Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σημειωσω οτι ειμαι κατοχος του lg g2 και του nexus 5 και θα θελα πολυ να παω σε g3 αλλα τα αρνητικα σχολια ειναι πραγματικα πολλα...παρα πολλα!

 

 

Παρά πολλά τι εννοείς;είναι τόσα όσα σε κάθε ναυαρχίδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρά πολλά τι εννοείς;είναι τόσα όσα σε κάθε ναυαρχίδα.

 

Τοσα πολλα δεν ειπωθηκαν ουτε για το galaxy s5 ουτε για το htc one m8.... Αντιθετα ακουστηκαν αρκετα για το xperia z2.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω,πέρα του reboot,που ειπώθηκε απο αρκετούς και όχι απο όλους,δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο που να σου απαγορεύει την αγορά του.

Και φυσικά εννοείτε ότι συζητάμε για κάτι το οποίο θα διορθωθεί αμμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω,πέρα του reboot,που ειπώθηκε απο αρκετούς και όχι απο όλους,δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο που να σου απαγορεύει την αγορά του.

Και φυσικά εννοείτε ότι συζητάμε για κάτι το οποίο θα διορθωθεί αμμεσα.

Το reboot ισως διορθωθει. Αυτο ομως που δεν προκειται να διορθωθει ειναι η ξεθωριασμενη και σκοτεινη οθονη του... δυστυχως. Απο θεμα οθονης προτιμω του z2 και του s5.

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Ολα, μα ολα ομως, τα προβλήματα του g3, ξεκινανε απο την οθονη του.. Αν ειχε απλως την οθονη του g2 σε 5.5 ιντσες, με την ανάλυση του g2, θα το ειχα παρει ηδη.

Θα ειχε, καλυτερη φωτεινότητα, καλυτερα χρωματα, καλυτερο μαυρο και λευκο, καλύτερη γενικα ποιότητα εικονας Απορώ με τους ψευτες που γράφουν οτι εχει καλυτερο λευκο και μαυρο. Περα απο τα νούμερα που τους διαψεύδουν κατηγορηματικα, και καθυστερημενος να εισαι, αν βαλεις δίπλα το g2 το βλέπεις με τη μια. . Δε θα επεφτε η φωτεινότητα καθε 3 και λιγο (το g3 εκτος οτι εχει χαμηλη φωτεινότητα, συνεχεια πεφτει στο 90% γιατί υπερθέρμενεται. Δε συμβαίνει το ιδιο στο g2 . Ειναι σχεδον βεβαιο οτι αυτη η θερμοκρασία που βγαζει (σε συνδιασμο με την θερμοκρασία της cpu που δουλεύει συνεχεια στα ορια για να βγαλει αυτη την ανάλυση) οδηγούν σε κακη μπαταρια, και πιθανον επηρεάζουν το θεμα με τα reboot. Ενω και τα λαγκαρισματα οφείλονται ακριβως σε αυτο. Η cpu του απλα δεν φτιάχτηκε για να σηκώσει τετοια ανάλυση. Φυσικα και μπορει να το κανει αλλα οχι τελεια. Και αυτο αδειο.

Για βαλε κανα xposed plugin κλπ πάνω και το αποτέλεσμα ειναι πολυ κακο.

Link to comment
Share on other sites

Ξεθωριασμένη και σκοτεινή.σεβομαι την άποψη σου αλλά διαφωνώ κάθετα οριζόντια και παράλληλα. :)
Link to comment
Share on other sites

Ξεθωριασμένη και σκοτεινή.σεβομαι την άποψη σου αλλά διαφωνώ κάθετα οριζόντια και παράλληλα. :)

 

Ειναι λιγο τραβηγμενοι οι χαρακτηρισμοι μου αλλα εχοντας δουλεψει με ολα τα αλλα (s5, g2, z2, m8) δικαιολογειται η τραβημενη αποψη μου...

Link to comment
Share on other sites

Ολα, μα ολα ομως, τα προβλήματα του g3, ξεκινανε απο την οθονη του.. Αν ειχε απλως την οθονη του g2 σε 5.5 ιντσες, με την ανάλυση του g2, θα το ειχα παρει ηδη.

