Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ Παιδιά!Οδηγός στα ελληνικά υπάρχει για να κάνω ευκολότερα τη δουλειά?

 

Λογικά εδώ είσαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=406940

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με ανακοινωσεις samsung ( χωρις καρτα μνημης αποσπωμενη μπαταρια και 2550 μπαταρια ) htc (σχεδιο αστα να πανε) νιωθω οτι το g4 θα ισοπεδωσει

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Με ανακοινωσεις samsung ( χωρις καρτα μνημης αποσπωμενη μπαταρια και 2550 μπαταρια ) htc (σχεδιο αστα να πανε) νιωθω οτι το g4 θα ισοπεδωσει

 

μη κρινεις απο τα χαρτια.

 

το Μ8 ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙ το G3 σε μπαταρια και ταχυτητα....

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το μονο καλυτερο που κανει το m8 απο το g3 ειναι να ανοιγει το fb ενα κλασμα του δευτερολεπτου πιο γρηγορα και να αντεχει 30-45 λεπτα περισσοτερο.. Εγω προτιμαω τα +++ του g3

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελα 5" οθόνη μπορεί και να κοίταζα το m8 με αυτή την οθόνη ευχαριστώ δεν θα πάρω. Μιλάμε προφανώς για άλλες κατηγορίες. Ισοπεδωνει όπως λες το g3 στη μπαταρία λόγω μικρότερης και υποδιεστερης οθόνης πράγμα λογικό όσο για ταχύτητα εντάξει δεν πετάει κιόλας. Είναι μια πολύ καλή συσκευή αλλά ως εκεί. Πάλι θα σβηστούν τα μηνύματα ως off topic...! :eek::eek::eek::eek:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα δυο τρεις μερες custom και παρατειρησα οτι θερμενοτανε αρκετα περισσοτερο απο στοκ. Μπορει να παθει/ επαθε ζημια η συσκευη η αδυνατο?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο ειναι συμβατο μονο με bluetooth 4.0;

Για σύνδεση με car kit εννοείς? Εμένα στο αυτοκίνητο συνδέεται κανονικά που είναι leon του 2009 και σίγουρα δεν έχει bt 4.0 αλλά στο hometheater Samsung που και αυτό σίγουρα δεν έχει bt 4.0 όταν συνδεω και θέλω να ακούσω ένα τραγούδι από YouTube πχ η σύνδεση είναι χάλια... Τρέχει πιο γρήγορα το τραγούδι παίζει διακαικομενα και τέτοια ενώ το εταιρικό s4 GT-I9506 και το g2 της γυναίκας μου και το note 3 το δικό μου παίζουν κανονικά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από raikkonengrk >

το τηλεφωνο ειναι συμβατο μονο με bluetooth 4.0;

Για σύνδεση με car kit εννοείς? Εμένα στο αυτοκίνητο συνδέεται κανονικά που είναι leon του 2009 και σίγουρα δεν έχει bt 4.0 αλλά στο hometheater Samsung που και αυτό σίγουρα δεν έχει bt 4.0 όταν συνδεω και θέλω να ακούσω ένα τραγούδι από YouTube πχ η σύνδεση είναι χάλια... Τρέχει πιο γρήγορα το τραγούδι παίζει διακαικομενα και τέτοια ενώ το εταιρικό s4 GT-I9506 και το g2 της γυναίκας μου και το note 3 το δικό μου παίζουν κανονικά

 

γενικα...γιατι εχω ενα headseat bt 2.0 και δεν συνδεεται...

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από raikkonengrk >

το τηλεφωνο ειναι συμβατο μονο με bluetooth 4.0;

Για σύνδεση με car kit εννοείς? Εμένα στο αυτοκίνητο συνδέεται κανονικά που είναι leon του 2009 και σίγουρα δεν έχει bt 4.0 αλλά στο hometheater Samsung που και αυτό σίγουρα δεν έχει bt 4.0 όταν συνδεω και θέλω να ακούσω ένα τραγούδι από YouTube πχ η σύνδεση είναι χάλια... Τρέχει πιο γρήγορα το τραγούδι παίζει διακαικομενα και τέτοια ενώ το εταιρικό s4 GT-I9506 και το g2 της γυναίκας μου και το note 3 το δικό μου παίζουν κανονικά

 

γενικα...γιατι εχω ενα headseat bt 2.0 και δεν συνδεεται...

 

Γενικά δεν νομίζω να έχει θέμα και εμένα το αυτοκίνητο και το hometheater bt 2.0 πρέπει να έχουν απλά με το hometheater έχω θέματα ναι μεν συνδέεται αλλά είναι χάλια η αναπαραγωγή

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη τωρα θα επεμβω.

Εχεις m8 και το λες?

 

φυσικα.εχεις καμια αμφιβολια,ειδικα για την ταχυτητα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Για την απορια μιυ γνωριζει κανεις τιποτα?

