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΤΕ ΣΥΓΝΏΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jos3ph (30 Σεπ. 2004 , 18:04)

 

δεν είναι rompa irc εδω, οπότε θα μείνω αμέτοχος, λεγοντας ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΙΣ ΓΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΤΕ ΣΥΓΝΏΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ

 

Εντάξει ρε συ χαλάρωσε,δεν υπάρχει λόγος να μιλάς έτσι.Αλλωστε νομίζω ότι η κοπέλα το δημιούργησε για να κάνουμε πλάκα! :rolleyes: :p Τώρα όποιος δεν θέλει-πχ εγώ ντρέπομαι να πω διάφορα-δεν postαρει.Τόσο απλά! ;)
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά όταν ήμουν μικρότερη τα είχε φτιάξει μια φίλη μου με κάποιον απο την παρέα. Την βλέπω λοιπόν και τη ρωτάω με κουτσομπόλικο ύφάκι: "Τι έγινε;;;; Πες μου, πες μου!!!" και μετά συνειδητοποιήσα ότι το αγόρι της στεκόταν δίπλα μου και δεν τον είχα δει... Ρόμπα έγινα!!! :o :o :o
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατουρήθηκα πάνω μου στην πρώτη δημοτικού χωρίς να το καταλάβω (κρατιόμουνα η κακομοίρα τόσες ώρες) χιχιχιχι και με σηκώνει η δασκάλα να κάνω κάτι και τσουπ βλέπουνε τα άλλα πιτσιρίκια την ποδιά μου απο πίσω βρεγμένη και τα αγόρια σκάσανε στα γέλια..

..και φυσικά δεν το άφησα να περάσει έτσι..στο διάλειμα έπιασα 3 απο αυτά και τους πέταξα πέτρες :D

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

εγώ μια φορά είχα πέσει στην γυμναστική και είχα στραμπουλίξει το πόδι μου και μετά ντρεπόμουνα γιατί οι άλλοι γελάγανε επειδή έπεσα και μου λέγανε συνέχεια κοίτα τι έκανες στο δάπεδο(μαλακ...)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

και γω προχτες πατησα ενα χορταρικο απο το μαναβικο του σουπερμαρκετ, απογειωθηκα και προσγειωθηκα με την πλατη στο πατωμα (και με τα ψωνια πανω μου!). Με σηκωσανε, με φερανε και σπιτι, ναναι καλα οι ανθρωποι, ακομα σα χ...νη παω!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

lol princess!!!! Οταν τελειωναμε το δημοτικο πηραμε φορα με ενα φιλο μου και πεσαμε μεσα σε ενα μικρο συντριβανι! Τους καναμε ολους μουσκεμα και λιωσαμε στο γελιο, και μετα χωρις να το καταλαβουμε ξεκινησε ενα ανεπαναληπτο μπουγελο!!!!
Link to comment
Share on other sites

να σας πω και το αλλο.... πρεπει να παρω το μικροφωνο και να ανακοινωσω οτι ο κατοχος του ΙΧ με αριθμο κλπ κλπ. Το παιρνω λοιπον και λεω... ο αριθμος ταδε με κατοχο.... εκει καταλαβα τι ειπα, εκλεισα το μικροφωνο κι εκανα να βγω απο το γραφειο μου ολη την υπολοιπη μερα!!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω δύο καλά που συνεβησαν πριν απο πολλάαα χρόνια!!!

Περπατούσα μ'εναν φίλο μου στο δρόμο μιλώντας και χαζολογώντας. Οπως πηγαίναμε δεν πρόσεξα οτι ο φίλος μου είχε απομακρυνθεί και εγω συνέχισα να μιλάω. Σε μια στιγμή λέω: ρε μ@λακ@,με τρώει ο κώλος μου, αλλα γυρνοντας το κεφάλι μου βλέπω έντρομος έναν μυστακιοφόρο κύριο να με κοιτάει και να μου απαντάει με πονηρό ύφος : σοβαρα;;; Αρχισα να τρέχω τρομοκρατημένος :D

 