 

Θα ειχε, καλυτερη φωτεινότητα, καλυτερα χρωματα, καλυτερο μαυρο και λευκο, καλύτερη γενικα ποιότητα εικονας Απορώ με τους ψευτες που γράφουν οτι εχει καλυτερο λευκο και μαυρο. Περα απο τα νούμερα που τους διαψεύδουν κατηγορηματικα, και καθυστερημενος να εισαι, αν βαλεις δίπλα το g2 το βλέπεις με τη μια. . Δε θα επεφτε η φωτεινότητα καθε 3 και λιγο (το g3 εκτος οτι εχει χαμηλη φωτεινότητα, συνεχεια πεφτει στο 90% γιατί υπερθέρμενεται. Δε συμβαίνει το ιδιο στο g2 . Ειναι σχεδον βεβαιο οτι αυτη η θερμοκρασία που βγαζει (σε συνδιασμο με την θερμοκρασία της cpu που δουλεύει συνεχεια στα ορια για να βγαλει αυτη την ανάλυση) οδηγούν σε κακη μπαταρια, και πιθανον επηρεάζουν το θεμα με τα reboot. Ενω και τα λαγκαρισματα οφείλονται ακριβως σε αυτο. Η cpu του απλα δεν φτιάχτηκε για να σηκώσει τετοια ανάλυση. Φυσικα και μπορει να το κανει αλλα οχι τελεια. Και αυτο αδειο.

 

Για βαλε κανα xposed plugin κλπ πάνω και το αποτέλεσμα ειναι πολυ κακο.

 

 

Αν είχε την οθόνη του g2 και την μπαταρία του m8,όλες οι άλλες εταιρίες θα έκλειναν και εμείς δεν θα ξανά αγοράζαμε κινητό.

Απο εκεί και πέρα έτσι όπως παρουσιαζεις τόσο καιρό την οθόνη του g3,αν δεν το είχα πάρει θα πίστευα ότι είναι οθόνη της δεκαετίας του 90'.

Μια χαρά είναι τα χρώματα.γιναμε όλοι ειδικοί και μας πειράζει η απόχρωση του μαύρου και του λευκού στην καθημερινότητα μας;η δεν μπορώ να πάρω τηλ αν είναι λιγότερο φωτεινό σε σχέση με το g2;

Γίνεσαι υπερβολικός χωρίς λόγο.

Μην ξεχάσω να ξανά πω ότι μόνο μια φορά μου έχει ρίξει την φωτεινότητα και όχι συνεχεια όπως αναφέρεις.

Μια φορά στις 15 ημέρες και αυτό απο υπερβολική χρήση.

Ασε που σπάνια την εχω πάνω απο 90% μιας και στο 70 είναι υπεραρκετη για τα δικά μου ματια.

Edited by hlias77
Link to comment
Share on other sites

Ολα, μα ολα ομως, τα προβλήματα του g3, ξεκινανε απο την οθονη του.. Αν ειχε απλως την οθονη του g2 σε 5.5 ιντσες, με την ανάλυση του g2, θα το ειχα παρει ηδη.

Θα ειχε, καλυτερη φωτεινότητα, καλυτερα χρωματα, καλυτερο μαυρο και λευκο, καλύτερη γενικα ποιότητα εικονας Απορώ με τους ψευτες που γράφουν οτι εχει καλυτερο λευκο και μαυρο. Περα απο τα νούμερα που τους διαψεύδουν κατηγορηματικα, και καθυστερημενος να εισαι, αν βαλεις δίπλα το g2 το βλέπεις με τη μια. . Δε θα επεφτε η φωτεινότητα καθε 3 και λιγο (το g3 εκτος οτι εχει χαμηλη φωτεινότητα, συνεχεια πεφτει στο 90% γιατί υπερθέρμενεται. Δε συμβαίνει το ιδιο στο g2 . Ειναι σχεδον βεβαιο οτι αυτη η θερμοκρασία που βγαζει (σε συνδιασμο με την θερμοκρασία της cpu που δουλεύει συνεχεια στα ορια για να βγαλει αυτη την ανάλυση) οδηγούν σε κακη μπαταρια, και πιθανον επηρεάζουν το θεμα με τα reboot. Ενω και τα λαγκαρισματα οφείλονται ακριβως σε αυτο. Η cpu του απλα δεν φτιάχτηκε για να σηκώσει τετοια ανάλυση. Φυσικα και μπορει να το κανει αλλα οχι τελεια. Και αυτο αδειο.

