Jump to content

Doogee Voyager2 DG310


spyrossss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 837
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θεός 'σχωρέστω !!!

Μετά από ταλαιπωρία σε βροχή σταμάτησε να φορτίζει :(.

Μολις το συνδέσω κάνει να πάρει να φορτίζει αλλά σταματάει και τελικά έμεινε από μπαταρία κλαψ!!

Έχουν περάει από τα χέρια μου 6 διαφορετικά φθηνά κινέζικα (τα 4 Doogee) και ήταν με διαφορά το καλύτερο (ειδικά το GPS κλάσεις ανώτερο).

RIP :(

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα το έχω στα χέρια μου, από ελληνικό μαγαζί στα 99€. Ερώτηση, τελικά τα soft keys φωτίζονται ή όχι?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Δεν πειράζει, μικρό το κακό για αυτό το κινητό σε αυτη την τιμή.

 

Edit. Μόλις παρέλαβα και μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος ( και η γυναίκα, μιας και είναι δικό της). Ελπίζω μόλις το ψαχουλέψω λίγο να μην αλλάξω γνώμη...

Edited by vagosofron
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με oneclickroot εχει δοκιμασει κανεις να το ρουταρει?

Προσπάθησα σήμερα με το root genius, αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να γεμίσω το pc με malwares...

Edited by vagosofron
Link to comment
Share on other sites

Edit. Μόλις παρέλαβα και μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος

απο αθηνα το παρελαβες? γιατι και εγω περιμένω εδω και 9 ήμερες να έρθει το κινητό, αλλά τίποτα , που μου είπανε οτι ειναι διαθέσιμο, φαντάσου να μην ηταν

Link to comment
Share on other sites

Με κουπονι CLEARANCECC στα 65 Ευρω απο την Γερμανικη αποθηκη του Efox με αποστολη με DHL σε 4-5 μερες χωρις φοβο τελωνειου.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Με κουπονι CLEARANCECC στα 65 Ευρω απο την Γερμανικη αποθηκη του Efox με αποστολη με DHL σε 4-5 μερες χωρις φοβο τελωνειου.

εκανα αγορα την πεμπτη αλλα ακομα δεν εχει φυγει:(

Link to comment
Share on other sites

απο αθηνα το παρελαβες? γιατι και εγω περιμένω εδω και 9 ήμερες να έρθει το κινητό, αλλά τίποτα , που μου είπανε οτι ειναι διαθέσιμο, φαντάσου να μην ηταν

 

Από Άρτα και μου ήρθε σε 2 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Με κουπονι CLEARANCECC στα 65 Ευρω απο την Γερμανικη αποθηκη του Efox με αποστολη με DHL σε 4-5 μερες χωρις φοβο τελωνειου.

 

Προσπάθησα σήμερα να το παραγγείλω αλλά δεν καταλαβαίνω πού πρέπει να αναφέρω το κουπόνι. Καμιά βοήθεια αν μπορείς φίλε μου.

Αν επιλέξω το απλό ταχυδρομείο, πόσες μέρες περίπου κάνει να έρθει από Γερμανία;

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα σήμερα να το παραγγείλω αλλά δεν καταλαβαίνω πού πρέπει να αναφέρω το κουπόνι. Καμιά βοήθεια αν μπορείς φίλε μου.

Αν επιλέξω το απλό ταχυδρομείο, πόσες μέρες περίπου κάνει να έρθει από Γερμανία;

πρέπει να γραφτείς στο Efox και στην πληρωμή επιλέγεις το checkout εκει θα δεις που μπαινει το κουπονι και μετα paypal

Link to comment
Share on other sites

εκανα αγορα την πεμπτη αλλα ακομα δεν εχει φυγει:(

 

Αγορα Τεταρτη,tracking με DHL Courier την Παρασκευη,Σαββατο ηταν στη Γερμανια ετοιμο να πεταξει για Ελλαδα.Ενω το Antelife του ιδιου ομιλου,που ζηταει και 20$ μεταφορικα στελνει με Γερμανικο ταχυδρομειο (3-4 μερες μεχρι Βενιζελος)

