Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 ώρες πριν, Nikolas_620ti said:

γιατι δεν αγοραζεις κατευθειαν αριθμο απο vodafonecu.gr? εκτος αν θες να ψαξεις τους αριθμους για βρεις κατι στα μετρα σου 

Ήθελα να διαλέξω νούμερο.. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, sou_d said:

Γιατί ενεργοποίησες 2 πακέτα;

Αυτό είναι η απόδειξη συνύπαρξης του κουπονιού citydeals με το φοιτητικό θεωρώ. Θα φανεί τον επόμενο μήνα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Inevar said:

Αυτό είναι η απόδειξη συνύπαρξης του κουπονιού citydeals με το φοιτητικό θεωρώ. Θα φανεί τον επόμενο μήνα.

Αρκεί να μην βάλει κάρτα.. 😉

19 ώρες πριν, Inevar said:

Καλώς σας βρήκα και πάλι!

Screenshot_20240808-011523_Messages.png

Screenshot_20240808-011551_My CU.png

Screenshot_20240808-011613_My CU.png

Screenshot_20240808-011645_My CU.png

Screenshot_20240808-011652_My CU.png

Screenshot_20240808-011706_My CU.png

Screenshot_20240808-011730_My CU.png

Μη βάλεις κάρτα τους επόμενους 2 μήνες. Θα μπαίνει μόνο του το πακέτο λόγω νέου φοιτητικού.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Teiresias_ said:

Αρκεί να μην βάλει κάρτα.. 😉

Μη βάλεις κάρτα τους επόμενους 2 μήνες. Θα μπαίνει μόνο του το πακέτο λόγω νέου φοιτητικού.

Τέλεια δε θα βάλω!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα σε ολους

Μου ελαβα sms  οτι 19/8 εληγε η φοιτητικη προσφορα που ειχα . Ακομα ομως βλεπω τα πακετα και μαλιστα στις αρχες του μηνα ελαβα 600 λεπτα και 600 mb κανονικα.

Ξερει κανεις απο δικη του περιπτωση ,ποτε περιπου το διακοπτουν?

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τελειώσουν τα πακέτα. Έχουν ημερομηνία λήξης πάνω. Αυτό έγινε στην δική μου περίπτωση. Σε άλλους μπορεί να ισχύουν άλλα. . Στην ημερομηνία λήξης των λεπτών ομιλίας ανανέωσα με 11,8 ευρώ συνέχισε με απεριόριστο χρόνο ομιλίας και 100SMS τον μήνα. 3GB νομίζω τον μήνα.

Κάθε πρώτη του μηνός δεν έχει πλέον δωράκια. . Να δούμε τώρα που θα ανανεώσω με το 11,8ap ola τον δεύτερο μήνα, σε λίγες μέρες τι θα γίνει. Δεν είναι και άσχημα

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα το καταργησαν 2*/07/2024 , με ενημερωναν μερες πριν με sms, 2 μηνες πριν καλουσαν στο φοιτητικο μου και δε το σηκωνα ποτε τους καταλαβαινα φραγες, και την επομενη μερα καλεσα για μισο λεπτο διαρκεια κλησης ενα CU (δωρεαν στα φοιτητικα) και με χρεωσε -2€.

Τους νευριασα φαινεται, αλλα ουτε και τους καλεσα να ζητησω τα 2€.

Τουλαχιστον σταματησαν τις διαρκεις κλησεις ολες τις μερες, μερα μεσημερι η νυχτα , για 2 μηνες πριν. Κατι ειναι κι αυτο!!

Edited by alteisei
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alteisei said:

Σε μενα το καταργησαν 2*/07/2024 , με ενημερωναν μερες πριν με sms, 2 μηνες πριν καλουσαν στο φοιτητικο μου και δε το σηκωνα ποτε τους καταλαβαινα φραγες, και την επομενη μερα καλεσα για μισο λεπτο διαρκεια κλησης ενα CU (δωρεαν στα φοιτητικα) και με χρεωσε -2€.

Τους νευριασα φαινεται, αλλα ουτε και τους καλεσα να ζητησω τα 2€.

Τουλαχιστον σταματησαν τις διαρκεις κλησεις ολες τις μερες, μερα μεσημερι η νυχτα , για 2 μηνες πριν. Κατι ειναι κι αυτο!!

Μου ζήτησαν συγνώμη που με κάλεσαν 1 φορά..Αν είσαι στο άρθρο 11 δεν ενοχλούν. Εννοείται  ότι έχω ζητήσει ότι δεν επιθυμώ να ενημερωνομαι καθόλου για προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Παιρναν απο διαφορετικους πολλους αριθμους (πανω απο #10# τουλαχιστον, ο καθενας επεμενε πρωι μεσημερι βραδυ για 3 μερες και στα επομενα 3ημερα "ξεκινουσε" τις κλησεις αλλος αριθμος τους, οχι μονο σταθερα αλλα και κινητα, και οταν γουγλαρα τους αριθμους καταλαβαινα).

Η λυση μου ηταν οι διαρκεις φραγες. Παρακαλια τυπου "ειμαι στο 11" δεν υπαρχει ποτε περιπτωση εγω να κανω καθε φορα σε καθε αριθμο.

Στην ελλαδα ζουμε, τα ξερω τα πραματα, και οσο μενω εδω το ανεχομαι: " Μαζι με τα ξερα και τα χλωρα" %%....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...