Για βαλε κανα xposed plugin κλπ πάνω και το αποτέλεσμα ειναι πολυ κακο.

 

Πραγματικά έχει καταντήσει κουραστικό το όλο θέμα. Δηλαδή επειδή δεν αρέσει σε κάποιους το λευκό και το μαύρο (ή και γενικά τα χρώματα) τότε η οθόνη είναι χάλια; Το γεγονός ότι οι Super Amoled τα δείχνουν όλα πιο έντονα δε σημαίνει ότι είναι και καλύτερα καθώς δεν είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Εμένα προσωπικά μου άρεσε και η οθόνη και τα χρώματα καθώς οι Super Amoled οθόνες με έχουν κουράσει λίγο. Όσο για τη φωτεινότητα, πάλι δεν έχω πρόβλημα καθώς και τώρα δεν το έχω πάνω από 70%. Οπότε και εκεί δε μπορείς να πεις ότι είναι χάλια. Σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι.

 

Η CPU υποστηρίζει ανάλυση έως και QHD (βασικά έως και 2560x2048 pixels). Πώς γίνεται μερικοί να ξέρετε καλύτερα και από την Qualcomm εάν την σηκώνει ή όχι, δεν μπορώ να το καταλάβω.

 

Σε όποιον δεν αρέσει ρε παιδιά ας μην το πάρει. Δε χρειάζεται να γεμίζετε το θέμα με δεκάδες σχόλια με το τι σας αρέσει, τι όχι, εάν είναι χειρότερο από κάποιο άλλο ή καλύτερο. Αντί να μαθαίνουμε σχετικά με updates, διαθεσιμότητα και γενικά για τη συσκευή τα μισά και παραπάνω σχόλια έχουν να κάνουν με τις απόψεις του καθενός που τις δημοσιεύουν ξανά και ξανά. Τόσο δύσκολο είναι να κάνετε ένα άλλο θέμα; Εντάξει, δε λέω, πείτε τη γνώμη σας αλλά όχι να λέτε 100 φορές τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το λευκό έχει λόγο που είναι έτσι.... Για να σε ξεκουράζει στο browsing. Πολύ μίσος για το G3 πάντως.... Γιατί άραγε?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το λευκό έχει λόγο που είναι έτσι.... Για να σε ξεκουράζει στο browsing. Πολύ μίσος για το G3 πάντως.... Γιατί άραγε?

 

Ακριβώς. Ότι κάνουν κάθε φορά οι fans της Samsung όταν κυκλοφορεί ένα νέο iPhone και οι fans του iPhone για τα νέα Samsung smartphones έτσι γίνεται και τώρα με το G3. Οι haters της LG απλά θάβουν το κινητό και λένε ότι αν είχε την ανάλυση του G2 κλπ θα το έπαιρναν. Ότι στοίχημα ότι τα ίδια έλεγαν και για το G2 και όχι απλά δεν το πήραν αλλά το έθαβαν και τότε.

 

Sorry για το off-topic!

Edited by johnnyz
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχει καταντήσει κουραστικό το όλο θέμα. Δηλαδή επειδή δεν αρέσει σε κάποιους το λευκό και το μαύρο (ή και γενικά τα χρώματα) τότε η οθόνη είναι χάλια; Το γεγονός ότι οι Super Amoled τα δείχνουν όλα πιο έντονα δε σημαίνει ότι είναι και καλύτερα καθώς δεν είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Εμένα προσωπικά μου άρεσε και η οθόνη και τα χρώματα καθώς οι Super Amoled οθόνες με έχουν κουράσει λίγο. Όσο για τη φωτεινότητα, πάλι δεν έχω πρόβλημα καθώς και τώρα δεν το έχω πάνω από 70%. Οπότε και εκεί δε μπορείς να πεις ότι είναι χάλια. Σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι.

 

Η CPU υποστηρίζει ανάλυση έως και QHD (βασικά έως και 2560x2048 pixels). Πώς γίνεται μερικοί να ξέρετε καλύτερα και από την Qualcomm εάν την σηκώνει ή όχι, δεν μπορώ να το καταλάβω.