Εγώ είμαι stock παιδί!!! :p:p:p:p:p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το μονο καλυτερο που κανει το m8 απο το g3 ειναι να ανοιγει το fb ενα κλασμα του δευτερολεπτου πιο γρηγορα και να αντεχει 30-45 λεπτα περισσοτερο.. Εγω προτιμαω τα +++ του g3

 

μαλλον δε δοκιμασες multitasking.αστο.

 

και με 2600 μπαταρια,βγαζει χαλαρα 5-6 ωρες οθονη...ενω στο G3 βγαζει 3-4 με το ζορι.στα δικα μου χερια παντα οι μετρησεις.

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δε δοκιμασες multitasking.αστο.

 

και με 2600 μπαταρια,βγαζει χαλαρα 5-6 ωρες οθονη...ενω στο G3 βγαζει 3-4 με το ζορι.στα δικα μου χερια παντα οι μετρησεις.

 

Και γω με 3g μονο οταν το χρησιμοποιω βγαζω 3 και κατι ψηλα με τερμα κατω φωτεινοτητα στο αυτοματο.. Γενικα καθολου ευχαριστημενος με την μπαταρια. Σκεφρομαι να παρω μια δευτερη που βρηκα στο σκρουτζ στα 13 ευρω και εχει φορτιο 3500mah. Ειναι ΟΕΜ βεβαια.. Ελπιζω να μην μου σκασει στα χερια..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και γω με 3g μονο οταν το χρησιμοποιω βγαζω 3 και κατι ψηλα με τερμα κατω φωτεινοτητα στο αυτοματο.. Γενικα καθολου ευχαριστημενος με την μπαταρια. Σκεφρομαι να παρω μια δευτερη που βρηκα στο σκρουτζ στα 13 ευρω και εχει φορτιο 3500mah. Ειναι ΟΕΜ βεβαια.. Ελπιζω να μην μου σκασει στα χερια..:p

 

Καλά η αλήθεια είναι ότι με 3g-4g μονο και εγώ πάνω από 4 ώρες δεν έχω δει.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά η αλήθεια είναι ότι με 3g-4g μονο και εγώ πάνω από 4 ώρες δεν έχω δει.

Οσο καλη και αν ειναι η διαχειριση οταν ειναι κλειστο, η ανοιχτη οθονη σε συνδυασμο με 3g ειναι τρελη ρουφιχτρα.. Με μια καλυτερη αυτονομια θα μπορουσα να ανεχτω τα διαφορα θεματα του. Πλεον βλεπω να το αποχωριζομαι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και γω με 3g μονο οταν το χρησιμοποιω βγαζω 3 και κατι ψηλα με τερμα κατω φωτεινοτητα στο αυτοματο.. Γενικα καθολου ευχαριστημενος με την μπαταρια. Σκεφρομαι να παρω μια δευτερη που βρηκα στο σκρουτζ στα 13 ευρω και εχει φορτιο 3500mah. Ειναι ΟΕΜ βεβαια.. Ελπιζω να μην μου σκασει στα χερια..:p

 

φιλαρακι εισαι καλα?

 

καλυτερα οχι,ψαξε κατι σε anker αν βρεις,οι καλυτερες

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι εισαι καλα?

 

καλυτερα οχι,ψαξε κατι σε anker αν βρεις,οι καλυτερες

Καλα αγορινα μου. Φανταρος και σε αναζητηση νεου κινητου..:p

εσυ;;

 

Ηθελα κατι απο Ελλαδα γιατι δεν θελω να μπλεξω με αποστολες και καθυαστερησεις (ebay) αλλα οι επιλογες ειναι περιορισμενες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αστεία ερώτηση:Όντας σε 4g, τι ένδειξη έχω στην οθόνη; Μόνο H, έχω δει...

Έχεις πάρει τον παροχο σου για να ενεργοποιησεις το 4g? 4g πρέπει να σου έχει ένδειξη

Επίσης πήγαινε ρυθμίσεις - δίκτυα - δεδομένα κινητής τηλεφωνίας - πάνω δεξιά έχει κάτι τελιτσες τις πατάς, πας δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και στο λειτουργία δικτύου πρέπει να έχεις επιλεγμένο το gsm/wcdma/lte για να είσαι 4g

Για την ακρίβεια αυτό το σηματάκι πρέπει να σου βγάζει https://docs.google.com/file/d/0B5Ye3HUdysd3SVBjcnJSWlJvUU0/edit?usp=docslist_api

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλα αγορινα μου. Φανταρος και σε αναζητηση νεου κινητου..:p

εσυ;;

 

Ηθελα κατι απο Ελλαδα γιατι δεν θελω να μπλεξω με αποστολες και καθυαστερησεις (ebay) αλλα οι επιλογες ειναι περιορισμενες..

 

καταλαβα..κουραγιο!

μ8 απλά γελάω

 

 

αν και ειμαστε ηδη offtopic,με τι γελας?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...