Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

δυστυχως λουζομαι σχεδον καθε μερα. οποτε δεν θα εχει αποτελεσμα. το ιδιο κανω κ με το πιστολακι...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eγώ πιο μικρή ειχα αυτο το πρόβλημα κ εβαζα ενα παιδικο το jonsohn ειναι υγρο κ το βαζεις στα μαλλι μετα το μπανιο κ ειναι καλο κανει δουλεια κ σε μεγαλους δεν εχει σχεση που ειναι παιδικο!!

Το περίεργο είναι ότι στρώνουν μετά από 2-3 μέρες όταν λαδώνουν κάπως.Γι'αυτό θέλω ένα προϊόν που να "λαδώνει" τα μαλλιά γιατί τώρα που τα μακραίνω δε μπορώ να βγώ από το σπίτι μετά το μπάνιο:cry:

Και το ζελέ δε κάνει δουλειά πλέον γιατί τα μαλλιά μου μεγάλωσαν.Θα ψάξω στο σούπερ μάρκετ για αυτό το jonsohn.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως λουζομαι σχεδον καθε μερα. οποτε δεν θα εχει αποτελεσμα. το ιδιο κανω κ με το πιστολακι...

 

Μασια και παλι μασια θα δεις διαφορα:wink:!!

 

Το περίεργο είναι ότι στρώνουν μετά από 2-3 μέρες όταν λαδώνουν κάπως.Γι'αυτό θέλω ένα προϊόν που να "λαδώνει" τα μαλλιά γιατί τώρα που τα μακραίνω δε μπορώ να βγώ από το σπίτι μετά το μπάνιο:cry:

Και το ζελέ δε κάνει δουλειά πλέον γιατί τα μαλλιά μου μεγάλωσαν.Θα ψάξω στο σούπερ μάρκετ για αυτό το jonsohn.

 

Περιμενε λιγο γιατι δεν καταλαβα δεν ηθελες κατι γιατι δεν ηταν μαλακα??Αυτο που σου λεω ειναι για να τα κανει πιο μαλακα με την εννοια να τα ξεμπερδευει,αν θελεις δοκιμασε το φθηνο ειναι ειναι για παιδια και εχει κιτρινο μπουκαλακι!!

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πινκ να ρωτήσω με τι ασχολείσαι? :p

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

πινκ να ρωτήσω με τι ασχολείσαι? :p

 

Ναι..!!Μαρεσει παρα πολυ η κομμωτική αν ρωτας για τις πληροφοριες που γνωρίζω..

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μασια και παλι μασια θα δεις διαφορα:wink:!!

μονο που η υπερβολικη-συχνη χρηση της μασιας τα καιει:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μονο που η υπερβολικη-συχνη χρηση της μασιας τα καιει:O

 

μαλλί καλό μόνο καυτό:p

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση? με αυτά και αυτά που διάβασα εδώ μέσα έχω μια απορία..

τα αγοράκια κάθε πότε λούζεστε? μιά φορά τον μήνα ?!?!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ουτε καν καυτο....με ψαλιδα :p

 

μονο που η υπερβολικη-συχνη χρηση της μασιας τα καιει:O

 

Koιτα οπως ειχα πει και σε πιο παλια ποστ σαυτο το θεμα δεν κανει να την χρησιμοποιουμε και καθε μερα για τους λογους που αναφερεις!!

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

να κάνω μια ερώτηση που βασικά δεν ξέρω που αλλόυ να την έκανα.

Τελευταία παρατήρησα πως βγάζω άσπρες τρίχες στα φρύδια, την περασμένη εβδομάδα είχα μια την έβγαλα τώρα έχω 3 κάτασπρες ..ξέρει κανείς τον λόγο που μπορεί να συμβαινει αυτό?

λέτε να ασπρίσει όλο το φρύδι? είμαι μόλις 26 χρόνων, λέτε να είναι απο στρες/άνχος?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση που βασικά δεν ξέρω που αλλόυ να την έκανα.

Τελευταία παρατήρησα πως βγάζω άσπρες τρίχες στα φρύδια, την περασμένη εβδομάδα είχα μια την έβγαλα τώρα έχω 3 κάτασπρες ..ξέρει κανείς τον λόγο που μπορεί να συμβαινει αυτό?

λέτε να ασπρίσει όλο το φρύδι? είμαι μόλις 26 χρόνων, λέτε να είναι απο στρες/άνχος?