Μια άλλη φορα παλι περπατούσα στο δρόμο βραδάκι. Λίγο μπροστά μου περπατούσε μία κοπέλα ανέμελα. Κάποια στιγμή όπως πηγαίναμε μας προσπερνάει μία παρέα αποτελούμενη απο αγόρια και κάποιο απο αυτά βάζει στην κοπέλα "χέρι" Αυτή δεν αντιλήφθηκε ποιός την πείραξε και γυρνάει πρός το μέρος μου φωνάζοντας :τι νομίζεις οτι κάνεις ρε αλήτη; Εγω φυσικά τα έχασα και προσπάθησα να δικαιολογηθώ αλλά για κακή μου τύχη στο φανάρι είχε σταματήσει ένα λεωφορείο γεμάτο κόσμο που ακούγοντας τις φωνές της κοπέλας άρχισε να με βρίζει σύσωμο. Πως δεν κατέβηκαν να με λυντσάρουν. Εβαλα το κεφάλι κάτω και ντροπιασμένος την έκανα με βήμα γοργό!!!!

Αυτό σημαινει να γίνεσαι ρόμπα :cry: :wacko:

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge ( 1 Οκτ. 2004 , 01:17)

 

Σε μια στιγμή λέω: ρε μ@λακ@,με τρώει ο κώλος μου, αλλα γυρνοντας το κεφάλι μου βλέπω έντρομος έναν μυστακιοφόρο κύριο να με κοιτάει και να μου απαντάει με πονηρό ύφος : σοβαρα;;; Αρχισα να τρέχω τρομοκρατημένος :D

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge ( 1 Οκτ. 2004 , 01:17)

 

Θα σας πω δύο καλά που συνεβησαν πριν απο πολλάαα χρόνια!!!

Περπατούσα μ'εναν φίλο μου στο δρόμο μιλώντας και χαζολογώντας. Οπως πηγαίναμε δεν πρόσεξα οτι ο φίλος μου είχε απομακρυνθεί και εγω συνέχισα να μιλάω. Σε μια στιγμή λέω: ρε μ@λακ@,με τρώει ο κώλος μου, αλλα γυρνοντας το κεφάλι μου βλέπω έντρομος έναν μυστακιοφόρο κύριο να με κοιτάει και να μου απαντάει με πονηρό ύφος : σοβαρα;;; Αρχισα να τρέχω τρομοκρατημένος :D

 

 

χαχα θεικό. έλιωσα στο γέλιο... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge ( 1 Οκτ. 2004 , 01:17)

 

Θα σας πω δύο καλά που συνεβησαν πριν απο πολλάαα χρόνια!!!

 

Μια άλλη φορα παλι περπατούσα στο δρόμο βραδάκι. Λίγο μπροστά μου περπατούσε μία κοπέλα ανέμελα. Κάποια στιγμή όπως πηγαίναμε μας προσπερνάει μία παρέα αποτελούμενη απο αγόρια και κάποιο απο αυτά βάζει στην κοπέλα "χέρι" Αυτή δεν αντιλήφθηκε ποιός την πείραξε και γυρνάει πρός το μέρος μου φωνάζοντας :τι νομίζεις οτι κάνεις ρε αλήτη; Εγω φυσικά τα έχασα και προσπάθησα να δικαιολογηθώ αλλά για κακή μου τύχη στο φανάρι είχε σταματήσει ένα λεωφορείο γεμάτο κόσμο που ακούγοντας τις φωνές της κοπέλας άρχισε να με βρίζει σύσωμο. Πως δεν κατέβηκαν να με λυντσάρουν. Εβαλα το κεφάλι κάτω και ντροπιασμένος την έκανα με βήμα γοργό!!!!

Αυτό σημαινει να γίνεσαι ρόμπα :cry: :wacko:

 

 

Μεγαλε την εκανες κανονικα. Ρεζιλι. Που να ηταν και αληθεια...χα χα χα πολυ γελιο.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge ( 1 Οκτ. 2004 , 01:17)

 

Μια άλλη φορα παλι περπατούσα στο δρόμο βραδάκι. Λίγο μπροστά μου περπατούσε μία κοπέλα ανέμελα. Κάποια στιγμή όπως πηγαίναμε μας προσπερνάει μία παρέα αποτελούμενη απο αγόρια και κάποιο απο αυτά βάζει στην κοπέλα "χέρι" Αυτή δεν αντιλήφθηκε ποιός την πείραξε και γυρνάει πρός το μέρος μου φωνάζοντας :τι νομίζεις οτι κάνεις ρε αλήτη; Εγω φυσικά τα έχασα και προσπάθησα να δικαιολογηθώ αλλά για κακή μου τύχη στο φανάρι είχε σταματήσει ένα λεωφορείο γεμάτο κόσμο που ακούγοντας τις φωνές της κοπέλας άρχισε να με βρίζει σύσωμο. Πως δεν κατέβηκαν να με λυντσάρουν. Εβαλα το κεφάλι κάτω και ντροπιασμένος την έκανα με βήμα γοργό!!!!

