Jump to content

Doogee Voyager2 DG310


spyrossss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μιας κ με τα κινεζικα δεν έχω πείρα,

1. αν το πάρω απο ελληνικό κατάστημα θα έχει και ελληνική γλώσσα και google store και εγγυηση κ ελληνικο φορτιστη?

2. τι μέγεθος κάρτες παίρνει? με τις ελληνικες σιμ εχει προβλημα? παραπανω καποιος φιλος μιλησε για καποιο προβλημα.

 

Εννοειται οτι θα το παρεις απο ελληνικο καταστημα, εχει και ελληνικα και play store και φορτιστη και hands free και εξτρα ζελατινα προστασιας.Να ξερεις οτι το κινητο "φοραει" 2 ζελατινες ηδη αρα ασε να χαλασουνε αυτες και μετα την αλλαζεις.

Η πρωτη καρτα sim1 ειναι micro sim και η δευτερη καρτα sim2 ειναι mini sim - δλδ η κανονικη που ξερουμε ολοι.

Για τα λεφτα του ειναι ενα αξιολογο κινητο με λιγες εφαρμογες εγκατεστημενες και αρκετο χωρο για νεες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 837
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μισό λεπτό γιατί αλλού διαβάζω micro+mini και αλλου micro+standard.

εγω θελω την 1η στην εικόνα. τελικά τι παίρνει; γιατι μπλεχτηκα με τα ονοματα

 

http://i58.tinypic.com/wss7fc.jpg

Edited by shadowman1480
Link to comment
Share on other sites

μισό λεπτό γιατί αλλού διαβάζω micro+mini και αλλου micro+standard.

εγω θελω την 1η στην εικόνα. τελικά τι παίρνει; γιατι μπλεχτηκα με τα ονοματα

 

http://i58.tinypic.com/wss7fc.jpg

 

Σαν sim1 δεχεται micro sim και σαν sim2 mini sim δηλ. την standard που δειχνει η φωτο.

Ασε τι διαβαζεις και τι λενε, τις εχω τοποθετησει με τα ματια μου.

Απο πιο μεγαλη σε πιο μικρη sim καρτα ειναι: mini ---> micro ---> nano.

Link to comment
Share on other sites

Σαν sim1 δεχεται micro sim και σαν sim2 mini sim δηλ. την standard που δειχνει η φωτο.

Ασε τι διαβαζεις και τι λενε, τις εχω τοποθετησει με τα ματια μου.

Απο πιο μεγαλη σε πιο μικρη sim καρτα ειναι: mini ---> micro ---> nano.

 

να σαι καλα με ξεμπλεξες. απο σχολια διαβαζω μονο θετικα ως τωρα. αν μου βγαλει μια 2ετία αυτο το κινεζακι, είμαι υπερευχαριστημενος. απο κινα μπορουσαν να το στειλουν κ ρουταρισμενο. αυτα τα ελληνικα φανταζομαι ερχονται απειραχτα?

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα με ξεμπλεξες. απο σχολια διαβαζω μονο θετικα ως τωρα. αν μου βγαλει μια 2ετία αυτο το κινεζακι, είμαι υπερευχαριστημενος. απο κινα μπορουσαν να το στειλουν κ ρουταρισμενο. αυτα τα ελληνικα φανταζομαι ερχονται απειραχτα?

 

Απο κινα το παρηγγειλα κι εγω στην αρχη με root αλλα μου βγηκε ελαττωματικο, δεν φορτιζε με τπτ.

Το εστειλα πισω εχασα 2 μηνες σχεδον συν τα ταχυδρομικα, ευτυχως μου επιστρεψανε τα χρηματα.

Απο εδω το παιρνεις λιγα παραπανω ευρω αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο αφου και εγγυηση εχει αλλα και το εχεις ετοιμοπαραδατο.

Σου ειπα οτι για τα λεφτα του ειναι ενα αξιολογο κινητο και 2ετια ολα πανε λιγο πολυ γιατι μετα τα βαριεσε.

Ισως χρειαστεις καποια μπαταρια να παρεις γιατι μετα τον χρονο πεφτει η αποδοση των μπαταριων αναλογα την χρηση που κανεις παντα.

Οσο για το root αν ψαχτεις σιγουρα θα μπορεις να το κανεις κι εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το OTG?

Από φωτεινότητα πως είναι? Χάνει λόγω της χαμηλής ανάλυσης του?

