Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με αναφορές στο xda μπορείς να κάνεις root και να δεχτείς κανονικά το update ,απλώς μετά πρέπει να ξαναπεράσεις το root.

Ναι εάν έχεις όμως custom recovery απαγορεύεται το official update

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χα χα, τρωγωμαι για μεγαλύτερη οθόνη, αλλιώς σιγά μην το σκεφτόμουνα.

 

Το ιδιο και εγω τρωγωμαι για την οθοναρα αλλα λεω αντε να περιμενω την 32-αρα εκδοση, αντε μετα μηπως βγει και το G3 prime και για πλακα εφτασε χαλαρα ο Σεπτεμβρης με το Note 4. Τελικα πιο παλια ειχες ενα iphone για τη μοστρα, ειχες και ενα Galaxy για τους πιο ψαγμενους και ουτε σκοτουρα ουτε πονοκεφαλος. Σοβαρα τωρα ο ανταγωνισμος εχει πιεσει πολυ τα πραγματα και συνεχεια βγαινουν αξιολογες συσκευες.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι εάν έχεις όμως custom recovery απαγορεύεται το official update

Ναι αυτό Ισχύει αλλά μέχρι να βγει custom recovery για το κινητό μας έχουμε μέλλον ακόμα. Αν βγει. Ένα πράγμα παραδέχομαι στα κινητά της Samsung Ο ξεκλείδωτος boot loader είχαμε custom recovery from day one. Και έδω έχει περάσει 1,5 μήνας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Εχθές, σε μία βόλτα με την οικογένεια στο Athens Mall (Άγ. Δημήτριος), έπεσα επάνω σε promo event του G3. Κοπέλες και νεαροί σε προσκαλούσαν να τραβήξεις selfie και να την δεις στο G3, να την κάνεις upload στα social media κλπ. Στην ερώτησή μου στον "επιβλέποντα" του event, αναφορικά με το αν και πότε θα εισαχθεί το 32άρι μοντέλο στην ελληνική αγορά, ο μουσάτος κύριος μου απάντησε ευγενέστατα ότι "η συσκευή ειναι ήδη διαθέσιμη σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες της αγοράς, σε ΟΛΑ τα χρώματα και ΟΛΕΣ τις εκδόσεις". Επιμένοντας στο θέμα, ρώτησα αν καλύπτονται όλες οι εκδόσεις από την εγγύηση της αντιπροσωπείας και εκεί η μονολεκτική απάντηση ήταν "...προφανώς...!"

Εννοείται πως δεν μπορώ να ξέρω αν αυτή είναι η τοποθέτηση της LG Hellas στο θέμα, απλά το παραθέτω χάριν συζητήσεως... :)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Εχθές, σε μία βόλτα με την οικογένεια στο Athens Mall (Άγ. Δημήτριος), έπεσα επάνω σε promo event του G3. Κοπέλες και νεαροί σε προσκαλούσαν να τραβήξεις selfie και να την δεις στο G3, να την κάνεις upload στα social media κλπ. Στην ερώτησή μου στον "επιβλέποντα" του event, αναφορικά με το αν και πότε θα εισαχθεί το 32άρι μοντέλο στην ελληνική αγορά, ο μουσάτος κύριος μου απάντησε ευγενέστατα ότι "η συσκευή ειναι ήδη διαθέσιμη σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες της αγοράς, σε ΟΛΑ τα χρώματα και ΟΛΕΣ τις εκδόσεις". Επιμένοντας στο θέμα, ρώτησα αν καλύπτονται όλες οι εκδόσεις από την εγγύηση της αντιπροσωπείας και εκεί η μονολεκτική απάντηση ήταν "...προφανώς...!"