Αυτό σημαινει να γίνεσαι ρόμπα :cry: :wacko:

 

Έχω πάθει ένα παρόμοιο πριν κανά 2 χρόνια:

Μεσημέρι τώρα, κέντρο Ηρακλείου, full στον κόσμο. Περπατούσα και μιλούσα με ένα φίλο μου κι όπως μιλούσαμε, είχα γυρίσει το κεφάλι μου και τον κοίταζα. Έ, όπως χάζευα, σκοντάφτω (κυριολεκτικά καθώς εγώ είμαι πολύ ψηλός κι αυτή ήταν τάπα) σε μια πατσαβούρα γύρω στα 30. Λέω ένα συγνώμη και το μπάζο με αρχίζει στα βρισίδια. Νόμιζε οτι έπεσα επίτηδες πάνω της για να της βάλω χέρι. Τα ψιλοέχασα γμτ εκείνη την ώρα και δεν της έριξα καντήλια όπως θα έπρεπε, αλλά είπα μόνο ένα "πας καλά μωρή;" ή κάτι τέτοιο τεσπά.

Να πω οτι ήταν και καμία καλή, πάει στο διάλο, αλλά στο μπάζο βρήκα να πέσω να πάρει... :p :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα απλά οι κανά δύο φορές που την έχω πατήσει με φίλους σχολιάζοντας ξένες (ξέρετε εσείς «πω πω ένα μωρό» και λοιπές φαιδρές ατάκες, αλλά και πιο αισχρές) στα ελληνικά. Όπως φυσικά θα καταλάβατε, επρόκειτο για ελληνίδες! :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

To απολύτως θεεικό. Πεζόδρομος της Τρίπολης, Σάββατο βράδυ. Μέσα στο αυτοκίνητο με ένα φίλο μου. Πηγαίναμε σημειωτόν λόγω της πολλής κίνησης. Σε μια φάση, μου κάνει ο φίλος :"Κοίτα εκεί!!!" Κοιτάω και βλέπω μια θεεική γκόμενα να περπατάει, με τον άψογο κ**λο! Χάζευα να την κοιτάω, και δεν πήρα είδηση οτι ο μπροστινός μου είχε σταματήσει να κινείται :P Και του ακούμπησα τον προφυλακτήρα. Όσοι ήταν γύρω και με είχαν πάρει πρέφα έλιωσαν στο γέλιο! Πω πω ρόμπα!!!! Από τότε, δεν κοιτάω ποτέ γύρω μου γκόμενες όταν οδηγώ (πάνε και 4 χρόνια από τότε !)
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θυμάμαι (τώρα) καμία δικιά μου φάση, αλλά ξέρω δυο από φίλους:

 

1. Ο τύπος στο φανάρι σταματημένος πρώτος-πρώτος, με ανοιχτό παράθυρο. Δίπλα του έρχεται ένας κορίτσαρος σε ποδήλατο και σταματάει δίπλα του. Ο τυπάς αναφωνεί "αχ και να 'μουν η σέλα σου" για να εισπράξει στο καπάκι την απάντηση της τύπισσας "θα σε εκλ@ν@!" :lol:

 

2. "Τσακαλοπαρέα" σε αμάξι με πολύ διάθεση για χαβαλέ, διασχίζει κεντρικό δρόμο, όπου σταμπάρουν μια παρέα κοριτσιών σταματημένη στην άκρη του πεζοδρομίου. Ο πιο φορτσάτος, κατεβάζει το παράθυρο για να τις πεί: "Τι κάνετε κοπρίτσια?" :lol: :lol:

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι μερα και ωρα αλλα ηταν βραδυ τοτε που ειχε εκδηλωση η νοκια στη θεσ/νικη(οχι το totally board την προηγουμενη) παρουσιαζε το n-cage!κατι κοπελες με μπλοζακια νοκια μας σταματανε και λενε σε εμενα και ενα φιλο μου γεια σας αλλα με καπως αγγλοφωνη προφορα!τις απανταμε στα αγγλικα hello,how are you?τελοςπαντον στα αγγλικα ειπαμε καποια πραγματα.σε καποια φαση λεω στον φιλο μου :ω ρε και να σε βαλει αυτη απο κατω!!!

