Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικα εγω θα τ αφηνα εκει..κάθε τρεις μέρες flash νεα rom και τα παιξε η μπαταρια μου...τωρα αν θες να βαλεις την Β526 τοτε χρησιμοποίησε το miniflash tool του VirusPlus

 

Ναι έχω θέματα με την 316 γι αυτό. Ποιο είναι αυτό; το multitool εννοεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι έχω θέματα με την 316 γι αυτό. Ποιο είναι αυτό; το multitool εννοεις;

 

 

 

Ναι λάθος μου το multitool εννοώ... Προχθες το χρησιμοποίησα γιατί νόμιζα ότι είχα brick άρει το τηλ μου και δούλεψε τέλεια (ο VirusPlus έχει κάνει παπάδες... ο άνθρωπος) αλλά τελικά έχω θέμα με την μπαταρία γάμ@#€@# :mad:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράσινο που φαίνεται στο εικονίδιο του messenger μπορεί να φύγει κάπως; Επίσης μπορούμε στο πληκτρολόγιο να βάλουμε αυτόματη διόρθωση;Αν όχι έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο;[ATTACH]63734[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Ναι λάθος μου το multitool εννοώ... Προχθες το χρησιμοποίησα γιατί νόμιζα ότι είχα brick άρει το τηλ μου και δούλεψε τέλεια (ο VirusPlus έχει κάνει παπάδες... ο άνθρωπος) αλλά τελικά έχω θέμα με την μπαταρία γάμ@#€@# :mad:

 

Κουραγιο αδερφε . μπαταρια απο κινα και καλη τχη. Μπορει καποιος να ανεβασει local.prop build.prop apo 316

Link to comment
Share on other sites

Lollipop+Β316=ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι...Ούτε τη νύφη στην εκκλησία,τέτοια αναμονή...

 

σε 316 είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι..Έχω χάσει κάτι;;

 

Ναι ένα ποστ μου πιο πάνω :P Μπορείς να ανεβάσεις αν έχεις stock local.prop, build.prop?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ένα ποστ μου πιο πάνω :P Μπορείς να ανεβάσεις αν έχεις stock local.prop, build.prop?

Έπεσες στη περίπτωση ...Ντεν καταλαμπαινει...Ούτε κσερει τρόπο ανεβάσει..Μ' άλλα λόγια ασχολούμαι μόνο με τα βασικά γι'αυτό περιμένω την ΟΤΑ αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Lollipop+Β316=ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι...Ούτε τη νύφη στην εκκλησία,τέτοια αναμονή...

Για Android 6.0 - marshmallow αναφέρεται οχι lollipop νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Για Android 6.0 - marshmallow αναφέρεται οχι lollipop νομίζω.

 

Το είδα...Αλλά ακόμα δεν έχουμε πάρει καν τη lollipop και βγαίνει είδηση για τη marshmallow...Ειρωνικά,πάντα...:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα !!

Τωρα τελαυταια έχω αρκετά κολλήματα .Θα ηθελα να περασω την ROM απο την αρχη αλλά δεν μπορεσα με τα 3 κουμπιά .Υπαρχει αλλος τρόπος για αρχάριο ?

Link to comment
Share on other sites

εγω παλικαρια εδωσα το 6 και αγορασα το 7 ,ελπιζω να κανετε και εσεις το ιδιο (να σας εχω παρεα :D)

Βρε μουλωχτε ποτέ πρόλαβες;

Καλορίζικο και φυσικά περιμένουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Βρε μουλωχτε ποτέ πρόλαβες;

Καλορίζικο και φυσικά περιμένουμε εντυπώσεις

 

ευχαριστω φιλε, ας ερθει με το καλο και ολα θα γινουν :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το βρίσκω, πως γίνεται από B526 dev να γυρίσω σε B316 stable;

 

 

 

 

Ελα πες την αλήθεια... δεν το εψαξες καν,έτσι;Το λέω γιατί ο κακομοίρης το έγραψα χθες μολις στο post #7325#

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ελα πες την αλήθεια... δεν το εψαξες καν,έτσι;Το λέω γιατί ο κακομοίρης το έγραψα χθες μολις στο post #7325#

 

Στην πρώτη σελίδα του θέματος δεν αναφέρεται, η αναζήτηση του forum δεν το βγάζει, η αναζήτηση του google που δουλεύει πιο σωστά επίσης δεν το βγάζει.

