Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τόσο απλά;;;; οκ σε ευχαριστούμε ;)

 

Αν κάποιος θέλει θήκες ή temperat class (εχω και 1 για πίσω νομίζω) ας μου πει με πμ....

 

Καλή Ανάσταση κύριοι

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η λειτουργια "παρελευση χρονου" στην καμερα τι ακριβως κανει ρε παιδια? Ξερει κανεις? Σαν να τραβαει βιντεο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει την έκδοση b535 εδώ και δέκα ήμερες σε ένα L02. Το τηλέφωνο δουλεύει άψογα χωρίς προβλήματα στην μπαταρία, κωλύματα κλπ.

Ξέρει κανείς πότε θα έχουμε stable έκδοση για android 6;

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργια "παρελευση χρονου" στην καμερα τι ακριβως κανει ρε παιδια? Ξερει κανεις? Σαν να τραβαει βιντεο ειναι.

 

Τραβαει βιντεο χωρις ηχο το οποιο παρουσιαζεται σε fast forward οταν το βλεπεις.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Τραβαει βιντεο χωρις ηχο το οποιο παρουσιαζεται σε fast forward οταν το βλεπεις.

 

Timelapse?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω το L02 με Β317 και το Hi Suite μου βγαζει οτι υπαρχει αυτη η ενημερωση V 4.0.4.204.010.4 Εχει κανεις ιδεα τι σόι πραμα ειναι; Να την κανω; Στο τηλεφωνο παντως δε μου τη βγαζει.
Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου θα αποχαιρετήσω και γω το thread/topic αφού πλέον δεν έχω στην κατοχή μου το Honor 6 καλή συνέχεια στους υπόλοιπους και καλή υπομονή :p

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω το L02 με Β317 και το Hi Suite μου βγαζει οτι υπαρχει αυτη η ενημερωση V 4.0.4.204.010.4 Εχει κανεις ιδεα τι σόι πραμα ειναι; Να την κανω; Στο τηλεφωνο παντως δε μου τη βγαζει.

 

Αν δεν κάνω λάθος,αυτή είναι ενημέρωση του hisuite και όχι της συσκευής.Γι'αυτό δεν στην βγάζει στο τηλέφωνο.;)

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου θα αποχαιρετήσω και γω το thread/topic αφού πλέον δεν έχω στην κατοχή μου το Honor 6 καλή συνέχεια στους υπόλοιπους και καλή υπομονή :p

 

Σε ευχαριστούμε πολύ Romane για την δουλειά που έκανες, και το χρόνο που αφιέρωσες.

Σίγουρα έλυσες πολλές απορίες, και βοηθησες αρκετούς απο εμάς. thanks mate!

Ποιο κινητό σε τράβηξε τώρα?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Τραβαει βιντεο χωρις ηχο το οποιο παρουσιαζεται σε fast forward οταν το βλεπεις.

Χαχαχαχα τι κουλο ειναι αυτο? Νομιζα οτι ηταν καποιο bug στην εφαρμογη της καμερας και εκανε το βιντεο να ειναι σε fast forward ! Ποιος ο λογος να τραβας βιντεο σε fast forward δεν μπορω να το καταλαβω. Anyway, θενκς για την απαντηση.

Εχω το L02 με Β317 και το Hi Suite μου βγαζει οτι υπαρχει αυτη η ενημερωση V 4.0.4.204.010.4 Εχει κανεις ιδεα τι σόι πραμα ειναι; Να την κανω; Στο τηλεφωνο παντως δε μου τη βγαζει.

 

Αν δεν κάνω λάθος,αυτή είναι ενημέρωση του hisuite και όχι της συσκευής.Γι'αυτό δεν στην βγάζει στο τηλέφωνο.;)

Και σε εμενα στο λαπτοπ μου την βγαζει αυτην την ενημερωση η οποια ειναι για το ιδιο το hisuite. Την κατεβαζω αλλα τρωει καποιο κολλημα στο 13% της εγκαταστασης και δεν προχωραει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστούμε πολύ Romane για την δουλειά που έκανες, και το χρόνο που αφιέρωσες.

Σίγουρα έλυσες πολλές απορίες, και βοηθησες αρκετούς απο εμάς. thanks mate!