Εννοείται πως δεν μπορώ να ξέρω αν αυτή είναι η τοποθέτηση της LG Hellas στο θέμα, απλά το παραθέτω χάριν συζητήσεως... :)

 

Προφανώς δεν ήξερε.:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν ήξερε.:lol::lol::lol:

 

Και μάλλον δεν θα ήθελε να δυσαρεστησει το πλήθος θα έλεγα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι βέβαιο ότι δεν ήξερε πιστεύω εγώ.Απλά φανταζόταν το αυτονόητο που δυστυχώς η LG δεν το επιβεβαιώνει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου 100 υποψήφιους αγοραστές του G3 από σκρουτζομαγαζα (άρα παράλληλη εισαγωγή) να παίρνουν κάθε μέρα τηλέφωνο την lg δίνοντας το imei για να βεβαιωθούν ότι είναι ευρωπαϊκό και καλύπτονται από την εγγύηση. Τα παιδιά καλά κάνουν και ψάχνουν φτηνό τηλέφωνο, το ίδιο έκανα και γω, η αντιπροσωπία όμως δεν κερδίζει απ' αυτούς, οπότε εγώ τουλάχιστον δεν τους κατηγορώ.

Όσο αφορά την επισκευή σαφώς είναι τρομερά ακριβή, αλλά νομίζω και οι άλλες αντιπροσωπείες τα ίδια κάνουν, άρα αν δεν είναι καλή η lg για το λόγο αυτόν δεν είναι καμία καλή. Η επίσημη τιμή της ελληνικής αγοράς είναι 450€ και αυτή αναγνωρίζουν όσο χαζό και αν φαίνεται. Τώρα για την ταλαιπωρία σου...... δεν μπορώ να πάρω θέση.

Προφανώς μπερδεύεσαι σε κάτι...η αντιπροσωπεία δεν είναι κατάστημα. Είναι υποχρεωμένη να παρέχει υπηρεσίες υποστήριξης των προϊόντων της LG. Αυτός είναι και ο μοναδικός ρόλος ύπαρξή της. Αν δεν τους αρέσει, αν τους κουράζει ή αν δεν τους συμφέρει, μπορούν να ανοίξουν ένα Mikel, ένα εστιατόριο ή κάτι άλλο. Προσωπικά η τηλεφωνική υποστήριξη μου φάνηκε πολύ απρόσωπη, πραγματικά λες και μιλούσα με ρομπότ (ακόμη και o τόνος της φωνής τους) ή με κάποιον που έψαχνε σε μάνουαλ για το τι απάντηση θα μου δώσει.

Από εκεί και πέρα service LG (καλό ή κακό) με την έννοια που το θέτουν κάποιοι δεν υπάρχει...το service της LG είναι η Procordia, μια εταιρεία επισκευής τηλεφώνων που συνεργάζεται με την LG και προφανώς και άλλες εταιρείες. H αποστολή-παραλαβή του τηλεφώνου όντως είναι γρήγορη, το δε κόστος επισκευής όπως είπα πέρα από κάθε λογική.

