Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην πρώτη σελίδα ίσως βρεις πληροφορίες για τον συγχρονισμό επαφών

Έχω δοκιμάσει τα πάντα δεν εχω gmail μέσα στους λογαριασμούς.

για να ακριβολογώ.

Εχω play store εχω gmail (Email) fb viber you tube (εκτός από το gmail επαφες τηλεφωνου)

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που περιγράφεται εδω το κάνεις βήμα βήμα;

Τα έχω κατεβάσει αυτά φιλε μου… έχω play store

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κατεβάσει αυτά φιλε μου… έχω play store

Sorry που σε ξαναρωταω, ολα τα βήματα τα εχεις κάνει; Λογαριασμό Google, προσθεσες;

Μέσα στις ρυθμίσεις - λογαριασμοι-Google, τι επιλογές για συγχρονισμό σου δίνει;

Link to comment
Share on other sites

Sorry που σε ξαναρωταω, ολα τα βήματα τα εχεις κάνει; Λογαριασμό Google, προσθεσες;

Μέσα στις ρυθμίσεις - λογαριασμοι-Google, τι επιλογές για συγχρονισμό σου δίνει;

Αυτοί είναι οι λογαριασμοί που μου δίνει.

Email Fb skype προσωπικός (imap) και (POP3) αναγνωριστικό huawei….. όλα εκτος Gmail

Link to comment
Share on other sites

@nick1967

Μπες στο app center, γράψε Google και πατα στην εικόνα που θα σου εμφανίσει, μετά κάνεις εγκατάσταση οτι γράφει στον οδηγό

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί είναι οι λογαριασμοί που μου δίνει.

Email Fb skype προσωπικός (imap) και (POP3) αναγνωριστικό huawei….. όλα εκτος Gmail

 

Σίγουρα έκανες τον οδηγό σωστά? Google Play Services / Framework έβαλες? Δεν γίνεται να το έχουν κάνει 100 άτομα και να μην γίνεται σε εσένα. Χθες το έκανε φίλος μου με τον ίδιο οδηγό.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έκανες τον οδηγό σωστά? Google Play Services / Framework έβαλες? Δεν γίνεται να το έχουν κάνει 100 άτομα και να μην γίνεται σε εσένα. Χθες το έκανε φίλος μου με τον ίδιο οδηγό.

Ακριβως ετσι… το framework από πού το κατεβάζω

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι… το framework από πού το κατεβάζω

 

Το Services εννοούσα. Φίλε μου δοκίμασε ξανά δεν παίζει φάση, άμα δεν βαριόμουνα θα τα έκανα ξανά από την αρχή.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έπεσα πάνω σε αυτήν την τουμπανοθήκη για όποιον ενδιαφέρετε.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Έχω πρόβλημα με τη σύνδεση του τηλεφώνου στον υπολογιστή. Όταν βάζω το καλώδιο και ανοίγει το Hi suite, μου γράφει ότι δε συνδέθηκε και το τηλέφωνο αρχίζει να κάνει τρελά πράγματα όπως: κάνει κλήσεις απ τις επαφές, ανοιγοκλείνουν παράθυρα και γενικά δεν έχω πρόσβαση στο τηλ. Σε άλλο υπολογιστή που το σύνδεσα και με διαφορετικό καλώδιο απ το δικό του, συνδέθηκε κανονικά. Υπάρχει καμιά λύση????? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα πάνω σε αυτήν την τουμπανοθήκη για όποιον ενδιαφέρετε.

 

Οντως τούμπανο...Δεν γραφει πουθενα διαστάσεις...Αν και φαίνεται οτι το φουσκώνει πολυ...αλλα δεν επρεπε να γραφει διαστάσεις να δουμε ποσο το φουσκώνει??? Καλή περίπτωση γιαυτους που κανουν δύσκολα επαγγέλματα....που απαιτούν χειρωνακτική εργασία...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά είμαι κάτοχος του Meizu MX4 αλλά επειδή το τηλέφωνο είναι αρκετά μεγάλο για τα χέρια μου (για χρήση με το ένα χέρι) σκέφτομαι να το παραχωρήσω στην αδερφή μου (ή να το πουλήσω) και να προχωρήσω στην αγορά μικρότερης συσκευής και το Honor 6 μου κίνησε το ενδιαφέρον τόσο από θέμα διαστάσεων όσο και από θέμα specs και σχεδιασμού.

 

Ερωτώ, αξίζει η συγκεκριμένη συσκευή στα 260 ευρώ (από Oppomart η 16άρα έκδοση φυσικά) ή να κοιτάξω κάτι άλλο που να έχει επίσης μαζεμένες διαστάσεις για χρήση με το ένα χέρι;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά είμαι κάτοχος του Meizu MX4 αλλά επειδή το τηλέφωνο είναι αρκετά μεγάλο για τα χέρια μου (για χρήση με το ένα χέρι) σκέφτομαι να το παραχωρήσω στην αδερφή μου (ή να το πουλήσω) και να προχωρήσω στην αγορά μικρότερης συσκευής και το Honor 6 μου κίνησε το ενδιαφέρον τόσο από θέμα διαστάσεων όσο και από θέμα specs και σχεδιασμού.

