Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2gb internet δωρεαν για 4 ημερες για να κανεις τις βασεις την νεα σου αρχη! στειλε 22 στο 1355 εως 31/8. το μελλον ειναι δικο σου open roads Edited by Vasileios
διόρθωση

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

2gb internet δωρεαν για 4 ημερες για να κανεις τις βασεις την νεα σου αρχη! στειλε 22 στο 1335 εως 31/8. το μελλον ειναι δικο σου open roads

 

Διόρθωση. Είναι αποστολή SMS στο 1355 όχι 1335

Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση. Είναι αποστολή SMS στο 1355 όχι 1335

 

Σε ευχαριστώ πολύ, μόλις το έκανα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

10GB ΓIA 30 HMEPEΣ ME MONO 4 EYPΩ! ΣTEIΛE 10 ΣTO 1355 MEXPI 15/09 KAI AΠOΛAYΣE DATA!

 

Καλησπέρα έλαβα αυτό σκέφτομαι να το βάλω άλλα ξέρουμε πολιτική για χρήση στην ευρωπαϊκή ένωση? Επίσης θα ξεκινήσει να τρώει από αυτά η από τα πακέτα που έχουμε?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ενεργοποίησα το φοιτητικό της συζύγου-της το έδωσαν λόγω κατατακτηρίων- κ έχω κάποιες ερωτήσεις.

1)Προς το παρόν δεν το χρειάζομαι και θέλω να ανανεώνω ίσα να μην το χάσω.Στο υπόλοιπο έχει φυσικά 0 κ λέει ότι λήγει 29-2-20.Τότε θα λήξει ο αριθμός αν δεν ανανεώσω στο ενδιάμεσο?

2)Ποια η διάρκεια του φοιτητικού?4 χρόνια που είναι οι σπουδές?Κ μετά σε τι μετατρέπεται το πακέτο?

Ευχαριστώ πολύ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ενεργοποίησα το φοιτητικό της συζύγου-της το έδωσαν λόγω κατατακτηρίων- κ έχω κάποιες ερωτήσεις.

1)Προς το παρόν δεν το χρειάζομαι και θέλω να ανανεώνω ίσα να μην το χάσω.Στο υπόλοιπο έχει φυσικά 0 κ λέει ότι λήγει 29-2-20.Τότε θα λήξει ο αριθμός αν δεν ανανεώσω στο ενδιάμεσο?

2)Ποια η διάρκεια του φοιτητικού?4 χρόνια που είναι οι σπουδές?Κ μετά σε τι μετατρέπεται το πακέτο?

Ευχαριστώ πολύ πολύ

 

1) θα ληξουνε τα ευρω που εχεις υπολοιπο τοτε .

2) η διαρκεια του φοιτητικου cu δεν υπαρχει εμενα πανω απο 4 χρονια ειναι που εχω τελειωσει την σχολη και δεν μου το εχουνε καταργησει οποτε ισχυει κανονικα το φοιτητικο μεχρι να σε ενημερωσουνε για αλλαγη σε special.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.

Μπορώ δηλαδή να το κρατάω με μηδέν υπόλοιπο όσο θέλω?

1) θα ληξουνε τα ευρω που εχεις υπολοιπο τοτε .

2) η διαρκεια του φοιτητικου cu δεν υπαρχει εμενα πανω απο 4 χρονια ειναι που εχω τελειωσει την σχολη και δεν μου το εχουνε καταργησει οποτε ισχυει κανονικα το φοιτητικο μεχρι να σε ενημερωσουνε για αλλαγη σε special.

Link to comment
Share on other sites

Καμία από τις προσφορές δεν είναι για ΕΕ .... τρωει από το πακέτο που τελειωνει πρώτο οπότε πρέπει να κανονίσεις να το βάλεις 1 μερα πριν κάνεις ανανέωση

 

Μάλιστα.. Είναι σίγουρο αυτό? Το ήθελα γι αυτόν ακριβώς το λόγο

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.

Μπορώ δηλαδή να το κρατάω με μηδέν υπόλοιπο όσο θέλω?

 

ναι γινεται και καθε 1η μηνα σου μπαινουνε 600 λεπτα προς cu και 600mb τα οποια δεν ληγουνε ποτε και μεταφερονται απο μονα τους στον επομενο μηνα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

10GB ΓIA 30 HMEPEΣ ME MONO 4 EYPΩ! ΣTEIΛE 10 ΣTO 1355 MEXPI 15/09 KAI AΠOΛAYΣE DATA!

 

Καλησπέρα έλαβα αυτό σκέφτομαι να το βάλω άλλα ξέρουμε πολιτική για χρήση στην ευρωπαϊκή ένωση? Επίσης θα ξεκινήσει να τρώει από αυτά η από τα πακέτα που έχουμε?

 

Το έστειλα και δεν κάνει τίποτα.....μάλλον είναι προσφορά μόνο για σένα!

Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικό που ενεργοποιήθηκε τον Ιανουάριο και ανανέωσε τον Μάιο θα μπει φραγή στο τετράμηνο ;

 

Δεν μπαίνει φραγή σε φοιτητικά cu. Ούτε το υπόλοιπο των ευρώ χάνεται.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά κάθε φορά που ανανεώνω , αυτό γίνεται για 29 μέρες ,δηλαδή αν κάνω ανανέωση στις 05/09 θα ισχύσει μέχρι 04/10.

κάνω κάτι λάθος ή αυτό ισχύει σε όλους ?

Link to comment
Share on other sites

4/10 23:59 θα έχεις το πακέτο σου.

 

και όταν θα κάνω ανανέωση στις 04/10 θα ισχύει μέχρι 03/11 23:59.

αυτός είναι ο κανόνας ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μέχρι 4/11 είναι :p. 30 ημέρες είναι.

