Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετοιμαστείτε και για το LG G3 Stylus, "phablet" στις 5,7" και με πενάκι για να κτυπήσει τα note -> http://www.cnet.com/news/lg-g3-stylus-leaks-in-official-video-takes-on-galaxy-note-with-big-screen-and-pen/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ετοιμαστείτε και για το LG G3 Stylus, "phablet" στις 5,7" και με πενάκι για να κτυπήσει τα note -> http://www.cnet.com/news/lg-g3-stylus-leaks-in-official-video-takes-on-galaxy-note-with-big-screen-and-pen/

 

Δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε καθόλου ρε ****το. Μπαίνει ο διάβολος συνεχώς μέσα μας

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περίεργο όλο αυτό. Νομίζω είναι σχεδόν επιβεβαιωμένο ότι με την τελευταία αναβάθμιση άλλαξε το calibration της οθόνης μειώνοντας τον κορεσμό των χρωμάτων. Το αναφέρουν αρκετοί και στο xda αλλά και το android police.

Χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο, σου πέρασαν σίγουρα την τελευταία έκδοση λογισμικού; Ρωτάω γιατί όταν είχα παλαιότερα στείλει ένα nexus 4 στην procordia μου πέρασαν την έκδοση 4.3 ενώ εγώ έστειλα την συσκευή στο service με 4.4 και όταν τους πήρα τηλέφωνο και ρώτησα γιατί μου είπαν ότι δεν είχαν την τελευταία ακόμη.

 

Ναι τη τελευταια εκδοση περασανε. Τη v10e και εκδοση αndroid 4.4.2. Εγινε οντως callibration απλα εμενα δεν ειχε καμια σχεση με την αναβαθμιση. το κοκκινο ηταν σαν μπορντο και το κινητο ζεσταινοταν για πλακα. η μπαταρια τελειωνε πολυ γρηγορα. Δεν αλλαξανε μονο το κορεσμο αλλα και την αποδοση του λευκου.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους..θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε να αγορασουμε ενα LG απο αμερικη και να λειτουργει ελλαδα..οπως γινετε με τα iphone?ξερει καποιος αν γινετε?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια στα γρηγορα....

ειμαι κατοχος του G3 32gb απο Ελβετια και πρωην κατοχος του G2.

Το κινητο φορουσε την V10E και πραγματικα ζεσταινοταν απιστευτα και κατα την φορτιση και κατα την λειτουργια + το ενοχλητικο lag που εχουμε ολοι.

Σημερα λοιπον περασα με το lg flashing tool την V10i απο Ινδια..

Ξεχαστε ολα λοιπον τα παραπανο...τωρα το κινητο πεταει...!!!:D

Περαστε την αφοβα !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια στα γρηγορα....

ειμαι κατοχος του G3 32gb απο Ελβετια και πρωην κατοχος του G2.

Το κινητο φορουσε την V10E και πραγματικα ζεσταινοταν απιστευτα και κατα την φορτιση και κατα την λειτουργια + το ενοχλητικο lag που εχουμε ολοι.

Σημερα λοιπον περασα με το lg flashing tool την V10i απο Ινδια..

Ξεχαστε ολα λοιπον τα παραπανο...τωρα το κινητο πεταει...!!!:D

Περαστε την αφοβα !!!

 

Που τη βρηκες τη 10i ?

Link to comment
Share on other sites

Απο το Πλαισιο το πηρα πριν 4 μερες. Το μονο προβλημα ειναι το απιστευτο λαγκαρισμα. Εχω και το nexus 5 και το G2 και η διαφορα στην ταχυτητα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!! Η τελευταια εκδοση που εχει ειναι η 10e.

 

Αμα δεν έχεις υπερθερμανσεις,ξαφνικό θάνατο,κόφτη φωτεινοτητας θα έλεγα να το κρατήσεις.

Αλλιως εγώ στη θέση σου ήδη θα είχε πάρει το δρόμο της επιστροφής:p

Οςο για τα lag βάλε nova prime και θα στρώσει σε αυτο το τομέα.

Ο nova κανει θαύματα σε πολλά κινητα:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν έχεις υπερθερμανσεις,ξαφνικό θάνατο,κόφτη φωτεινοτητας θα έλεγα να το κρατήσεις.

Αλλιως εγώ στη θέση σου ήδη θα είχε πάρει το δρόμο της επιστροφής:p

Οςο για τα lag βάλε nova prime και θα στρώσει σε αυτο το τομέα.