Τέλος η επίσημη τιμή πώλησης στην Ελληνική αγορά για το LG G2 16GB είναι τα 298 ευρώ, εφόσον πωλείται από Ελληνικό κατάστημα, με Ελληνικό Φ.Π.Α. και με εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Και για να τα κανουμε ακομα πιο πολυπλοκα τα πραγματα, μολις εκλεισα το τηλεφωνο απο κληση που ειχα απ το Tech Stores. Με ενημερωσαν οτι τελικα ηταν το 16αρι και οχι το 32αρι, οτι εκαναν λαθος και οτι το 32αρι δεν ερχεται απο την αντιπροσωπεια. Τωρα τι να πω ? Οτι τους ειχα ρωτησει 500 φορες αν ειναι το 32αρι ? Οτι εχω το email με την παραγγελια που λεει ρητα οτι ειναι το 32αρι ? 'Η οτι η LG τελικα τα εχει λιγο μπερδεμενα ? Ξαναπηρα στην LG και η απαντηση που εδωσαν παλι στο ερωτημα μου ειναι οτι το φερνουν κατοπιν παραγγελιας. Οχι οτι ΘΑ το φερουν, οτι το φερνουν. Και ξαναρωταω, δλδ μεχρι τωρα κανενα καταστημα δεν ενδιαφερεται για τα 32αρια ? Αλλιως πως γινεται να μη το εχει κανενα ?
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Και για να τα κανουμε ακομα πιο πολυπλοκα τα πραγματα, μολις εκλεισα το τηλεφωνο απο κληση που ειχα απ το Tech Stores. Με ενημερωσαν οτι τελικα ηταν το 16αρι και οχι το 32αρι, οτι εκαναν λαθος και οτι το 32αρι δεν ερχεται απο την αντιπροσωπεια. Τωρα τι να πω ? Οτι τους ειχα ρωτησει 500 φορες αν ειναι το 32αρι ? Οτι εχω το email με την παραγγελια που λεει ρητα οτι ειναι το 32αρι ? 'Η οτι η LG τελικα τα εχει λιγο μπερδεμενα ? Ξαναπηρα στην LG και η απαντηση που εδωσαν παλι στο ερωτημα μου ειναι οτι το φερνουν κατοπιν παραγγελιας. Οχι οτι ΘΑ το φερουν, οτι το φερνουν. Και ξαναρωταω, δλδ μεχρι τωρα κανενα καταστημα δεν ενδιαφερεται για τα 32αρια ? Αλλιως πως γινεται να μη το εχει κανενα ?

 

Κοίτα, για να λέει το Πλαίσιο ότι θα το φέρει, λογικά έχει κάνει παραγγελία μερικά κομμάτια και περιμένει να τα φέρουν. Διαφορετικά, θα ισχύει αυτό που είχαμε πει και παλιά. Θα πηγαίνεις σε ένα κατάστημα, θα λες ότι θέλεις το 32αρι, θα σου το παραγγέλνουν και μετά από μερικές μέρες θα πηγαίνεις να το παίρνεις. Αν δεν το έφερναν πάντως δε θα το είχαν και στις ιστοσελίδες τους λέγοντας "Αναμένεται σύντομα".

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, για να λέει το Πλαίσιο ότι θα το φέρει, λογικά έχει κάνει παραγγελία μερικά κομμάτια και περιμένει να τα φέρουν. Διαφορετικά, θα ισχύει αυτό που είχαμε πει και παλιά. Θα πηγαίνεις σε ένα κατάστημα, θα λες ότι θέλεις το 32αρι, θα σου το παραγγέλνουν και μετά από μερικές μέρες θα πηγαίνεις να το παίρνεις. Αν δεν το έφερναν πάντως δε θα το είχαν και στις ιστοσελίδες τους λέγοντας "Αναμένεται σύντομα".

 

Δεν εχω αμφισβητησει εγω οτι θα το φερουν. Και ναι, προφανως αφου το εχουν στο site με τιμη κτλ κτλ εννοειται οτι θα το φερουν. Αυτο που ρωταω ειναι γιατι τετοιο μπαχαλο. Οπως και γιατι ακομα δεν εχουν παραλαβει. Κυριως ομως φαινεται οτι η LG Hellas ειναι εταιρεια που δεν πρεπει να εμπιστευθω και οτι τελικα εκανα λαθος να καθομαι να ασχολουμαι μαζι τους. Επρεπε να εχω παραγγειλει απο εξωτερικο οπως σχεδον στο συνολο των κινητων μου.

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω αμφισβητησει εγω οτι θα το φερουν. Και ναι, προφανως αφου το εχουν στο site με τιμη κτλ κτλ εννοειται οτι θα το φερουν. Αυτο που ρωταω ειναι γιατι τετοιο μπαχαλο. Οπως και γιατι ακομα δεν εχουν παραλαβει. Κυριως ομως φαινεται οτι η LG Hellas ειναι εταιρεια που δεν πρεπει να εμπιστευθω και οτι τελικα εκανα λαθος να καθομαι να ασχολουμαι μαζι τους. Επρεπε να εχω παραγγειλει απο εξωτερικο οπως σχεδον στο συνολο των κινητων μου.