 

Κοίτα, δεν είναι κάτι το σοβαρό ,στους 12 μήνες πήγα πίσω 12 μέρες.

Καταλαβαίνεις ελπίζω το σκεπτικό μου.

Η ερώτηση μου είναι αν συμβαίνει σε όλους σας ή εγώ κάνω κάτι λάθος

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω στην εφαρμογή και λέει 3GB δώρο γισ το ΠΣΚ και 3 χιλιάδες κρύσταλλοι δώρο.. Πατάω αλλά λέει κάτι πήγε στραβά... Ενεργοποιείτε κάπως αλλιώς;
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω στην εφαρμογή και λέει 3GB δώρο γισ το ΠΣΚ και 3 χιλιάδες κρύσταλλοι δώρο.. Πατάω αλλά λέει κάτι πήγε στραβά... Ενεργοποιείτε κάπως αλλιώς;

 

Ναι είναι bug.....και σε εμένα το ίδιο λέει!

Οι 3.000 κρύσταλλοι εμένα μου μπήκαν τις προηγούμενες ημέρες που ενεργοποιησα την εν λόγω προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά...

Έχω στην κατοχή μου ένα φοιτητικό Vodafone CU νούμερο, το οποίο δεν το χρησιμοποίησα καμία φορά εως σήμερα. Πριν λίγο, έβαλα τη SIM μέσα σε ένα 2ο κινητό που έχω, πήρα και τηλ στο 1252 για να δω τι έχει μέσα. Μου λέει λοιπόν:

 

- Δεν έχω καθόλου μονάδες στο λογαριασμό μου

- Έχω 600' προς CU + 1000' προς όλους + 1176 ΜΒ data

 

Μετά, μου λέει να πατήσω το "1" για να ακούσω τα bonus, τα πακέτα και τις προσφορές που έχω. Κι όταν το κάνω, μου λέει ότι έχω:

- τη φοιτητική προσφορά 600' προς CU + 600 MB, το οποίο λήγει αύριο 1/10

- το students Xclusive 6, το οποίο λήγει στις 30/10.

 

Το πακετάκι στο οποίο ήταν μέσα η SIM λέει "Ενεργοποίηση εως 30/09/2019". Πρέπει βάλω μέσα λεφτά για να συνεχίσω να έχω το νούμερο; Θα λήξει δηλαδή αν δε βάλω τίποτα μέχρι τις 00:00; Δεν τα ξέρω τα των καρτοκινητών παιδιά, sorry. Θυμάμαι μόνο ότι όταν μου είχε δώσει τον αριθμό η κοπέλα στο κατάστημα Vodafone, μου είχε πει ότι πρέπει να βάλω τουλάχιστον 10 ευρώ μέσα κάποια στιγμή, ώστε να μπορώ να λειτουργήσω το νούμερο (ισχύει κάτι τέτοιο ή χαζά μου έλεγε; ρωτάω γιατί τώρα που το δοκιμάζω λίγο, μια χαρά δέχεται και κάνει κλήσεις, χωρίς να το έχω φορτίσει με λεφτά, δεν αγόρασα κανένα πακέτο ακόμα).

Edited by GiO_K
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά...

Έχω στην κατοχή μου ένα φοιτητικό Vodafone CU νούμερο, το οποίο δεν το χρησιμοποίησα καμία φορά εως σήμερα. Πριν λίγο, έβαλα τη SIM μέσα σε ένα 2ο κινητό που έχω, πήρα και τηλ στο 1252 για να δω τι έχει μέσα. Μου λέει λοιπόν:

 

- Δεν έχω καθόλου μονάδες στο λογαριασμό μου

- Έχω 600' προς CU + 1000' προς όλους + 1176 ΜΒ data

 

Μετά, μου λέει να πατήσω το "1" για να ακούσω τα bonus, τα πακέτα και τις προσφορές που έχω. Κι όταν το κάνω, μου λέει ότι έχω:

- τη φοιτητική προσφορά 600' προς CU + 600 MB, το οποίο λήγει αύριο 1/10

- το students Xclusive 6, το οποίο λήγει στις 30/10.

 

Το πακετάκι στο οποίο ήταν μέσα η SIM λέει "Ενεργοποίηση εως 30/09/2019". Πρέπει βάλω μέσα λεφτά για να συνεχίσω να έχω το νούμερο; Θα λήξει δηλαδή αν δε βάλω τίποτα μέχρι τις 00:00; Δεν τα ξέρω τα των καρτοκινητών παιδιά, sorry. Θυμάμαι μόνο ότι όταν μου είχε δώσει τον αριθμό η κοπέλα στο κατάστημα Vodafone, μου είχε πει ότι πρέπει να βάλω τουλάχιστον 10 ευρώ μέσα κάποια στιγμή, ώστε να μπορώ να λειτουργήσω το νούμερο (ισχύει κάτι τέτοιο ή χαζά μου έλεγε; ρωτάω γιατί τώρα που το δοκιμάζω λίγο, μια χαρά δέχεται και κάνει κλήσεις, χωρίς να το έχω φορτίσει με λεφτά, δεν αγόρασα κανένα πακέτο ακόμα).

Πριν πόσο καιρό το αγόρασες το νούμερο; Είναι καινούργιο ή απλώς το έχεις χρόνια σε αχρηστία. Υπάρχουν κάποια παλιά φοιτητικά που δε λήγουν ποτέ. Αν είναι καινούργιο τότε στο τρίμηνο από τότε που έβαλες κάρτα θα σου μπει φραγή και δε θα μπορείς να παίρνεις ουτε να σε παίρνουν.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι καινούριο , για 3 μήνες θα σου δείνει δωρεάν 1000 προς όλους και δεν χρειάζεται να βάλεις κάρτα μέχρι τότε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...