 

Το είχες γράψει μια σελίδα πιο πριν αλλά όταν ψάχνεις κάτι δεν είναι δυνατόν να διαβάζεις ένα forum 500 σελίδων για να το βρεις.

 

Έλεος με την ειρωνεία και το https://en.wikipedia.org/wiki/RTFM

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Ελα πες την αλήθεια... δεν το εψαξες καν,έτσι;Το λέω γιατί ο κακομοίρης το έγραψα χθες μολις στο post #7325#

 

Στην πρώτη σελίδα του θέματος δεν αναφέρεται, η αναζήτηση του forum δεν το βγάζει, η αναζήτηση του google που δουλεύει πιο σωστά επίσης δεν το βγάζει.

 

Το είχες γράψει μια σελίδα πιο πριν αλλά όταν ψάχνεις κάτι δεν είναι δυνατόν να διαβάζεις ένα forum 500 σελίδων για να το βρεις.

 

Έλεος με την ειρωνεία και το https://en.wikipedia.org/wiki/RTFM

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

 

έλα παιδιά ηρεμία. Κι εγώ έχω ψάξει όλο το xda και εδώ να βρω γιατί δεν μπορώ να κάνω οποιοδήποτε φλασάρισμα και δεν έχει απαντήσει ούτε ένας.

Link to comment
Share on other sites

έλα παιδιά ηρεμία. Κι εγώ έχω ψάξει όλο το xda και εδώ να βρω γιατί δεν μπορώ να κάνω οποιοδήποτε φλασάρισμα και δεν έχει απαντήσει ούτε ένας.

 

 

 

Δεν υπάρχει λόγος...εδώ είμαστε για να δίνουμε λύσεις και όχι να δημιουργούμε θεματα... άλλωστε οποίος με γνωρίζει μέσα από το forum αντιλαμβάνεται πως πάντα αστειευομαι.Στο θέμα τώρα σου φιλέ τι να πω...έχεις δοκιμάσει όλους τους τρόπους από το πρώτο post και τίποτα;

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος...εδώ είμαστε για να δίνουμε λύσεις και όχι να δημιουργούμε θεματα... άλλωστε οποίος με γνωρίζει μέσα από το forum αντιλαμβάνεται πως πάντα αστειευομαι.Στο θέμα τώρα σου φιλέ τι να πω...έχεις δοκιμάσει όλους τους τρόπους από το πρώτο post και τίποτα;

 

Ότι μαδαφακιν τρόπο υπάρχει. Όλα στοκ είμαι. Στοκ λόκαλ.προπ στοκ μπιλντ.προπ στοκ ρικαβερι. 3κ απλά δεν μπαίνει. Εμφανίζει το honor και κολλαει εκεί. Τοπική αποτυγχάνει τα πάντα. Σαν να κόλλησα σε 316

Link to comment
Share on other sites

Ότι μαδαφακιν τρόπο υπάρχει. Όλα στοκ είμαι. Στοκ λόκαλ.προπ στοκ μπιλντ.προπ στοκ ρικαβερι. 3κ απλά δεν μπαίνει. Εμφανίζει το honor και κολλαει εκεί. Τοπική αποτυγχάνει τα πάντα. Σαν να κόλλησα σε 316

 

 

 

Με 3Κ θέλει να τα πατάς πάνω από 40" παρατεταμένα και τ αφήνεις μόλις δεις το σήμα της τοποθέτησής της.

Σε τοπική πρέπει να υπάρχει μόνο το update.app της rom που θες στον φάκελο dload ή το update.zip της Β526 αν θες την lollipop.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...