 

Σε όποιον δεν αρέσει ρε παιδιά ας μην το πάρει. Δε χρειάζεται να γεμίζετε το θέμα με δεκάδες σχόλια με το τι σας αρέσει, τι όχι, εάν είναι χειρότερο από κάποιο άλλο ή καλύτερο. Αντί να μαθαίνουμε σχετικά με updates, διαθεσιμότητα και γενικά για τη συσκευή τα μισά και παραπάνω σχόλια έχουν να κάνουν με τις απόψεις του καθενός που τις δημοσιεύουν ξανά και ξανά. Τόσο δύσκολο είναι να κάνετε ένα άλλο θέμα; Εντάξει, δε λέω, πείτε τη γνώμη σας αλλά όχι να λέτε 100 φορές τα ίδια!

Επισης και εσεις εχετε γίνει πολυ κουραστικοι να υποστηριζετε οτι 1+1=4

Δεν ειστε ουτε εσεις υποχρεωμένοι να υποστηριζετε συνέχεια οτι ολα ειναι τελεια, εκτος και αν εχετε λογους να το κανετε, οποτε μονο αντικειμενικοι δεν είστε. Πήρατε ηδη στο λαιμο σας πολυ κοσμο που δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημενος.

Ο άλλος μπαίνει εδω να μαθει 5 πράγματα, και οχι να τον παραπληροφορειτε. Συστηματικα και επανηλημενα, αλλα γραφω και οτι ναναι απανταντε. Εχω αναφέρει οτι τυπικα η ανάλυση υποστηρίζεται. Πρακτικά εισαι ευχαριστημενος δηλαδη που το κινητό εχει το μεγαλύτερο lag απο καθε ανταγωνιστή συσκευή και οχι μονο?

Γραφετε συνεχως οτι με ενα update με μαγικο τρόπο θα φτιαχτούν τα παντα, οταν ξερετε οτι καποια πραγματα δε φτιαχνονται.

Η ανάλυση δε κανει μια οθονη καλυτερη απο μονη της. Πρεπει να υπάρχουν και αλλα πράγματα.

Αμα σου δωσω μια καμερα 30mp με θολο φακο, ειναι καλυτερη απο μια 15αρα με καλο φακο?

Η οθονη δεν ειναι άθλια. Αμα δεν εχεις αλλη δίπλα να τη συγκρινεις μια χαρα θα σου φανει. Μπορει και τέλεια. Αμα τη συγκρινεις ομως με όλες τις αντίστοιχες ναυαρχιδες (την βαλεις διπλα διπλα,) θα δεις οτι ειναι η χειρότερη.

Δε πρεπει να τα πούμε αυτα ε?

Για διαβασε στο xda ποσος κοσμος πουλησε το g2, και το εχει μετανειωσει. Πολοι ξαναπαιρνουν το g2 ή καποιο αλλο. Ποτε ξανα εγινε αυτο με αλλη ναυαρχίδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακριβώς. Ότι κάνουν κάθε φορά οι fans της Samsung όταν κυκλοφορεί ένα νέο iPhone και οι fans του iPhone για τα νέα Samsung smartphones έτσι γίνεται και τώρα με το G3. Οι haters της LG απλά θάβουν το κινητό και λένε ότι αν είχε την ανάλυση του G2 κλπ θα το έπαιρναν. Ότι στοίχημα ότι τα ίδια έλεγαν και για το G2 και όχι απλά δεν το πήραν αλλά το έθαβαν και τότε.

 

Sorry για το off-topic!

 

Ποιοι haters της lg ρε? Ολο παραμυθια συστηματικά και επανηλημενα. Οταν δεν υπάρχουν επιχειρήματα.. Ξερεις πολους haters της lg που να εχουν το g2?

Με αυτα που γραφεις εσυ, σε καμια lg δουλευεις σιγουρα, δεν εξηγείται αλλιως. Και το πρόβλημα που κλεινει μονο του σε λιγο πλεονέκτημα θα το βγάλεις.

Δεν πιθεις φιλε, το εχεις παρακανει.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Επισης και εσεις εχετε γίνει πολυ κουραστικοι να υποστηριζετε οτι 1+1=4

Δεν ειστε ουτε εσεις υποχρεωμένοι να υποστηριζετε συνέχεια οτι ολα ειναι τελεια, εκτος και αν εχετε λογους να το κανετε, οποτε μονο αντικειμενικοι δεν είστε. Πήρατε ηδη στο λαιμο σας πολυ κοσμο που δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημενος.