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αγορα Τεταρτη,tracking με DHL Courier την Παρασκευη,Σαββατο ηταν στη Γερμανια ετοιμο να πεταξει για Ελλαδα.Ενω το Antelife του ιδιου ομιλου,που ζηταει και 20$ μεταφορικα στελνει με Γερμανικο ταχυδρομειο (3-4 μερες μεχρι Βενιζελος)

μου στηλανε μυνημα και το σαββατο ηταν στην dhl και λογικα σημερα εφυγε για ελλαδα:):)

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα από το efox στα 65 ευρώ, αποστολή σε τρεις εργάσιμες και με μηδέν κόστος αποστολής! Άντε να δούμε.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια, γιατί δεν έβγαζα άκρη με το site τους.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, να μην ξεφεύγουμε από το θέμα. Για παραγγελίες υπάρχει άλλη ενότητα. Ας το κρατήσουμε όσο γίνεται για θέματα που αφορούν τη συσκευή, φιλικά πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει μεγαλυτερη εσωτερικη μνημη απο τα 2gb του τηλεφωνου εχω ανεβασει εδω

EBR αρχεια για 3,5gb εσωτερικη μνημη: http://www.easybytez.com/e01136s2tug6

Κρατηστε backup τα αρχεια σας

Δε χρειαζεται να ειναι Root η συσκευή

Αποσυμπιεστε

Ανοιξτε το SP_Flash_Tool_v5.1408.00

"φορτωστε" το MT6582_Android_scatter

και επιλεξτε τη "διαδρομη" ΜΟΝΟ για τα EBR αρχεια

επιλεξτε "Download only"

πατηστε Download

Δειτε την εικονα

http://ofabo.com/wp-content/uploads/2014/10/flashing-d9-with-spflashtool-10-16-2014-5-57-18-PM-1600x900.17.png

Edited by voliotisgr
Link to comment
Share on other sites

ελαφρώς εκτός θέματος αλλά τι κόλπο είναι αυτό που αυξάνεται η μνήμη ραμ? ή δεν μιλαμε για την ραμ? δεν είναι θέμα hardware? ας μου το κανει καποιος λιανα
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει μεγαλυτερη μνημη απο τα 2gb του τηλεφωνου εχω ανεβασει εδω

EBR αρχεια για 3,5gb εσωτερικη μνημη: http://www.easybytez.com/e01136s2tug6

Φανταστικέ συμφορουμίτη, λατρεμένε modder, υπέροχε Βολιότη, θα κάνεις ένα guide πώς να κάνουμε αρχεία EBR για να αλλάζουμε τον χώρο και άλλων κινητών; :)

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

θα χαθουν ολα τα αρχεια απο τη μνημη του τηλεφωνου!!!

Μπορεις να περασεις μονο τα EBR αρχεια και οχι ολοκληρη τη ROM

Οι ασχετοι να μην ασχοληθουν!!!

Edited by voliotisgr
Link to comment
Share on other sites

Κάνε το για όσους δεν είναι άσχετοι. Κάνω repartition σε συσκευές με Rockchip.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το για όσους δεν είναι άσχετοι. Κάνω repartition σε συσκευές με Rockchip.

Φιλε στειλε μου τα αρχεια EBR1 & EBR2 απο τη ROM και πες μου ποσα GB θελεις να σου τα κανω.

Επισεις εδω θα βρεις οτι χρειαζεται να το κανεις μονος σου

http://ofabo.com/2014/10/16/how-to-modify-your-ebr-in-a-mediatek-backup-rom/

Και επειδη ασχολεισαι με Rockchip κατεβασε αυτο που εχει οτι χρειαζεσαι

http://www.easybytez.com/rbozi47gfwo6

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ελαφρώς εκτός θέματος αλλά τι κόλπο είναι αυτό που αυξάνεται η μνήμη ραμ? ή δεν μιλαμε για την ραμ? δεν είναι θέμα hardware? ας μου το κανει καποιος λιανα

Σιγουρα ΕΓΩ δεν ειμαι εκτος θεματος και με τα γραφομενα σου μαλον εισαι εντελως ασχετος

οποτε μην επιχειρησεις το οτιδηποτε!!

Απλα προς ενημερωση σου ΑΝ διαβασες ΚΑΛΑ το post μιλαμε για αυξηση της εσωτερικης μνημης του τηλεφωνου και φυσικα ΟΧΙ της μνημης RAM

Edited by voliotisgr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...