Ποιο κινητό σε τράβηξε τώρα?

 

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Για την ώρα την παλεύω με ένα OUKITEL K4000 μέχρι να πάρω το Red Mi Note 3 Pro. :happy:

 

:O

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σε ευχαριστώ για την βοήθειά σου Romanos .Το τοπικ έχασε ένα πολύτιμο μέλος :)

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα τι κουλο ειναι αυτο? Νομιζα οτι ηταν καποιο bug στην εφαρμογη της καμερας και εκανε το βιντεο να ειναι σε fast forward ! Ποιος ο λογος να τραβας βιντεο σε fast forward δεν μπορω να το καταλαβω. Anyway, θενκς για την απαντηση.

 

 

 

Και σε εμενα στο λαπτοπ μου την βγαζει αυτην την ενημερωση η οποια ειναι για το ιδιο το hisuite. Την κατεβαζω αλλα τρωει καποιο κολλημα στο 13% της εγκαταστασης και δεν προχωραει.

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Για την ώρα την παλεύω με ένα OUKITEL K4000 μέχρι να πάρω το Red Mi Note 3 Pro. :happy:

 

:O

Ωραίος, έγω εδώ και ένα μήνα είμαι με το Redmi Note 3 pro και το honor το έδωσα στη γυναίκα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω στα χερια μου το redmi 3. Πολυ καλυτερη καμερα το βραδυ και εξισου καλη το πρωι με φως. Χωρις bug και στην μιση τιμη και πολυ καλυτερη μπαταρια. Το επομενο οταν θα ειναι Xiaomi σιγουρα. Δυστηχως η rom της huawei μας εξουθενωσαν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έμεινα στην β316 κ ειμαι μια χαρά. Επίσης κάνοντας σύγκριση με άλλα τηλ εχει μακράν καλύτερο σήμα wifi κ τηλεφωνίας. Πάντως η ρομ γενικά σου δίνει πολλές δυνατότητες αλλά είναι βαριά τελικά κ του λείπει η σπιρταδα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να καταλάβω, το ΟΤΑ από τι εξαρτάται? Έκδοση κινητού? Χώρα?

Έχω αγοράσει το κινητό από Vickmall περασμένο Ιούλιο και είμαι ακόμα με EMUI 3.0 και B317!!

Είμαι εξωτερικό, όχι Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω στα χερια μου το redmi 3. Πολυ καλυτερη καμερα το βραδυ και εξισου καλη το πρωι με φως. Χωρις bug και στην μιση τιμη και πολυ καλυτερη μπαταρια. Το επομενο οταν θα ειναι Xiaomi σιγουρα. Δυστηχως η rom της huawei μας εξουθενωσαν.

Δεν θα διαφωνήσω και εγώ με τη σειρά μου....

Τέλος και για μένα το HONOR 6 και μετάβαση στο Redmi Note 3 Snapdragon 65....

Μπορεί το dual active να μην το εχω, αλλά προσωρινά δεν έχω τα "θέματα" των ειδοποιήσεων που είχα στο Honor...

 

Καλή συνέχεια φίλτατοι :cool:

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρει την μπαταρια και δε βρισκω καταστημα για να την αλλαξω! Παιρνω αυτες τις ημερες τηλεφωνο στο http://hitechdoctor.com, αλλα δε το σηκωνουν.

 

Ξερετε καποιο αλλο καταστημα;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να καταλάβω, το ΟΤΑ από τι εξαρτάται? Έκδοση κινητού? Χώρα?

Έχω αγοράσει το κινητό από Vickmall περασμένο Ιούλιο και είμαι ακόμα με EMUI 3.0 και B317!!

Είμαι εξωτερικό, όχι Ελλάδα.

 

Ήμουν ακριβώς στην ίδια φάση και χθες ήρθε OTA Update η Β535

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ακριβώς στην ίδια φάση και χθες ήρθε OTA Update η Β535

Τι αλλαγές έχει; Μπορείς να προσθέσεις Gmail λογαριασμό στις επαφές ώστε να κάνεις συχρονισμο ;

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ακριβώς στην ίδια φάση και χθες ήρθε OTA Update η Β535

 

:wacko: Μόλις ήρθε και η B850... :wacko: κατεβαίνει και αυτή να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...