Ο άλλος μπαίνει εδω να μαθει 5 πράγματα, και οχι να τον παραπληροφορειτε. Συστηματικα και επανηλημενα, αλλα γραφω και οτι ναναι απανταντε. Εχω αναφέρει οτι τυπικα η ανάλυση υποστηρίζεται. Πρακτικά εισαι ευχαριστημενος δηλαδη που το κινητό εχει το μεγαλύτερο lag απο καθε ανταγωνιστή συσκευή και οχι μονο?

Γραφετε συνεχως οτι με ενα update με μαγικο τρόπο θα φτιαχτούν τα παντα, οταν ξερετε οτι καποια πραγματα δε φτιαχνονται.

Η ανάλυση δε κανει μια οθονη καλυτερη απο μονη της. Πρεπει να υπάρχουν και αλλα πράγματα.

Αμα σου δωσω μια καμερα 30mp με θολο φακο, ειναι καλυτερη απο μια 15αρα με καλο φακο?

Η οθονη δεν ειναι άθλια. Αμα δεν εχεις αλλη δίπλα να τη συγκρινεις μια χαρα θα σου φανει. Μπορει και τέλεια. Αμα τη συγκρινεις ομως με όλες τις αντίστοιχες ναυαρχιδες (την βαλεις διπλα διπλα,) θα δεις οτι ειναι η χειρότερη.

Δε πρεπει να τα πούμε αυτα ε?

Για διαβασε στο xda ποσος κοσμος πουλησε το g2, και το εχει μετανειωσει. Πολοι ξαναπαιρνουν το g2 ή καποιο αλλο. Ποτε ξανα εγινε αυτο με αλλη ναυαρχίδα.

 

Πρώτα από όλα, δεν είπα ότι το G3 είναι τέλειο ούτε ότι θα διορθωθούν όλα τα προβλήματα με ένα update. Δηλαδή το S5 που δεν έχει τέτοια ανάλυση δεν έχει lag από μόνο του; Και αν δεις και άλλα σχόλιά μου, δεν λέω σε κανέναν να πάρει το G3. Η πρότασή μου είναι να πάει από κοντά σε ένα κατάστημα, να τα πιάσει όλα στο χέρι του, να τα δουλέψει και να πάρει αυτό που του αρέσει περισσότερο. Και το σταματάω εδώ γιατί έχουμε ξεφύγει.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα, δεν είπα ότι το G3 είναι τέλειο ούτε ότι θα διορθωθούν όλα τα προβλήματα με ένα update. Δηλαδή το S5 που δεν έχει τέτοια ανάλυση δεν έχει lag από μόνο του; Και αν δεις και άλλα σχόλιά μου, δεν λέω σε κανέναν να πάρει το G3. Η πρότασή μου είναι να πάει από κοντά σε ένα κατάστημα, να τα πιάσει όλα στο χέρι του, να τα δουλέψει και να πάρει αυτό που του αρέσει περισσότερο. Και το σταματάω εδώ γιατί έχουμε ξεφύγει.

 

Εσυ τι λες. Έχει τα ιδια lag το s5? Για πες μας εσυ που ξερεις

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξεχάσει το λανσάρισμα του S4 με τα restart και τα λαγκαρισματα? Έχεις ξεχάσει το one m7 που ακόμη και τώρα η μπαταρία είναι μέχρι το μεσημέρι, έχεις ξεχάσει το iphone με τους τραγικούς χάρτες και το battery drain???

Απλά αυτό που λέμε είναι να μην είσαι τόσο τραγικός για προβλήματα που έχουν συμβεί σε πολλά hi End smarphtones στο λανσάρισμα....

Εάν κάποιος παίρνει απόφαση για το τι κινητό θα πάρει μόνο διαβάζοντας εδώ μέσα τότε κακό του κεφαλιού του. Εδώ είναι φόρουμ μεταξύ άγνωστων. Είμαστε ότι δηλώσουμε και ο καθένας γράφει την άποψη του και ναι μερικές φορές μπορεί να είναι λάθος ή συναισθηματικη ή μισητή.....

Κι εγώ το κλείνω εδώ...