 

Τι να σου πω. Δεν ξέρω. Η παραλαβή από όσο ξέρω θα γίνει περίπου στα μέσα του μήνα. Έτσι μου είπαν από το Πλαίσιο. Λογικά 15 - 25 Ιουλίου θα είναι διαθέσιμο και το 32αρι... Τι να πω και εγώ που περιμένω το λευκό και ακόμα δεν έχει έρθει ούτε το 16αρι για να το δω :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συμφωνήσω με τους παραπάνω.

Έχει πολύ μεγάλη ευθύνη η LG Hellas για τη μη διαθεσιμότητα σε όλες τις εκδόσεις και χρώματα. Κάκιστη επίσης και η απόφασή της για μη εισαγωγή του χρυσού το οποίο κάποιοι ήθελαν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μπερδεύεσαι σε κάτι...η αντιπροσωπεία δεν είναι κατάστημα. Είναι υποχρεωμένη να παρέχει υπηρεσίες υποστήριξης των προϊόντων της LG. Αυτός είναι και ο μοναδικός ρόλος ύπαρξή της. Αν δεν τους αρέσει, αν τους κουράζει ή αν δεν τους συμφέρει, μπορούν να ανοίξουν ένα Mikel, ένα εστιατόριο ή κάτι άλλο. Προσωπικά η τηλεφωνική υποστήριξη μου φάνηκε πολύ απρόσωπη, πραγματικά λες και μιλούσα με ρομπότ (ακόμη και o τόνος της φωνής τους) ή με κάποιον που έψαχνε σε μάνουαλ για το τι απάντηση θα μου δώσει.

Από εκεί και πέρα service LG (καλό ή κακό) με την έννοια που το θέτουν κάποιοι δεν υπάρχει...το service της LG είναι η Procordia, μια εταιρεία επισκευής τηλεφώνων που συνεργάζεται με την LG και προφανώς και άλλες εταιρείες. H αποστολή-παραλαβή του τηλεφώνου όντως είναι γρήγορη, το δε κόστος επισκευής όπως είπα πέρα από κάθε λογική.

Τέλος η επίσημη τιμή πώλησης στην Ελληνική αγορά για το LG G2 16GB είναι τα 298 ευρώ, εφόσον πωλείται από Ελληνικό κατάστημα, με Ελληνικό Φ.Π.Α. και με εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Μάλλον εσύ μπερδεύεσαι. Η αντιπροσωπεία εισάγει, πουλάει και υποστηρίζει την γκάμα των προϊόντων που φέρνει. Αν δεν πουλάει κλείνει το μαγαζί και φεύγει (βλέπε Mazda). Αλλιώς θα ήταν η lg Κορέας και η procordia. Φυσικά συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν καλύτερο για όλους τους καταναλωτές να υποστήριζε όλα τα προϊόντα, έχω το g2 32αρι, αλλά δεν θα κατηγορήσω την αντιπροσωπεία για την μη κάλυψη. Επίσης την επίσημη τιμή την λέει ο επίσημος αντιπρόσωπος, το λέει και η λέξη "επίσημη τιμή", δεν το λέω ούτε εγώ ούτε εσύ. Αυτή η τιμή που αναφέρεσαι είναι η τιμή της αγοράς.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ θα συμφωνήσω με τους παραπάνω.

Έχει πολύ μεγάλη ευθύνη η LG Hellas για τη μη διαθεσιμότητα σε όλες τις εκδόσεις και χρώματα. Κάκιστη επίσης και η απόφασή της για μη εισαγωγή του χρυσού το οποίο κάποιοι ήθελαν.

Συμφωνώ και εγώ γιατί πάντα θα υπάρχει κάτι που θα το χαλάει. Στο g2 δεν έφερε το μεγάλο. Στο g3 κάνει διακρίσεις βάσει χρώματος.....και χαζομάρες στην εισαγωγή...