 

Η ΠΛΑΚΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ!!!ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.

 

το ακουσε και απαντησε:με τετοια φατσα θες να γαμησεις κιολας???

 

της λεω και βεβαια θελω και φευγω με κατεβασμενο το κεφαλι!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (30 Σεπ. 2004 , 21:20)

 

Εγώ κατουρήθηκα πάνω μου στην πρώτη δημοτικού χωρίς να το καταλάβω (κρατιόμουνα η κακομοίρα τόσες ώρες) χιχιχιχι και με σηκώνει η δασκάλα να κάνω κάτι και τσουπ βλέπουνε τα άλλα πιτσιρίκια την ποδιά μου απο πίσω βρεγμένη και τα αγόρια σκάσανε στα γέλια..

..και φυσικά δεν το άφησα να περάσει έτσι..στο διάλειμα έπιασα 3 απο αυτά και τους πέταξα πέτρες :D

 

Δεν άντεξα να μην το ομολογήσω.... :o Το έπαθα κι εγώ...Και τρέχανε οι δασκάλες να μου βρούνε παντελονάκι....Όσο για τα υπόλοιπα παιδάκια με έδειχναν λες και ήμουν εξωγήινη! :alien: Τελικά,κάτι μου βρήκαν ένα λαχανί σορτσάκι θυμάμαι αλλα που το βρήκαν θα σας γελάσω!!!Απορώ πως δεν μου'μεινε τραύμα! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest stelios nikaia

Βασικά , εγώ δεν ξέρω αν έκανα γκάφα ή πολύ χωντρή μ@λ@κία.

Βγήκα από το αυτοκίνητο χωρίς να τραβήξω χειρόφρενο, σε μια κατηφόρα με πολύ μεγάλη κλίση... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios nikaia ( 1 Οκτ. 2004 , 18:10)

 

Βασικά , εγώ δεν ξέρω αν έκανα γκάφα ή πολύ χωντρή μ@λ@κία.

Βγήκα από το αυτοκίνητο χωρίς να τραβήξω χειρόφρενο, σε μια κατηφόρα με πολύ μεγάλη κλίση... :blink:

 

Και μετά, και μετά;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest stelios nikaia
Φυσικά το αμάξι κύλισε. Αλλά το είχα βάλει στην δεξιά άκρη του δρόμου , πολύ κοντά σ΄ έναν τοίχο και το τιμόνι είχε κλειδώσει προς τα δεξιά... Βρήκε λίγο (γραντζουνιές), (σταμάτησε, αφού το έπιασα κι΄εγώ) αλλά θα μπορούσαν να ήταν και χειρότερα τα πράγματα...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios nikaia ( 1 Οκτ. 2004 , 18:35)

 

Φυσικά το αμάξι κύλισε. Αλλά το είχα βάλει στην δεξιά άκρη του δρόμου , πολύ κοντά σ΄ έναν τοίχο και το τιμόνι είχε κλειδώσει προς τα δεξιά... Βρήκε λίγο (γραντζουνιές), (σταμάτησε, αφού το έπιασα κι΄εγώ) αλλά θα μπορούσαν να ήταν και χειρότερα τα πράγματα...

 

 

Φτηνά τη γλύτωσες.... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Περπατουσαμε στο δρομο εγω και αλλα 3 παιδια φιλοι μου μαζι ημασταν.

Και λεει ενας φιλος μου σε μια γκομενα που περπατουσε μπροστα μας (φορουσαν μινι φουστα. πολυ γκ**λα!!)

και λεει: Τα καπουλια που εχεις μανα μου!!

Λεει αυτη: Βρισκεις??

Ο φιλος μου :Ναι!!

(Εγω και τα υπολοιπα παιδια να εχουμε σκασει στα γελια απο την ολη φαση)

Αυτη: Με το μικρο πο**λι σου δεν προκειται να ανοιξεις ποτε τετοια!!

Τοτε ο φιλος μου ρεζιλευτηκε οπως και εμεις που ημασταν μαζι του !! και αλλαξαμε δρομο φυγαμε απο αλλου!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...