Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Reports για OTA 5.8.5_B521 για L02 από 4pda, το νου σας :lol:.

[ATTACH]63660[/ATTACH]

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή είναι η επίσημη stable lollipop?

 

Για να την δίνουν σαν ΟΤΑ για την 5.8.5 μάλλον στο κανάλι των dev την σπρώχνουν κι όχι των stable.

Στο site της huawei δεν έχει εμφανιστεί κάτι ακόμα πάντως.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Reports για OTA 5.8.5_B521 για L02 από 4pda, το νου σας :lol:.

[ATTACH]63660[/ATTACH]

Ακόμα δεν ήρθε σε μένα στην 5.8.5.

Λογικά θα χρειαστεί unroot αν έχω παρακολουθήσει σωστά τις εξελίξεις με τις emui 3.1

Το οποίο πραγματοποιειται με "κατάργηση πρόσβασης root" από το SuperSu;;;

Link to comment
Share on other sites

Για να την δίνουν σαν ΟΤΑ για την 5.8.5 μάλλον στο κανάλι των dev την σπρώχνουν κι όχι των stable.

Στο site της huawei δεν έχει εμφανιστεί κάτι ακόμα πάντως.

 

 

 

VirusPlus με βάση την προσωπική σου γνώση και εμπειρία πιστεύεις πως θα έχει διαφορές αυτή η Β521 με αυτή που περάσαμε πάνω από την σταθερή Β316;

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν ήρθε σε μένα στην 5.8.5.

Λογικά θα χρειαστεί unroot αν έχω παρακολουθήσει σωστά τις εξελίξεις με τις emui 3.1

Το οποίο πραγματοποιειται με "κατάργηση πρόσβασης root" από το SuperSu;;;

 

1. Μάλλον

2. Ναι

 

VirusPlus με βάση την προσωπική σου γνώση και εμπειρία πιστεύεις πως θα έχει διαφορές αυτή η Β521 με αυτή που περάσαμε πάνω από την σταθερή Β316;

 

Δεν νομίζω να έχει διαφορά μιας κι έχει την ίδια ονομασία, αλλά θα δούμε.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω απηυδήσει με το θέμα καλώδιο . Στο skroutz έχει δει κανείς αν υπάρχει καλώδιο που με το ampere είναι ίδιο με το οριτζιναλ (γύρω στα 1600) ?έχω δοκιμάσει πάνω από 10 και μόνο το καλώδιο απ το Lenovo Κ3 note ενός φίλου μου φτάνει στα ίδια επίπεδα μέχρι και 14 ευρώ απ το public έσκασα για ένα" και καλά το καλύτερο της αγοράς" και μέχρι 500 έφτασε Edited by motorolakias95
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω απηυδήσει με το θέμα καλώδιο . Στο skroutz έχει δει κανείς αν υπάρχει καλώδιο που με το ampere είναι ίδιο με το οριτζιναλ (γύρω στα 1600) ?έχω δοκιμάσει πάνω από 10 και μόνο το καλώδιο απ το Lenovo Κ3 note ενός φίλου μου φτάνει στα ίδια επίπεδα μέχρι και 14 ευρώ απ το public έσκασα για ένα" και καλά το καλύτερο της αγοράς" και μέχρι 500 έφτασε

 

Έχει στις προηγούμενες σελίδες σχετικό λινκ που έχουν παραγγείλει άτομα καλώδιο και φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει στις προηγούμενες σελίδες σχετικό λινκ που έχουν παραγγείλει άτομα καλώδιο και φορτιστή.

 

Ναι απ το eBay οι αγορές είναι ακόμα κλειστές όμως

Link to comment
Share on other sites

Ναι απ το eBay οι αγορές είναι ακόμα κλειστές όμως

 

http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html

 

Δέχεται κάρτες κανονικά και δεν θα συναντήσεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα σε όλους τους ... ΗΟΝΟΡες :)

 

Αυτο με το Google Play Services .. τι προτείνετε ?

Θα ήταν καλή μία αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση μιας και δεν ερχεται αυτόματα? 7.8.99.ΧΧΧ

Τουλάχιστον έτσι νομίζω, πως δεν έρχονται, εννοώ.

πρόσεξα πως υπάρχεουν διάφορα versions http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/

H60-L12

Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html

 

Δέχεται κάρτες κανονικά και δεν θα συναντήσεις πρόβλημα

 

Είναι δοκιμασμένο στο ampere?

Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα σε όλους τους ... ΗΟΝΟΡες :)

 

Αυτο με το Google Play Services .. τι προτείνετε ?

