Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι απο τα πρωτα φοιτητικα τα δικα σας?το δικο μου ειναι απο παλια...

το ένα είναι φοιτητικό απο το 2014 και το αλλο απο το 2015....

 

η προσφορά ήρθε στο 2015

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 5-6 φοιτητικά αλλά και απλά νούμερα cu συγγενών και φίλων μονο εγώ έλαβα την προσφορά με τα 3 ευρώ και ο μόνος που έχω να βάλω κάρτα έναν χρόνο. Άρα μήπως την προσφορά την δίνει σε αριθμούς "φαντάσματα" για να βάλουν κάρτα?

 

6 φοιτητικά;;; Το τερμάτισες εσυ! Πως το κατάφερες αυτό ρε θηρίο;;; :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ποτε αλλαζουν τα φοιτητικα πακετα.

Θελω να βαλω στη μανα μου ενα,για να εχει λεπτα πριν αλλαξει η τιμη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ποτε αλλαζουν τα φοιτητικα πακετα.

Θελω να βαλω στη μανα μου ενα,για να εχει λεπτα πριν αλλαξει η τιμη.

 

Από 07/09/2017 μεταβάλλονται τα παρακάτω εμπορικά διαθέσιμα πακέτα για τους συνδρομητές Vodafone CU που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική Προσφορά και την προσφορά CU Special, ως εξής :

 

Το πακέτο Student Xclusive 5 που προσφέρει 1.000’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 200ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 5,04€, μετονομάζεται σε Student Xclusive 6 και θα παρέχει πλέον 1.000’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 6€.

 

Το πακέτο Student Xclusive 7 που προσφέρει 1.200’ λεπτά ομιλίας, 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7,06€, μετονομάζεται σε Student Xclusive 8 και θα παρέχει πλέον 1.200’ λεπτά ομιλίας, 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 1024ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 8€. Διευκρινίζεται ότι η προσφορά με την οποία παρέχονται 1.200 SMS ισχύει έως 30/09/2017.

 

πηγη

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω δεν έχουμε ενημέρωση για όσους Είμαστε στα 4 ευρώ αν θα πάμε στα 5 από 4 ευρώ η θα πάμε απευθείας στα 6 άπαντες;
Link to comment
Share on other sites

6 φοιτητικά;;; Το τερμάτισες εσυ! Πως το κατάφερες αυτό ρε θηρίο;;; :lol::lol::lol:

 

Μα δεν είναι δικά μου. Εγραψα ότι είναι από συγγενείς και φίλους και όχι μόνο φοιτητικά αλλά και απλά νούμερα cu. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι είμαι ο μόνος που έχω να βάλω καρτα έναν χρόνο και μου έδωσαν την προσφορά ενώ τα υπόλοιπα που ανανεώνονται με καρτα και πακέτα κάθε μήνα δεν πήραν τίποτα. Ίσως το πάρουν περισσότεροι συνδρομητές αργότερα τι να πω... Εμένα πάντως με έπεισε η Vodafone και έβαλα 5ευρω κάρτα και το ενεργοποίησα :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να υποθέσω δεν έχουμε ενημέρωση για όσους Είμαστε στα 4 ευρώ αν θα πάμε στα 5 από 4 ευρώ η θα πάμε απευθείας στα 6 άπαντες;

 

Θα δείξει στις 7/09. Κανείς δεν ξέρει μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ. Μου ήρθε και σε εμένα το μήνυμα να τα 3 ευρώ για 1000 προς όλους και 500 mb social πας. Είχα να βάλω κάνα 3 μηνο νομίζω κάρτα .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι δικά μου. Εγραψα ότι είναι από συγγενείς και φίλους και όχι μόνο φοιτητικά αλλά και απλά νούμερα cu. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι είμαι ο μόνος που έχω να βάλω καρτα έναν χρόνο και μου έδωσαν την προσφορά ενώ τα υπόλοιπα που ανανεώνονται με καρτα και πακέτα κάθε μήνα δεν πήραν τίποτα. Ίσως το πάρουν περισσότεροι συνδρομητές αργότερα τι να πω... Εμένα πάντως με έπεισε η Vodafone και έβαλα 5ευρω κάρτα και το ενεργοποίησα :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα δείξει στις 7/09. Κανείς δεν ξέρει μέχρι τότε.