 

Το OTG δουλεύει με οποιοδήποτε USB stick έχω δοκιμάσει και η φωτεινότητα είναι υπεραρκετή για τη καθημερινή χρήση !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, ενδιαφέρομε για το doogee 310!!!! αλλά με παινεύουν και το thl t6 pro που είναι στην ίδια κατηγορία, αν και εγώ είμαι προs το doogee 310 μήπως κάνω καμιά γκάφα ??? δώστε μου λίγο τα φώτα σας το θέμα είναι και το οικονομικό βέβαια, τι να κάνω??? :O
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, ενδιαφέρομε για το doogee 310!!!! αλλά με παινεύουν και το thl t6 pro που είναι στην ίδια κατηγορία, αν και εγώ είμαι προs το doogee 310 μήπως κάνω καμιά γκάφα ??? δώστε μου λίγο τα φώτα σας το θέμα είναι και το οικονομικό βέβαια, τι να κάνω??? :O

 

το εχω,και εχω φερει αλλα πεντε για φιλους ολοι ειμαστε παραπανω απο ικανοποιημενοι.με αυτο το κουπονι GBDG310 στο gearbest βγαινει στα 69,99$ τσαμπα πραμα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, ενδιαφέρομε για το doogee 310!!!! αλλά με παινεύουν και το thl t6 pro που είναι στην ίδια κατηγορία, αν και εγώ είμαι προs το doogee 310 μήπως κάνω καμιά γκάφα ??? δώστε μου λίγο τα φώτα σας το θέμα είναι και το οικονομικό βέβαια, τι να κάνω??? :O[/quote

 

Δεν ειναι στην ιδια κατηγορια, εφ οσον αναφερεσε στο pro!

Αν λες για το απλο, επειδη εχω και τα δυο, καλυτερα το 310.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Για doogee 310 voyager 2

πώς μπορώ να δυναμώσω τον ήχο στο bluetooth η αναπαραγωγή αρχείων μουσικής και ομιλίας ο ήχος που βγάζει το bluetooth είναι πολύ χαμηλός και ενώ έχω τσεκάρει τα πάντα δεν μπορώ να δυναμώσω τον ήχο ξερει κανεις κατι;σε αντίθεση με τον ήχο όταν έχω τηλεφωνική κλήση και μιλάω με κάποιον που είναι πάρα πολύ δυνατός ενώ η αναπαραγωγή αρχείων σχεδόν δεν ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

το εχω,και εχω φερει αλλα πεντε για φιλους ολοι ειμαστε παραπανω απο ικανοποιημενοι.με αυτο το κουπονι GBDG310 στο gearbest βγαινει στα 69,99$ τσαμπα πραμα....

 

Να σε καλά ευχαριστώ πάρα πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σημερα εκανα και εγω παραγγελια απο κατάστημα Αθηνα(ΝΙΚΑΙΑ) που συνεργάζεται με την αντιπροσωπεια και δευτερα παραλαμβανω και να δουμε τι λεει το τηλεφωνο:):)
Link to comment
Share on other sites

σε τι τιμη;

99€, το ξερω ειναι πιο ακριβο απο κινα αλλα πιστευω για τα 2 χρονια της εγγυησης να τα αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, ποιο είναι το κατάστημα, αν επιτρέπεται; Αν δεν θες να πεις, pm please.

 

καλεσε εδω 2310-310160 για να σου πουνε ποιο καταστημα ειναι κοντα σου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Σε εμάς εδώ είναι άγνωστο. Δες και εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλεσε εδω 2310-310160 για να σου πουνε ποιο καταστημα ειναι κοντα σου

 

Το βρήκα στη Νίκαια, είναι και πολύ κοντά μου. Μέχρι πρόσφατα δεν μου είχε κάνει κλικ το μαγαζί αν και είχα πάρει ψιλοπράγματα. Πρόσφατα το είχα δει να βγαίνει πρώτο σε κάποια τυχαία είδη στο skroutz, τώρα φέρνει τα doogee, μόνο καλό είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζει κανένας φίλος πώς μπορώ να δυναμωσω την ένταση ηχου στο bluetooth ενώ έχω δυνατό ήχο συνομιλίας κλήσεων έχω πολύ χαμηλή ένταση στην αναπαραγωγή αρχείων μουσικής και γενικότερα ήχου από youtube και από άλλα αρχεία μήπως γνωρίζει κανείς τον τρόπο;;;τα έχω διπλοτσεκαρει ολα και δεν μπορώ να βρω άκρη.
Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζει κανένας φίλος πώς μπορώ να δυναμωσω την ένταση ηχου στο bluetooth ενώ έχω δυνατό ήχο συνομιλίας κλήσεων έχω πολύ χαμηλή ένταση στην αναπαραγωγή αρχείων μουσικής και γενικότερα ήχου από youtube και από άλλα αρχεία μήπως γνωρίζει κανείς τον τρόπο;;;τα έχω διπλοτσεκαρει ολα και δεν μπορώ να βρω άκρη.

 

 

εχω κι εγω αυτο το προβλημα. Κατέληξα για να ακουω μουσική στον Poweramp music player που περιέργως εχει ικανοποιητική ένταση μουσικής αλλα είναι trial. Γενικοτερα δεν εχω βρει τρόπο συνολικής επίλυσης του προβλήματος... Δυστυχώς. Το bluetooth μου είναι Sony sbh50 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...