Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα πάλι καλά ρώτησες. Αν δεν το βιάζεσαι καλά είναι αλλιώς άστο γιατί θα φας καθυστέρηση αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο με 3G πόσα mbps πιάνεις περίπου?για να δώ αν μου αρκεί

 

Έχω δει μέχρι 23.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Έχω δει μέχρι 23.

 

πολύ κομπλέ τότε.το 4G είναι λίγο για τα μάτια του κόσμου εκτός αν θές να κατεβάσεις τπτ που θα σου φάει πόσα δεδομένα

Link to comment
Share on other sites

πολύ κομπλέ τότε.το 4G είναι λίγο για τα μάτια του κόσμου εκτός αν θές να κατεβάσεις τπτ που θα σου φάει πόσα δεδομένα

 

Μη λέμε ότι θελουμε παιδιά. Σε κάποια σημεία υπαρχει καλυψη 4g και οχι 3g. Αν εχεις 3g κινητό συνδέεσαι στο δυκτιο σε αυτες τις περιοχες με 2g.

Link to comment
Share on other sites

Άρα πάλι καλά ρώτησες. Αν δεν το βιάζεσαι καλά είναι αλλιώς άστο γιατί θα φας καθυστέρηση αρκετά.

Τελικά μου τα έστειλαν σήμερα με swiss post.

Link to comment
Share on other sites

Μη λέμε ότι θελουμε παιδιά. Σε κάποια σημεία υπαρχει καλυψη 4g και οχι 3g. Αν εχεις 3g κινητό συνδέεσαι στο δυκτιο σε αυτες τις περιοχες με 2g.

Τώρα με συγχωρείς... Σου φαίνεται λογικό σε περιοχές που πιάνει 4G και είναι μεταγενέστερο του 3G, να πιάνεις 4G αν έχεις 4G συσκευή αλλά 2G αν δεν έχεις;;; Πως σου ακούγεται εσένα αυτό; Σε ρίχνει στην μικρότερη δυνατή μπάντα αντί για την αμέσως χαμηλότερη; Θα ήθελα να το δω αν έχεις κάποιο link γιατί όπως είπες, μη λέμε ότι θέλουμε...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με συγχωρείς... Σου φαίνεται λογικό σε περιοχές που πιάνει 4G και είναι μεταγενέστερο του 3G, να πιάνεις 4G αν έχεις 4G συσκευή αλλά 2G αν δεν έχεις;;; Πως σου ακούγεται εσένα αυτό; Σε ρίχνει στην μικρότερη δυνατή μπάντα αντί για την αμέσως χαμηλότερη; Θα ήθελα να το δω αν έχεις κάποιο link γιατί όπως είπες, μη λέμε ότι θέλουμε...

 

Υπαρχουν περιοχες που υπαρχει καλυψη 4G αλλα ΟΧΙ 3G (κι ομως υπαρχουν τετοιες περιοχες) οποτε οσοι εχουν 3G κινητο, απο την στιγμη που 3G σημα ξαναλεω ΔΕΝ υπαρχει τοτε τους παει στο 2G

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν περιοχες που υπαρχει καλυψη 4G αλλα ΟΧΙ 3G (κι ομως υπαρχουν τετοιες περιοχες) οποτε οσοι εχουν 3G κινητο, απο την στιγμη που 3G σημα ξαναλεω ΔΕΝ υπαρχει τοτε τους παει στο 2G

 

Πρέπει να είναι ελάχιστες πάντως και να μην είχαν 3G πριν και να πήγαν απευθείας σε 4G. Δεν έχω λόγο να σας αμφισβητήσω, αλλά μου κάνει εντύπωση. :D

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι ελάχιστες πάντως και να μην είχαν 3G πριν και να πήγαν απευθείας σε 4G. Δεν έχω λόγο να σας αμφισβητήσω, αλλά μου κάνει εντύπωση. :D

 

Ειδικα κοντα σε σχολεια ειναι πολλες αυτες οι περιοχες. Το βιωνω καθημερινα :(

Link to comment
Share on other sites

γενικά παιδιά το κινητό αξίζει?επειδή δεν μου περισσεύουν χρήματα για πέταμα ρωτάω αλλιώς θα το είχα πάρει ήδη

 

Το κινητο σαν κινητο αξιζει και πολυ μαλιστα αλλα η αληθεια ειναι πως εχει πλεον παλιωσει λιγακι.

Αν δε μπορεις να διαθεσεις λιγα παραπανω χρηματα για να παρεις καποιο πιο καινουριο μοντελο της εταιρειας, τοτε παρε αυτο.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο σαν κινητο αξιζει και πολυ μαλιστα αλλα η αληθεια ειναι πως εχει πλεον παλιωσει λιγακι.

Αν δε μπορεις να διαθεσεις λιγα παραπανω χρηματα για να παρεις καποιο πιο καινουριο μοντελο της εταιρειας, τοτε παρε αυτο.

 

δε θελω να χαλάσω πάνω από 150

Link to comment
Share on other sites

από e-mail του

http://i.imgur.com/OW7ZlQc.jpg[/img]"]http://i.imgur.com/OW7ZlQc.jpg

 

Γνωρίζει κανεις γιατί όταν πάω στο λινκ δεν μου κρατά αυτή την τιμή;

 

Μήπως σου δίνει κάποιο κουπόνι στο mail; Αν όχι στείλε ένα mail και πες ότι θες την προσφορά που σου ήρθε στο mail.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

γενικά παιδιά το κινητό αξίζει?επειδή δεν μου περισσεύουν χρήματα για πέταμα ρωτάω αλλιώς θα το είχα πάρει ήδη

 

Αξιζει και με το παραπανο!!Ειδικα με το marshmallow που εχει παρει,πεταει ακομα πιο πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου δίνει κάποιο κουπόνι στο mail; Αν όχι στείλε ένα mail και πες ότι θες την προσφορά που σου ήρθε στο mail.

Οκ! Το περιμενω στα 138ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πουλησα το meizu και είμαι έτοιμος για το mi4...138 από που; 169$ το βλέπω στο vick το 3g, υπάρχει καλύτερη προσφορά; Edited by foler
Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε το Mi4 φοραει τον snap810 και το πλασαρουν στο everbuying?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πουλησα το meizou και είμαι έτοιμος για το mi4...138 από που; 169$ το βλέπω στο vick το 3g, υπάρχει καλύτερη προσφορά;

Βασικά από εδω http://www.everbuying.net/gadget-deals.html

αλλα τώρα οταν ανοίγει το λινκ

το βγάζει 165ευρώ! Χάζεψαν;

Edited by Dolomites
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! θα ήθελα λίγο τις γνώσεις σας...

Αξίζει τον κόπο να πάρω 4G??

χρησιμοποιώ το ίντερνετ απο το κινητό μόνο για τα κοινωνικά δίκτυα για mail και για απλή ενημέρωση δεν κατεβάζω μεγάλα αρχεία ούτε βλέπω ταινίες στο τηλέφωνο μήπως να επιλέξω 3G και να κατεβάσω το κόστος??

 

http://www.everbuying.net/product818456.html εδώ είναι η εκδοχή σε 3G είναι ασφαλές αυτό το site?

 

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-mi4-4g-fdd-lte-smartphone-snapdragon-801-quad-core-5-0-inch3quad-hd-13mp-camera-ram-3gb-rom-16gb-white.html κι εδώ είναι η εκδοχή σε 4G για το συγκεκριμένο site έχω διαβάσει εδώ μόνο καλά

Και μια τελευταία ερώτηση έχουν άλλη διαφορά εκτός από το 3G - 4G?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...