φανταζομαι οτι θα παει στα 6 οπως της κοτε..παλι καλα που δεν ειναι 8,5 για 25 μερες...

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος στο φοιτητικό της vodafone, μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πότε πρέπει να βάλω το καινούργιο πακέτο ώστε να μεταφερθούν τα λεπτά ομιλίας με λήξη 05/10;

Π.χ. στο φοιτητικό της cosmote που έχω αν θα έλεγε ότι λήγουν στις 05/10 στις 12:00 κάνα τέταρτο πριν τις 12:00 θα έβαζα το άλλο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος στο φοιτητικό της vodafone, μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πότε πρέπει να βάλω το καινούργιο πακέτο ώστε να μεταφερθούν τα λεπτά ομιλίας με λήξη 05/10;

Π.χ. στο φοιτητικό της cosmote που έχω αν θα έλεγε ότι λήγουν στις 05/10 στις 12:00 κάνα τέταρτο πριν τις 12:00 θα έβαζα το άλλο πακέτο.

 

Μπορεις να το βάλεις μέχρι τις 5/10 στις 12 το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται να χρειαστεί να αλλάξω αστυνομική ταυτότητα, οπότε ο παλιός αριθμός δεν θα ισχύει. Θα πρέπει μόλις βγει η νέα ταυτότητα να πάω να τη δηλώσω για το φοιτητικό νούμερο ή αν δεν πάω θα είμαι οκ ;Ρωτάω επειδή είναι φοιτητικό νούμερο, αλλά το πάσο έχει λήξει και μπορεί εκεί στον έλεγχο να το δουν και να μου το κόψουν από το πουθενά. Γνωρίζει κάποιος ;
Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται να χρειαστεί να αλλάξω αστυνομική ταυτότητα, οπότε ο παλιός αριθμός δεν θα ισχύει. Θα πρέπει μόλις βγει η νέα ταυτότητα να πάω να τη δηλώσω για το φοιτητικό νούμερο ή αν δεν πάω θα είμαι οκ ;Ρωτάω επειδή είναι φοιτητικό νούμερο, αλλά το πάσο έχει λήξει και μπορεί εκεί στον έλεγχο να το δουν και να μου το κόψουν από το πουθενά. Γνωρίζει κάποιος ;

 

Δεν νομιζω να εχει σχεση,αυτοι κοιτανε το πασο.Αν και κανονικα πρεπει να δηλωσεις και το νεο νουμερο ταυτοτητας.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα θα ακριβύνουν τελικά;

 

Εμ τι θα κάνουν...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα θα ακριβύνουν τελικά;

 

Το μικρό πήγε 6€ 1000 προς όλους 400mb και το μεγάλο 8€ με 1200 προς όλους 1200sms και 1gb.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έγινε;

 

Σήμερα πριν λίγο το είδα στην εφαρμογή cu.

 

https://ibb.co/gqky3a

Edited by Kopan0s
Link to comment
Share on other sites

Είχαν βγαλει ανακοίνωση εδώ και καιρό

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Είχαν βγάλει ανακοίνωση μέσα στο καλοκαίρι vodafone & cosmote για τα φοιτητικά. Μάλιστα η cosmote αρχικά το πακέτο που είχε 7,06€ ανακοίνωσε ότι θα κάνει 7€, αλλά μετά έβγαλε ανακοίνωση η vodafone για 8€ και το έβαλε και εκείνη τόσο. Περιμένουμε τώρα που αυξήθηκαν και στους δύο τα φοιτητικά, μήπως παίξει κάποια προσφορά ανεπίσημα, όπως εκείνη με τα 4€.
Link to comment
Share on other sites

φτου και ξεχασα να περασω πακετο χθες..:lol:

 

 

ερωτηση..σε ενα μηνα θα λειψω ιταλια για λιγες μερες,μπορω να χρησιμοποιησω το πακετο μου εκει?η πρεπει να κοιταξω για καποιο αλλο?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την στιγμή επισήμως δεν μπορείς. Στην πράξη μπορείς. Σε έναν μήνα κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...