Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λίγο που το έψαξα, η twin SIM έχει μηνιαία χρέωση;;;;;

 

Καμία απολύτως μηνιαία χρέωση.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό μπορεί να το κάνει κάποιος και με φοιτητική ταυτότητα μεταπτυχιακού;

 

Ναι μπορεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο που το έψαξα, η twin SIM έχει μηνιαία χρέωση;;;;;

 

Μηνιαία οχι,για να τις βγάλεις πληρώνεις εφάπαξ 10 €.

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1160&menuId=10772

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

KAΛΩΣ HPΘATE ΣTH ΛIΘOYANIA. ΠEITE ANTIO ΣTIΣ XPEΩΣEIΣ ROAMING ΓIATI MΠOPEITE NA XPHΣIMOΠOIEITE TO KINHTO ΣAΣ ΣTO EYPΩΠAIKH ENΩΣH OΠΩΣ AKPIBΩΣ KAI ΣTHN EΛΛAΔA. ΠΛEON XPHΣIMOΠOIEITE TA MB, TO XPONO OMIΛIAΣ & TA SMS ΠPOΣ TPITA EΘNIKA ΔIKTYA XΩPIΣ KAMIA EΠIΠΛEON XPEΩΣH. EΞAIPOYNTAI OI ΣYNΔPOMHTEΣ CU ΠOY EXOYN ENEPΓOΠOIHΣEI TH ΦOITHTIKH ΠPOΣΦOPA. ΓIA OPOYΣ KAI ΠPOYΠOΘEΣEIΣ MΠOPEITE NA KAΛEITE ΣTHN EΞYΠHPETHΣH ΠEΛATΩN, XΩPIΣ XPEΩΣH: +306944402579. APIΘMOΣ EKTAKTHΣ ANAΓKHΣ ΣTHN E.E.: 112. NA EXETE MIA EYXAPIΣTH ΔIAMONH!

 

αυτο ειναι το επίσημο μήνυμα που έρχεται στο φοιτητικό, τωρα αν καταναλώνει ανεπίσημα τα πακέτα του φοιτητικού ειναι αλλο θεμα....

 

προσωπικά δεν το δοκίμασα καθώς είχα ενεργοποίησει πακέτο στην Wind ...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

KAΛΩΣ HPΘATE ΣTH ΛIΘOYANIA. ΠEITE ANTIO ΣTIΣ XPEΩΣEIΣ ROAMING ΓIATI MΠOPEITE NA XPHΣIMOΠOIEITE TO KINHTO ΣAΣ ΣTO EYPΩΠAIKH ENΩΣH OΠΩΣ AKPIBΩΣ KAI ΣTHN EΛΛAΔA. ΠΛEON XPHΣIMOΠOIEITE TA MB, TO XPONO OMIΛIAΣ & TA SMS ΠPOΣ TPITA EΘNIKA ΔIKTYA XΩPIΣ KAMIA EΠIΠΛEON XPEΩΣH. EΞAIPOYNTAI OI ΣYNΔPOMHTEΣ CU ΠOY EXOYN ENEPΓOΠOIHΣEI TH ΦOITHTIKH ΠPOΣΦOPA. ΓIA OPOYΣ KAI ΠPOYΠOΘEΣEIΣ MΠOPEITE NA KAΛEITE ΣTHN EΞYΠHPETHΣH ΠEΛATΩN, XΩPIΣ XPEΩΣH: +306944402579. APIΘMOΣ EKTAKTHΣ ANAΓKHΣ ΣTHN E.E.: 112. NA EXETE MIA EYXAPIΣTH ΔIAMONH!

 

αυτο ειναι το επίσημο μήνυμα που έρχεται στο φοιτητικό, τωρα αν καταναλώνει ανεπίσημα τα πακέτα του φοιτητικού ειναι αλλο θεμα....