Edited by rokko1974

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Σε 20 συνεχόμενες σελίδες λες τα ίδια και τα ίδια ρε τόσοαπλε2... Εντάξει, δε σου αρέσει, ΦΤΆΝΕΙ! Και από ότι θυμάμαι, απλά έπαιξες 20 λεπτά με την συσκευή...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξεχάσει το λανσάρισμα του S4 με τα restart και τα λαγκαρισματα? Έχεις ξεχάσει το one m7 που ακόμη και τώρα η μπαταρία είναι μέχρι το μεσημέρι, έχεις ξεχάσει το iphone με τους τραγικούς χάρτες και το battery drain???

Απλά αυτό που λέμε είναι να μην είσαι τόσο τραγικός για προβλήματα που έχουν συμβεί σε πολλά hi End smarphtones στο λανσάρισμα....

Εάν κάποιος παίρνει απόφαση για το τι κινητό θα πάρει μόνο διαβάζοντας εδώ μέσα τότε κακό του κεφαλιού του. Εδώ είναι φόρουμ μεταξύ άγνωστων. Είμαστε ότι δηλώσουμε και ο καθένας γράφει την άποψη του και ναι μερικές φορές μπορεί να είναι λάθος ή συναισθηματικη ή μισητή.....

Κι εγώ το κλείνω εδώ....

 

Δεν εχω ξεχάσει τιποτα. Γι αυτο πηρα το g2, γιατι το s4 ηταν χειρότερο και ειχε οντως λαγκαρισματα. Και ολα τα υπολοιπα που γραφεις, οντως έτσι είναι, γι αυτο δεν πηρα κανενα απο αυτα.

Το επιχείρημα ποιο ειναι, οτι εχουν βγει και χχειρότερα απο το g3? Πιθανόν.

Τωρα συζητάμε για το g3. Δεν πρεπει να συμφωνησουμε στα συν και στα πλην?

Η οθόνη του μετρηθηκε σε μηχανηματα. Βγηκε να εχει χειρότερο μαυρο, χειροτερο λευκο, και χειρότερη φωτεινότητα. Τέλεια και παυλα. Μια χαρα μετρια οθονη ειναι, με μεγάλη αναλυση.

Δε χρειάζεται καμια διαφωνία επι αυτου. Ουτε να βγάζουμε ψευτη οποιον γραφει πράγματα που μετρηθηκαν.

Η cpu πρακτικά ειναι η ιδια με του g2.Αν πιστευεις οτι θα πιάσει το smoothness του g2, κινοντας 70% περισσότερα πιχελ, τοτε δεν ξερεις απο κινητα, και κακως προτεινεις σε αλλους. Και αυτο ειναι δεδομενο και οποιος διαφωνεί απλα παραπληροφορει.

Παψτε να βγαζετε χαζους οποιος γράφουν την αληθεια γιατι ειναι πολυ εκνευριστικό.

Γραψτε για τα πλεονέκτηματα που οντως εχει, sd, μεγεθος, καμερα, ηχος κλπ

Link to comment
Share on other sites

Και το G2 ειναι χειροτερο του G μου σε σημεια, αλλα δε με θυμαμαι στο θεμα του να κραζω νυχθημερον :p (χειροτερη ποιοτητα κατασκευης, χειροτερο ηχειο, οχι το ιδιο smooth δυστυχως, μικροτερη φωτεινοτητα (εξαλλου το G εχει IPS+ ενω το G2 απλη), χειροτερο ακουστικο)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συμφωνείτε μαζί του να τελειώνει το θέμα με το συγκεκριμένο ειδιμωνα;

 

Ας κάνω την αρχή ε ναι λοιπόν ειναι χειρότερο του g2 κ του s5 αλλα κ του μ8.

 

Όλα καλά τώρα;;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συμφωνείτε μαζί του να τελειώνει το θέμα με το συγκεκριμένο ειδιμωνα;

 

Ας κάνω την αρχή ε ναι λοιπόν ειναι χειρότερο του g2 κ του s5 αλλα κ του μ8.

 

Όλα καλά τώρα;;

Εσυ κοψε τις ειρωνιες μαζι μου, για να μη τις ξεκινήσω και εγω και γινουμε απο 2 χωρια χωριάτες. Ειρωνιες στη μανα σου και στον πατερα σου, οχι σε μενα. Πολυ περισσότερο που δεν αναφέρθηκα ποτε σε σενα.