Θα ήταν καλή μία αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση μιας και δεν ερχεται αυτόματα? 7.8.99.ΧΧΧ

Τουλάχιστον έτσι νομίζω, πως δεν έρχονται, εννοώ.

πρόσεξα πως υπάρχεουν διάφορα versions http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/

H60-L12

 

 

 

Καλησπέρα η σωστή για μας είναι η 038 ή 036 εάν έχεις ενεργή την προστασία οθόνης για Emui 3.0

και 438 ή 436 αντίστοιχα για Emui 3.1

Edited by CRISPAF77

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: η κάθε sim έχει το δικό της IMEI?

 

Αν ναι, τότε μάλλον εξηγείται το ότι η sim1 στο L12 που έχω δεν έχει σήμα. Στο about phone μου δείχνει ένα μόνο IMEI. Μάλλον κάτι πήγε λάθος στο ΟΤΑ σε 316 και χάθηκε. Όποια sim και να βάλω στο sim1, δεν έχει σήμα. Η θέση sim2 παίζει κανονικά. Έχω περάσει όμως πλήρη ROM ξανά και δεν διορθώθηκε το πρόβλημα. Δεν θα έπρεπε να έχει εγκατασταθεί από την αρχή το μόντεμ?

Αν όχι, τότε πάει πίσω Κίνα για επισκευή.

Edited by stratosjl
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: η κάθε sim έχει το δικό της IMEI?

 

Αν ναι, τότε μάλλον εξηγείται το ότι η sim1 στο L12 που έχω δεν έχει σήμα. Στο about phone μου δείχνει ένα μόνο IMEI. Μάλλον κάτι πήγε λάθος στο ΟΤΑ σε 316 και χάθηκε. Όποια sim και να βάλω στο sim1, δεν έχει σήμα. Η θέση sim2 παίζει κανονικά. Έχω περάσει όμως πλήρη ROM ξανά και δεν διορθώθηκε το πρόβλημα. Δεν θα έπρεπε να έχει εγκατασταθεί από την αρχή το μόντεμ?

Αν όχι, τότε πάει πίσω Κίνα για επισκευή.

 

και το δικο μου L02 που ειναι dual sim ενα imei εχει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω το L02 και παρατήρησα ότι από τότε που έκανα αναβάθμιση στη Β316, έχω πρόβλημα με το σήμα στη sim1 που έχω βάλει vodafone κάρτα εκεί. Σαν να έχει αποδυναμωθεί η ισχύς του σήματος, ενώ πρίν είχα full σήμα.Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος. Τι θα μπορούσα να κάνω?
HUAWEI HONOR 6, XIAOMI REDME NOTE 3 PRO
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα η σωστή για μας είναι η 038 ή 036 εάν έχεις ενεργή την προστασία οθόνης για Emui 3.0

και 438 ή 436 αντίστοιχα για Emui 3.1

 

Ευχαριστώ & καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

offtopic: εφαγα ban στο play store γιατι εκανα "σκανδαλιές" με το f***dom. αν ξαναπερασω την rom θα παιξει?

μπορει να βοηθησει κανεις μεσω pm? θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως.

 

edit: το εφτιαξα αλλαζοντας email και πηγαινοντας σε B316 απο dev. δεν μπορω να γνωριζω ποιο απο τα 2 δουλεψε.

 

Το multitool εχει καποιο προβλημα? προσπαθω να το ανοιξω ανοιγει μια φορα, κλεινει και δεν ξαναανοιγει.

Edited by aggelos7
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλους μολις εκανα παραγκελια αυτο εδω

 

http://www.banggood.com/Original-Huawei-Honor-5V-2A-USB-Charger-With-Data-Cable-p-962905.html

 

με prepaid card τις Πειραιως

ολα πηγαν καλα.

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Το multitool εχει καποιο προβλημα? προσπαθω να το ανοιξω ανοιγει μια φορα, κλεινει και δεν ξαναανοιγει.

 

Έχει, ναι.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλους μολις εκανα παραγκελια αυτο εδω

 

http://www.banggood.com/Original-Huawei-Honor-5V-2A-USB-Charger-With-Data-Cable-p-962905.html

 

με prepaid card τις Πειραιως

ολα πηγαν καλα.

 

δηλαδή πήγες πειραιώς και πλήρωσες..πήρες μια κάρτα και έκανες την συναλλαγή από εκεί που λέει WEBΜΟΝΕΥ

.. Μπορώ να πάρω κάρτα με ποσό 460 ευρώ??

Μπορείs να μου δώσεις τα φώτα σου??

Ευχαριστώ!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...