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Το νέο smartphone LG G3 είναι πλέον διαθέσιμο στην ελληνική αγορά σε έκδοση 16GB στα χρώματα λευκό και μαύρο καθώς, και σε έκδοση 32 GB σε μαύρο χρώμα.Το λεέι ξεκάθαρα τι δεν καταλαβαίνετε.Αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ας μας ενημερώση.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με την LG και μου είπαν πως τελικά το 32αρι θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα μόνο σε μαύρο. Από το Πλαίσιο μου είχαν πει πως θα έρθει και σε λευκό. Πάλι μαύρο με βλέπω να παίρνω ή να πηγαίνω στο 16αρι...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Το νέο smartphone LG G3 είναι πλέον διαθέσιμο στην ελληνική αγορά σε έκδοση 16GB στα χρώματα λευκό και μαύρο καθώς, και σε έκδοση 32 GB σε μαύρο χρώμα.Το λεέι ξεκάθαρα τι δεν καταλαβαίνετε.Αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ας μας ενημερώση.

 

Οκ, τοτε μπορεις να μου παραγγειλεις το 32αρι black και να σε πληρωσω ? Ευχαριστω. Μαλλον εγω κανω κατι λαθος και δεν το βρισκω ενω το 16αρι το βρισκω ανετα.

 

 

Μάλλον εσύ μπερδεύεσαι. Η αντιπροσωπεία εισάγει, πουλάει και υποστηρίζει την γκάμα των προϊόντων που φέρνει. Αν δεν πουλάει κλείνει το μαγαζί και φεύγει (βλέπε Mazda). Αλλιώς θα ήταν η lg Κορέας και η procordia. Φυσικά συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν καλύτερο για όλους τους καταναλωτές να υποστήριζε όλα τα προϊόντα, έχω το g2 32αρι, αλλά δεν θα κατηγορήσω την αντιπροσωπεία για την μη κάλυψη. Επίσης την επίσημη τιμή την λέει ο επίσημος αντιπρόσωπος, το λέει και η λέξη "επίσημη τιμή", δεν το λέω ούτε εγώ ούτε εσύ. Αυτή η τιμή που αναφέρεσαι είναι η τιμή της αγοράς.

 

Το λες μονος σου. Εισαγει, πουλαει και ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ. Υποστηριξη ειναι να παρουν 100 πελατες της (ή υποψηφιοι) και να την ρωτησουν οτι θελουn, ακομα και ελεγχo του ΙΜΕΙ, οπως παρεχουν σχεδον συσσωμες οι εταιρειες στο εξωτερικο. Ειμαι σιγουρος οτι η αντιστοιχη LG UK πχ εχει ηλεκτρονικο εσωτερικο συστημα να ελεγχει τα ΙΜΕΙ των εισαγωγων της. Η LG Κορεας εκ των πραγματων δεν θα μπορουσε να ειναι. Μπαινουν θεματα νομικα κτλ, καθως και μικροτερη ευκολια διαχειρισης της τοπικης αγορας οπως και πολλα αλλα. Πολλες φορες μαλιστα, η υποστηριξη των προιοντων ειναι σημαντικοτερη απο την πωληση τους (οσον αφορα τον επισημο αντιπροσωπο/εισαγωγεα). Και αυτο γιατι η πωληση μπορει να γινει και εμμεσα με πολλους τροπους (απο διαφημιση μεχρι υποστηριξη των τελικων σημειων - Πλαισιο κτλ - ετσι ωστε να προωθουν τα προιοντα της περισσοτερο, εναντι ανταγωνιστων). Οι περισσοτερες εταιρειες που εφυγαν/εκλεισαν/δεν πουλανε, ειναι λογο κακης υποστηριξης... (δες HTC πχ)