 

σκέψου να ασπρίσει μόνο το ένα φρύδι:lol:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια αφηνω το μαλλι να μεγαλωσει και εχει περασει λιγο το αυτι,το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω πυκνο μαλλι και φοβαμαι οτι στο τελος θα μεινω χωρις μαλλι ,ξερετε κανα σαμπουαν/αφρο ή κατι αλλο που να τα δυναμωνει ή να τα πυκνωνει ??:cry:
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεισ κρεμα μαλλιων σε σπρευ που δεν θελει ξεβγαλμα μετα;;

πηρα ενα μπουκαλακι(150Ml)..σημερα το εβαλα πρωτη μερα,και το μονο που μπορω να πω ως τωρα πως μυριζει υπεροχα αλλα δεν κραταει και πολυ :(

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χελπ!! Εδώ κ 2-3 μέρες έχω παρατηρήσει κάτι στα μαλλιά μου. 3-4 τρίχες με ψαλίδα και μερικές άλλες (τις πιο μακριές κάπως χοντρές). Πρέπει αν ανησυχώ; Τι μπορώ να κάνω; Χρησιμοποιώ μασιά για τα μαλλιά (1 ή 2 φορές την εβδομάδα)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεισ κρεμα μαλλιων σε σπρευ που δεν θελει ξεβγαλμα μετα;;

πηρα ενα μπουκαλακι(150Ml)..σημερα το εβαλα πρωτη μερα,και το μονο που μπορω να πω ως τωρα πως μυριζει υπεροχα αλλα δεν κραταει και πολυ :(

 

Σε σπρει? Εχω δοκιμασει κρεμα χωρις ξεβγαλμα αλλα σε μπουκαλακι... Βαραινε τα μαλλια λιγο..Αυτες παντως χωρις ξεβγαλμα δεν κανουν τιποτα στην τριχα, οπως και τα conditioner, μασκα 2 φορες τη βδομαδα ειναι το καλυτερο.

 

χελπ!! Εδώ κ 2-3 μέρες έχω παρατηρήσει κάτι στα μαλλιά μου. 3-4 τρίχες με ψαλίδα και μερικές άλλες (τις πιο μακριές κάπως χοντρές). Πρέπει αν ανησυχώ; Τι μπορώ να κάνω; Χρησιμοποιώ μασιά για τα μαλλιά (1 ή 2 φορές την εβδομάδα)

 

Να ανησυχεις οχι. Πηγαινε κοψε τις ακρες.Η μασια το εκανε αυτο. Θα τα καψεις ομως, μονο 2 φορες το μηνα να το χρησιμοποιεις αλλιως θα καταστρεψεις την τριχα.

Link to comment
Share on other sites

Να ανησυχεις οχι. Πηγαινε κοψε τις ακρες.Η μασια το εκανε αυτο. Θα τα καψεις ομως, μονο 2 φορες το μηνα να το χρησιμοποιεις αλλιως θα καταστρεψεις την τριχα.

 

Και με τι θα ισιώνει η φράτζα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Και με τι θα ισιώνει η φράτζα;:confused:

 

Επειδη ειναι αγορι, φανταστηκα οτι δεν θα ειχε φρατζα να ισιωσει.:confused:

Με βουρτσα και πιστολακι αν δεν θελει να τα καψει.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι αγορι, φανταστηκα οτι δεν θα ειχε φρατζα να ισιωσει.:confused:

Με βουρτσα και πιστολακι αν δεν θελει να τα καψει.

 

Τι είναι;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι αγορι, φανταστηκα οτι δεν θα ειχε φρατζα να ισιωσει.:confused:

Με βουρτσα και πιστολακι αν δεν θελει να τα καψει.

 

Δν κάνει τόσο καλό ίσιωμα όσο η μασιά..:( Πες ότι καίγονται πολλές τρίχες. Πως θα φαίνεται αν τα ισιώνω τότε κάθε μέρα;

 

Τι είναι;:confused:

 

δν απαντώ σε υποκείμενα.... πάλι τσακομό θες εσύ...:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Σε σπρει? Εχω δοκιμασει κρεμα χωρις ξεβγαλμα αλλα σε μπουκαλακι... Βαραινε τα μαλλια λιγο..Αυτες παντως χωρις ξεβγαλμα δεν κανουν τιποτα στην τριχα, οπως και τα conditioner, μασκα 2 φορες τη βδομαδα ειναι το καλυτερο.
ναι!!σε σπρευ.σε μπουκαλακι ειχα, αλλα οντως βαραινει τα μαλλια.

μετα απο μερες χρησης να πω πως ειναι πολυ καλυτερο απο το "μπουκαλακι" καθως δεν βαραινει τα μαλλια καθολου,δεν λιπαινει το μαλλι και μυριζει και ωραια(αλλα οπως ηδη ειπα,για λιγο:()

 

 

:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς Nicolas στη χαριλάου πού ακριβώς είναι?(διεύθυνση ,τηλέφωνο).Έψαξα χρυσό οδηγό και δε το βρήκα:(
Link to comment
Share on other sites

παπαναστασιου.αριθμο δεν θυμαμαι,αλλα ειναι μετα το γυραδικο 157(συνεπως μετα απο παπαναστασιου 157).αν ερθεις με λεωφορειο θα κατεβεις στο χαριλαου και θα περασεις απεναντι.δεν χρειαζεται να περπατησεις καν:)

 

ααα!και δεν χρειαζεται ραντεβου

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...