Ο nova κανει θαύματα σε πολλά κινητα:lol:

 

Οντως δεν εχω κανενα προβλημα απο αυτα που ανεφερες. Πως μπορω να βαλω το nova prime που λες και τι ακριβως ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Οντως δεν εχω κανενα προβλημα απο αυτα που ανεφερες. Πως μπορω να βαλω το nova prime που λες και τι ακριβως ειναι;

 

Απο εδω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=el

Αξίζει κάθε σεντς.

Ειναι ένας διαφορετικός launcher απο αυτόν που φοράει η LG(δηλαδή αλλάζει όλη τη δομή/περιεχόμενο/οργανωςη/μενού απο αυτο που βλέπεις στην start screen)

Και εγώ πέρσι με το g2 τον γνώρισα,τον έμαθα και με εξαίρεση την htc σε όλα τα υπολοιπα android αυτό χρησιμοποιώ.

 

Σταδιακά θα μάθεις τα μυστικά του,δες και YouTube κανα video να πάρεις μια γεύση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=el

Αξίζει κάθε σεντς.

Ειναι ένας διαφορετικός launcher απο αυτόν που φοράει η LG(δηλαδή αλλάζει όλη τη δομή/περιεχόμενο/οργανωςη/μενού απο αυτο που βλέπεις στην start screen)

Και εγώ πέρσι με το g2 τον γνώρισα,τον έμαθα και με εξαίρεση την htc σε όλα τα υπολοιπα android αυτό χρησιμοποιώ.

 

Σταδιακά θα μάθεις τα μυστικά του,δες και YouTube κανα video να πάρεις μια γεύση.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και εχω τη συσκευη. Δε γραφω ΠΟΤΕ ανακριβειες σαν μερικους-μερικους...

 

Τοτε ζηταω συγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ειχα μεινει οτι εχεις ακομα το LG G2.Εγω παντος με τον Nova Prime και την επιλογη απο τις ρυθμισεις του ΝΟVA ταχυτητα κυλισης ''προεπιλεγμενη'' το κινητο ειναι αρκετα smooth και δεν εχει ιχνος λαγκ ειδικα με την v10g.Δεν ξερω αν παιζει ρολο οτι εχω την 32αρα εκδοση με τα 3Gb ραμ.

Link to comment
Share on other sites

το city shop στην αρτα το γνωριζει κανεις?

 

Πηρα το flex από εκεί. Πολύ καλή εξυπηρέτηση

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

σφραγισμενο,σωστα?σωστη συσκευασια?

 

Σφραγισμένο ναι

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

το city shop στην αρτα το γνωριζει κανεις?

Εχω ψωνισει καποιες φορες απο εκει, επιτοπου. Ειναι πολυ καλο καταστημα, εννοειται αξιοπιστο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εχω ψωνισει καποιες φορες απο εκει, επιτοπου. Ειναι πολυ καλο καταστημα, εννοειται αξιοπιστο.

το βρισκω απο εκει σε πολυ καλη τιμη το 16αρι,αλλα ειναι πρωτη παρτιδα 406 κ κολλαω.εχουν αναφερθει προβληματα στην πρωτη παρτιδα η ειναι ανεξαρτητος παρτιδας?

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

Σε ελβετικό 32ρι, από τότε που πέρασα ΟΤΑ την 10ε, δε μου έκανε το παραμικρό πρόβλημα. Για να δούμε με τη 10g...Πρώτη εντύπωση, πιο smooth το κινητό. Edited by jim78
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε καποια διαφορα στο τηλεφωνο με τη v10g?

’’Τσουλάει’’ πιο γλυκά, ζεσταίνεται λιγότερο, αυτά πρόσεξα μέχρι στιγμής. Σύμφωνα με την ενημέρωση, έγινε βελτιστοποίηση ενέργειας και...επιδιόρθωση Google. Τι διόρθωσε απο Google, γνωρίζει κάποιος_?

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε καποια διαφορα στο τηλεφωνο με τη v10g?

 

’’Τσουλάει’’ πιο γλυκά, ζεσταίνεται λιγότερο, αυτά πρόσεξα μέχρι στιγμής. Σύμφωνα με την ενημέρωση, έγινε βελτιστοποίηση ενέργειας και...επιδιόρθωση Google. Τι διόρθωσε απο Google, γνωρίζει κάποιος_?

Επιβεβαιώνω τα παραπάνω πιο σμουθ σίγουρα από πριν.

Εγώ δεν είχα ποτέ τα συμπτώματα του ξαφνικού κλεισίματος που διαβάζω οπότε η αναβάθμιση για αυτό το πρόβλημα που αντιμετωπίζουν αρκετοί δεν ξέρω έφτιαξε το πρόβλημα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...