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ μπερδεύεσαι. Η αντιπροσωπεία εισάγει, πουλάει και υποστηρίζει την γκάμα των προϊόντων που φέρνει. Αν δεν πουλάει κλείνει το μαγαζί και φεύγει (βλέπε Mazda). Αλλιώς θα ήταν η lg Κορέας και η procordia. Φυσικά συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν καλύτερο για όλους τους καταναλωτές να υποστήριζε όλα τα προϊόντα, έχω το g2 32αρι, αλλά δεν θα κατηγορήσω την αντιπροσωπεία για την μη κάλυψη. Επίσης την επίσημη τιμή την λέει ο επίσημος αντιπρόσωπος, το λέει και η λέξη "επίσημη τιμή", δεν το λέω ούτε εγώ ούτε εσύ. Αυτή η τιμή που αναφέρεσαι είναι η τιμή της αγοράς.

Ξαναλέω....έχεις μπερδέψει τις έννοιες πώληση και υποστήριξη. Ξεχώρισε τα αυτά τα δύο....

Εφόσον υπάρχει LG Hellas και έχει αναλάβει την επίσημη εκπροσώπηση της LG στην Ελλάδα, έχει υποχρεώσεις απέναντι σε κάθε πελάτη που έχει κινητό LG (τουλάχιστον όσα μοντέλα εισάγονται στην χώρα μας). H υποστήριξη δεν είναι προαιρετική, είναι υποχρεωτική είτε έχεις αγοράσει το τηλέφωνο από LG HELLAS, είτε από τρίτη εισαγωγή!!!

Το αν και πόσο πουλάει η επίσημη αντιπροσωπεία, ελάχιστα εως καθόλου με αφορά εμένα και τον καθένα. Ας κατεβάσουν τις τιμές τους, ας κάνουν ότι θέλουν....καρφάκι δεν μου καίγεται. Τα καταστήματα που πουλάνε το κινητό στην μισή τιμή χαμένοι βγαίνουν δηλαδή?

Τέλος σε μια ελεύθερη αγορά, οι έννοιες επίσημη τιμή πώλησης ή αγοράς ή οτιδήποτε άλλο είναι σε θεωρητικό επίπεδο. Η προσφορά, η ζήτηση και ο ανταγωνισμός καθορίζουν τα επίπεδα τιμών. Ακόμη και καταστήματα όπως το Πλαισιο, το Mediamarkt κτλ πλέον μπαίνουν στο τριπάκι να σου κάνουν διαφορετικές τιμές από αυτές που αναγράφονται στην ταμπέλα. (π.χ. πας να παρεις ένα iphone 5s και σου λέει....μόνο για σήμερα αν το παρεις 100 ευρώ κάτω)

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια εξελιξη επειτα απο συνομιλια με Πλαισιο (τηλεφωνικη και οχι στο τοπικο καταστημα) ειναι οτι περιμενουν "καποια" κομματια αυριο απο LG...
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αμαρτία μια προσπάθεια που κάνει η LG να έχει τέτοια αποτελέσματα με τους επισήμους αντιπροσώπους της.

Ελπίζω να φτιάξει το πράγμα γιατί πραγματικά έχουμε ανάγκη την LG όπως και την κάθε Εταιρία προς όφελος μας.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

στο πλαισιο της στουρναρη μου ειπαν οτι το 32αρι θα το παραλαβουν αυριο και διαθεσιμο απο σαββατο 12 ιουλιου. χρωμα μαυρο μονο. δεν ξερει αν θα φερουν τα αλλα.
Link to comment
Share on other sites

στο πλαισιο της στουρναρη μου ειπαν οτι το 32αρι θα το παραλαβουν αυριο και διαθεσιμο απο σαββατο 12 ιουλιου. χρωμα μαυρο μονο. δεν ξερει αν θα φερουν τα αλλα.

 

Δε θα τα φέρουν. Η LG μου είπε πριν λίγο πως θα κυκλοφορήσει μόνο σε μαύρο το 32αρι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...