 

Το ωραίο είναι οτι βγηκε να με ειρωνευτει, αυτος που το είχε και το αλλαξε επειδή δεν του αρεσε!! Θα κουφαθουμε εδω μεσα..

Αυτος που εγραφε οτι το αλλαξε με το s5 επειδη το s5 εχει καλυτερη :

"Mπατάρια, απροβλημάτιστη λειτουργία χωρίς lag κ τυχαίες επανακινησεις . Πήρα ς5 τον φτωχό συγγενή όπως λέει ένας φίλος. Κακομουτσουνο κινητό αλλα χωρίς κανένα πρόβλημα."

Φιλε αμα με ειρωνευεσαι επιβεβαιωνοντας με, εχεις προβλημα. Να το κοιταξεις..

Για να ειμαι ηλικρηνης, εκπλήσσομαι πραγματικα. Δεν περίμενα να με ειρωνευτει καποιος με τον οποιο συμφωνουσα σε οτι εγραφε..

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Εσυ ξεστραβωσου να γραψεις και καμια αληθεια ποτε στη ζωη σου, και κοψε τις ειρωνιες μαζι μου, για να μη τις ξεκινήσω και εγω και γινουμε απο 2 χωρια χωριάτες.

Αντε μπράβο τωρα, σηκώθηκαν τα ποδια να χτυπήσουν το κεφάλι.

 

Ωπα, κεφαλι, ηρεμησε μη ζαλιστεις εκει πανω.... ;)

 

Για το G2 που σε σημεια ηταν χειροτερο του G μιλαγες λιγους μηνες πριν; :rolleyes:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, κεφαλι, ηρεμησε μη ζαλιστεις εκει πανω.... ;)

 

Για το G2 που σε σημεια ηταν χειροτερο του G μιλαγες λιγους μηνες πριν; :rolleyes:

Δεν το ειχα το g ,δεν γνωρίζω αν ηταν η οχι ετσι. Επιμένω μονο σε πράγματα που ξερω.

Η συγκριση που κανεις παντως ειναι ακυρη. Το g2 δεν ειχε τα προβλήματά του g3. Αν το g2 είχε ιδιο cpu με το g, θα ηταν ποιο ταιρισστη η σύγκριση που κανεις.

Και αυτό που εκανες edit, το έχω διαγράψει, γιατι τον περασα για αλλον. Δεν ισχυει, οπως και εχω διορθωσει.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Εσυ κοψε τις ειρωνιες μαζι μου, για να μη τις ξεκινήσω και εγω και γινουμε απο 2 χωρια χωριάτες. Ειρωνιες στη μανα σου και στον πατερα σου, οχι σε μενα. Πολυ περισσότερο που δεν αναφέρθηκα ποτε σε σενα.

 

Το ωραίο είναι οτι βγηκε να με ειρωνευτει, αυτος που το είχε και το αλλαξε επειδή δεν του αρεσε!! Θα κουφαθουμε εδω μεσα..

Αυτος που εγραφε οτι το αλλαξε με το s5 επειδη το s5 εχει καλυτερη :

"Mπατάρια, απροβλημάτιστη λειτουργία χωρίς lag κ τυχαίες επανακινησεις . Πήρα ς5 τον φτωχό συγγενή όπως λέει ένας φίλος. Κακομουτσουνο κινητό αλλα χωρίς κανένα πρόβλημα."

Φιλε αμα με ειρωνευεσαι επιβεβαιωνοντας με, εχεις προβλημα. Να το κοιταξεις..

Για να ειμαι ηλικρηνης, εκπλήσσομαι πραγματικα. Δεν περίμενα να με ειρωνευτει καποιος με τον οποιο συμφωνουσα σε οτι εγραφε..

 

 

Εισαι ωραίος σε ευχαριστω για τα καλά λόγια καλό σου βράδυ κ καλή συνέχεια. Σε αγαπω

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ωραίος σε ευχαριστω για τα καλά λόγια καλό σου βράδυ κ καλή συνέχεια. Σε αγαπω

Επισης. Εγω σε ευχαριστώ για τα (προηγούμενα και απροκλειτα) καλα σου λογια περι ειδημων. Σε αγαπώ περισσότερο..

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...