Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπά!!!!, του μιλάω και δεν μου μιλάει, σαν να με ξέχασε.

Χαχαχχααχ δεν ξέρω λεπτομέρειες δεν την είχα χρησιμοποιήσει όσο το είχα απλά θυμάμαι πως λέγεται

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το θυμόσουν, και σε ευχαριστώ και πάλι, είχα μια εφαρμογή που μιλούσες και σου τα έλεγε στα αγγλικά, μήπως ξέρεις ποιά είναι;, γιατί μάλλον θα την έφαγε το σκοτάδι.

Βάλε την "Μετάφραση Google". Το κάνει σε όποια γλώσσα θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ πολύ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτήν την εφαρμογή που λές φίλε, (Μετάφραση Google) την είχε το τηλέφωνο απο μόνο του, ή την είχα βάλει εγώ και δεν θυμάμαι, γιατί με την φόρα που είχα πάρει, θα την έσβησα και αυτήν.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/apps-stock-lg-g3-applications-lg-quick-t2955307 για οποιον σβησει καταλαθος επισημη εφαρμογη.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Θα συνδέσεις το κινητό σου στον υπολογιστή σου και θα ανοίξεις το PC Suite.Όταν σου αναγνωρίσει το κινητό θα πας πάνω στο PC Suite που γράφει κινητή συσκευή και θα πατήσεις αποκατάσταση σφαλμάτων αναβάθμισης.Μετά από εκεί θα το κάνει μόνο του.

Εμένα πάντως δεν είναι lag αλλά μάλλον θέμα ή της μπαταρίας ή της συσκευής.Όταν το χτυπάω ελαφρά στην πλάτη σε ορισμένα σημεία κάνει επανεκκίνηση. :worry:

Εμένα στο mac δεν μου έχει τέτοια επιλογή πουθενά όσο κι αν έψαξα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το might be coming soon Μπορεί να σημαίνει ίσως κάποια στιγμή και αν.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλο νεο αλλα αυτο τι σημαινει?οτι θα το δωσει σε συγκεκριμενα μοντελα? The clues were found on the company's Korean support website, where a few flagship models have Android 6.0 listed as an OS version option. Currently, these include the LG G3 F400S, F400K, and F400L, along with the LG G4 F500S, F500K, and F500L.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν το δώσει στα g3 της Κορέας, λογικά θα το δώσει σε όλα τα g3.

μακαρι,γιατι οταν ειχα το s3 η samsung εδωσε αναβαθμηση αλλα μονο σε συγκεκριμενα μοντελλα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω πρέπει να είσαστε σίγουροι ότι θα πάρει την 6.0 το g3.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να ξερουταρω?:lol:

Όχι ακόμα έχεις κανένα 3μηνο περιθώριο θεωρητικά. :p:p:p πάντως πέρα από την πλάκα δεν πιστεύω ότι τίθεται θέμα για το αν το g3 θα πάρει την 6.0, θα την πάρει ξεκάθαρα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα έχεις κανένα 3μηνο περιθώριο θεωρητικά. :p:p:p πάντως πέρα από την πλάκα δεν πιστεύω ότι τίθεται θέμα για το αν το g3 θα πάρει την 6.0, θα την πάρει ξεκάθαρα

Το θέμα δεν είναι αν θα πάρει την 6 αλλά να μην έρθει με bugs. Οπότε μην βιάζεστε να ξερουτάρετε και να περιμένετε να δοκιμαστεί πριν την περάσετε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν θα πάρει την 6 αλλά να μην έρθει με bugs. Οπότε μην βιάζεστε να ξερουτάρετε και να περιμένετε να δοκιμαστεί πριν την περάσετε.

Ε κάποια bugs θα έχει... Κάτσε θα σου πω την άλλη βδομάδα που θα την βάλω στο Nexus... Ελπίζω να μην κλαίω! :eek::eek::eek::eek: όπως και να έχει πιστεύω στο g3 θα κάνει καλό η αναβάθμιση γιατί η lollipop δεν του έχει κάτσει και τόσο καλά, αν δε το συνδυάσουν και με το ui του g4 πιστεύω θα γίνει άλλο τηλέφωνο.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ε κάποια bugs θα έχει... Κάτσε θα σου πω την άλλη βδομάδα που θα την βάλω στο Nexus... Ελπίζω να μην κλαίω! :eek::eek::eek::eek: όπως και να έχει πιστεύω στο g3 θα κάνει καλό η αναβάθμιση γιατί η lollipop δεν του έχει κάτσει και τόσο καλά, αν δε το συνδυάσουν και με το ui του g4 πιστεύω θα γίνει άλλο τηλέφωνο.

 

μακαρι bugs θα εχει σιγουρα στην αρχικη αλλα με καμια 6.0.1 θα τα διορθωσει το ανγχος μας ειναι να κραταει λιγο περισσοτερο η μπαταρια......ααααααα και κατι ακομα που παρατήρησα αυτες τις μερες ειναι πως ενω αν και κανει τον ηχο πως ολοκληρωθηκε η φορτιση και ειναι οντος στο 100% αν το βγαλω με την μια απο την πριζα το 100 πεφτει στο 99 μετα απο 2 λεπτα χρησης ενω αν το αφησω στην πριζα κανενα μισαωρο παραπανω κανει να πεσει στο 99 αρκετη ωρα δηλαδη ουσιαστικα η μπαταρια κραταει παραπανω !

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό αυτό με το 100%. Στο g2 φαντασου έφτανες 45 λεπτά SOT χωρίς να πέσει...

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό αυτό με το 100%. Στο g2 φαντασου έφτανες 45 λεπτά SOT χωρίς να πέσει...

 

αααα ναι?!!!δεν το ηξερα αδερφε περιεργο παντως 100ριζει και πρεπει να το κρατας κι αλλο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το αφήνουμε όλο το βράδυ στη πριζα βλέπουμε τη διάφορα της φόρτισης άμα το αφήνεις καμποση ώρα μετά το 100% και άμα το βγάλει με τη μια όταν πιάσει το 100%.

Και εγώ που το αφήνω όλο το βράδυ, άμα χρειαστεί να το φορτισω μέσα στη μέρα, που το βγάζω με τη μια, με "ψιλοχαλάει" που πέφτει με τη σχεδόν αμέσως από το 100%.

Αλλά νταξ, λεπτομέριες.

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι απο τις 11μμ-9πμ στην πριζα και πραγματι αργει να πεσει απο το 100%.ειμαι με cloudy.αν παιζει ρολο.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι απο τις 11μμ-9πμ στην πριζα και πραγματι αργει να πεσει απο το 100%.ειμαι με cloudy.αν παιζει ρολο.

 

ναι ενοητε παιζει πια ρομ και kernel και επεξεργαστη κτλ κτλ. Εμενα απο το 100% στο 99% κανει 55 λεπτα μονο με viber. Με browsing και viber μαζι 40 λεπτα.

περιμενω να δω ποτε θα ξεπερασω το ρεκορ των 57 λεπτων και να παει 1 ωρα απο 100% ως 99% αλλα χωρις να πειραξω φωτεινοτητα να ειναι 75% οπως παντα χωρις Auto mode. παντως εχει ανεβει κατα πολυ η μπαταρια εδω και μηνες.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...