 

προσωπικά δεν το δοκίμασα καθώς είχα ενεργοποίησει πακέτο στην Wind ...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Προσφατα πήγα εξωτερικό (Ιταλία). Τα λεπτά που παίρνεις με τις φοιτητικές προσφορές(αυτά τα 1000) δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις έξω και σου τρώει την κάρτα. Αν έχεις βάλει άλλο πρόγραμμα όμως τα καταναλώνεις μια χαρά. Όσον αφορά τα MB άφοβα από όπου και αν προέρχονται :)

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα πήγα εξωτερικό (Ιταλία). Τα λεπτά που παίρνεις με τις φοιτητικές προσφορές(αυτά τα 1000) δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις έξω και σου τρώει την κάρτα. Αν έχεις βάλει άλλο πρόγραμμα όμως τα καταναλώνεις μια χαρά. Όσον αφορά τα MB άφοβα από όπου και αν προέρχονται :)

 

περίεργος αυτός ο διαχωρισμός :wacko:

δηλαδή τρώει από το ίδιο πακέτο τα mb ενω δε τρώει τα λεπτά προς ολους εννοείς σωστα;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

περίεργος αυτός ο διαχωρισμός :wacko:

δηλαδή τρώει από το ίδιο πακέτο τα mb ενω δε τρώει τα λεπτά προς ολους εννοείς σωστα;

 

Έτσι είναι τα φοιτητικά πακέτα... Τι να κάνουμε...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα πήγα εξωτερικό (Ιταλία). Τα λεπτά που παίρνεις με τις φοιτητικές προσφορές(αυτά τα 1000) δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις έξω και σου τρώει την κάρτα. Αν έχεις βάλει άλλο πρόγραμμα όμως τα καταναλώνεις μια χαρά. Όσον αφορά τα MB άφοβα από όπου και αν προέρχονται :)

καλό αυτό, αν συνεχίσει έτσι να τρώει από τα φοιτητικά ΜΒ..... αν το ήξερα νωρίτερα δεν θα έβαζα πακέτο :P

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ήρθε
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Τρόποι ενεργοποίησης αυτής της προσφοράς; Πού στέλνουμε μήνυμα και τι γράφουμε;
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια κάρτα πριν λίγο.αφου αφαιρεσαι το φόρο, μου αφαιρεσαι μετά από λίγο περίπου 3 ευρώ ετσιθελικα.εννοειται δεν είχα παρει κάποιο πακέτο επέκτασης κτλ, έχει ξανασυμβεί; τελευταία ανανέωση είχα κάνει πριν κάνα μήνα

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

2507 στο 1252 , η προσφορά ισχύει έως 30/9
Ο κώδικος που έστειλες δεν είναι σωστός...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Ο κώδικος που έστειλες δεν είναι σωστός...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Σου εχει σταλθει το μηνυμα σε εσενα?

Παντως ωραιο το πακετακι,μακαρι να το εκαναν και επισημο

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μου ήρθε μήνυμα.εβαλα αυτό που προτείνεται παραπάνω αλλά δεν ισχύει

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ήρθε

 

εχω την εντυπωση οτι ειναι επιλεκτικη προσφορα!εχω δυο cu φοιτητικα παντα:p στο ενα που εχω καιρο να βαλω καρτα (περιπου 4 μηνες) ηρθε εχθες το απογευμα στο αλλο δεν ηρθε τπτ! οποτε λογικα ειναι επιλεκτικη....με 3 ευρω παντως ειναι τσαμπα!:) ευχαριστουμε βοντα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 5-6 φοιτητικά αλλά και απλά νούμερα cu συγγενών και φίλων μονο εγώ έλαβα την προσφορά με τα 3 ευρώ και ο μόνος που έχω να βάλω κάρτα έναν χρόνο. Άρα μήπως την προσφορά την δίνει σε αριθμούς "φαντάσματα" για να βάλουν κάρτα?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 5-6 φοιτητικά αλλά και απλά νούμερα cu συγγενών και φίλων μονο εγώ έλαβα την προσφορά με τα 3 ευρώ και ο μόνος που έχω να βάλω κάρτα έναν χρόνο. Άρα μήπως την προσφορά την δίνει σε αριθμούς "φαντάσματα" για να βάλουν κάρτα?

όχι δεν συμβαίνει αυτό....

σε δυο φοιτητικα που έχουν καιρό να βάλουν κάρτα, στο ένα ήρθε στο αλλο οχι...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...