 

Ερωτώ, αξίζει η συγκεκριμένη συσκευή στα 260 ευρώ (από Oppomart η 16άρα έκδοση φυσικά) ή να κοιτάξω κάτι άλλο που να έχει επίσης μαζεμένες διαστάσεις για χρήση με το ένα χέρι;

339 δολλαρια ειναι 270 €, καλο ειναι να κανετε τις μετατροπες μονοι σας , δεν εχουν εμπιστοσυνη οι κινεζοι

Link to comment
Share on other sites

339 δολλαρια ειναι 270 €, καλο ειναι να κανετε τις μετατροπες μονοι σας , δεν εχουν εμπιστοσυνη οι κινεζοι

 

Αν δεν κάνω λάθος το oppomart είναι ευρωπαικό κατάστημα και το τηλέφωνο είναι αυτό και το βλέπω στα 262 ευρώ.

 

http://www.oppomart.com/huawei/huawei-honor-6.html

Link to comment
Share on other sites

Εστω και κινέζικο να είναι. 2 χρονάκια εγγύηση για οποιαδήποτε συσκευή από αυτούς και στα 262 ευρώ αξίζει η συσκευή ή όχι; Το αν είναι ή όχι αξιόπιστο κατάστημα το oppomart είναι άλλη συζήτηση που θα προβώ σε άλλο θέμα.

 

Η ερώτηση είναι απλά αυτή, αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά η συσκευή ή αν θα είναι καλύτερα να κοιτάξω αλλού ή να περιμένω ίσως τις γιορτές μήπως και πέσουν οι τιμές;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά είμαι κάτοχος του Meizu MX4 αλλά επειδή το τηλέφωνο είναι αρκετά μεγάλο για τα χέρια μου (για χρήση με το ένα χέρι) σκέφτομαι να το παραχωρήσω στην αδερφή μου (ή να το πουλήσω) και να προχωρήσω στην αγορά μικρότερης συσκευής και το Honor 6 μου κίνησε το ενδιαφέρον τόσο από θέμα διαστάσεων όσο και από θέμα specs και σχεδιασμού.

 

Ερωτώ, αξίζει η συγκεκριμένη συσκευή στα 260 ευρώ (από Oppomart η 16άρα έκδοση φυσικά) ή να κοιτάξω κάτι άλλο που να έχει επίσης μαζεμένες διαστάσεις για χρήση με το ένα χέρι;

Αξίζει και με το παραπάνω. Όσο γα το ποσό σε ευρώ, καλύτερα να δεις τις τιμές συναλάγματος της κάρτας που θα πληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κανεις όταν κλείνω το cover case και παω στην διπλα οθόνη που είναι το music player ,αν μπορώ να βάλω άλλον player πχ το jet audio?

ξερει κανεις ????

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μπει προεπιλογή διαφορετικός Launcher;

Όποτε πατάω το κουμπί του μενού, με πετάει στον κλασσικό.

Οι αλλαγές της 4,11

EMUI 3.0_4.11.16

 

Update Log:

Update:

[Recommended] this

new automatic call recording feature

new font support online payment feature

new music supports Internet headset features

answer the new call to function under a holster

hidden new album features

new desktop fonts can be adjusted with the settings to change the font size

Added support batch download, horizontal screen switch that supports APE playback, lyrics karaoke OK effects and other functions

optimized input methods Upgrade Baidu mainline version 4.3

 

[system]

New translation feature to jump directly to Baidu page translation

new font support online payment function

to optimize input mainline version 4.3 upgrade Baidu

optimization rules to simplify the pull-down notification bar Smart: drop-down notification is displayed when the notification, no When the notification pull-down display switches

to optimize the power consumption of the system

 

[desktop]

Add dynamic lock screen feature

with the new desktop font settings can be adjusted by changing the font size in

the non-optimized handover magazine magazine under lock screen lock screen theme prompts the user to retain the magazine lock screen when

 

[ Talk]

Added automatic call recording feature

new incoming call function under holster

 

[camera]

new album features hidden

optimize skin Full Focus camera mode and position swaps

 

[browser]

Added increase the search bar at the top of the grid home house

optimization Browse home page by modifying large grids for small grids

to optimize long press the Home icon bar at the bottom of the browser can be set homepage marquee pop

optimized browser home long press grids icon prompts to remove the icon, and the position of the movable

 

[music]

New Music support Internet headset features

new support batch download, horizontal screen switch that supports APE playback, effects, features lyrics karaoke OK

to add new music to set the version upgrades and feedback function

 

[weather]

to optimize the layout of the double weather clock adjustment, Join Date

Edited by aplostra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...